TOR-PAL;

Kwidzyn

Opinie o TOR-PAL;

Masakra Kopa i nara! 2016-08-01 20:46
Wypadek na wydziale trak... Pan Kierownik za nie zgłoszenie wypadku i nie pójście na chorobowe zaproponuje prace na lżejszym stanowisku... Bzdura co ten człowiek jeszcze tam robi... Porażka !!
co tu się dzieje... 2016-08-02 16:54
Ciekawe z kąt weźmie to lżejsze stanowisko na tracu ? Przecież swojego nie odda!?
a co tam 2016-08-02 19:16
To wszystko jest tylko narazie, on już ma projekty, firma wchodzi i robi.
co mi tam 2016-08-02 22:39
No tak, to już się dzieje.
Bony M 2016-08-13 00:25
Bo w Masońskiej korporacji tak jest .50 zł podwyżki i uścisk dłoni pajaca zza biurka ...bezcenne ....za wszystko inne zapłacisz kartą master card ( usunięte przez administratora ) musi odejść! !!! Precz z terroryzmem na traku !!!
robot 2016-08-16 19:11
panie prezesie dlaczego pracownic kturzy pracujom po 5 latach majom miejszom pesje otych co teras zatrudniacie
FUNGI 2016-08-17 07:45
Buahahaaaaa.... Właśnie dlatego "majom" takie zarobki a nie inne! A tak wogóle to Wy naprawdę wierzycie w to, że Prezes przeczyta wpisy na tym forum? Moim zdaniem nawet jeśli .....to i tak nie weźmie sobie tego do serca bo "nadzór" zawsze był, jest i będzie krytykowany w każdej firmie i właśnie tacy ci "kturzy" "pracujom" tak ciężko i "majom" tak źle nigdy nie docenią tego co mają a innych obleją hejtem!
robot 2016-08-17 18:26
prezes nie musi tego czytać na forum obudzi się wtedy jak połowa ludzi odejdzie do grudziądzu
??? 2016-08-17 21:42
To może ty weś 1700zł z premią i z systemem za pracę na 4 lub 3 zmiany i utrzymaj za to rodzinę.
Co do "ą" i "ę" to tacy właśnie najlepiej wykonają tą ciężką pracę szczególnie na traku, bo studęciki za taką płacę desek łapać nie będą. Widać jaki macie szacunek dla tych słabo wykształconych robili-są dla was niczym-prawda?
...Łąka... 2016-08-22 07:05
To lipa bo elektromechanicy pracują w systemie 4 zmianowym...
Nuny 2016-08-25 23:39
Stan form na wydziale wsporników jest przerazający gorzej niz tragedia pracownicy narzekaja a utrzymanie ruchu nic z tym nie robi brakuje coraz nam wiecej sil by normalnie pracowac chcemy dodac ze poza praca tez mamy obowiazki domowe na co nam po pracy niewolniczej brakuje juz sily. Utrzymanie dokladnie jest informowane o stanie form by te formy przeciagac trzeba konia a nie czlowieka taka jest rzeczywista prawda i takich ludzi powinno postawic sie na 8h i zobaczyli jaki to jest lekki chleb. Podziekowania dla obecnego naszego kierownika który jest wzorem dla ludzi i wiele by zrobil dla nas i dla tego wydzialu ale tez nie zawsze moze. Pozdrowienia dla utrzymania ruchu zlitujcie sie na nas
AYRON 2016-08-27 14:34
Jakie utrzymanie ruchu Ci Wielcy Fachowcy powinni się ze wstydu zakopać na środku placu przy wspornikach a nie narzekać ze mają znów coś zrobić na wspornikach.Szacunek dla Naszego Kierownika wsporników za walkie o poprawę warunków naszej pracy.
Naga prawda 2016-08-29 00:04
Ok O tak zgadzam się z kolegą tam trzeba konia a nie człowieka. Wszystko jest wynikiem wieloletnich zaniedbań że strony utrzymania ruchu odkładania wszystkiego na inny dzień a może się uda i samo się naprawi albo zapomnimy i damy im spokój. Fachowcy są tak zawaleni robotą bo co naprawia to na drugi dzień już nie działa, albo od razu nie działa ale interwencja ze strony mechaników była i to się liczy a nie to czy maszyna działa. Jest kilku dobrych fachowców ale są wykorzystywane bo pokazują że chcą coś zrobić więc trzeba ich gonić i dawać dużo zadań żeby im chęci odeszły. PANOWIE CZEKAMY NA ZMIANY!!!
Bez planu na rodzine 2016-09-16 18:03
Witam kolegów z Tor-pal. Pamiętam wizytę nowego prezesa na wydziale, rzecz jasna mówił ze zrówna pensje do IP, ze poprawi byt i dobre imię Zakładu. a co się zmieniło, a to ze dal o 30% mniejsza podwyżkę jak rok temu Pan R.Lewy. Praca daje chleb owszem ale godnie tez chce pracować za podobne pieniądze co z IP. BHP te same a złotówki rożne. Podam przykłady Pan niebieski 2,700 zl. Pan czerwony 1,800 zl pan KRB 1,900 zl. i nie wspomne o tym ze nowy pracownik Tor-pal ma podobna stawkę co 5 letni pracownik. Pozdrawiam Pana Prezesa Tor-Pal
ps. nie czepiajcie się błędów ;/
.... 2016-10-04 12:25
Jak tu pracować skoro nowi niedoświadczeni pracownicy mają o 200,300zł większą motywację do pracy niż ja pracownik z 4 letnim stażem? Zwolnić i przyjąć się na nowo? Czy poprostu jest to robione specjalnie żebym sam zrezygnował z pracy Panie Prezesie...?
a kto to 2016-10-05 14:21
Zadowoleni z czego, że premia coraz mniejsza i do nadgodzin zmuszają, standardy I.P. a pieniądze trzy razy mniejsze. 15 lat doświadczenia i raptem o 300 więcej niż ten młody narybek. SUPER!
Krzychu 2016-10-06 07:25
My mamy nowego kierownika i jest o wiele lepiej niż było. Przyjdzie, zapyta, porozmawia, nawet na linii z nami robił! Wiele się zmienia. Premia niska, bo ciągłe awarie i tyle. Trzeba się spiąć to i premia będzie.
Krzychu 2016-10-07 07:16
Starego tu ciągle opisują na tej stronie. Zagdniesz który.
34 2016-10-09 11:19
@amil hm no wiesz tak na prawdę to zawsze jakiś powód musi być nie koniecznie musisz się tego tutaj dowiedzieć to już wie tylko ta osoba która odeszła teraz pewnie niedługo pojawi się tutaj jakas nowa oferta pracy wlansie na takie stanowisko prawda ??
ktuś 2016-12-03 17:37
Powiedzcie mi czy do utrzymania ruchu warto iść ? podobno jest zmiana, niby lepiej, nowy kierownik, nowe plany i standardy, sprzętu wiecej. Coś zaczynają w końcu robić planowo a nie tylko jak się spie...oli. Tak słyszałem od produkcji. Prawda to ? Warto iść ?
ktuś 2016-12-03 17:41
acha, pytam bo rekrutacje są jakieś
zlosciuch 2016-12-12 09:44
Przeczytałem i jestem...w szoku. Niezłe [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ta firma.
Ja nie pracowałem, ale byłem na rozmowie. Zaskoczył mnie niski poziom prowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej jak też poziom reprezentowany przez panią, która jest szefem działu BHP.
Nie dziwię się, że tak tam się dzieje skoro tacy ludzi pracują.
Powodzenia wszystkim. Oby zmieniało się na lepsze.
Zatroskany 2016-12-26 10:37
Skierowanie całych sił na BHP nie poprawi stanu firmy.
Pieniądze dla firmy daje tylko klient.
... 2017-01-20 16:47
Ta firma jest masakra,takiej rotacji ludzi to nigdzie nie widziałem!!! I po zmianie Prezesa nie jest wcale lepiej, a nawet gorzej , bo teraz to wszystko jest tylko koloryzowane a u poprzednika czarny to czarny i człowiek wiedział na czym stoji, i poprzedni Prezes doceniał ludzi pracujących a ten docenia Leserów !
Desperados 2017-01-31 22:18
Poprzedni Prezes Ciebie oraz Innych docenił (kwestia finansowa) jak należy, widać po wcześniejszych komentarzach... Nikt nie trzyma nikogo na siłę, dlaczego znikoma ilość ludzi, która deklarowała zmianę pracy do Grudziądza, po otwarciu fabryki nie uczyniła tego ? Nikogo nie chcę w żaden sposób oceniać w sposób negatywny, czy pozytywny, ale może zamiast pisać co chwilę post o podobnej treści, może lepiej zastanowić się czego chce się w życiu i o ile ma się możliwości różnego rodzaju, to czemu się z nich nie korzysta, zamiast płakać i siać propagandę na codzień dostępną w telewizji... Podsumowując, wszędzie jest dobrze, gdzie nas nie ma.
Murzyn 2017-03-15 12:49
Temu prezesowi też jest ciągle mało. Nie potrafi ludzi docenić. Przyszedł nowy mistrz wydziału (Jarosław G.) żeby się poprawiło ale co? Jest jeszcze gorzej niż było. Ciągle siedzi w kamerach, przegląda klatka po klatce wszystkie zmiany, obserwuje ludzi i gani za byle co. Zero szacunku do człowieka. Ciągłe prześladowanie. Istny mobbing. A na linii ile się nie zrobi to ciągle mało metrów. Najlepiej żeby w ogóle nie iść do domu tylko żyć w tor palu i dorabiać wszystkie białe kaski bo jeszcze ich za mało siedzi w biurze. Nie polecam.
stefan 2017-03-16 21:18
Muzyn co ty wygadujesz. Nie wiem o co ci chodzi. Ten nowy częściej jest na halach jak rafal w. Nie pamiętam rzeby wcześnie ktos dziękował za robotę dobry wynik. A za luty ma być dodatkowa kasa. Dostawales wcześnie bo ja nie slyszalem. Ten przynajmnij pracuje z pracownikami i widac ze slucha pomysluw. Bo naprawiają. Jaki mobibg. Slyszalem ze robi porządek z olewatorami a to dobrze bo w końcu będzie można chodzić na urlopy. Jak nie pasuje zmin robotę. Ktos napisal tamten prezes nas docenial acha. Tesknisz to szukaj go.
Obserwator 2017-03-18 15:31
Osoba odpowiedzialna za HR w firmie powinna zastosować riposty bardziej pedagogiczne i kolejowe.
krzych 2017-03-20 21:01
Obserwator a dlaczego hr? A może wzorem niektórych riposty wzorem WUML
zbychu 2017-03-21 15:48
Jo, daj spokój....bo ci dyrektorkę naślą....oderwaną od rzeczywistości. Będzie się uśmiechać i coś mówić...nie wiadomo co
Drewko 2017-03-23 19:20
Jo, pani drektor hr jest czad, skąd sie urwała to nikt nie wie, pojecia nie ma o ludziach, o zespole, zalozy kamizelke odblaskowa ibuty robocze na wizyte na wydziale w biurze kierownika i wielka integracja, macha i gestykuluje, porazka. Spelni sie, zalatwi prywatne intetesy rozwojowe i wroci do IP majac w d.... to co w torpalu sie dzieje
Andrzej 2017-04-06 19:30
Szkoda że przez Panią z HR fajni ludzie odchodzą z firmy. Nowi przyjdą i pewnie szybko podziękują.
Major 2017-07-11 07:08
Bylem na rozmowie zaproponowano mi 1700zl netto. Ciekawe czy Pani ktora mi oferowala mi taka place zgodzilaby sie pracowac za tyle.Żałosna firma!
P.R 2017-07-26 04:48
Przycisnelo tor pal ciagle wystawiaja oferty czyzby chetnych nie bylo? Wszyscy mlodzi uciekaja a oni nic z tym nie robia.Podpowiem podniescie stawki to i ludzi bedziecie mieli za takie pieniadze to tylko desperaci pracuja.Pozdrawiam zarzad
Karolina 2017-07-27 21:37
Firma poszukuje pracowników produkcji obecnie. @ P.R jesteś pracownikiem firmy? W takim razie Twoim zdaniem jak powinny plasować się zarobki na produkcji? Może niższa stawka obowiązuje tylko na początku?
P.R 2017-08-08 20:30
Pani Karolino na szczescie juz nie jestem pracownikiem tor palu !
Doskonale Pani wie jakie sa zarobki i te 100zl przy nowej umowie niewiele zmieni.Ludzie pracuja po 20 lat i zarabiaja 2200 w porywach 2300 uwaza Pani ze to za 20 lat pracy sa wielkie pieniadze? Zastanowcie sie dlaczego wam ludzie uciekaja.Tracicie coraz wiecej ludzi i nic z tym nie robicie nie wyciagacie wnioskow.Juz nikt nie mowi zebyscie placili tyle co IP ale placcie aby czlowiek mogl godnie zyc.Praca na paleciarni czy na traku jest bardzo ciezka i ludzie oczekuja za nia godnych pieniedzy.Juz nie wspomne o magazynie bo tam co chwile nowi ludzie takiej rotacji jak tam w zyciu nie widzialem.
Wiesław 2017-08-09 04:51
Pracuje w tor palu juz 23lata i bede pracowal bo nie duzo mi zostalo do emerytury a w moim wieku ciezko znalesc prace.Po ponad 20 latach moge sprawiedliwie ocenic firme
Plusy :
- wyplata zawsze na czas
- pieniadze na swieta i urlopowe
- stabilne zatrudnienie
Minusy:
- Bardzo bardzo niska placa
- fatalna atmosfera
- brak szacunku dla pracownika
- maszyny w fatalnym stanie technicznym
- brak mozliwosci podnoszenia kwalifikacji i rozwoju
Emeryt 2017-08-09 15:30
Uwaga ! Uwaga !
Chowac sie torpal szuka jeleni .
A teraz powaznie
W tor palu pracuja ludzie albo przed emerytura ktorzy chca doczekac konca swojej kariery i ich rozumiem albo chorzy umyslowo w sumie tez ich rozumiem wkoncu sa chorzy.Zastanowcie sie bo Ci ktorzy odejda na emeryture juz nie wroca a mlody przyjdzie dostanie pensje i dziekuje za prace. Ludzie pracuja bardzo ciezko a w zamian dostaja marne pieniadze ! Zmotywujcie ludzi do pracy dajcie zarobic dobre pieniadze a przede wszystkim szanujcie swoich pracownikow bo starych jest coraz mniej...
Krzysztof 2017-08-13 10:17
Dziwic moze jedynie to ze torpal widzac sytuacje na rynku pracy nie robi nic aby utrzymac swoich ludzi.Szukalem pracy i po otrzymanych ofertach moge powiedziec ze Torpal jest najslabiej placaca firma w Kwidzynie.
Szymon 2017-08-17 19:54
Praca ciężka ale pracować wszędzie trzeba za leżenie jeszcze nikt nie płaci....Właśnie gdyby jeszcze chcieli nam płacić wiecej
Wojtas 2017-09-02 16:26
Praca jak praca nie rozumiem narzekan ze jest ciezko.Jezeli ma sie dobra brygade to wszystko mozna sobie poukladac tak ze i praca idzie jak nalezy.Co do pieniedzy to zgadzam sie z kolegami powyzej ze jest cieniutko.
Obecny pracownik 2017-09-04 13:30
Coraz gorzej premia 16% też wiele za siebie nie mówi szukajcie oszczędności coś kosztem jakości takim bublem na rynek nie wejdziecie klient weźmie 1 transport i podziekuje jak zobaczy te rozsypujące się wsporniki a młodzi nie chcą pracować i nie będą pracować nie te czasy nawet Ukrainiec by nie pracował brygadzisci tylko naciskają bo maja stawkę a Ty robolu zapierdal..... bo jesteś od tego tak przede wszystkim bezpieczeństwo bhp czasami trzeba robić za kogoś bo ludzi nie ma czyja to wina narzekaliscie na poprzedniego prezesa R.L i wiele ludzi by oddalo by wrócił i zrobił porządek te dodatkowe sztuczne stanowiska podaj kawkę przynieś ciasto Ale co oczywiście kto musi zarobić na nich robole zlikwidujcie te sztuczne stanowiska to oszczędności nie będziecie musieli szukać na koszta wydziałowe a mechaników najlepiej postawić gęsiego bo po 3 chodzą jeden kleczyk.Dbajcie o starych pracowników bo jak się zmuwimy o podwyzke a jak nie to połowa odejdzie sami będzie pracować.
emeryt 2017-09-06 19:00
Chlopie co ty piszesz. Poprzednik cial na czym mogl. Zabieral pieniadze za byle co i komu popadnie byleby kasa się zgadzala. A karanie zwolnienia za byle co a może ty do nielicznych przydupasow nalezales. Niech wrócą razem z bylym kierownikiem będzie lad i porządek. Och ty durniu... Nie mowie ze jest ok. Mi tez sie nie podobają pewne rzeczy ale tratkowanie poprzednie jak parobka tez mi sie nie widzi.
pracownik 2017-09-10 21:11
Nowy prezes miał dobry początek, ale teraz go na zakładzie nie ma. Czemu? Bo wydaje mu się, że wie, co się dzieje, a nie wie. Pewnie tak jak pani dyrektor wróci tam gdzie był wcześniej. Przysyłają takich co rozumy pozjadali.
Tomasz 2017-09-11 23:11
Pracowalem tam 11 lat i jak slysze teksty typu my starzy pracownicy zarzadamy podwyzki albo odejdziemy to smiac mi sie chce.Robicie po 30 lat za marne grosze i nie zastrajkujecie bo sie boicie o te marne posady i jałmużne co miesiac! To przez was starych pracownikow sa takie warunki bo pokazaliscie ze sa glupcy co za przyslowiowa miske ryzu beda pracowac.
Mi tu się podoba... 2017-09-17 23:43
Firma dobra i ma potencjał,ale ludzie nią zarządzający rangi mistrz,planista to czyste kumoterstwo a nie wykfalifikowana kadra! A że ryba psuje się od głowy to tak to wygląda. Co do zarobków, to jak zawsze będzie mało ale uważam że mistrz nie powinien mieć zarobków kilku krotnie większych od kolegów fizycznie pracujących na liniach! Co do kadry poprzedniej to było wiadomo że firma ma zarabiać i przełożeni wiedzieli co robią. Wiadomo,mylili się bo nie myli się ten co nic nie robi i brakowało w tamtym czasie komunikacji pracownik -przełożony bo to był tylko monolog... Teraz jakiś dialog jest z pracownikiem ale to wynika z niewiedzy przełożonych którzy wraz z uzyskaną wiedzą wypną się na nas prędzej czy później. Czekają nas zmiany kierownicze ,ale czy to coś zmieni? Potrzebny jest ktoś kto scali firmę i wytłumaczy że mamy ten sam cel , zarabianie pieniędzy. A na ta chwilę to każdy dział działa osobno niemówiąc nic o utrzymaniu ruchu bo ten dział to w ogóle żyje swoim życiem,i nie rozumieją oni pracy na produkcji.
brus79 2017-09-18 10:22
walą w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na kasie i na czym się da drewno sprzedają obcym a nie swoim chodzi o opałowe z placu jak chciałem kupić to mistrz iruś powiedział że indywidualnie nie można to jedzie na rębak i n plac drzewny a prezes nie ma nic dopowiedzenia oni rządzą i niewiadomo gdzie się udać o coś kolwiek
Trak 2017-09-18 11:35
Jeszcze trochę będzie gorzej. Płace za tą pracę to jakaś kpina młodzi trochę popracuja odbiorą wypłatę i uciekają bo lekko nie ma na traku nie szanowali doświadczonych pracowników a teraz wymagaja. Sprzedaż palet ruszyła dostali nowych klijentów każą więcej robić a wypłaty takie same a pracy na olx aż się roi firmy tor pal coś powinno zdać wam do myślenia ze nikt nie chce tu przyjść za takie grosze są firmy lżejsze i lepszą kasę proponują. Sami się zdziwicie bo co chwilę słychać jak ktoś szuka pracy lub nie chce pracować wspólczujemy również chłopakom na wspornikach tam też nie mają lekko dodali im pracy brygadzisci ich ganiaja i na maxa na Kino robi się powoli to samo co kiedyś
pracownik 2017-09-18 20:05
Panowie co wy piszecie jak wam brakuje poprzednigo kierownictwa to proszę bardzo tylko cofniij sie do opini i histori na zywo jak bylo zero scunku. Co zle ze teraz pytają i robią dawane propozycje. Mi nikt nie zmusza do wiekszej roboty jak chce to przychodzę na nadgodziny. Wiec o co chodzi. Robic wszędzie trzeba ja bym nie chcial za 100 czy dwie na smieciowach zapie....
Produkcja 2017-09-18 20:32
Kolejni mlodzi przychodza i po chwili juz ich nie ma ... Brakuje ludzi do pracy Ci co przyjda szybko uciekaja jak zobacza wyplate.Praca bardzo ciezka pieniadze makabrycznie slabe!!!
Zostaw swoją opinię o TOR-PAL; - Kwidzyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TOR-PAL;