Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoły Policealne - zdobądź nowy zawód i pracę!    Kursy / szkolenia - 300 sposobów na podniesienie kwalifikacji
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze
Udostępnij!

Opinie o TOR-PAL;

Pracowałeś w firmie TOR-PAL; i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
aop - 2013-09-08 18:29:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
obecnie pracuje w tor palu na wydziale przerobu drewna i nikomu nie zycze tego wydzialu, ogolnie o tej firmie nie moge zle powiedziec bo nie znam jej calej ale moj wydzial jest tylko wykanczalna psyhiki i sily ludzkiej, ciagle jest malo, ciagle brakuje a ludzie pracuja ponad ludzkim tempem, urlopy wtrzymywane ciezko o jaki kolwiek dzien wolny jedynie tylko na rzadanie
zdjecie uzytkownika
udziałowiec - 2013-11-25 11:31:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (5)
Również tam pracuję i popieram mojego przedmówcę od siebie dodam tylko tyle że panują tam układy,kolesiostwo itp.Zła organizacja pracy,brak porozumienia i jasnego przekazu informacji,czasami nierealne wręcz śmieszne wymagania od pracownika,słaby kontakt z kierownikiem .
Od jakiegoś czasu mamy młodego kierownika wydziału ludzie nie patrzą na niego zbyt przychylnie to chyba przez jego niezbyt udane inwestycje :)prywatnie jest pewnie spoko gość ale w pracy ... przydało by się trochę szanowny panie kierowniku popracować fizycznie w naszych szeregach i dopiero od nas wymagać bo ludzie którzy tam pracują od lat są naprawdę świetnymi fachowcami w tym co robią... wiedzą co i jak wystarczy zapytać a powiedzą panu.
Można by pisać i pisać o tym zakładzie powstała by ciekawa opowieść jest jeszcze mnóstwo spraw o których kierownictwo a w szczególności prezes nie wie dopiero by głowy poleciały a szkoda panie prezesie że tak mydlą panu oczy bo może wtedy można było by napisać o tym zakładzie coś fajnego .Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
lol - 2014-02-24 13:53:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
ciężka praca małe pieniądze najlepiej żeby pracownik miał nad przyrodzone siły i kryształowa kule
zdjecie uzytkownika
stachu troty na dachu - 2014-03-06 19:21:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
przerod drewna- cizka praca, cienkie zarobki, pracujacy na tym wydziale nic nie moze zaplanowac poza praca, dzis są weeekandy wolne jutro z dnia na dzien okazjuje sie sie pracujemy 3 soboty w miesiącu poprostu kpina i oblęd, a mistrz tego wydzialu to fenomen, nie ma u zadnego pracownika uznania jest tylko posmiewisiem ktoremu brakuje jaj i ktory tylko sie nadaje do sprzatania.. pozdrawiam
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
10 osób obserwuje ten wątek
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TOR-PAL;

Twoj email:
Wiadomość: