Cedrob

Niepołomice

Opinie o Cedrob

Ponury 2016-08-21 14:28:19
"Przyjęcia są ale narzekający je blokują" ktoś tu chyba z kurczakami na mózgi się pozamieniał
Dlaczego nie piszesz że na taśmie ludzi nie ma , chociaż pytającemu tak naprawdę nie chodzi o
pracę , bo" warunki " przyjęcia opisane są kilka postów wyżej.
W biurze nie znają " waszych problemów " ( czyli nie Twoich)
Największe problemy powstają właśnie w biurze , dla przykładu zniesienia przerw nikt z załogi
nie wymyślił i skończcie już z jedynym tak naprawdę kontrargumentem pt " nie podoba się to z...ć "
basia 2016-08-21 14:39:43
@rozalia z wyższych stanowisk to jeśli chodzi o ogłoszenia o pracę to bardzo często pojawiają się oferty pracy na specjalistów, na przykład do spraw produkcjim albo nawet do spraw technicznych, jak masz kwalifikacje to nie musisz być szeregowym pracownikiem
tadzio:( 2016-08-21 14:53:34
Widocznie nie jest tak źle skoro jeszcze tam pracujesz.Ja chce się przyjąć lecz narazie każą czekać na tel.
Ponury 2016-08-21 15:00:41
gdybyś się chciał przyjąć to byś tam już był , ale Twoja rolą jest pisanie takich właśnie
postów pt. " chciałbym " , " pyszne parówki" itd.
bo 2016-08-21 17:43:06
@basia a możesz konkretnie napisać o jakich kwalifikacjach mówisz? wolę wiedzieć wcześniej zanim wyślę cv żeby uniknąć ewentualnych rozczarowań, jestem realistką i nie chcę z motyką na słońce się porywać
ferdek 2016-08-22 14:06:48
70 % to ludzie bez wykształcenia nie nadający się do innej roboty, 20 % to narzekacze blokujący miejsca. Każdy może przyjść do roboty i zdecydować w pierwszych miesiącach czy zostaje, lecz są tacy którzy sami nie zwolnią miejsca - trzeba się z nimi męczyć.
ania 2016-08-22 14:48:35
wiesz ale nie brakuje w tej firmie także stanowisk pracy dla specjalistów i elektromechaników, a tu trzeba mieć kwalifikacje
glonojad ??? 2016-08-22 19:05:26
Tak zgadzam się z tobą lecz nie wielki procent stanowią ludzie którzy chcą tam pracować i to widać,kto chce a kto nie.
Ponury 2016-08-22 20:32:42
Cudownie Ferdek ! masz racje 70% to ludzie " bez wykształcenia"
Można więc ich poniżać , gnoić , okradać i upadlać a oni nie odezwą się ani pół słowa
Mają siedzieć cicho , cieszyć się i pracować na chwałę Cedrobu
20% to " narzekacze " którym to wyżej wspomniane traktowanie nie podoba się i maja czelność o tym
mówić , upominać się bądź czegoś domagać , jak by tego było mało to jeszcze o tym piszą na forum!
To wam przeszkadza najbardziej prawda? Zaczęło nawet od jakiegoś czasu męczyć
Nie napisałeś nic o pozostałych 10% Tyle chyba w tym momencie brakuje na taśmie prawda?
Czemu nie przyjąć ot po prostu tych brakujących ludzi nie patrząc na " przeszkadzaczy" ?
Podpowiem Ci jeszcze coś co w 100% uzdrowi sytuację w firmie.
Zwolnić 20%" przeszkadzaczy" i na ich miejsce zatrudnić ludzi" bez wykształcenia" super prawda?
Jest tylko jeden problem Ferdku... nie ma nigdzie tych ludzi
Nie pomogły rozpaczliwie prowadzone eskapady w promieniu 50 km i obiecywanie 20zł /h
Wiesz dlaczego ? bo wszędzie już to znają

*( 2016-08-22 21:39:51
Ciekawe ile cedrob zapłacił za te komentarze upadlające pracowników .
Bo najlepsza obrona to atak .
Wituś napisz coś jeszcze ciekawego bo tylko to potrafisz upadlać ludzi .
h 2016-08-23 08:23:33
I zobacz @migs, ostatnio nadal nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy, co jest doskonałym dowodem na to, że relacje między pracownikami a szefostwem są całkiem niezłe. Ale wypłata jest terminowa? Dzięki
aaabuu. 2016-08-23 18:02:36
Salmonella.Niezła wymówka dla tych co po kiblach siedzą.
kamar 2016-08-24 10:15:49
Ja wypowiem się jako klient, od dawna kupuje produkty tej firmy i nigdy nie zauważylem by byly wedliny nie swierze, wszystko jest jak dla mnie smaczne i ja moge polecic.
Ponury 2016-08-24 20:43:56
To , że Cedrob od jakiegoś czasu zlecił pisanie komentarzy to chyba każdy zauważył
Okazuje się jednak , że nie zrezygnowali z wcześniejszej praktyki czuli usuwania ich
Czyżby to był sposób na podniesienie oceny pracodawcy?
Dwa usuwają trzy dodają . Gratuluje Hitler i Goebbels kłaniają się w pas
bazia 2016-08-24 21:54:49
gdyby ktoś chciał wiedzieć to firma się rozwija, 11 lipca br. nastąpiło oficjalne otwarcie trzeciej, najnowocześniejszej Wytwórni Pasz w Rypinie więc ciekawi mnie czy jeszcze można się do jakiejś pracy tam załapać
/ 2016-08-25 19:48:49
można bazia jako degustator naprawdę warto SMACZNEGO
bgvuh 2016-08-25 20:00:22
no ale skoro nastąpiło otwarcie tzreciej wytwórni, to naprawde coś musi być na rzeczy. A rozwój to moim zdaniem podstawa egzystencji danej firmy ....
Kurczak 2016-08-26 19:50:20
Pani kierowniczka nr 2 nic nie robi tylko na plotki do biura i na papieroska lata wziela by się za robotę a nie tylko palarnia
juyt 2016-08-27 19:26:52
no nikt nie powinien się ajmowac zadnymi plotkami
?? 2016-08-27 21:13:42
Papieros kawa i ploteczki i dniowka zleci jak nie do biura to na palarnie A robić niema komu
Antybiotyk 2016-08-27 21:30:19
A niech otwierają mają za co "czarnuchy " robią na to żeby mieli jeszcze więcej poniewiera się ludźmi płaci się im marne grosze .kurczaki kupują nawet te co do utylizacji powinny iść i tak to się kręci .
A biznes będzie ponieważ kurczaki są najtańsze i w roku można ich wyhodować bardzo dużo bo szybko rosną ( tylko ze mięso z nich to powolna śmierć, ) a ludzi nie stać na dobre mięso wiec kupują te paście .
Szkoda , że ludzie nie wiedzą co te kurczaki jedzą ( sam antybiotyk )i mało tego na zwykłe antybiotyki już nie idą wiec ......heh .
A hodowca sprzeda wszystko a cedrob kupi wszystko .
juyt 2016-08-28 15:31:41
najlepiej to jest jak każdy się zajmuje praca i tym co do niego należy i wykonuje sowja prace solidnie a wszystko będzie okej i bez większych problemow
*( 2016-08-28 21:22:31
Jeżeli by tak było to ciekawe jak by Polska teraz wyglądała gdyby wszyscy robili tak jak piszesz .
Pewnie stałbyś z kartką w ręce na 1kg cukru w kolejce 5 godzinnej i myślał byś ale zjadł bym takiej szyneczki .....hm .....tylko że ta szyneczka to dla tych co na górze !!!!
Chwała tym co walczą
Chylę czoła
jarek 2016-08-29 14:26:39
Dokładnie *(' masz racje w tym co piszesz, ludzie przestancie w koncu narzekac! Skoro nie pasuje mozecie odejsc.
*( 2016-08-30 21:08:27
Każdy ma prawo mówić prawdę i narzekać a odejściem z pracy sprawy nie załatwisz bo jak ktoś pracuje przeszło 10 lat i wcześniej zarabiało się więcej i dużo spokojniej było nikt nikim nie poniewierał normalne przerwy były normalne uboje itp.
WIĘC CZEMU MAMY GŁOŚNO NIE MÓWIĆ O TYM ŻE ŹLE SIĘ DZIEJE W FIRMIE I NAM PRACOWNIKOM Z DŁUGIM STAŻEM TO SIĘ NIE PODOBA!
bo co tobie lalusiu za.....ny się to nie podoba !
.........58 2016-08-31 10:28:59
a mozecie mi powiedziec jak jest z przewozem pracownikow?
kamil 2016-08-31 12:25:38
Nie wiem, niby narzekania są, a ofert pracy nie ma... i rotacji tez
adi 2016-09-01 18:03:18
jakie sa tam godziny pracy ?
glonojad??? 2016-09-01 22:05:42
Najlepiej to zobaczyć jak się tutaj pracuje na własne oczy i można również spróbować bo nikt Ci prawdy nie napisze.Pracownicy boją się nowych pracowników, trzymają się rękami i nogami.Musisz sam sprawdzić jak tu jest.
kamil 2016-09-02 11:41:59
Coś w tym jest @glonojad ale przez rozpoczęciem pracy raczej spoko jest wiedzieć cokolwiek choćby nawet jakieś informacje na temat rodzaju umowy z nimi czy właśnie na temat tych godzin..przecież to jest raczej niezmienne
wiki 2016-09-02 14:20:15
widze ze nikt niechce odpowiedziec na pytania ludzi ktozy sa zainteresowani praca mimo tylu negatywnych komentazy moze jednak ktos odpowie na pytanie czy maja tam przewoz pracownikow w jakich godzinach sie tam pracuje i jeszcze jest tam kilka pytan
wiki 2016-09-02 14:21:12
juyt 2016-09-02 22:02:13
może nikt nie odpowiada bo nikt nie wie ;p a szkoda bo wlasnie faktycznie jak ktoś chce podjąć prace i jest tym zainteresowany to domyślam się ze chce wiedzieć i znac jak najwięcej sczegolow na temat firmy wiec może jednak ktoś się znajdzie kto odpisze
om 2016-09-04 09:29:11
Wiki,nie umiesz czytać?Przewóz pracowników?Możesz jeździć na rowerze.Godziny pracy?Dopóki nie zrobisz wszystkiego,czyli od rana do wieczora.Nie dojechał samochód z kurczakami.Czekasz dopóki nie dojedzie,czasami dwie,trzy godziny albo i dłużej.Postojowe bezpłatne,a twój stracony czas nikogo nie interesuje.A jak chcesz wiedzieć więcej,to przjmij się do cedrobu i sam się przekonaj.Jak popracujesz miesiąc to wtedy porozmawiamy.Zobaczymy czy wtedy nadal będziesz pod niebiosa wychwalać cedrob.
juyt 2016-09-04 11:40:33
@om no dobra a el przecież chyba jakies godziny pracy z góry to powinny być ustalone prawda? tak sadze
*( 2016-09-05 14:25:52
Nie ma godzin ustalonych z góry .
Pracujesz dopóki nie skończy się uboj a to różnie bywa
Wystarczy awaria poważna i parę godzin siedzisz i czekasz aż naprawią.
To samo jak auto się spóźnia .
Wiec jak widzisz żadnych godzin ustalonych nie ma .
A po drugie to nigdy się nie doliczysz jak ci płacą za godzinę czy akord .
Zarobki ok 2.000 jak dobrze pójdzie za 6 dni w tygodniu. Czasami po 15 godz.
czlowiek 2016-09-05 15:44:44
Pewnie, że jak są ustalone z góry godziny pracy @juyt, to nie jest tak źle, bo wiadomo rozkład pracy.
jadzia 2016-09-05 21:56:14
Robota Dobra w Cedrobie jest , nie narzekać ! Płaca spoko,ludzie się szanują , przełożeni doceniają. Deputaty są w formie kurczaków oraz pasztetów. Pracuje tam już 21 lat i chwale sobie !
bilo 2016-09-05 22:03:03
co top przyjacielu oznacza konkretnie według ciebie że płaca jest spoko?
*( 2016-09-06 07:57:29
Haha hahahaha ale się uśmiałem zajebisty wpis Jadzia deputaty z kurczaków i pasztetów hahaha
...........................!
wiki 2016-09-06 09:49:59
W sumie to i tak cały czas pojawiają się u nich jakieś oferty pracy, ostatnio pokazało się ogłoszenie na cieślę szalunkowego i stolarza budowlanego. Można nieźle zarobić to pewniak
om 2016-09-06 18:22:21
Jadzia otrzymuje deputaty w formie kurczaków?W takim razie musi by [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i kraść,bo cedrob żadnych kurczaków nikomu nie daje.Cedrob za pracę marnie bo marnie ale płaci.Ludzie się szanują?Jesli według Jadzi donosicielstwo jest wyrazem szacunku to w takim razie Jadzia jest konfidentem nr.1.Przełożeni doceniają?Raczej wrzeszczą "Porzynaj!Nie postawaj!"Robota dobra?Chyba,że Jadzia nic nie robi.A jeśli nic nie robi to robotę ma dobrą.Tak to można siedzieć w cedrobie drugie 21lat AZ DO ŚMIERCI.
kamil 2016-09-06 18:47:16
Każdy kiedyś może mieć dosyć szczególnie na produkcji @om ale nikogo to nie zwalnia od wykonania swojej pracy
Adam Zawrzecki 2016-09-20 23:45:56
Cedrob to jest jeden wielki syf. Na 40 dni tuczenia brojlerów przypada 28 dni faszerowania antybiotykami. Jak tu być świadomym konsumentem skoro tego nie wiemy i przekonuje nas tylko ładne opakowanie? Nasze ciała protestują. Idziemy do lekarza z problemami i nie mamy świadomości, że to co jemy nas niszczy. W [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z przepisami kulinarnymi od nich. Co nam z nich, skoro mają toksyczne działanie ich produkty. Antybiotyki już nie działają, bo tym syfem nas faszerują w kurczakach. Bakterie się mutują i uodporniają. Podobnie jest z sokami i innymi produktami. Lepiej nawalić konserwantów niż pasteryzować, bo jest taniej. Pasteryzowany produkt przetrwa nawet 5 lat. A pasteryzowane przetwory to właśnie wasze rybki w occie, grzybki w occie, gruszki marynowane itp.. Które są bardzo zdrowe. Moja babcia zjada tylko swoje, i żyje już 95 lat. A my żyjemy po 65.... Nie jedzcie cedrobu!!!! A Cedrob zapraszam do pogawędki, wyjaśnimy sobie parę spraw na temat trucia Polaków...
Nutria 2016-09-21 10:13:57
Wiesz co, ja tam uważam, że Cedrob to naprawdę dobra i fajnie zarządzana firma, nie ma co narzekać, to przecież jest zbędne, pewne logistyczne rzeczy są tutaj super
jkk 2016-09-21 11:47:34
troll
wiki 2016-09-21 11:48:13
Skoro są zarobki adekwatne do powierzanych zadań @bang to nie jest tak źle, bo w końcu oprócz dobrej podstawy są jeszcze jakieś premie do tego. Ale czy wypłata jest terminowa? Z góry dziękuję za szybką odpowiedź
*( 2016-09-21 21:00:46
Zgadzam się z tobą w 100% ze tę kurczaki to niesamowity syn nafaszarowany antybiotykami TVN robił reportaż na ten temat .
A ja też dużo na ten temat wiem i to co w cedrobie się robi też ,
Niestety narazie nic się zrobić nie da bo cedrob jest tam u góry dobrze umocowany
A Wituś to marionetka dobra ale tylko w Niepołomicach i tam ma robić za STRASZNEGO DYKTATORA ZEBY LUDZIE SIE GO BALI bo tutaj bije się sam syf I O TO CHODZI .
???? 2016-09-21 21:09:36
O zarobkach i godzinach jest napisane wcześniej czytać nie umiesz
jarek 2016-09-21 21:34:03
Z tego co czytam to wnioskuje, ze pracownicy cedrobu nie sa raczej zdyscyplinowani, narzekacie na firme pod kazdym wzgledem a spojrzcie na siebie co z soba reprezentujecie na forum? co mysla sobie inni nie o firmie a o WAS PRACOWNIKACH...
Zostaw swoją opinię o Cedrob - Niepołomice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cedrob