Abedik SA

Opinie o Abedik SA

Irena Nowy wpis

Na stanowisko magazynier / ekspedytor piszą, że uprawnienia na wózki widłowe nie są konieczne. To dlatego, że się ich nie używa, czy że firma zafunduje pracownikowi na swój koszt? Szczerze, to mąż miał nadzieję, że papiery UDT, które ma od dawna, to będzie atut, a tu nie trzeba... Wiecie o co chodzi z tym?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Abedik SA?

Młotek i powietrze z kompresora musi wystarczyć.;)

Stefan Nowy wpis

Ha, ha to nie za wiele. A wypłaty chociaż na tyle dobre że rekompensują brak sprzętu?

Karolina Nowy wpis

Z 3,5 tys idzie dostać?

Pracownik Nowy wpis
@Karolina

Na 250godzin :-):-):-)

Obecny

Witam,co do pytania o kodeks pracy,w abediku takie coś nie istnieje

Mieczysław
@Obecny

A co się w takim razie dzieje? Pracujecie za darmo czy jak? Co jest łamane z tego kodeksu konkretnie Twoim zdaniem?

@Mieczysław

Zus jest placony dopiero od jakiegos czasu ,wczesniej przez dekady nie placono .A te czerwone kartki i kasa zabierana za widzi misie !.Prosze cie łysy nie masz kregosłupu moralnego za grosz ,a łamanie kodeksu pracy w Abedzaju mozna mnożyć!

Obserwator

Zgadzam sie z tym . A firma powinna zaczać nosić jakąś ukraińską nazwe ,ponieważ lepiej traktuje ich niż Polaków.

Ktos
@Obecny

Czytam to wszystko bo tu pracuje, ale z kim ja pracuje… nie wiedziałem ze w abediku tylu niepełnosprawnych umysłowo.

@Ktos

Zakład pracy chronionej.

Obserwator
@Ktos

Piotrek musisz koniecznie to Kubie powiedzieć,ty tak fajnie opowiadasz .....

Seba

Oj Miecu wydaje mi się że wiesz o czym mowa i tylko palisz Mietka

@Seba

Seba, Mietek oboje palicie Janka bo nikt o takich imionach u nas nie robi.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Abedik SA? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Łukaszku w takich okolicznościach w jakich wskoczyłes na druk w takich tez opuszczasz firme tzn(usunięte przez administratora) kierownikow .

Czy można liczyć w Abedik SA na prywatną opiekę medyczną?

Tak. w ramach PZU Zdrowie.

Stefan

Są jeszcze inne benefity pracownicze? Chodzi mi wczasy pod gruszą, albo bony na święta... :D

Zatem nazwijmy sprawę po imieniu. Praca w Abediku to swoisty dramat ,pracuje już tam bardzo długo i obserwuje wszystko co dzieje się z roli obserwatora .Kierownik tworzy jakieś fikcyjne stanowiska dla swoich zauszników ,ci zaś snują się po firmie jako statyści .A wszystko w nagrodę za donoszenie !No świetna polityka panie kierowniku. Reszta spraw to także dramat .Można pisać i pisać .

Kierownik ;)

Jeden z najlepszych drukarzy, wszystkie maszyny potrafi obsłużyć, sam je sobie naprawić, najlepsza stawka, a takie głupoty w internecie pisze... po co? Rób dalej to co robisz bo robisz to naprawdę dobrze, a stanowiskami, które są potrzebne i wymagają wielu miesięcy szkolenia nie przejmuj się.

@Kierownik ;)

Potrzebne ? Komu ja się pytam.Takie historie mchu i paproci to możesz opowiadać na zebraniach ,nas nie musisz przekonywać my te maszyny naprawiamy sami ,u drukarzy jesteś skończony Panie pszczelarzu.

Jeśli od lat pracuje Pan/Pani w roli "obserwatora" w firmie, którą określa Pan/Pani jako "dramat", to raczej średnio o Panu/Pani świadczy. Proszę zmienić pracę i się nie kompromitować takimi komentarzami.

Firma ,która bardziej niz Polakow docenia pracownikow z Ukrainy dopłacając im do wszystkich tematow ,natomiast Polakom potrafia tylko wlepic swoje czerwone kartki......dziwie sie tylko tym drukarzom ktorzy tam pracuja ,że nie zmienili pracodawcy juz dawno. Beznadziejna firma ,atmosfera i zarzad oraz kierownicy!

Zadowolony pracownik :)

Oj Łukaszu, nie wiedzieliśmy, że tak szybko zatęsknisz.

Łukasz
@Zadowolony pracownik :)

(usunięte przez administratora)nie wykorzystuj sytuacji mojego odejścia do pisania negatywnych opinii o firmie.

Ktoś

Czy w pracy Abedik Żerniki dodawane są jakieś benefity? W ofertach pracy nic o tym nie piszą.

Ciekawski

Czy mogę prosić prosić pracowników o świeże opinie...place, premie, socjal... Ni i co bardzo ważne podejście kadry do pracowników Z góry dziękuję

obecny

usuwane sa niepochlebne opinie o tym pracodawcy juz którys raz widze jak znikaja opinie nie pasujace pracodawcy.......

