Opinie o Górczak Andrzej Profiloplast w Wilkowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Górczak Andrzej Profiloplast. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Górczak Andrzej Profiloplast o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Górczak Andrzej Profiloplast w Wilkowice

Martyna

Na umowie najniższa krajowa, lub trochę więcej, a reszta pieniędzy rozdawana w kopertach przez brygadzistę. Tak szef oszczędza pieniądze, oszukując urząd skarbowy.

Klijent
@Martyna

(usunięte przez administratora) wieloletnich klientów!! Nie uznają reklamacji! Zrobią wszystko żeby nie ponosić kosztów reklamacji!! Siedzi tam taka jedna Ewa od reklamacji i wypisuje bzdury! UWAGA TO (usunięte przez administratora)

Łucja Nowy wpis

Dzień dobry, chciałabym się dowiedzieć jak wygląda praca na obsłudze klienta oraz czy można w najbliższym czasie przyjąć się do biura. Mam doświadczenie w pracy z produktami stolarki okiennej. Nie mogłam odszukać ogłoszeń na wybrane stanowisko. Kiedy były prowadzone na nie nabory?

Mario Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Witam Czy potrzebują kierowców?

Pracowałem już przy produkcji aluminium i chciałem się zorientować jak tutaj na zakładzie teraz wygląda robota i przede wszystkim jak jest płatna. Mam tu dalej, ale u mnie kiepsko z kasa jest. były podwyżki od początku roku?

@Martyna

Martyna, widać, że rozumem nie grzeszysz. Jestem z innej branży ale jak widzę takie beznadziejne komentarze to aż przykro. Chcesz żeby ta firma padła a Ty zostaniesz beż roboty? Jeśli tak, to rób tak dalej, życzę powodzenia.

Irena
@Xxx

Nie rozumiem, co źle powiedziała? Wiesz jak to wygląda naprawdę że tak komentujesz? To może zdementujesz plotki?

@Irena

Plotki plotkami, chodzi o to, że możecie tymi plotkami tylko zaszkodzić i pytanie czy naprawdę tego chcecie. Czasy są jakie są, firmy się zamykają niestety a co za tym idzie ludzie zostają bez pracy

@Xxx

To nie plotki, tylko najprawdziwsza prawda. Każdy pracuje na swoją emeryturę, która w ten sposób będzie skromniutka. To zwykła pazerność. W innych krajach za (usunięte przez administratora) podatkowe idzie się do więzienia, tak jak Al Capone.

@Martyna

Teraz mnie administrator zdenerwował usuwaniem słowa (usunięte przez administratora) Jutro zgłaszam sprawę do urzędu skarbowego.

Klijent Nowy wpis
@Martyna

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Górczak Andrzej Profiloplast.
Iza

jakie warunki na produkcji? z tego co widzę prawie rok mija od wystawiania ostatnich opinii czy cokolwiek w warunkach pracy mogło do tego czasu się zmienić? jak obecnie wygląda rotacja, zwłaszcza na wyższych stanowiskach? kiedyś były opinie odnośnie zmian w tym zakresie. jak to wpłynęło na aktualne warunki. co z kwestią finansów, jakie podwyżki ostatecznie wystąpiły?

Atmosfera w pracy okropna. Kierownictwo pozwala Panu Wojtkowi K. grozić pobiciem i terroryzować innych pracowników.

P.T.
@Adam

Nie pozwala, został zwolniony

@P.T.

Sam się zwolnił

@P.T.

Nie rozumiem skąd to kłamstwo. Zwolnił się sam, a szef jeszcze za nim biegał i prosił, żeby został.

KK.

Witam.Ile może zarobić kobieta na rękę.Jak długo trzeba czekać na rozmowę.

@KK.

A to w firmie są zróżnicowane zarobki ze względu na płeć, że tak pokreśliłaś ile kobieta zarobi tu?

Młody
@KK.

