Rześna-Barylska Elżbieta Kancelaria Notarialna

Warszawa

Opinie o Rześna-Barylska Elżbieta Kancelaria Notarialna

Ja 2014-11-01 22:02:30
Tę panią dyskwalifikuje to, że zasiada w radzie nadzorczej sbm grenadierów. Niestety.
2
P. 2014-12-12 01:56:19
Podejście merytoryczne do tematu - tragedia. Dostałem akt notarialny z powtarzającymi się stronami. Traktują swoich klientów jak zło konieczne. Naprawdę nie jestem człowiekiem którego łatwo obrazić, a z tej kancelarii wyszedłem z ogromnym niesmakiem. Jakaś dwudziestokilkuletnia "gówniara" podnosiła na mnie głos, gdy ja chciałem wyjaśnić moje wątpliwości. Minął miesiąc, i do dzisiaj żałuję, że nie postawiłem deweloperowi warunku zmiany kancelarii. Odradzam załatwianie tam jakichkolwiek spraw.
2
misia 2015-04-16 17:51:44
Nie zgadzam się z tymi opiniami, pani notariusz bardzo życzliwie podeszła do stron, znalazła dla nas dużo czasu, była wyrozumiała pomimo, że kilkakrotnie zmienialiśmy godzinę aktu, wszystko nam wytłumaczyła, a na koniec - juz po akcie - zatelefonowała żeby zapytać czy wszystko jest w porządku.
Zostaw swoją opinię o Rześna-Barylska Elżbieta Kancelaria Notarialna - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rześna-Barylska Elżbieta Kancelaria Notarialna