Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Supermarket "Dino' Trzebnica

Pracowałeś w firmie Supermarket "Dino' Trzebnica i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-04-14 14:59:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
nie polecam nikomu tam pracy wynagrodzenie podstawowe plus premia 20zł!!!!! kiedyś mozna buło tam zarobić nawet 1600zł wykorzystuja na każdym kroku zostan pare godziń dłużej,nie masz za to nic,przyjdź na nocke(żeby zrobić renament) nie masz za to nic, jeżeli masz wolne to i tak musisz przyjechac bo jest zebranie główny kierownik przyjedzie i zmiesza cie z błotem nawet za to że masz śmiałość się odezwać każą ci płacić za rzeczy które się przeterminują
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Supermarket "Dino' Trzebnica

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Supermarket "Dino' Trzebnica?
Zadaj pytanie
x