Abedik SA

kariera

Ludzie. Umiejętności. Rozwój. Sukces.

To nasze mocne strony, które pozwalają nam uzyskać wybitne osiągnięcia w biznesie i sprawiają, że od lat stajemy się jedną z największych drukarni dziełowych w Polsce. To, co nas łączy i określa naszą tożsamość, to przekonanie, że ludzie są kapitałem, w który trzeba inwestować. Na sukces naszej firmy składa się wiele czynników – jednym z najważniejszych są nasi Pracownicy. To oni są jej istotą, dbają o budowanie i utrzymywanie doskonałych relacji z naszymi partnerami oraz najwyższych standardów jakościowych, dzięki czemu możemy utrzymywać niezwykle duże tempo rozwoju i budować bardzo stabilną pozycje na rynku.

Praca w zakładzie produkcyjnym  - Żerniki k/Poznania

Zapraszamy do pracy w naszej drukarni osoby ambitne, odpowiedzialne, dynamiczne, które chciałyby współtworzyć nasze dzieło.

Naszym Pracownikom oferujemy:

• Możliwość rozwoju zawodowego w ramach szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Stabilne, długoletnie zatrudnienie,
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie, doceniające kompetencje i wkład pracy,

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:

ABEDIK SA
Ul. Jana Gutenberga 5
62-023 Żerniki k/Poznania

Email: rekrutacja@abedik.com.pl

Zgodnie z wymaganiami prawa akceptujemy tylko oferty z adnotacją "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz.Ust. nr 133 poz. 883)."

W momencie pojawienia się wolnych etatów skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Abedik SA