Eurocast Sp. z o.o.

2.1 Dodaj merytoryczną opinię

PRACA

Międzynarodowa firma produkująca szeroki asortyment folii opakowaniowych dla przemysłu spożywczego ogłasza rekrutację na stanowisko:

Magazynier, Operator Wózka Widłowego

Miejsce pracy:   Strzebielino (pomiędzy Wejherowem a Lęborkiem)
Region: pomorskie

Opis Stanowiska:

Praca w magazynie na samodzielnym stanowisku

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum  zawodowe
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • Obsługa komputera
  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej, prężnie rozwijającej się firmie produkcyjnej o wysokiej kulturze organizacji
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na III zmiany w godzinach 6.00-14.00; 14.00-22.00; 22.00-6.00
  • zapewnimy dojazd

Zastrzegamy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres:

dzialkadr@eurocast.com.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.),prowadzonych przez Eurocast Sp. z o.o., Ul. Wejherowska 9 84-220 Strzebielino”.