Kołobrzeg

Opinie o Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kołobrzegu Krzysztof Przybyłowicz Kancelaria Komornicza

miron

nie można oceniać całej spółki po jednym pracowniku @edzia2004, ludzie są różni, więc lepiej nie uogólniać

wszędzie kłamstwa

Co wy ludzie opowiadacie-to jest strona dla potencjalnych pracowników a nie spluwaczka. Niczego nie można się dowiedzieć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo [usunięte przez moderatora] pierdoły wypisują.To, co się wam wydaje zachowajcie dla siebie a nie czas innym zabieracie. To strona dla- m.in.- poszukujących pracy a nie nie grupa anonimowych dłużników!!!!!!!!!!!!!!!

edzia2004

Potwierdzam pracują tam osoby z którymi nie można się dogadać... niby też są ludźmi ale zero jakiejś wyrozumiałości nie potrafią się dogadać tylko najlepszym rozwiązaniem jest zająć 50% pensji.... Masakra

jack

slyszalem wrecz odwrotne opinie ze wyjatkowo zajadly i identyczny jak jego kolega po fachu z filmu komornik popytajcie ludzi

Zostaw opinię o Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kołobrzegu Krzysztof Przybyłowicz Kancelaria Komornicza - Kołobrzeg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kołobrzegu Krzysztof Przybyłowicz Kancelaria Komornicza