CLIP Logistyka

Opinie o CLIP Logistyka

Czy w CLIP Logistyka zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Pracownik Nowy wpis

To prawda kierownicy są fajni ludzie przyjaźni starają się nie mogę na nich narzekać zawsze idą na rękę zawsze pomogą doradzą bardzo wporzadku

magazyn

hej mam mieć rozmowę na dyspozytora czy warto iść do waszej firmy jakie zarobki?? czy premia jest co miesiąc jakie kierownictwo??? są podwyżki jakieś inne benefity?? proszę o konkretną odpowiedź

Marian Nowy wpis
@magazyn

Zatrudniłem się w tej firmie ponad roku temu i.... i jestem bardzo wdzięczny za tę pracę. Mam cudownych ludzi w zespole, pomocnych, przyjaznych, odpowiedniego człowieka na stanowisku kierowniczym. Jeśli chodzi o zarobki - jest ciężko, jest dużo pracy, ale finalnie jest to bardzo opłacalne. Póki co CLIP jest najlepszą firmą do jakiejkolwiek trafiłem.

Franciszek Nowy wpis

Planuję aplikować na operatora dźwigu/suwnicy bramowej. Czy to co pisaliście o premiach dotyczy też tego stanowiska? W ogłoszeniu jest podane, że można się rozwinąć w strukturach firmy. Jest jasno podane przy zatrudnianiu, co trzeba zrobić, aby awansować? Aaa no i zaciekawiło mnie, że napisali o tym, iż do szefa drzwi zawsze są otwarte :D To prawda i zawsze bez problemów na rozmowę można się umówić?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w CLIP Logistyka się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Czy CLIP Logistyka zapewnia kartę multisportu?

Monia

Tak ????

@Monia

no to chyba ludzie mają się z czego cieszyć? a co z innym benefitami, są jakieś nowe? i jak rozwiązany jest temat świąt, co się dostanie w tym roku?

Pracownica
@Marzena

Ja nie narzekam :) Premia była i w obecnych czasach każdy powinien to docenić.

@Pracownica

Pochwalisz się w jakiej wysokości? Premia była tylko ze względu na świętą czy po nowym roku też obowiązuje ten system i premie są co miesiąc?

:(:(

Ile zarabia pracownik magazynu? Według danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń ze stycznia 2022 roku przeciętne zarobki na stanowisku magazyniera kształtują się na poziomie 3980,00 zł brutto, aczkolwiek warto zaznaczyć, że aż 25% osób zarabia więcej niż 4560 zł brutto.22 lis 2022

Bogdan

A w ogóle była jakaś zapowiadana? Bo z tego co czytałem w komentarzu to chyba tylko nieuzasadniona niczym nadzieja. Czy były jakieś konkretne rozmowy na ten temat?

Zgadzam się że dodatek świąteczny był całkiem spoko ???? mam ogromną nadzieję że od nowego roku dyrekcja podejdzie poważnie do sprawy i załatwi co najmniej wyrównanie wynagrodzenia z podwyżką ustawową lub coś ponadto.

Wszyscy mają taką nadzieję

Marzena

i do kiedy można spodziewać się jakiegoś konkretnego wyniku lub odniesienia co do tego? Terminy są już zapowiedziane?

Oww

No świąteczne było fajne dziękuje dyrektorom

Jak tak ci zle w clip to znajdź inna prace tu się siłowo nie narobisz wiedz nie narzekaj przełożeni są spoko ja nie narzekam a jak się komuś nie podoba to trudno nikt na siłe nie trzyma to nie zakład karny pozdrawiam

Bardzo dobra firma przełożeni także nie ma problemu z braniem urlopu czy co kolwiek polecam

Marzena

o widzisz to fajnie. A kasa jak Ci leży? Daj znać bo w sumie jestem ciekawa

Pracownik magazynu

Chyba sobie żartujesz albo czegoś się (usunięte przez administratora)kolego

Polecam firmę naprawdę fajni ludzie tu są super

Przyszly pracownik

Witam. Jestem zainteresowany pracą w tej firmie . Jakie są zarobki oraz jak wygląda okres próbny , gdzie podesłać CV?

@Przyszly pracownik

Dzień dobry. Dokumenty aplikacyjne prosimy przesłać na adres sekretariat@clip-group.com. Prosimy o podanie stanowiska, które Panią/Pana interesuje oraz oczekiwań finansowych.

@Przyszly pracownik

Witam. Polecam tu pracę może nie ma dużych zarobków ale jest stabilnie i w tych czasach o to chodzi .

@CLIP Logistyka

A są teraz jakieś wolne stanowiska? Interesuje mnie coś bardziej biurowego, najlepiej praca zdalna. Proszę o informację, gdzie znajdę oferty.

Miras

Może wkoncu AD weźmie się do pracy a 3 osobę z nocek bym przesunął na inne magazyny.

