Detrimentum S.C. Odszkodowania Komunikacyjne Ciborski i Kozłowski

Kołobrzeg

Opinie o Detrimentum S.C. Odszkodowania Komunikacyjne Ciborski i Kozłowski

Marta 2012-12-15 23:27:14
Super firma. Fachowo oceniają wysokość odszkodowania i szanse na wygraną. W odróżnieniu od innych firm nie obiecują gruszek na wierzbie ale przystępnie tłumaczą prawne zawiłości w sprawach o odszkodowanie.
3
Michał z Koszalin 2013-03-01 11:25:38
Miałem wypadek drogowy z rodziną pod Koszalinem. Nie byłem taki ufny co do Kancelarii Odszkodowawczych bo się dużo nasłyszałem o kasie i ich prowizjach. W Koszalinie znalazłem dwie firmy działające na miejscu tj. DETRIMENTUM i druga PHU Avae..... coś tam. Ten Pan z PHU.... to z prowizją był koszmar no i generalnie nie jest prawnikiem więc zdecydowałem się na tą Kancelarię. Mają jeszcze adwokatów na miejscu więc również przy okazji poprowadzili mi sprawę karną w Sądzie a potem wysokie odszkodowanie otrzymaliśmy. Rzeczywiście gruszek na wierzbie nie obiecują ale realne pieniądze które wygrali w sądzie takie jakie określili sami.
3
Wioleta 2015-03-14 10:00:57
Polecam w stu procentach ,świetna firma i ludzie znający się na rzeczy wysokie odszkodowanie w krótkim czasie ,mała prowizja wszystko załatwione idealnie i bezstresowo :)
1
Adamo 2015-10-07 14:52:14
Jestem bardzo zadowolony z ich usług - trochę to trwało ale wywalczyli dokładnie tyle ile mi powiedzieli po wstępnej analizie mojej sprawy za zgon żony w wypadku komunikacyjnym. Nie zwróci mi to jej ale przynajmniej w części uzyskane ogromne odszkodowanie pomoże mi jakoś mnie i moim dzieciom funkcjonować w życiu.
3
Zostaw swoją opinię o Detrimentum S.C. Odszkodowania Komunikacyjne Ciborski i Kozłowski - Kołobrzeg
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Detrimentum S.C. Odszkodowania Komunikacyjne Ciborski i Kozłowski