Aleksandra Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Marian Malka

Skierniewice

Opinie o Aleksandra Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Marian Malka

Sam 2013-11-30 14:08:44
Ze świecą szukać drugiej takiej firmy. Szefostwo ma zdrowe i normalne podejście do pracowników, a sama firma ma ogromny potencjał jak w wykonawstwie tak i w projektowaniu.
Były pracownik 2014-11-18 17:47:45
Praca w tej firmie to cofanie sie w rozwoju, żeby dorównać intelektem szefowej. Jest to kobieta prosta i nie byłoby w tym nic złego gdyby oprócz wyglądu jak z obory i intelektu równego kurze była uprzejma. Ale nic z tych rzeczy. Jej darcie mordy doprowadza do szału a drze ryba zwykle bez powodu. Może chce żeby ktoś na nią zwrócił uwagę. Do tego jej powtarzanie ze nie potrzebuje pracownikow i odebranie premii. Powoli firma ar rozpada od wewnątrz pracownicy ja okradają. Bo kto będzie żył w zgodzie z takim człowiekiem. Jej mąż przewraca sie w grobie na to co pną robi.
1
Zostaw swoją opinię o Aleksandra Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Marian Malka - Skierniewice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aleksandra Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Marian Malka