Nawet sie nie staraj do tej firmy bo idzie na dno

@Młody

Powodem tego według Ciebie jest głównie ten cały brygadzista, o którym pisałeś czy coś jeszcze tu zauważasz niegodnego uwagi?

P.T.
@Młody

A Ty jesteś z konkurencji czy co?

@BH

Najgorszym co mogło spotkać mnie w firmie to Brygadzista. Uważam tak ponieważ o godzinie 7 idzie na biuro nie robi nic poza piciem kawy. Jak już gdzieś kogoś zauważy zwyzywa słowami typu (usunięte przez administratora) Od godziny 6 do końca pracy spali więcej papierosów niż ja w ciągu tygodnia .

@@BH

I wiadomo ile mu za to płacą? Generalnie góra o tym wie i to akceptuje?

Dorosły
@@BH

BH popieram w 100 procentach najwieksze scierwo tej firmy tylko potrafi wybranych pracownikow gnoic kto z nim gra to ma labe po prostu nie wiem gdzie szefostwo ma oczy.

@Dorosły

Czyli nie wiedzą? To czemu nikt im nie powie?

Kapusta
@Iza

Widzi każdy, z tym ze to rodzina i nawet jak pojdziesz złożyć zażalenie to nic nie zrobią...chyba ze ciebie zwolnia

@Kapusta

Ahaa no dobra, to inaczej jakoś nie da się tego rozegrać?

Maja

A co Pana obchodzi co robi brygadzista??? Rób Pan swoją robotę i tyle w temacie

Kazimierz

Straszny klimat na produkcji. Jeden pracownik o inicjałach W.K. prześladuje innych pracowników, grozi uszczerbkiem na zdrowiu a kierownictwo na to pozwala.

@Kazimierz

Co konkretnie masz na myśli pisząc o tym uszczerbku na zdrowiu? Do rękoczynów na szczęście jeszcze tutaj nie doszło?

Młody
@Kazimierz

Kazimiesz szefostwo niektorym cymbałom pozwala nawet spac w trakcie pracy w aucie a brygadzista to jeden wielki playboj niech sie zajmie praca a nie obmacywaniem kobiet dziwie sie ze szef nic nie widzi i na wszystko pozwala......

Krystyna
@Młody

Ale dlaczego pozwala spać w czasie pracy pracownikom? To nie ma pracy do wykonywania że płacą za spanie? Czy o co tutaj chodzi właściwie.

X
@Kazimierz

Nie pozwala, z tego co wiem, już tam nie pracuje

Mateusz

Na umowie najniższa krajowa, a reszta pieniędzy w kopertach na lewo. Pracodawca (usunięte przez administratora) pracowników z emerytury, jak również (usunięte przez administratora) urząd skarbowy. Tak robi od początku działania firmy. Praca dobra dla ludzi, którzy chcą ukryć swoje dochody przed sądem, np. alimenciarze itp.

Chętna do pracy

Czy ktoś może napisać ile zarabia tam kobieta i co robi ?

Cichy
@Chętna do pracy

Co ma robić ,pije kawę ,później przyjdzie brygadzista po bajere z nią puści i przyleci na szklarnie i drze mordę że łazisz roboty nie masz

...

Dzień dobry. Na jakie wynagrodzenie początkowe może liczyć nowo zatrudniony pracownik produkcji z doświadczeniem.

@...

Na bardzo niskie nie licz na kokosy

@Zyga

Panie Zyga, najlepiej weź Pan załóż firmę i xatrudniaj ludzi na takich warunkach jakich Ty sam chcesz, ciekawe po co Pan tam pracujesz skoro jest tam tak źle

@...

Jeśli z doświadczeniem to całkiem nieźle. Praca na jedną zmianę 6.00-14.00 co jest ogromnym plusem

@Xxx

Jesli nawet i bym tak zrobił to na pewno nie zatrudniał bym takich sciemniaczy jak tam pracuja. Do pracy sie przychodzi pracowAc a nie pindrzyc przed brygadzista i mu w (usunięte przez administratora) wchpdzic lub obmacywac sie przy wszystkich. A brygadziste to bym zwolni) od razu bo tylko patrzy ktora z kobiet przeleciec i nic wiecej zero zaangazowania w prace masakrs.

