Kasprzak Maria Optyk

Krotoszyn

Opinie o Kasprzak Maria Optyk

Jestem na NIE 2015-10-16 22:11:21
Firma? Wygląda solidnie tylko na pierwszy rzut oka. Oferty pracy? Owszem, są, jednak Pani Maria Kasprzak szuka do pracy ludzi, którzy będą pracować na początku zamiast na umowie próbnej - jako wolontariusze, do tego będą z własnej kieszeni inwestować w paliwo/bilety, aby dojezdżać do pracy (kilka miejsc), a chyba nie trzeba się domyślać że osoba szukająca zatrudnienia liczy się z każdą wydaną złotówką. Szczerze? Nie polecam! Rozmowa o pracę w atmosferze aroganckiej. Już na wstępie widać "wyższość" tej Pani. Mimo pozytywnego nastawienia zachowanie i arogancja zniechęca, a przedstawione warunki marne. Szkoda czasu.
były tymczasowy pracownik 2015-10-16 23:07:29
Firma nie jest godna polecenia. Dosyć że wynagrodzenie najniższe, to wymagana pełna dyspozycyjność, własny samochód, problemy z uzyskaniem urlopów,i co najgorsze - brak szacunku do pracownika mimo jego pełnego zaangażowania. Z dala od takich firm!!!
1
Zostaw swoją opinię o Kasprzak Maria Optyk - Krotoszyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kasprzak Maria Optyk