KR Center Producent Drzwi

Jak rozpocząć współpracę?

Firma KR Center prowadzi działalność nie tylko na terenie całej Polski, ale również na obszarze naszych południowych sąsiadów – Czech i Słowacji.

Zapraszamy do współpracy wszystkich prowadzących działalność gospodarczą: właścicieli sklepów, składów budowlanych, wykonawców budowlanych, montażystów oraz markety.

W jaki sposób nawiązać kontakt?

Obszar naszej działalności obejmujący aż trzy państwa został podzielony na regiony. Każdy region posiada swojego managera – kompetentną i zorientowaną osobę, z którą kontakt zapewni Państwu doradztwo oraz profesjonalną obsługę. Namiary na managerów umieszczone są na naszej stronie internetowej.

Nasi menagerowie rynku są do Państwa dyspozycji! Istnieje możliwość, by przyjechali do Państwa punktu sprzedaży i dokonali prezentacji naszej oferty oraz omówili warunki współpracy. Jesteśmy otwarci na rozmowy i negocjacje.

Co dajemy od siebie?

Każda współpraca jest dla nas ważna i cenna. Zawsze do naszych partnerów biznesowych podchodzimy jednostkowo, traktujemy uczciwie i profesjonalnie, staramy się ułatwiać codzienną pracę.

• Organizujemy szkolenia pracowników partnerów podejmujących z nami współpracę w celu zapewnienia najlepszej informacji dla naszych wspólnych Klientów. Szkolenia dotyczą wyrobów firmy KR Center, katalogów, sposobów zamawiania, terminów realizacji, współpracy. To rzetelne informacje, które pomogą Państwu pozyskiwać Klientów.
  • Aby pomóc przyciągnąć wzrok i zainteresowanie Klientów proponujemy Państwu drzwi specjalnie przeznaczone do ekspozycji (tzw. wystawka). Oferujemy je w specjalnej cenie i na dogodnych warunkach płatności. Nasi specjaliści dostosują je do Państwa warunków lokalowych i wystroju wnętrza, tak aby całość stanowiła harmonię.
  • W celu ułatwienia bieżącej obsługi Państwa Klientów dostarczamy doskonałej jakości wzorniki kolorów oraz katalogi.
  • Ustalamy przejrzyste warunki współpracy w oparciu o nasz katalog z cenami netto. Chętnie udzielamy rabatów dla każdej grupy asortymentu i jesteśmy otwarci na negocjacje.
  • Zapewniamy nieprzeciętnie szybkie terminy realizacji, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości naszych produktów. To realna korzyść dla Państwa Klientów!
KR Center Producent Drzwi