CLIP Logistyka

Opinie o CLIP Logistyka

Pracownik magazynu

Siemanko czy ktoś wie może o jakiś podwyrzyszkach po nowym roku na magazynie? Albo dodatkach chodziazby za pracę teraz w pandemii bo w innych zakładach mają nawet po 500 zł maja

Na co ty liczysz

Ha
@Pracownik magazynu

Co ty (usunięte przez administratora) jesteś idź zagraj w totka

@Pracownik magazynu

Kto Tobie takich bajek naopowiadał że gdzieś mają 500 więcej,ciesz się że Ci wypłaty nie obcięli,bo to że gdzie indziej obcinali to jest fakt,a Ty co ?pracujesz w kombinezonie i w masce żebyś chciał taką podwyżkę, obudź się to jest Clip.

Proponowal bym wlaczyc nagrzewnice na magazynie (usunięte przez administratora)a w okresie pandemi nawet przeziebienie jest brane jako zarażenie jezeli chcecie by magazyn został zamkniety róbcie tak dalej..... Na was zawsze mozna polegac

Maszynista

Witam. Orientuję się ktoś może ile zarabia maszynista pojazdów spalinowych?

Były

Pomóżcie mi do kogo mam się udać pracowałem w Clip półtora roku wstecz chciał bym na nowo się przyjąć czy jest taka możliwość

@Były

Jaką pracę Pan wykonywał?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w CLIP Logistyka się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Pracownica

Moja koleżanka w biedronce na kasie zarabia 2800 do ręki na dwie zmiany ja pracuje na zimnym magazynie na 3 zmiany nie na dwie jak na kasie w biedronce i żeby mieć 3100 muszę zrobić jeden dzień w tygodniu sobote lub niedziele i co dalej chyba czas zacząć szukać innej pracy bez nadgodzin mam 3 tys i jeszcze (usunięte przez administratora) brygadzisty je dostają taki Czterokopytnych co w (usunięte przez administratora) wchodzi swojemu koledze

@Pracownica

Masz jakas dziwna stawke za sobote tylko 100zl jak Ukraina bo z badgodzinami masz 3100 a bez 3000 hahahahaha

Za 100 to szkoda mi auto odpalać wole siedzieć w domu

@Ha ha

Jasne ze tak.... Chyba ze jest sie typowym Poznaniakiem ktory za 100zl by sobie dal (usunięte przez administratora) hahahaha

Clip

Dajcie mu spokój chłopi a żyje tą firmą,to jest jego życie to jest jego drugi dom,gdyby podchodził do tej roboty tak jak jego kolega na tym stanowisku to dopiero byłby rozpiźdz...a tak chociaż On trzymie tu porządek (tak mu się tylko wydaje)

Ktos

Ostatnio przeglądałem ogloszenia na znanym serwisie i trafilem na ogloszenie pracy w Clipie. Juz wiem czemu nikt nie chce przyjsc do pracy na Magazyn! Ten co pisal to ogloszenie chyba skończył podstawówkę i to wieczorowo jak mozna napisac takie ogloszenie o prace..... Twój profil: uprawnienia operatora wózka widłowego, dobra organizacja pracy, dbałość o powierzone mienie, doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok, preferowana znajomość obsługi skanerów. Twoje zadania: rozładunek i załadunek towaru, zapewnienie prawidłowej dokumentacji obrotu towarowego w magazynie. Twoje korzyści: stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, możliwości rozwoju zawodowego, profesjonalne szkolenia techniczne oraz dotyczące rozwoju osobistego, dofinansowanie do karty Multisport, atrakcyjny system premiowania.

A ja lubię multisport ponieważ jestem kulturystą i dzięki tej karcie mam zniżki

Magazynier

Nie chodzilo mi ze to cos złego. Tylko ze to jedyny bonus w Clipie jak Clip moze konkurować z innymi firnami ktore maja socjal i oferują wiecej prakownikowi karta multisport to Golizny a pamietam ile wysiłku nas to kosztowalo by ja dostac sam z niej korzystam. Wiec slabo FIRMO słabo....

