Wesstron

2.2 Dodaj merytoryczną opinię
Praca dla nas

Technolog- handlowiec
Region: Polska, Rosja, Ukraina i inne.

Szukamy osoby kompetentnej na stanowisko terenowego technologa- handlowca do działu - drób (praca wymaga dłuższych wyjazdów  poza miejsce zamieszkania)

Opis stanowiska:

  • aktywna sprzedaż wyposażenia kurników
  • budowanie i podtrzymywanie relacji biznesowych
  • koordynacja dostaw towarów we współpracy z działem logistyki
  • koordynacja w tworzeniu ofert we współpracy z działem kosztorysów
  • reprezentowanie firmy na targach branżowych w kraju i za granicą

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na fermach drobiu,
  • znajomość branży rolniczej
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji  z klientami
  • gotowość do pracy w terenie, dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stałą pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • szkolenie z technologii wyposażenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres praca@wesstron.pl

Wesstron