logo STAGEMAN Polska

STAGEMAN Polska

Chorzów

Opinie o STAGEMAN Polska

jakkk 2012-02-23 10:57:59
Super sprawa dla animatorów ! Polecam :)
racja 2012-02-23 11:00:07
racja
Wkurwiona. 2014-12-02 17:21:51
No to ja się rozpisze.
Kupujesz szkolenie i tak pracy w animacji nie dostaniesz!
Mają tylko i wyłącznie wyłonione wcześniej pocioty z niewyjściowymi ryjami które jedzą za granice . Co jeszcze?Na Castingach oferują ponad 300 ofert pracy w tym żadnej z nich nikt nie widział z uczesników na oczy .Masz wiek odpowiedni językowo jesteś dobry nie ważneee Roboty i tak i tak nie dostaniesz - Kolejna nieuczciwa firma. MOgli by się chociaż postarać o tekst odmowy podjęcia współpracy hahha ja 3 rok z rzędu dostałam taki sam i wielu moich znajomych również brzmi on mniej więcej tak "Witam Serdecznie,
dziękujemy Wam bardzo za udział w Castingu 23 listopada 2014 r. w
Katowicach. Miło wspominamy dobrą zabawę i Wasze zaangażowanie.
Tak jak obiecaliśmy, wysyłamy wyniki Castingu.
Twoją osobę oceniliśmy pozytywnie. Jednakże w związku z określonym
profilem osobowościowym, wiekowym, umiejętnościowym lub
dyspozycyjnym nie zakwalifikowałeś/aś się do ofert pracy
przedstawionych na castingu 23 listopada.
To znaczy, że z pewnych wymienionych względów, nie możemy
zaproponować Ci tym razem wyjazdu, ale będziemy kontaktować się z
Tobą, jeśli znajdziemy odpowiednią ofertę dla Ciebie.
W przypadku pracy w Polsce, koordynator będzie się kontaktował przy
okazji konkretnej akcji.
Ale to nie koniec naszej rekrutacji, pracujemy nad kolejnymi kontraktami,
również krótszymi w Polsce, dlatego serdecznie zapraszamy Cię na nasze
strony internetowe, gdzie na bieżąco informujemy o kolejnych castingach
i ofertach pracy.
Prosimy o rejestrację na stronie partnera Work-and-fun.com, gdzie
pracodawcy szukają przyszłych pracowników.
Zachęcamy Cię również do podnoszenia swoich animatorskich kwalifikacji
na kursach lub Obozach Animacyjnych." hahahaha jeszcze podnoś kwalifikacje i płac za kursy a roboty i tak nie dostaniesz nie polecam !
Layzy 2015-01-28 16:03:59
A jak się chwali na swoich "szkoleniach", że jego firmy 600 osób zatrudniają... Szkolenia 350 przez 2 dni, na stronie wygląda za pięknie...;)
Reen 2015-02-17 16:49:15
No więc ja nie pracowalam w Stagemanie przez casting ale przez wyslanie CV do oferty pracy na ich stronie, wszystko bylo ok, jednak dostalam wspolpracownika ktory był z castingu, był skończonym leniem, zlamal 2 z 3 zasad animacji juz w 1 tyg, musialam interweniować, wymieniono go na kolejnego osobnika z castingu, ktory okazla się jeszcze gorszy, zostal zatrudniony po tygodniowym szkleniu/ stażu czy jeszcze coś, no więc jesli ktos nie dostal sie do pracy z castingu to juz nie wiem jakim nieogarem musiał byc, ja wspolpracę z firmą wspominam dobrze, niestety z firmą do ktorej zostalam wyslana nie chce miec juz nic wspolnego, nie3 ma co narzekać na pośredniczą firmę, Stagemat jest ok :) trzeba tylko byc odpowiednią osobą, nie kazdy nadaje się na animatora, pozdrawiam :)
Anelka 2015-06-02 22:46:47
Konkurencja próbuje podkopać jedyną obecnie na rynku solidną firmę animacyjną którą nie pobiera opłat za prace i nie robi ludzi w konia. Żenada ze strony takich firm jak AA czy PS:)

Ja polecam Stageman z całego serca! Najlepsza firma w pOlsce zawistnicy:)
Filip 2015-06-02 23:34:27
Aga to przynajmniej widać po twoim poście dlaczego nikt cie nie chce zatrudnić więc ja się akurat nie dziwię Stageman:)
Animatorka S 2015-06-05 08:32:15
W 100% POLECAM!!
Uczestniczyłam w 2 szkolenie Stageman i oby dwa na wysokim poziomie i pełne profesjonalizmu. Zostałam naładowana pozytywną energią na długooo!!!! (zawsze)
Dzięki Stageman zakochałam się w animacji i tak też zaczęła się moja przygoda. Byłam na Castingu - dostałam się!!! i pracowałam 3 miesiące w Turcji wszystko sprawnie i najlepszy czas w moim zyciu - STAGEMAN cały pobyt wspierał i był obecny.
Pracowałam róniewż na licznych eventach ze Stageman i również współpraca idealna.
Jest to lojalna i najlepsza firma jaką znam.

POLECAM!!!!
Danutie 2015-06-07 19:52:04
Jak najbradziej polecam!
Byłam na dwóch szkoleniach,na których poznałam przede wszystkim mega pozytywnych ludzi i dostałam tez pewnego rodzaju "kopa" do dalszego działania.
Przede wszystkim na szkoleniach można się sprawdzić, czy na pewno to jest,co chcemy robić, bo wymaga to od nas też pewnego rodzaju charyzmy.
Mogłam też robić rzeczy, których kiedyś nie miałam okazji robić i są mi przydatne do dziś :)
Do tego pracowałam podczas eventów, miałam też okazję na jednym z nich być Team Leaderem, co też było dla mnie pewnym wyzwaniem, któremu sprostałam, a jak wiadomo każda taka sytuacja zawsze czegoś uczy :)
Przede wszystkim po przeżyciach ze STAGEMAN'EM zostały tylko miłe chwile, wspomnienie spontanicznych akcji, wartościowe znajomości oraz wiedza, z której korzystam do dziś, nawet nie pracując już podczas eventów!
Danutie 2015-06-07 19:52:04
Jak najbradziej polecam!
kasia 2015-06-08 14:41:39
Najlepsze dwa dni w moim życiu, duża dawka pozytywnej energii, świetni ludzie, tańce animacyjne= mnóstwo spalonych kalorii ;) a co najważniejsze uśmiech z twarzy, który nigdy od momentu szkolenia nie zniknął z mojej twarzy. Dziękuję Stageman za wszystko :)
Szkolenie z animacji nie tylko przydaje się w pracy Animatora, ale także w życiu codziennym.
roj 2016-05-08 11:08:39
znajomość języka nie jest wymaganiem jakimś nadzwyczajnym. Często poszukują całkiem tych animatorów @kindek
Zostaw swoją opinię o STAGEMAN Polska - Chorzów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STAGEMAN Polska