Anc-Auto Piotr Świtalski

Dzierżoniów

Opinie o Anc-Auto Piotr Świtalski

adnaj11 2013-03-20 15:13:51
Witam wszystkich! Przestrzegam przed tą firmą ze względu na własne doświadczenia. Obsługa miła, wydawałoby się że wszystko gra. Zleciłem generalny przegląd z usunięciem wszystkich usterek. Dodatkowo poprosiłem o parę dodatkowych usług. Pracownicy założyli używane opony zimowe które nie nadawały się do warunków zimowych, choć podkreślałem że jeśli się nie nadają należy założyć nowe opony. Między innymi w wyniku tego błędu miałem wypadek samochodowy około miesiąc od założenia tych opon, gdzie stwierdzono w profesjonalnym warsztacie o złym stanie ogumienia. W warsztacie prace się opóźniały, firma nigdy sama informowała o niczym. Po odebraniu auta okazywało się że nie wszystkie zlecone prace są wykonane. Kiedy zleciłem oględziny szczególnie stanu układu zapłonowego, powiedziano mi przy odbiorze że stan układu zapłonowego jest dobry, i zasugerowano regulację gazu. Po dalszych przygodach oddałem samochód do poleconego innego mechanika. Ten od razu stwierdził że układ zapłonowy jest w bardzo złym stanie (przepalone świece, przewody, i inne elementy), po wymianie samochód chodził bez zarzutów. Te przygody sprawiły że na pewno nie skorzystam już z usług w tym warsztacie.
Dawid 2014-07-09 16:21:40
Nie polecam. Szukają jakby tu tylko oszukać klienta. Odstawiłem auto z problemem z silnikiem, samochód nie został naprawiony a panowie zażyczyli sobie 80zł za podpięcie do komputera i zatankowanie gazu (o co nikt nie prosił) bo rzekomo było mało. Na zatankowany gaz oczywiście nie by faktury ani paragonu.
Zostaw swoją opinię o Anc-Auto Piotr Świtalski - Dzierżoniów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Anc-Auto Piotr Świtalski