Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

ciekawa

Hej ! Borówkowicze z sezonu 2016 napiszcie ile srednio dziennie w kg zbieraliscie borowki, bo to przeciez maly owoc.Wychodzi na to, ze chcąc zarobic dniowke 50 e to trzeba zerwac ok 70 kg,to wydaje sie duzo,trzeba chyba niezle to drzec,i chyba czysto bez "lisci" ha ha ?cieka

informator

Rzepa jest na Motzow a truskawki tam nie ma.

informator

No pewnie że nie ma. Pierwsze się zbiera w ogrzewanych polach pod folią. Sam jeżdziłem na folie i szparag więc wiiem.

Ja nie jezdze na Motzow.

Serwisant

OK

Różne

informator

Tam to nawet się napier.......dalają. Jak ma reagować? On chyba reaguje dlatego to jest problem.

M
@informator

Powiedz czy warto tam jechac na czerwiec i na co ? Czy w Motzow jest truskawka ?

informator

Ja wam powiem tak. Jeżdze pare lat tu i tam. I za granicą nie ma przyjaciół ani znjaomych mamy tylko znajome twarze. Nigdy nie opowiadam o swoim życiu bo po co. Kogo to interesuje. A jak kogoś to interesuje to niech się sobą martwi. Za granice jedziesz po to by zarobić i pracować a nie zwierzać się ze swojego życia. Alkohol byl i będzie bo człowiek sie odstresowuje.

@informator

masz rację alkohol też dla ludzi....on nie opowiada swojego życia bo po co? ma cel ale czasami tez warto mieć kogoś do kogo można buzie otworzyć -prawda?

informator

Ale po co opowiadac komus wlasne życie ja sie pytam. A ma znaczenie do kogo trafiasz.

@informator

napisałam tylko ogólnie....bo nie żali sie na swoje życie tylko jak żyć z takimi cwaniaczkami i to pod jednym dachem? ok.to ja od siebie napisałam bo chciałam go usprawiedliwić...to powiedz mi jak ma on reagować na takich cwaniaczków? rozmawiam z nim codziennie -powiem tak,że chwali sobie opiekuna a reszta hm....

wojtas
@anja

a nie moze sie przeniesc do innego pokoju?chyba jest tam ktoś z kim sie dogaduje?

był i będzie

chyba pod folia.....Henio nie ma szparagu w tunelach.

Mania
@był i będzie

Jak to Henio nie ma szparagow pod tunelami oczywiście że ma. Tam się zbiera pierwsze szparagi

awa

Witam ja juz od kilku lat jeżdże prywatnie na szparage i za tyd lece na szparage . oczywiscie pod tunelem

dobra rada

Nie jeżdzijcie tam bo tam biją piją i ludzie umierają. Sam widziałem.

informator

Wiesz na folii jest tak że tworzą się grupy ktore robia tak by sie nie narobic. Po (usunięte przez administratora) wogóle on jechał na tą folie mogl poczekac i pozniej jechac.

anja

Witam. Napiszę wam tak: mój brat pojechał tydzień temu na Kirchdorf na folie i jest bardzo ciężko...może nie fizycznie ale ludzie którzy osądzili go po paru dniach -jak tak w ogóle można...chłopak zapierdziela bo nie ma wyjścia a tam ciągle go dołują "cwaniaczki " ....Jednak to prawda, że Polak za granicą to najgorsza świ...a i w łyżce wody by utopili... Piszę to dla tych który wyjeżdżają po raz pierwszy by mieli oczy i uszy szeroko otwarte.... Tam zjeżdżają ludzie z różnymi przeżyciami i miejcie więcej wyrozumienia dla innych bo nigdy nie wiesz jaka historia życia kryje się za tym człowiekiem.... Załóż jego buty i przejdź przez jego życie i wtedy osądzaj....a to ,że ktoś z kimś nie pije to jest tam skończony dla takich cwaniaczków....

@anja

u Malika czy u Wieśka jest?

wojtas
@anja

U HENIA TZREBA BYC TWARDYM NIE MIĘTKIM A WTEDY SIE ZAROBI,JEZDZE TAM PARE LAT I SWOJE WIEM,PRZYJEZDZAJA TAM CHLOPTASIE,KTÓRZY PO TRZECH DNIACH UCIEKAJA,BO NIE WYTRZYMUJA TAK JAK PISZESZ PSYCHICZNIE A NIE ZAROBILI NAWET NA POWRÓT...JEDNAK WEDLUG MNIE,JAK SIE COŚ SOBIE POSTANOWI TRZEBA BYĆ WYTRWAŁYM,A GDY JEST NIEODPOWIEDNIE TOWARZYSTWO ZAWSZE MOZNA SIE PRZEPROWADZIC.

@wojtas

Witam. To nie chodzi o Opiekunów tylko tych cwaniaczków co to nie oni....jak można po paru dniach stwierdzić,że on z kryminału jest? nigdy nie był...tylko powiem tak 4 lata temu opiekował się mamą chorą na raka....teraz ojcem tez chorym na raka-wyjechał by stanąć na nogi....-podstawiają mu świnie krótko....a no tak bo z nimi nie pije przed pracą to do nich nie pasuje....

informator

Jak chcesz tam pracować to dadzą Ci wszędzie zarobić. Tylko jak podskakujesz to dostaniesz zjazd i tyle. Prosze nie pisać o pogodzie ludzi którzy nie byli przynajmnije miesiąc temu w rejonie Szarika czy Uchte. Jest strasznie mokro. Padały deszcze i nie jest takak pogoda jak u nas. Był 2 dni ciepłe ale to nie wiosny nie czyni.

Mania

Hej dziewczyny pracujace w polu na Motzow jak myslicie kiedy w tym roku wyjedziemy? Pogoda jest całkiem niezla więc moze tak jak rok temu zaczniemy pracę. Ciekawe czy już wycinaja pierwsze szparagi w tunelach. Aha i jak myślicie będzie grupa kobiet czy będą grupy mieszane. Pozdrawiam

informator

cos ty nie kumasz....sezon szparagowy konczy sie zalezy od pogody tak jaki i borówka sie zaczyna ....w czerwcu a ktorego dokladnie to roznie jest. ..na truskawke to głównie kobiety jeżdzą....i w szczególności rumunii....a truskawka w tunelu od kwietnia do lipca nawet w polu.

btw

20 czerwca to nie poczatek, kiedy w koncu sa zbiory truskawek?

informator

chyba tam nigdy nie byłeś....borówka się zaczyna już pierwsze rwania koło 20 czerwca.

btw

Borowka sie zaczyna na poczatku lipca

informator

początek czerwca to juz masz koncowke szparag....i poczatek borówki

btw

Jakbym pojechał na początku czerwca to mnie przydzielą do truskawek czy szparagow?

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG