STAGEMAN Polska

Referencje

Szkolenie Animatorów™

Szkolenia animatorów STAGEMAN to najlepsza okazja na zdobycie nowego zawodu i poszerzenie umiejętności praktycznych! Jeśli chcesz nauczyć się tańców animacyjnych, gier, zabaw, występów scenicznych oraz poznać pracę animatora od A do Z zapraszamy na jedyne tego typu szkolenie w kraju, przygotowane przez autora pierwszej w Polsce książki na temat animacji czasu wolnego!

50 Zabaw Animacyjnych w Praktyce™

Zero teorii, 100% praktyki! Najnowsze szkolenie STAGEMAN stworzone specjalnie dla Was. Słuchamy naszych szefów czyli Was! Dzięki Waszemu wsparciu stworzyliśmy coś czego nie ma nikt! Szkolenie przyda się każdemu animatorowi hotelowemu czy eventowemu, nauczycielom, wodzirejom, pracownikom domów kultury, opiekunkom, rodzicom, szalonym ludziom, którzy szukają inspiracji do świetnej zabawy. To jednodniowe szkolenie podzielone jest na 4 bloki tematyczne.

Animacja Zabaw Dziecięcych™ z Pakietem Startowym Animatora!

Jedną z kluczowych umiejętności każdej osoby pracującej z grupami jest organizacja gier i zabaw. Animacja Czasu Wolnego - często bardzo niedoceniana - jest poważną dziedziną, która uczy, jak grać i bawić się by kształcić i zjednywać sobie dzieci i młodzież. Szkolenie ma charakter praktyczny - trener poprowadzi liczne gry i zabawy by pokazać, jak można czerpać przyjemność ze zorganizowanych i przemyślanych rozrywek!

Animacyjny Obóz™

Obóz animatorów to najpełniejsza w Polsce oferta kompleksowego szkolenia z zakresu animacji czasu wolnego i eventów. Prowadzenie gier, zabaw, tańców i show można nauczyć się tylko w praktyce. Całe 5 dni obozu jest więc poświęconych praktyce, nie zapominamy jednak o integracji i dobrej zabawie:)

Tańce Animacyjne - HIT! - animacje taneczne

Warsztaty z Tańców to okazja do poznania unikatowych układów choreograficznych prawdziwych animacyjnych hitów wszechczasów. Nie tylko nauczysz się kilkunastu ciekawych układów, ale również zdradzimy, jak samemu tworzyć dobre choreografie animacyjne.

II Maraton Animacyjny Czterech Żywiołów STAGEMAN

Masz pasję i nieustannie poszerzasz swoje umiejętności w tym zakresie? Chciałbyś robić to, co lubisz, rozwijać się i poczuć nową energię? Jeśli tak, to "II Maraton Animacyjny Czterech Żywiołów STAGEMAN" jest stworzony dla Ciebie. Na pierwszy Maraton zapisało się... 100 osób! Jest to jedyny taki warsztat w Polsce, prowadzony przez czwórkę najlepszych Trenerów animacji na świecie, a co!

Szkolenie Animatora Zabaw z Super Nianią!

Tego jeszcze w Polsce nie było! Po raz pierwszy zapraszamy na najbardziej kompleksowe i praktyczne szkolenie dla Animatorów Zabaw Dziecięcych. Oprócz Trenera STAGEMAN szkolenie poprowadzi Pani Dorota Zawadzka - znana jako Supr Niania.

Animator osoby niepełnosprawnej i starszej™

Polacy to tak zwane "społeczeństwo starzejące się", a więc więcej jest osób powyżej 55 roku życia w kraju niż osób poniżej 18. Socjologowie twierdzą, że z czasem, coraz większą uwagę będziemy przykładać do organizowania czasu wolnego osobom niepełnosprawnym i starszym. Tą tendencję zresztą widać wyraźnie już dziś. Zachęcamy więc do nabycia kompetencji animatora osoby niepełnosprawnej i starszej!

Animacja Czasu Wolnego w języku hiszpańskim

Weekendowe szkolenia języka hiszpańskiego dla animatorów czasu wolnego są idealne dla osób, które wybierają się do Hiszpanii i chciałyby uzyskać wiele praktycznych informacji i przydatnych wskazówek podczas pobytu za granicą. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, aby zdobyć pierwszy kontakt z językiem i pozyskać materiały niezbędne do samodzielnej nauki. Pomoc w części formalnej i przygotowaniu potrzebnych dokumentów dla osób poszukujących pracy, znacznie ułatwią pierwszy krok w karierze zawodowej tego niezwykłego kraju.

www.animacja-stageman.pl

STAGEMAN Polska