ABJ Sp. z o.o. sp.k.

Przemysł

Celem ABJ Sp. z o.o. jest dostarczanie najwyższej jakości kompleksowych usług elektro-montażowych oraz tworzenie instalacji dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Kadra techniczno-inżynierska, posiadająca szerokie doświadczenie, gwarantuje profesjonalne i najwyższej jakości wykonanie usług w niemal każdym zakątku świata.

Firma wykonuje instalacje elektryczne i automatyki przemysłowej w szeroko pojętym przemyśle spożywczym, główne w browarnictwie , rozlewnie wód mineralnych, produkcja napojów. Innymi zakładami produkcyjnymi, w których wykonujemy usługi to przemysł mleczarski, gorzelnie, zakłady farmaceutyczne, chemiczne etc.

ABJ wykonuje następujące usługi:

• Instalacje elektryczne i automatyki dla nowych i modernizowanych procesów technologicznych: warzelnie, tanki, procesy mycia - CIP, filtracje, procesy przygotowania produktu, inne.
  • Instalacje elektryczne i automatyki dla nowych i modernizowanych linii produkcyjnych (duże doświadczenie montażu maszyn firm z grupy KRONES): systemy transportu do butelki, puszki i PET, systemy paletyzacji, wydmuchiwarki, combiblock, inne.
  • Relokowanie linii produkcyjnych.
  • Serwis.
  • Remonty linii produkcyjnych.
  • Pomiary.

Firma zapewnia i gwarantuje wysoką jakość i profesjonalizm wykonanych instalacji.

Pracownicy ABJ posiadają niezbędne narzędzia i uprawnienia do wykonywania prac:

• na wysokości – certyfikaty UDT - obsługa podestów ruchomych i budowy rusztowań
  • transportu - obsługa wózków widłowych
  • spawania – metoda TIG , elektryczne
  • pomiary – SEP - elektryczne
  • pomiary sieci komunikacyjnych – Ethernet, SimaticNet, ProfiBus
  • BHP – bezpieczeństwa i higieny pracy
  • pierwszej pomocy
  • badania lekarskie i przeszkolenie uprawniające do pracy w zakładach przemysłu spożywczego

W przypadku zainteresowania ofertą oczekujemy na zapytania. Zapraszamy również, do zapoznania się z naszą listą referencyjną.

ABJ Sp. z o.o. sp.k.