W tym tygodniu na baczności powinny się mieć zwłaszcza Wodniki! Niepewna sytuacja w firmie może przynieść niespodziewane konsekwencje… A co Was czeka w tym tygodniu w pracy? Nasz horoskop pracy, przygotowany przez Wróżkę Cesarię, wszystko Wam wyjaśni!

Horoskop pracy: 16 – 22 listopada 2020

 • Baran 21.03-20.04

Sprawy zawodowe, na których postęp czekasz pozostaną w zawieszeniu. Wg aktualnego horoskopu zawodowego możesz jeszcze długi wyczekiwać telefonu od nowego pracodawcy lub przełożyć ważniejsze spotkania służbowe na kolejny tydzień.

 • Byk 21.04-21.05

Podejmować będziesz nowe działania zawodowe. Wysyłać będziesz kandydatury do ofert pracy lub nawet zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą.

 • Bliźnięta 22.05-21.06

Rozważać będziesz zmianę pracy. Jeszcze bez konkretnych działań, ale już narodzi się pomysł dokonania w przyszłości zmian. Zbierać też będziesz gotowość do zmian.

 • Rak 22.06-22.07

Ktoś może chcieć cię oszukać lub wykorzystać. Może być okłamywany i zwodzony za nos. Tygodniowy horoskop pracy radzi: zachowaj czujność, a szczególnie uważaj na osoby spod znaku Koziorożca.

 • Lew 23.07-22.08

Długotrwały zastój, rutyna i niepewna sytuacja w firmie sprawi, że poszukiwać będziesz nowych szans zawodowych. Zdecydowanie weźmiesz sprawy w swoje ręce.

SPRAWDŹ TEŻ: Praca a znak zodiaku

 • Panna 23.08-22.09

Zainwestujesz w swój rozwój zawodowy. Możliwe, że zapiszesz się na kurs, szkolenie lub warsztaty edukacyjne. Ten krok zwróci ci się, ale na jego efekty musisz poczekać.

 • Waga 23.09-23.10

Pojawi się sytuacja, która wywoła w tobie niepewność zatrudnienia. Możliwe, że wejdziesz w konflikt ze współpracownikiem i zastanawiać się będziesz nad zmianą pracy. Napięta atmosfera w miejscu pracy może się przedłużyć.

 • Skorpion 24.10-22.11

Kontynuacja pracy nad rozpoczętym projektem. Horoskop zawodowy przewiduje, że w tym tygodniu będziesz dopieszczać i poprawiać swoje dzieło. Możliwe też, że pokusisz się o konsultacje z ekspertami i opinie bardziej doświadczonych osób. 

 • Strzelec 23.11-21.12

Powrócisz do zapomnianego tematu zawodowego. Możliwe, że z propozycją współpracy wyjdzie były kontrahent, bądź były pracodawca poprosi cię o powrót do jego firmy.

 • Koziorożec 22.12-20.01

Twój horoskop pracy przewiduje, że ten tydzień korzystny będzie na współpracę i działanie w zespole. Nawet jeśli wykonywać będziesz indywidualnie zadania, to wokół ciebie zawsze będzie ktoś, kto doradzi, pomoże i wesprze.

 • Wodnik 21.01-20.02

Załamaniu może ulec twoja stabilność zatrudnienia. Zagrożone może być też zajmowane przez ciebie stanowisko. Miej oczy szeroko otwarte na to, co będzie się działo wokół ciebie w tym tygodniu.

 • Ryby 21.02-20.03

Ruszysz jak z procy. Pojawią się nowe szanse i możliwości do rozwoju zawodowego. Będziesz miał głowę pełną pomysłów i duży poziomu zapału do pracy.

Kolejny horoskop pracy już za tydzień!

Ten tydzień nie ma już przed Wami tajemnic! Już w następny poniedziałek wracamy z kolejnym tygodniowym horoskopem pracy prosto od Wróżki Cesarii!

Kim jest nasza Wróżka, która przygotowuje dla Was horoskop zawodowy? To doświadczona tarocistka, numerolog i doradca życiowy. Autorka listu w książce „Listy płynące z serca. Kobiety dla kobiet” pod redakcją Ilony Adamskiej.

Wróżka Cesaria udzielała wywiadów m.in. takim mediom jak: Telewizja Regionalna TVT, Radio Opole, Super Express, Chwila dla ciebie, Imperium Kobiet, Law Business Quality oraz Be – art. Swoją wiedzą dzieliła się także w książce Anny Guzior-Rutyny „Jak znaleźć faceta i dobrze wyjść za mąż”. Tworzy horoskopy m.in. dla: Super Express, Silesia 24 oraz GoWork. Współpracuje jako doradca z portalami ezoterycznymi.

Więcej dowiecie się na stronie wróżki Cesarii – wrozkacesaria.pl

horoskop pracy