Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię
Zbieramy #ekipę na wakacje – praktyki i staże w TME.

Co roku, w porze wakacyjnej, powiększamy naszą #ekipę o studentów ostatnich lat studiów oraz świeżo upieczonych absolwentów szkół wyższych.

Poszukujesz prawdziwej, wakacyjnej przygody, obfitującej w nowe doświadczenia i znajomości, połączonej z praktyczną nauką zdobytych już umiejętności i wiedzy? Chcesz rozwinąć skrzydła pod okiem najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach? Odwiedź naszą stronę TME Kariera i aplikuj na staż w TME!

Chcesz poznać więcej szczegółów?

1. Ty decydujesz ile czasu z nami spędzisz.
    Staże i praktyki odbywają się w okresie wakacyjnym, od lipca do września. Chcesz być z nami miesiąc? Dwa, może trzy? W pełnym wymiarze godzin, a może tylko pół etatu? Jesteśmy otwarci na Twoje propozycje i chętnie spróbujemy się do nich dostosować.

2. Nie będziesz przygotowywać kawy.
    No, chyba że dla siebie, do czego serdecznie zachęcamy, bo kawę mamy naprawdę smaczną. Zatrudniamy stażystów, bo potrzebujemy ich wsparcia i świeżego spojrzenia. Przy okazji, chcemy dzielić się wiedzą i naszym doświadczeniem. Klasyczna sytuacja typu win-win!

3. Hajs się zgadza!
    Praktyki i staże w TME to nie tylko wpis do CV, ale przede wszystkim zajęcie zarobkowe. Pracujesz z nami i jest dla nas oczywistością, że za swoją pracę otrzymujesz comiesięczne wynagrodzenie.

4. Podoba Ci się? Zostań z nami na dłużej!
    Wakacje z #ekipą często okazują się tak udane, że nasi stażyści zostają z nami na stałe. Istnieje szansa, że także Ty po zakończeniu stażu przejdziesz na umowę o pracę. Niezwykle cieszymy się na takie długoterminowe współprace!

Dołącz do Nas →

Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.