@Magazynier

Niby ma być lepiej pi nowym roku maja być jakieś dodatkowe bonusy ale czy to prawda okaże się

Magazynier

A skad kolego masz takie informacje? Dyrektorzy zasłaniają sie pandemia a zobacz jake inwestycje poczyniła firma a niby jest kryzys hahahahah.......

Rr

To idź gdzie indziej jak ci zle Clip dobrze płaci ja nie narzekam

Tak
@Rr

To prawda na terminalu jest Ok kiedyś byłem pracownikiem magazynu na hali 2 później dostałem się na terminal tu jest spokój i lepszy pieniądz a na magazynie nie dosyć ze zapierdol to jeszcze śrubki bez nadgodzin 3000 tys do ręki jak w markecie zimno i jeszcze kolega mówił ze wiecznie pretensje ze wózki pozwalniali a wymagania wielkie

Nowy Pracownik
@Tak

Witam kolego mozesz powiedziec cos wiecej o pracy na magazynie? Chcialbym złożyć CV na magazyn ale szukam opinii moze mi pomożecie czy warto skladac CV. Pozdrawiam

Hh
@Nowy Pracownik

Idz do kadr i się dowiesz ale chyba nie potrzebują ale zapytaj nie jestem pewien

Stary pracownik
@Nowy Pracownik

Nie warto,3400 brutto plus nagroda po okresie prubnym na rękę 2700,nadgodziny tylko dla wybranych a atmosfera ?jeden sprzeda drugiego za łyżkę wody(usunięte przez administratora)nie polecam,ja tu siedzę bo mam blisko i już się chyba zasiedziałem,nie mam siły na szukanie czegoś innego ,chyba że mnie zwolnią,ale nie sądzę ,brakuje ludzi to mi to nie grozi

@Stary pracownik

Mareczek idź sobie zapal bo na nic więcej cię nie stać (usunięte przez administratora)

O stówę chodzi ,policz sobie ile na rękę?70zeta ale mi różnica

Zastanow sie.

Na terminalu jest praca w 4 brygadowce, zapomnij o zyciu prywatnym. Jak masz okazje gdzie indziej pracowac, to skorzystaj z tej okazji, bo to co tu sie dzieje w biurze i zobaczysz jak co nie ktorzy brygadzisci pracuja no i spedzisz troche z nimi czasu, pomyslisz sobie (jak to mozliwe ze ktos taki jwst brygadzista) . Nie ma perpesktyw awansow czy pseudo szkolen, nie ma rowniez konkursow na inne stanowisko, oj nie ma. No nic tu nie ma. Masz pracowac za srubki. Bo pensje sa zblizone do innych dzialow gdzie maja jedna zmiane czy tryb 3 zmianowy. No i zapomnij ze spedzisz swieta z rodzina, pierwsze i nastepne swieta bedziesz w firmie, a myslisz o bonach czy innym socjalu. No niestety nie ma. Stanowisko kierowca czy operator no tez nie maja latwo, ale za te pensje co maja warto pracowac bo chyba lepiej robic na miejscu i byc codziennie w domu niz byc jak na delegacji. Praca operatora najlzejsza w porownaniu do dysppzytora,kierowcy czy ....... brygadziisty, gzie finansowo zarobi mniej niz brygadzista czy kierowca.

Kalmarek

Masz racje ja lubię Moda na sukces i nie zawsze ją obejrzę w domu to czasem jak się uda to i obejrzę w pracy na terminalu

Ktoś

Witam czy warto zainteresować się pracą kierowcy terminalowego?

@Ktoś

Oczywiście że tak. Praca fajna i na miejscu, co dziennie w domu.

Jan
@Tomek

Ilu kierowców jest na zmianie i ile średnio kiero przeciąga naczep?

kiero
@Ktoś

Raczej nie warto. Od miesiąca szukają i nie znalezli bo ogłoszenie znowu dodali.

xyz
@Ktoś

Jeśli jesteś czarodziejem lub lubisz łamigłówki typu jak wcisnąć 36 naczep w 15 miejsc na placu to praca jest dla ciebie!

Najgorsza firma w jakiej było dane mi pracować. Totalny brak szacunku do pracowników.To cud ze ta firma jeszcze funkcjonuje. Inwestuje się w coś co kompletnie nie ma sensu, a brakuje pieniędzy tam gdzie ich faktycznie potrzeba. Jedyne co ratuje ta firmę to fajni ludzi niższych szczebli. Aż żal ze Ci ludzie tez pewnie wkrótce odejdą. Jeśli zastanawiasz się czy przyjść tu do pracy, zdecydowanie NIE. Dookoła jest wiele innych lepszych miejsc pracy.

@ja

To powodzenia w szukaniu

Witam ,szukam pracy jako wózkowy,możecie mi powiedzieć ile macie podstawy i czy macie premię,będę wdzięczny bo za frytki to nie chce pracować,

Moje zdanie
@Kandydat

No niestety frytki.

DN

Proponuje jeszcze raz przejrzeć kamery i wytypować sprawców głośnik kosztował 400 zł trzeba na niego pracować cały weekend

Media
@DN

Teraz masz raty zero procent kup sobie nowy i przestań gadać o tym głośniku na tym forum bo nie dobrze się robi

Czy to prawda ze na święta będą vouchery na wyjazd w góry na narty do Zakopanego

Nim

Oddajcie mój głośnik bo nie mam czym słuchać muzy w pracy

Nim..
@Nim

Wlasnie co z tym glosnikiem? Przecież w pracy BHP zabrania noszenia czegoś takiego czy nie? Bo moze sie myle... Czasem jak wchodzę na magazyn to jak bym wchodzil do jakiegos klubu tak muzyka pizga prawie każdy ma glosnik i kazdy slucha czego innego:) chlopaki się bawia

Qm
@Nim..

Nie przepisowe BHP to jest wchodzenie do Magazynu bez butów roboczych jak sprawdzasz wysyłkę... a tobie muzyka przeszkadza? Wiem kim jesteś obłudniku

Qm
@Qm

#Nieprzepisowe( poprawiam)

Oooooo
@Qm

A kto taki na myśli

Antek

Januszu gdyby ten głośnik zginął pracownikowi z biura to by zaraz wszyscy stali na baczność i miał by się znaleźć a że zginął biednemu pracownikowi to gòra ma to w du..... proste wchodzisz do toalety biurowej biały papier do du.... ręczniki jednorazowe też białe wchodzisz do nas szary najtańszy i ręczniki też szare mało tego maja piankę do mycia u nas czasem nawet mydła nie ma dyskryminacja czy jak to nazwać

Konrad
@Antek

A co ty myślałeś papieru białego używa tylko góra ty masz używać palca dla nich jesteśmy nikim mamy (usunięte przez administratora) i robić na nich nie liczysz się dla nich jak panu B zginął zegarek to nawet pani Agnieszka się zainteresowała ale jak zaginął głośnik to maja w (usunięte przez administratora) bo to robola powinno wam coś poginąć

Stary pracownik
@Konrad

Po kiego diabła żeście mu go wtedy oddali,może gdyby wtedy się nie odnalazł to by każdą kradzież traktowali poważnie ,a tak w ogóle to co to był ,,za uczciwy znalazca"bo już nie pamiętam?

Nn
@Stary pracownik

Masz racje

Tak
@Nn

Jednemu chłopakowi z Ukrainy tez zginął głośnik i jedna osoba tez z biura po raz kolejny raz tłumaczy ze go ostatnia widziała pewny pracownik z QM dziwny zbieg okoliczności

Bałagan

Na terminalu totalny bałagan, zero koordynacji pomiędzy działami firmy, nikt nic nie wie, byle odwalić swoje i do domu. Praca w biurze stresująca, odpowiedzialna i najmniej płatna. Brygadziści poza może jednym wyjątkiem bez kompetencji, brak podstawowych umiejętności i wiedzy do kierowania ludźmi. Zsiedzieli się w firmie jak kury na grzędzie i tylko aby tak przesiedzieć kolejny rok... I kolejny. Ogólnie ściemniają jak się da, a nosek do góry i myślą, że są niezbędni... Praca słabo płatna jak na system 4-brygadowy, chociaż zawsze na czas. Ogólnie nie polecam. Do tego słaby dojazd do pracy, bez samochodu ciężko się dostać biorąc pod uwagę tryb i godziny pracy. System płacy (usunięte przez administratora) Nigdy nie dostaniesz więcej, pan minus może ci ewentualnie obciąć coś z nagrody za tzw błędy. Atmosfera średnia, kupa donosicieli i fałszywych ludzi, ale niektórzy bardzo dobrze się w tym odnajdują...

Lojalny
@Bałagan

Przestań zwalać winę na biurowych praca na terminalu nie jest męcząca są dni ze jeździcie fakt ale są dnie ze nic nie robicie więc przestań narzekać albo szukaj innej pracy(usunięte przez administratora)my dużo pracujemy

Klip
@Lojalny

Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem, bo widzę że masz z tym problem. Zgadzam się z tym wyżej i z tobą, że praca w biurze (terminalowym) jest ciężka, niestety nikt tego nie zauważa, a bałagan jest raczej spowodowany złym zarządzaniem firmą przez tzw górę, a nie pracą mrówek na dole. Ryba psuje się od głowy.

Gratulacje

Gratulujemy zakupu nowych naczep! cieszymy sie ze inwestuje sie w firmę szkoda tylko ze firma nie inwestuje w garstke osob które w niej pracuja a tych jest coraz mniej Pozdrawiam.

Szafa
@Gratulacje

Masz racje! Szkoda ze nie inwestuja w załogę tylko slyszymy ze pamdenia jest pracy nie ma! a magazyny pekaja, roboty nie mozna przerobic. A jeden z drugim madre glowy tylko chodza i szybciej wiecej kiedys bylo więcej ludzi a teraz wiecej roboty a mniej ludzi czy naprawde uważacie ze jestesmy glupi? Robimy 3 razy wiecej za to samo

Hmm
@Gratulacje

Firma inwestuje w garstkę osób, do tej grupy nie należą magazynjerzy itp stanowiska. Jak już ktoś jest zainteresowany pracą w Clipie, polecam stanowiska Dyrektora i Kierownika.

@Hmm

Dobre sobie do roboty mrówki byscie sie wzieli by królowa kase miala :)

Hahaha
@Ktoś

Ktoś A Ty co robisz we firmie??? Biznesmen na etacie się odezwał hahhahaa hahahahha

On
@Gratulacje

I będzie jeszcze mniej,już kolejny położył wypowiedzenie z magazynu,w tej firmie nie ma przyszłości z tą dyrekcją a w szczególności z zastępcą dyrektora to nieudacznik który wykazuje się tylko tym jak komuś zabierze nagrodę(usunięte przez administratora) jakby miotłę połknął.

On

Dyrektor Szymon nie jest zły musi swoje powiedzieć bo jest dyrektorem ale to dobry człowiek i premi nie zabiera jeszcze się tak nie zdarzyło a postraszyć musi

gccc
@On

autoreklama?

Witam

Czy Clip rekrutuje obecnie maszynistów? Jak wygląda praca na bocznicy, ile godzin w tygodniu itp.

Narcyz

Jak wygląda praca jako kierowca terminalowy? Ile kierowców na zmianie i ile pociągów ładują średnio?

Hihihihi

Co wy wiedzie o zabijaniu:) Wuja bawi sie z ukraincami na dzialce tylko wam takie glupoty mowil ze na zlomie bedzie robil hihihihi

@Hihihihi

wuja tez prawdopodobnie jest z Ukrainy ostatnio ruszył na naszego kolegę z nivea kierowcę ale on powiedział ze mu nie popuści prawdopodobnie sprawa zakończy się w sądzie

Hihihihi
@Ha ha

Maruda niech w aucie siedzi a nie skacze na magazynie wuja nie byl pierwszy ktory do niego wystartował z łapami Nivea mysli ze rządzi Clipem

Hi hi hi

Maruda sam (usunięte przez administratora) w swoje gniazdo donosisz na kolegów jak reszta z firmy która wozisz a później się dziwisz ze pracownicy z clipa są na ciebie wkur....

He
@Ha ha

A kto ich wpuszcza ? Ci wielcy biznesmeni co dorabiają się na jeleniach

Zostaw merytoryczną opinię o CLIP Logistyka - Swarzędz

• Jak się pracuje w CLIP Logistyka?

Zobacz opinie na temat firmy CLIP Logistyka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CLIP Logistyka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 38 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CLIP Logistyka