Wesstron

Opinie o Wesstron

Mag/Tig Nowy wpis

Widziałem że firma wystawiła ofertę na spawacza. Może mi ktoś powiedzieć jakie są warunki pracy, atmosfera, jakie wymagania?

Czy w Wesstron pracuje się na open space?

„ Witamy, nasza firma nie pracuje w biurze typu open space.”

Izabela
@@Pytanie

To jak budynek jest podzielony? Ile osób na jedno pomieszczenie przypada?

Nowy wpis

@Izabela

Każdy z działów z uwagi na specyfikę wykonywanej pracy oraz metrażu przestrzeni podzielony jest na pomieszczenia, w których pracuje od jednej do siedmiu osób.

expracownik

Mobbing na porządku dziennym i przyjęty jako styl zarządzania. Szef wchodzi do biura z zapalonym papierosem i zaczyna krzyczeć i przeklinać na pracowników. Straszyć zwolnieniem. Nie polecam nikomu.

Natalia Nowy wpis
@expracownik

A za co krzyczy? Możesz przybliżyć jakieś sytuacje?

Nowy wpis

@expracownik

Bardzo dziękujemy za Pani opinię. Przykro nam, że Pani praca nie spełniła oczekiwań pracodawcy. Niezadowolenia przełożonego z pracy pracownika na okresie próbnym, zwłaszcza gdy jest krótszy niż 3 miesiące, nie można mylić z mobbingiem.

Czy Wesstron organizuje staże dla studentów?

Marketing Wesstron

Cześć, Jaki staż Cię interesuje? Na jakim kierunku studiów jesteś aktualnie?! Może uda nam się Tobie pomóc :) Chętnie szukamy studentów związanych z kierunkami IT :) Pozdrawiam Sebastian Szymański Specjalista ds. marketingu

kadry

Witam, myślę, że z tym pytaniem można przypomnieć się jak trochę uciszy się sytuacja związana z koronawirusem. Pozdrawiam Marta

Kazimierz
@kadry

Jak firma radzi sobie z zarządzeniami rządu Polskiego w sprawie aktualnie panującej pandemii koronawirusa? Czy przedsiębiorstwo normalnie funkcjonuje?

Była
@Kazimierz

Zwalnia ludzi...

Była
@Kazimierz

Podobno zwalnia ludzi?

UX Designer

Tak. Zwolnili mnie. Tzn. nie przedłużyli umowy po okresie próbnym gdy wybuchła pandemia.

LBD
@UX Designer

Obawiam się że nie przedłużono Ci umowy Macieju nie ze względu na pandemię :) Jak sam napisałeś - byłeś na okresie próbnym, najwyraźniej pracodawca nie był zadowolony z jakości Twojej pracy.

Były
@LBD

Nie kłam. Od kierownika dostałem informację na koniec, że jest zadowolony z mojej pracy i że "zadzwoni gdy to wszystko się skończy" (tzn. lockdown). Nie zadzwonił. Chyba, że to Ty Danielu tutaj odpisujesz?

...
@LBD

Nie kłam człowieku... Kierownik mi zakomunikował na koniec, że jest zadowolony z mojej pracy, ale przez pandemię (niepewną sytuację firmy) nie przedłuży mi umowy (czyżby kłamał?). Dodał, że "zadzwoni, odezwie się - gdy to wszystko się skończy" (tzn. lockdown). Też kłamał. Czy to Ty Danielu tu odpisujesz?

W odpowiedzi na Pana opinię uprzejmie informujemy, że rekrutacja na stanowisko automatyka jeszcze się nie zakończyła. Aktualnie rekrutujemy na stanowisko automatyka i elektronika. Stanowisko automatyka związane jest z wyjazdami długoterminowymi (teren całej Polski). Z przebiegu rozmowy wynikało jakoby nie był Pan zainteresowany pracą w terenie, dlatego pomyśleliśmy, że bardziej odpowiadać będzie Panu stanowisko elektronika, które jest pracą stacjonarną. Przykro nam Panie Jakubie, że nie spełniliśmy Pana oczekiwań i dziękujemy raz jeszcze za zainteresowanie ofertą pracy i przybycie na rozmowę kwalifikacyjną.

nie dotyczy

Gdy tam pracowałem w dziale developerów w pokoju z wieży puszczali bardzo głośno strasznie dziadowską "muzykę", to było nie do zniesienia... (usunięte przez administratora) Niestety nie przedłużyli mi umowy gdy wybuchła pandemia. Firma typu Januszex! Fatalne zarządzanie Nie polecam

Software tester

Aktualnie dział IT jest podzielony na pokoje i w mojej części dominuje muzyka na słuchawkach :) Jeżeli chodzi o zwalnianie z powodu pandemii - ja w tym czasie (11.2020) zostałem zatrudniony, wiec to chyba nie tak. Osobiście pracę sobie chwalę. Pozdrawiam

...
@Software tester

ciesz się, że nie musisz słuchać tego szajsu

niunius

generalnie w wesstronie płaca kiepsko a wymagja duzp!

KtosKtos
@niunius

Komentarz sprzed 3 lat nie wnosi nic do obecnej sytuacji. Mamy końcówkę 2017 roku. Firma się rozwija i szuka pracowników w różnych działach.

laik
@niunius

fakt - pracodawca wymaga dużo, ale jeśli pracownik spełnia wymagania - może liczyć na owocny rozwój kariery

ciekawa

Czemu nic nie piszecie? Jestem ciekawa jak wygląda praca w firmie? Może ktoś się wypowie?

@ciekawa

Nikt się nie wypowiada...wystarczy spojrzeć na wpisy poniżej (usunięte przez administratora) nie ma co się rozpisywać...

on
@ciekawa

ja jestem generalnie zadowolony

Firma docenia wkład włożony w pracę. Jeżeli jesteś zaangażowany/a - jest to docenianie.

Były

Tak mi zryli beret, że ta piosenka zawsze będzie mi się kojarzyć z Wesstronem ;) Dodam, ze to była jednak najprzyjemniejsza nuta z ogromu szajsu puszczanego z wieży w dziale R&D

Borys
@Były

Brzydko obwiniać firmę o muzykę odtwarzaną w pokoju, zwłaszcza że decydowali o niej wszyscy członkowie i jeżeli komuś nie odpowiadała to była przyciszana lub utwory były zmieniane. Może po prostu źle trafiłeś? Może praca z ludźmi nie jest dla Ciebie? Staramy się dogadywać i mamy dobre relacje w zespole, jeżeli coś Ci nie odpowiada - wystarczy powiedzieć, a jeżeli się boisz odezwać lub jesteś introwertykiem to może warto popracować nad sobą zamiast pluć jadem na kolegów?

Nicket

Do pracy tam? ???

Aneta

Kilka miesięcy już minęło od zamieszczenia przez Was ostatniej opinii dotyczącej Wesstron jako pracodawcy. Zachęcam do odświeżenia informacji na temat tej firmy. Jak aktualnie przedstawia się jej sytuacja wewnętrzna? Doszło do jakichś istotnych zmian w jej obrębie ważnych z perspektywy osób zatrudnionych i przyszłych pracowników? Proszę Was o pozostawienie przez Was wypowiedzi w tej kwestii.

KtosKtos

Praca w Wesstronie jest bardzo bardzo dobra. Jeśli wykazujesz dodatkowe inicjatywy to nie pozostaje to bez echa. Pracować trzeba jak wszędzie. Zarobki adekwatne do danego stanowiska. Firma cały czas się rozwija więc i pracy jest i będzie dla każdego. Dojazd ciężki, ale kto teraz nie ma posiada auta? Pozdrawiam

@KtosKtos

Aneta

@work, żaden komentarz zamieszczany na portu, nie może zostać od tak usunięty. Każda opinia jest weryfikowana przez administratora, komentarze zarówno pozytywne jak i negatywne, mają na forum prawo pozostać. Jedyna sytuacja, w której komentarz może zostać usunięty, to taka, w której narusza on regulamin serwisu, dostępny tutaj: www.gowork.pl/regulamin.

Aneta

Dobrze, że pracownicy mogą przeczytać na forum informacje bezpośrednio od pracodawcy @MichałTubielewicz od dawna, jednak żadne aktualne informacje się nie pojawiały. Czy osoby zainteresowane pracą mogą liczyć na jakąś rekrutację?

Aktualność

Witamy

Nasza firma poszukuje osób do pracy na produkcji.

Skontaktuj się z Nami za pomocą poczty elektronicznej:

marketing@wesstron.pl

Czekamy na Twoje zgłoszenia

Pozdrawiamy.

Aktualność

Witamy.
Nasza firma poszukuje osób do pracy fizycznej na magazynie.
Prosimy kontaktować się przez pocztę elektorniczną:
marketing@wesstron.pl

Czekamy na Twoje zgłoszenie.

Pozdrawiamy.

Aneta

Zastanawiasz się nad praca w Wesstron? Informacje o aktualnej rekrutacji znajdziesz w zakładce Praca dla nas: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,853181,0,0,praca_dla_nas

Michał Tubielewicz

Witam, Dziękuję za komentarz. Wysoka jakość obsługi klientów jest dla firmy Wesstron priorytetem. W związku z informacjami, które zostały przedstawione w komentarzu zachęcam do kontaktu z biurem obsługi klienta. Informacje o numerach telefonów oraz adresach e-mail znajdą Państwo na stronie internetowej.

Ann

Myślę, że ludzie którzy nie udzielają konkretnych informacji nie mają zbyt dużej wiedzy o firmie albo piszą tylko po to, aby zaszkodzić. Miałam niewielką styczność z tą firmą i atmosfera jest naprawdę przyjemna! Nie wiem jak to jest w osobnych gronach, ale tak to uśmiechy, żarty i pozytywna energia.

Zostaw merytoryczną opinię o Wesstron - Dobrcz

• Jak się pracuje w Wesstron?

Zobacz opinie na temat firmy Wesstron tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wesstron?

Kandydaci do pracy w Wesstron napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wesstron