Były
@obecny

Potwierdzam że są usuwane niepochlebne komentarze dot firmy bądź kierowników .Ciekawe kto za tym stoii .

Marzena
@obecny

Opinie na forum nie są usuwane tylko z tego powodu, że są negatywne. Administrator zajmuje się usuwaniem tylko takich wpisów, które są niezgodne z regulaminem. Proszę, tu można się z nim zapoznać i uniknąć takiego problemu w przyszłości: https://www.gowork.pl/regulamin

Ona.

Wszystkie negatywne opinie są zgodne z prawdą. Niestety zostałam potraktowana jak zło konieczne kiedy po otrzymaniu pierwszej pensji upomnialam się o swoje wypracowane godziny nocne.trzy razy byłam w biurze Panie się dopatrzył że w sumie mam rację bo system coś źle przepisał ale nadal się godziny nie zgadzały i rozmowa z prezesem odniosła taki skutek ze w końcu przyznał mi rację ale automatycznie tego dnia otrzymałam wypowiedzenie. Pracując o 19.45 do 5.45 twierdzili uparcie ze pracowałam 7 godzin nocnych.ewidentne oszukiwanie pracowników na stawkach i godzinach aż nie mogę w to uwierzyć. Nie polecam

On.
@Ona.

gdzie to oszukiwanie? przeciez chajs sie zgadza dla mnie jest ok, wyplata zawsze na czas.

@ona. A jaki był powód wypowiedzenia?

Dj hhh

(usunięte przez administratora)nie twierdzę że Polacy powinni mieć lepiej bo są "u siebie" ale dobrze by było jak by każdy był traktowany według doświadczenia , stażu pracy a nie pochodzenia. Pensje marne a wymagania duże. Same zakazy i nakazy a pracodawca nic od siebie nie daje ( jeśli nie liczyć skrzynki mandarynek na spotkanie wigilijne... żenada) Po stokroć nie polecam.

Adokn

Przez pomyłkę dodane a sama prawda

Jasiek

Dobry pracownik nie narzeka na firmę i nie ma powodu często pisać tu na forum!!!

ASP POLSKA

Luj ogłuszacz, siema pyrlandio????lecimy, jest dobrze w ch... Hahah a na koniec buła, łokiec kołowrotek!

Stefan
@ASP POLSKA

Twoja wypowiedź jest nie na temat i nic nie wnosi do wątku. Od kilku miesięcy nikt nie dodawał nowych informacji o firmie. Napiszcie jak obecnie przedstawia się kwestia umów o pracę, wynagrodzeń i premii. Na stronie http://www.abedik.com.pl/ludzie-umiejetnosci-rozwoj-sukces,187.html pracodawca szuka handlowca, pracownika administracyjnego, introligatora przemysłowego i drukarza. Co sądzicie o tych ofertach rekrutacyjnych?

Maja

@A.B., nie jestem w żaden sposób związana z firmą Abedik. Jestem moderatorem forum GoWork.pl, a do moich zadań należy między innymi dopytywanie o różne szczegóły związane z pracą i zachęcanie do dyskusji na temat pracodawcy. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe opinie dotyczące pracy w Abedik i zachęcam do dodawania kolejnych! Każda z nich z pewnością będzie bardzo przydatna dla osób zainteresowanych pracą w tym miejscu.

Maja

@Nick, dziękuję za Twoją odpowiedź. Nie mam potrzeby starania się o pracę w Abedik. Jak jeszcze oceniacie tego pracodawcę? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w tym miejscu? Zachęcam obecnych lub byłych pracowników firmy do podzielenia się swoją opinią na temat Abedik.

A.B.
@Maja

Zastanawiam kto z zarządu ukrywa sie pod tym nickiem Maja i w kółko zadaje te same pytania.

Maja

@Nick, rozumiem, że pracowałeś w Abedik SA. Czy jesteś pewien, że nie potrafisz doszukać się w firmie Abedik SA jakichś plusów? Może dodatkowe benefity, szkolenia, forma umowy? @dyr, a Ty pracowałeś lub pracujesz w Abedik SA? Jak oceniasz atrakcyjność tego pracodawcy na rynku pracy? Czy firma stawia na osoby młode, bez doświadczenia, czy wolą jednak bardziej wykwalifikowanych, starszych pracowników z doświadczeniem?

@Maja

Benefitów żadnych, szkolenie - minimalne , podstawowe albo żadne tzn to co sie sama nauczysz z obserwacji od Innych pracownikow , umowa o prace na minimalna krajową , zus tragicznie niski. Firma stawia na pracownikow którym jest możliwość jak najmniej zapłacić. Jak nie umiesz nic i nie masz co robić innego w życiu to startuj. ;) powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o Abedik SA - Żerniki

• Jak się pracuje w Abedik SA?

Zobacz opinie na temat firmy Abedik SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abedik SA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Abedik SA?

Kandydaci do pracy w Abedik SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Abedik SA