Wesstron

Dobrcz

Opinie o Wesstron

Morata 2014-06-26 02:42
Czy ktoś mógłby powiedzieć coś więcej o wesstronie? Jak wygląda atmosfera, warunki finansowe -to mnie najbardziej interesuje.
niunius 2014-12-22 01:35
generalnie w wesstronie płaca kiepsko a wymagja duzp!
Ann 2015-11-05 23:31
Myślę, że ludzie którzy nie udzielają konkretnych informacji nie mają zbyt dużej wiedzy o firmie albo piszą tylko po to, aby zaszkodzić. Miałam niewielką styczność z tą firmą i atmosfera jest naprawdę przyjemna! Nie wiem jak to jest w osobnych gronach, ale tak to uśmiechy, żarty i pozytywna energia.
Michał Tubielewicz 2016-03-08 11:26
Witam,
Dziękuję za komentarz. Wysoka jakość obsługi klientów jest dla firmy Wesstron priorytetem. W związku z informacjami, które zostały przedstawione w komentarzu zachęcam do kontaktu z biurem obsługi klienta. Informacje o numerach telefonów oraz adresach e-mail znajdą Państwo na stronie internetowej.
Aneta 2017-03-21 10:21
Zastanawiasz się nad praca w Wesstron? Informacje o aktualnej rekrutacji znajdziesz w zakładce Praca dla nas: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,853181,0,0,praca_dla_nas
Wesstron 2017-06-08 10:06 [pracodawca]

Witamy.
Nasza firma poszukuje osób do pracy fizycznej na magazynie.
Prosimy kontaktować się przez pocztę elektorniczną:
marketing@wesstron.pl

Czekamy na Twoje zgłoszenie.

Pozdrawiamy.

Wesstron 2017-06-08 10:08 [pracodawca]

Witamy

Nasza firma poszukuje osób do pracy na produkcji.

Skontaktuj się z Nami za pomocą poczty elektronicznej:

marketing@wesstron.pl

Czekamy na Twoje zgłoszenia

Pozdrawiamy.

Aneta 2017-08-10 13:45
Dobrze, że pracownicy mogą przeczytać na forum informacje bezpośrednio od pracodawcy @MichałTubielewicz od dawna, jednak żadne aktualne informacje się nie pojawiały. Czy osoby zainteresowane pracą mogą liczyć na jakąś rekrutację?
Work 2017-08-13 19:37
Przykre jest to, że poprzednie wpisy te negatywne, po części prawdziwie są usuwane. Nie świadczy to dobrze o firmie.
Zostaw swoją opinię o Wesstron - Dobrcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wesstron