Szkoła Jazdy Kursant S.C. Grad S. Świsulski A.

Wrocław

Opinie o Szkoła Jazdy Kursant S.C. Grad S. Świsulski A.

gość 2011-07-05 08:12:56
Nie traćcie czasu i pieniędzy, bo Kursant bezczelnie drenuje i doi kasę z kursantów, utrudniając im jak tylko zdanie egzaminu wewnętrznego, zmusza do wykupienia dodatkowych godzin jazdy..
Klaudia 2013-04-05 10:17:24
U mnie podobnie,robię kurs w kursancie i wydaje mi się że instruktor ma coś z głową.Non stop coś mu się nie podoba i wydziera się.Nie polecam.
Mich@l 2013-07-09 08:56:09
Niedawno poszedłem na kurs na operatora maszyn budowlanych i jestem bardzo zadowolony. Nie dość, że nie zapłaciłem tak dużo jak się początkowo obawiałem, to jeszcze krótko po kursie znalazłem świetną pracę dzięki nabytej licencji.
Ala 2013-07-30 09:37:43
A ja z kursu jestem zadowolona. Co prawda zdałam za drugim razem ale za pierwszym zjadł mnie stres. Instruktorzy, z którymi miałam okazję jeździć dbali o dobrą atmosferę, nie stresowali mnie, tłumaczyli błędy. Znają trasy egzaminacyjne i wskazują miejsca gdzie najczęściej można oblać. Polecam ich
Night 2014-01-05 17:35:08
Kat. C polecam Pana Michała zdane za 1 razem.
kat. E/C dziękuje bardzo jazda zestawem w nocy bo chłopy mają swoją robotę rano
na placu obowiązuję wolna amerykanka, umawianie na jazdy u Grześka na weekendy po czym dzwoni 20min wcześniej i odwołuje przekłada na niedziele też dzwoni odwołuje w poniedziałek przychodzę na rano , a tam ktoś inny wbija do auta że niby się nie umawiał na dziś. Plac w nocy dyskoteka na 4 lampy działają 2, z czego 1 strobo. O egzaminie dowiadujcie się we własnym zakresie UWAGA łuk z dociążeniem inna bajka.
Kat. D Pan Darek Polecam.
KWALIFIKACJIA OK.
Kasia 2014-01-07 09:54:23
Rewelacyjna szkoła. Uczyłam sie pod okiem miłej i sympatycznej pani instruktor, która rewelacyjnie przygotowała mnie do egzaminu, dzięĸi niej zdałam bez problemów za pierwszym podejściem, moim zdaniem to najlepsza szkoła w mieście
Sonja 2014-09-02 23:00:36
absolutnie odradzam. Polityka firmy polega na wyludzaniu pieniedzy za dodatkowe lekcje. Jazdy sa przekladane ( odwolywane czesto w ostatnim momencie) ze wzgledu na placacych za dodatkowe jazdy, ktorzy maja pierwszenstwo. A nastawienie nauczycieli raczej sie nadaje do pracy w wiezieniu niz do nauczania kogokolwiek. Masakra. Odradzam tysiackrotnie!!!
Zostaw swoją opinię o Szkoła Jazdy Kursant S.C. Grad S. Świsulski A. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szkoła Jazdy Kursant S.C. Grad S. Świsulski A.