Freedom Nieruchomości sp. z o.o.

Kariera

Budujemy markę, która przyciąga ludzi. Wiemy, że praca w nieruchomościach to świetne miejsce do rozwoju osobistego i zawodowego! To także doskonała branża, pozwalająca zarabiać porządne pieniądze!

Nasz sukces to ludzie. W ciągu 4 lat z małego, lokalnego biura stworzyliśmy ogólnopolską sieć agencji nieruchomości. Dziś w ponad 40 oddziałach Freedom Nieruchomości pracuje ponad 350 osób! Wyznaczamy standardy pracy na umowach na wyłączność i przygotowywania ofert nieruchomości do sprzedaży w najwyższej jakości.

Łap Freedom i zarabiaj w nieruchomościach! Jak to zrobić? Masz dwie opcje - wybierz najlepsze rozwiązanie dla siebie.

Dwie drogi do sukcesu w branży:

1. Zostań agentem
    Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z nieruchomościami, już na starcie zagwarantujemy Ci pakiet szkoleń i pełne wsparcie. Nauczymy Cię, jak skutecznie sprzedawać, nawiązywać kontakty i pracować z klientem. Jeśli posiadasz już doświadczenie w branży, pokażemy Ci, jak najlepiej wykorzystać zdobyte umiejętności i wiedzę. Dostarczymy Ci niezbędne narzędzia, dzięki którym podniesiesz swoją efektywność i będziesz zarabiać jeszcze więcej.

2. Otwórz własne biuro nieruchomości
    Jeśli czujesz się pewnie i chcesz od razu pracować na swoim – służymy naszym know-how! Tworzymy środowisko i dostarczamy narzędzia, pozwalające odnieść sukces w nieruchomościach.

Dołącz do wiodącego na rynku zespołu i zacznij zarabiać w nieruchomościach!

Freedom Nieruchomości sp. z o.o.