Wakacje.pl S.A.

Nasze działy

Dział e-commerce

Dział E-commerce szuka, testuje i wdraża rozwiązania, które mają pomóc klientowi w wyborze najlepszych wakacji online. Każdy jest ekspertem w swojej dziedzinie, czy jeśli chodzi o UX, PPC, SEO/SEM czy email marketing i działamy zgodnie z zasadą, że nie robimy niczego na 3 +. Robimy albo na 5, albo wcale. O tym, co ostatecznie wdrażamy, zawsze i tak decyduje użytkownik i jego wybory, dlatego po pierwsze testujemy, po drugie testujemy, a po trzecie testujemy. Cokolwiek robimy musimy więc pamiętać, że po drugiej stronie jest ktoś, kto szuka fajnych wakacji w dobrej cenie, a my pomagamy mu je znaleźć.

Dział Reklamy i PR

Dział Reklamy i PR odpowiada za komunikację i wizerunek marek należących do spółki Enovatis, dlatego kluczowe w tej pracy jest zaangażowanie i indywidualne umiejętności pracowników, dlatego  stawiam na wydobycie potencjałów osób tworzących mój dział. Odpowiadamy za kampanie offline ATL i BTL, obsługę mediów, marketing sieci franczyzowej marki Wakacje.pl, social media oraz gadżety reklamowe. Jeśli mówi się o Wakacje.pl i innych brandach i co więcej, mówi się dobrze, to dla nas feedback, że działamy skutecznie.

Dział Sprzedaży

Nasze Contact Center wyróżnia się na tle innych w mieście. Co daje nam przewagę? Fakt, że doradzamy naszym Klientom w wyborze wycieczek do każdego miejsca na świecie. Naszym zadaniem jest wybrać Klientowi taką wycieczkę, której oczekuje i która zagwarantuje mu niezapomniane wrażenia z odpoczynku. W skład działu sprzedaży wchodzi ponad 60 osób, które wspólną pracą, poprzez szkolenia, warsztaty, coachingi, spotkania z biurami podróży, a także wyjazdy, na których mogą zobaczyć na żywo sprzedawane hotele, mogą osiągać coraz lepsze wyniki. Każdy agent może pracować według indywidualnego grafiku, dzięki któremu można dostosować pracę do własnych oczekiwań, a przejrzysty system premiowy idealnie obrazuje osiągane wyniki.  Każda zakończona rezerwacja to nie tylko satysfakcja sprzedawcy, ale też  spełnione marzenie o wakacjach.

Dział Produktu

Praca w dziale produktu polega w ogólnym ujęciu na pilnowaniu realizacji założonych celów sprzedażowych dla produktów sprzedawanych przez firmę. Praca koordynatorów produktu w Wakacje.pl wiąże się zatem ze stałym kontaktem z dostawcami produktów, aby na bieżąco raportować i eliminować błędy oraz optymalizować działania sprzedażowe. Każdego dnia dbamy o to, żeby pracownicy innych działów posiadali aktualną wiedzę o produktach i nadzorujemy działania związane z produktami, od wdrożenia oferty po jej promocję. Testujemy, sprawdzamy możliwości rozwoju produktów, analizujemy rynek turystyczny. Pracownicy mojego działu stale pracują z liczbami, co wymaga analitycznego podejścia i nastawienia na realizację mierzalnych celów. To eksperci w swojej dziedzinie, doskonale znający rynek turystyczny.

Wakacje.pl S.A.