Zdziwiona

Ja tylko się zastanawiam dlaczego czasem we dwie na nockach musimy dawać radę w QM a w administracji gdzie na nockach nie ma tyle pracy dziewczyny są we trzy moim zdaniem jedna by wystarczyła a pozostałe powinny chodzić na dwie zmiany.

Mahony
@Zdziwiona

Ludzie z AD myślą że są najmądrzejsze, są przemadrzale z wielką niechęcią wykonują swoją pracę . W AD tylko siedzą na telefonie to ich najlepsze zajęcie lub Filmiki po 22 i się morda cieszy że inni zapie jak małe mrowki ci tylko pizze jedzą . Zróbcie coś z tym

SantaFe
@Zdziwiona

Jeśli się już nad czymś zastanawiasz, to nie opowiadaj, że jesteś z jakości. Jeśli tak Ci zależy na tym, aby NIEKTÓRE dziewczyny z biura były na 2 zmiany, to może jesteś właśnie od nich. Może jesteś jakąś niemiłą, a nawet wredną, czasem bardzo kobiecą poniżej normy, a może tą drugą wędliniarską kiszką pseudo liderką, która powinna już raczej zmienić pracę, bo tak wygląda wypalenie. Nikt by nie płakał. Przy takich kwalifikacjach, jedyne o czym możesz raczej pomarzyć, to 2 zmiany w clip. Nie wiem, może zmień magazyn? Nie piszę, że każda z was jest wredną s, jednak przynajmniej 2 się znajdą, tak jak wyżej napisane. Wychodzi, że jedna jest ok :) Czyli nadaje się do obsługi klienta. Nie mniej jednak, pozostałe 2 zwolnić za działanie na szkodę firmy! Teraz to powinnaś być "Zdziwiona", odpisz coś pośmiejemy się jeszcze.

Kazadyn
@Mahony

To prawda nie wiem po co tam we trzy osoby na nockach.

Karbowany Johhny

A kolega wie że takie rzeczy jak podawanie imion wraz ze stanowiskiem obejmuje RODO?

Janek
@Karbowany Johhny

A kolega wie ze donoszenie na kolegów ze zmiany to bardzo brzydko

Wikary

Będą podwyżki wywalczyłem od 1 lipca zadowoleni?

Agata
@Wikary

Wywalczyłeś Ty? Czy chodzi o tą ustawę o zmniejszeniu podatku?

Pracownik magazynu
@Agata

Od 1 lipca posiadasz że będą i jakie te podwyżki wywalczyłeś?

Opat
@Pracownik magazynu

Niespodzianka

Ministrant

Witam. To już jutro :)!!!! Pozdrawiam

Wikary
@Wikary

Witam. Cieszymy się ze to w końcu dziś długo wyczekiwany moment . Jeszcze raz się powtórzę bardzo się ciezymy

Ewelina
@Wikary

A ile wyniosą te podwyżki :)?

@Ewelina

Prawdopodobnie 500

@123

I ile w rzeczywistości wyszło? ;)

Wiola

Tak jak mówiłam 500

Klaudia

Zero :)

Lalka
@Wiola

Odkleiło się typiarce nie słuchajcie tych kłamstw, nie było żadnej podwyżki od bardzo dawna :(

Agata
@Lalka

I nic sie nie zapowiada zeby była?

OWW
@Wikary

Wywalczyłeś ale podwyżkę pracy :)

@OWW

No tak piszą. Ale to 500 zł to brutto czy już na rękę? Każdy dostał tyle samo?

@Bogdan

Brutto.

Brutto 400 starczy nie wymagajmy wiele

Hhhmnn
@Ewelina

Z tego co słyszałem 5 tys

@OWW

Tutaj to o wszystko trzeba tak zażarcie walczyć? Czy są też inne udogodnienia, które przychodzą w miarę łatwo? ;)

Aneta
@Marzena

To jest firma prywatna mają ludzi gdzieś nie podoba się pójdź gdzie indziej ważne że góra ma dobrze a ty masz być goniony jak zwierzyna przez myśliwego i robić na nich.

Załatwiłem

Podwyżki będą od stycznia

Ha ha ha
@Załatwiłem

Tak jak miały być od marca

Pracownik clip

Praca jest ok jest co robić ale nie robisz siłowo jak byście dali 400 do podstawy to było by super i to tyle co chciałem napisać pozdrawiam cały zarząd cała górę i cały dół

Borys

Jurek zapomniałeś dodać do tej kwoty brutto.

@Borys

Nie wiem ile tam było ale chodzi o to, że za dużo napisał? Po co miałby zawyżać, może tyle zarabia?

Zostaw merytoryczną opinię o CLIP Logistyka - Swarzędz

• Jak się pracuje w CLIP Logistyka?

Zobacz opinie na temat firmy CLIP Logistyka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CLIP Logistyka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 38 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CLIP Logistyka