Rol-Zbyt Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Puszczykowo

Opinie o Rol-Zbyt Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

były pracownik 2013-01-25 22:37:57
UCIEKAJCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Straszne babska!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
pracownik 2013-02-14 19:49:24
Już tam nie pracuję, alleluja!!!!!!!!!!!!! panie miłe na rozmowie później dowiadujesz się, ze jestes kosztem, że wszysko co robisz robisz źle, że tak naprawdę to jestes im nie potrzebny, że nie zarabiasz na siebie. Ogólnie stosują mobbing psychologiczny i bardzo źle się tam pracuje. A praca polega na posiadaniu tel. ołówka i 5 zeszytów w które wpisujesz prawie to samo. MAsakra!! Jak ja mogłem sie w takie bagno wpakować! Praca głupiego. Nie idzcie tam, nie polecam. A i płcić chcą jak naj mnie ciągle mówiąc że one nie okłamują i nie oszukują i są "uczciwe".... Odradzam prace tam.
pracownik 2013-02-27 14:20:46
Kolego pracuję w tej firmie już parę lat i nie myślę o zmianie, a ty dostałeś "dyscyplinarkę" i wyleciałeś -alleluja!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jesteś znany z tego i nikt w okolicy Gniezna nie chce cię zatrudnić, a mobbing to dobrze, że napisałeś przez dwa b, bo w pracy pisałeś pszenicę przez "rz"-ha,ha,ha. Kasę dostaję na czas a ty 1,5 roku robiłeś bez kasy? Nie [usunięte przez moderatora] głupot!!!!!!
Pracownik 2013-03-05 13:56:07
Praca w tej Firmie to sama przyjemność. Pełna kultura i nienaganne relacje. Wynagrodzenia są wypłacane terminowo - zawsze. Polecam pracę w tej Firmie - tak uczciwej firmy to szukać ze świeczką trzeba.
Zostaw swoją opinię o Rol-Zbyt Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe - Puszczykowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rol-Zbyt Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe