Wesstron

Augustowo

Opinie o Wesstron

Morata 2014-06-26 02:42:30
Czy ktoś mógłby powiedzieć coś więcej o wesstronie? Jak wygląda atmosfera, warunki finansowe -to mnie najbardziej interesuje.
niunius 2014-12-22 01:35:55
generalnie w wesstronie płaca kiepsko a wymagja duzp!
Ann 2015-11-05 23:31:01
Myślę, że ludzie którzy nie udzielają konkretnych informacji nie mają zbyt dużej wiedzy o firmie albo piszą tylko po to, aby zaszkodzić. Miałam niewielką styczność z tą firmą i atmosfera jest naprawdę przyjemna! Nie wiem jak to jest w osobnych gronach, ale tak to uśmiechy, żarty i pozytywna energia.
ex-wesstron 2015-11-15 22:06:10
Firma to błędne określenie bo to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Smutne jest to, że wszystkie negatywne opinie na temat tej firmy zostały usunięte. Widocznie taka jest polityka serwisu, kto zapłaci może się wybielić. Widzę, że nadal klakierzy z firmy wypisują tutaj głupoty jak firma jest wspaniała. Nie polecam, a raczej odradzam!
FrYkAS 2016-03-06 22:54:53
Osobiście nie polecam. Złożyłem zamówienie na linię pojenia do kurników, miał być Lubing EasyLine Turkey, przysłali jakiegoś Corti, pieron wie co to jest i tłumaczą się że oni Lubinga nie sprowadzają, a przez 2 miesiące z przedstawicielem gadałem o Lubingu, pokazywałem mu jakie ma mi ściągnąć. Więc albo on jest tępy, albo cała ta firma to amatorka. Tylko rozprowadzanie czyichś produktów po odpowiedniej marży. Przykład? Wlot - 1 sztuka u nich około 140 zł. Wlot w firmie od której je biorą - Agropian - 95zł sztuka. Poza tym spowalniają wszystko jak sie tylko da. Zamówiłem w drugiej firmie Lubinga, przyszedł po 7 dniach - z WŁOCH, u nich miesiąc czekałem.
Michał Tubielewicz 2016-03-08 11:26:12
Witam,
Dziękuję za komentarz. Wysoka jakość obsługi klientów jest dla firmy Wesstron priorytetem. W związku z informacjami, które zostały przedstawione w komentarzu zachęcam do kontaktu z biurem obsługi klienta. Informacje o numerach telefonów oraz adresach e-mail znajdą Państwo na stronie internetowej.
wedrf 2016-05-07 13:53:24
@kinga no w sumie nie wykluczone ze tak walsnie jest jednak..nie sadze zeby czesto sie takie akcje jednak zadazly u nich w firmie nie uogolniajmy tak ;p
Zostaw swoją opinię o Wesstron - Augustowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wesstron