@Kasia

Ile dokładnie to całkiem nieźle? Jakich specjalistów potrzebują?

@Kasia

Możesz proszę napisać coś więcej? czy tylko podstawowa pensja czy można wypracować jakieś premie? Jaka umowa? Doświadczenie 2-3 lata jest wystarczające?

@Anna

Najpierw miesiąc próbny, potem umowa na czas nieokreślony. Premia proporcjonalna do ilości wypracowanych nadgodzin. Potrzebni mężczyźni na produkcję aluminium. Dużym plusem jest doświadczenie

@Kasia

A firma będzie teraz może zainteresowana przyjmowaniem przyjezdnych ze Wschodu skoro mężczyźni są na produkcji potrzebni?

Firma solidna, okna, rolety i drzwi wejściowe najwyższej jakości. Żonka bardzo zadowolona!

Magda

Solidna firma, okna bardzo wysokiej jakości. Mąż pracuje tam od 2 lat i nie narzeka. Pensja zawsze na czas. Jak ktoś pracuje A się nie obija to nie może narzekać.

.....
@Magda

No chyba zart

Magda
@.....

Tak? To gdzie jest lepiej???

Xxxx
@Magda

Rozbawilas mnie teraz.... zadowolony ??wiekszosc ludzi zastraszona,

Maja
@Xxxx

Ja Ci mówię, załóż własną firmę i będziesz żył jak pączek w maśle. Nikt nie będzie Cie straszył ????

Nieznajomy

Najgorsza pseudo firma jaka istnieje żal pl ????

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Górczak Andrzej Profiloplast? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Nadgodziny są dodatkowo płatne

Katarzyna
@Xxx

Super, że istnieje taka szansa na dorobienie sobie do podstawowego wynagrodzenia. Powiedz mi - czy nadgodziny są obowiązkowe czy dla chętnych? Interesuje mnie też w jaki sposób są płatne. Czy jak normalne inne godziny czy np. podwójnie?

Krab

Nadgodziny? Jakie nadgodziny jest zakaz. Nadgodzin, mało tego z roku na rok kiedy to minimalna się podnosi pracownicy maja różnice zabierana z premii. Skandal i tyle

Czy Górczak Andrzej Profiloplast oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Ada

Znajomy tam pracuje, umowa zlecenie jest tylko na pierwszy miesiąc, jeśli pracujesz dobrze, to normalnie jest umowa o prace. Jest zadowolony, pensja zawsze na czas. Nie ma opóźnień.

Zyga

Śmiech na sali praca może i nie jest zła ale ci ludzie co tam pracują to są okropni szczególnie nie które panie i ich przywódca na czele zwolnić ich od razu.

Witam, 2 tygodnie temu wymienialam okna w całym domu. Pojechałam do firmy do Wilkowic, bardzo miła i sympatyczna P. (usunięte przez administratora)doradzila w wyborze koloru okien, rolet, zamówiłam też moskitiery. Wszystko na 5 z plusem! Troszkę z opóźnieniem miałam montaż okien ale firma super, wszystko po sobie posprzatali. Mam piękne okna! Polecam!!!

Ramirez

Firma ciągle rozwija się, ma dobre opinie w branży a poza tym dobrze jest oceniana jako pracodawca

Zostaw merytoryczną opinię o Górczak Andrzej Profiloplast - Wilkowice

• Jak się pracuje w Górczak Andrzej Profiloplast?

Zobacz opinie na temat firmy Górczak Andrzej Profiloplast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Górczak Andrzej Profiloplast?

Górczak Andrzej Profiloplast
3.1/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Lipowa 83
    64-115 Wilkowice