Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

Kjki

Ile kasy wziąć ze sobą na początek? Ktoś ma termin na 17.07? Proszę was o kontakt kendallbaby@op.pl Czy jak punkty 1,2,3 mnie nie dotyczą to zaznaczyć tam "nie"? Czy nic nie zaznaczyć. Bo już nie wiem bo na żółtej kartce pisze ze nie maja byc wypełnione ale pisze to przy nieprawidłowo wypełnionym formularzu

ciekawskion

a co jedziesz?

informator

No ja tak robie od poczatku jak jezdze i nie mam problemów.

informator

Ja wszystko podbijam w gminie. I w potwierdzeniu zamieszkania i pod nr 6. tam masz napisane ze gmina albo sołtys.

@informator

Czyli w papierach ktore im odsylasz masz podbity tylko punkt 6 i drugi papier o zameldowaniu,prowadzeniu podw.gosp. i jest ok. Dokumenty ći przyjęli u Thiermanna bez problemu ? odp bo to dla mnie ważne,chce wyslac wszystko już,żeby nie bylo lipy z wyjazdem.

Serwisant

OK

Różne

lukas

Wiam wyjeżdzam w czwartek aby być na rejestracji w piątek.Szukam transportu z osoba prywatną na 2 osoby okolice Konina .

@lukas

Poszukuja na blablacar ???

zdezorientowana

Napiszcie mi czy jak sie ma pieczątkę w pkt 1 kwestionariusza że będzie się podczas pracy w thiermann na urlopie bezpłatnym, to potrzeba jeszcze pieczątkę w pkt 6 o gospodyni domowej. Nie mogę się dodzwonić do firmy i dopytać. Z góry dziękuję.

Mania
@zdezorientowana

Z tego co mi wiadomo to chyba wystarczy ja np. jestem osoba ucząca się i mam pieczątke że szkoły a koleżanka z urzędu pracy bo jest na kuroniowce i też jest ok

Basia

Jedna wystarczy.

@Basia

Dodzwonilam się i pani z firy thiermann mi odp ze jak jestem na urlopie bezplatnym,to nie mam nigdzie ubezpieczenia (o tym to ja wiem przecież) i mowila zeby sobie zalatwic z NFz ubezpieczenie w razie wypadku. A i jeszcze kazala tą pięczątke soltysa zdobyć. Cyrki jakieś !!!!! Przecięż oni powinni pracowników sezonowych ubezpieczyc na czas pracy (np.jakaś pomoc lekarska gdyby się zdarzyla ) nikt nie jedzie tam chorować przecież. Mam juz 1 pieczątke w pkt 1 to po co im 2 i kto mi ją podbije ????????????

Ggg
@zdezorientowana

Zapewniaja opieke medyczna i tyle w temacie w razie wypatku opatrza cie i wysla do Polski.Nielicz na zwolnienie lekarskie chorobowe czy tez rente. Umowa sezonowa Polakom nic nie zapewnia

@zdezorientowana

Witam! Może nie wiesz ale firma ubezpiecza pracownika sezonowego który tam przyjeżdża. Jest to jednak ubezpieczenie podstawowe(minimum jakie muszą opłacić) a żeby było śmieszniej jest to ubezpieczenie zbiorowe. Więc w razie potrzeby(wizyta u lekarza, wypadek,szpital, przyjazd karetki itp) dopiero wtedy "skomponują" Ci ubezpieczenie indywidualne. Przeważnie jak ktoś choruje to go trochę "podleczą" i wsadzą jak najszybciej w busa do Polski. I zapomnij o chorobowym, zwolnieniu, rencie czy odszkodowaniu . Zdarzają się czasem przypadki że ktoś dostanie jakieś pieniądze za wypadek ale szkoda nawet o tym pisać

@paweł

A ile mozna zarobic na pierwszy raz za miesiac pracy???

@adam

To zalezy jak bedziesz pracowal,

@adam

Wszystko zależy od tego czy jedziesz na szparag, truskawkę, borówkę czy jeszcze coś innego. Potem w zależności od tego co wybierzesz znaczenie ma do jakiego grupowego trafisz, na jaką grupę, jaką odmianę, czy będzie wysyp, czy będzie pogoda. Następnie od Twoich własnych predyspozycji fizycznych i psychicznych. Przedział jest ogromny, znam pewnego Pana który jeździ od wielu wielu lat na sezon szparagowy i na jego przykładzie wypłata miesięczna to 4ooo Euro(duże babki każdego dnia, kto w temacie ten zrozumie:) ) ale były też takie "ASY" które po odliczeniu socjalu i zaliczek wracały do Polski z 300-oma Euro za miesiąc. Byli to raczej "turyści" którzy zwiedzali sklepy monopolowe i więcej spędzili na pokoju (na melanżu) niż w rajce.:)

@paweł

Duza baba na spinach czy recznych?

@paweł

A to fajnie tam jak sa melanze??

@paweł

A to fajnie tam jak sa melanze??

@paweł

A mozna zrobic sobie wolne¿??? Gdy sie jest zmeczony??

@xxx

Witam! Na to pytanie Ci nie odpowiem bo nie wiem czy był na ręcznych czy na spinnach(koniach) ale to był jego rekord życiowy.

Dominik 1994
@zdezorientowana

W jakich godzinach można dzwonić do firmy? Odbierają? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

@Dominik 1994

Ja dzwonilam ok 9.30 - 10 ,nie sluchaj muzyczki ani sekretarki aut.bo ci zje kasę tylko odrazu jak masz sygnal to wtedy probuj.

Dominik 1994
@zdezorientowana

Zdezorientowana bardzo Ci dziękuję za odpowiedź doceniam Twoje starania :)

wiem wiem

już od 15 marca kopią.

fryderyk

Szparag chyba sie niedlugo zacznie bo cieplo jest mialem termin na 27 i nikt Nie dzwoni co jest?!!

informator

Ja powiem inaczej. Znajomi co mieli pojechać to wczoraj pojechali a ja jade póżniej bo tak sam chcialem.

misiuleczka

z 27 nie pojechali..

kamil

Mial ktos termin na 25 na szpargel pojechal ktos????

marita

Dziękuje :)

marita

Czy mógłby ktoś podać numer do tej firmy? :)

informator

Chłopie przestań takie pytania głupie zadawać.

Indianin

Kradną tam ?? Sporo dziennie się chodzi w km ??

informator

Ktoś jaja sobie robi z tą firmą a wy wierzycie. A ja jż pisałem jak ktoś nie był wogóle na szparagu to nie da sobie rady szczególnie tam.

Indianin

Słyszałem że paznokcie można zarwać :D

informator

Cięcie szparaga jest ciężką robotą a szczegolnie jak kontrola przyjedzie to nie możesz wiecej folii sciagac powyzej 2 metrów. A jak niektórzy tna to tak że matke całą wytną i na drugi rok nic nie ma.

aaa

jestem szefem w innej firmie i jak dostaje pracownika ktory byl u tirmana to jestem zalamany.Chwalą się ile to on nie wycinał a u nas normy nie mogą wyrobić, a patologia straszna.

@aaa

To jaka u was jest norma i jaka firma?

informator

adidasy jakieś kamasze i gumowce bo to mokro bywa różnie jest. deszczak jakiś też. A grupowi też pomagaja jak bys uslyszal po ile kopali kiedys bedac szeregowymi pracownikami to ty bys przez 3 sezony tyle nie wyciał.

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG