Opinie o Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o. w Straszyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o. w Straszyn

Ona 35

Witam , pracowałam w tej firmie i napisze tak. Właściciele mają gdzieś pracowników , nie doceniają nikogo, wyzysk straszny !. Najniższa krajowa a wymagania z kosmosu. Osobiście nie polecam tej firmy .

Rysiek
@Ona 35

Czyli jaki zarobek skoro piszesz, że wyzysk? Najniższa krajowa czy więcej ? Dodatków typu premia nie macie czy jednak jakieś są ?

Nie ma z ostatniego czasu opinii od piekarza? A szukali jakiś czas temu, oferta na necie wisiała. Pisali tam o premii za wyniki oraz nadgodzinach, wiec myślałem, że dowiem się ile można zarobić. mógłby ktoś napisać? jaka jest podstawa?

Były pracownik Nowy wpis

Najniższa krajowa ,przymus pracy w weekendy min 3 razy sobota i niedziela to są te nad godziny ,ciężka praca wyzysk nie polecam

I jak te dodatkowe dni będą docelowo liczone? Mam na myśli sobotę oraz niedziele? One normalnie są zawarte w umowie? ile to %?

Czy zdarzają się nadgodziny w Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o.?

Klient

Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim- ok 10cm drut gratis do nadzienia w pączku…zęby ukruszone… nie chce myśleć co by się stało gdyby tą „pyszność” jadło dziecko…zero odzewu/porozumienia w tej sprawie także będę zmuszona zgłosić to dalej

Jak dużo osób pracuje w Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o.?

Koordynator Sprzedaży

Żenujący

Brak

Ona 35

Rysiek
@Ona 35

Emeryt

Panie Mielnik. Jest pan(usunięte przez administratora).Od poniedziałku podniósł pan ceny od 27 marca 2023 r.Drożdżów ka poszła o 50 groszy chleb o 30 groszy.Paliwo ciągle spada cena gazu też od 15 marca obniżona bardzo .Konkurencja obok pańskiego sklepu ceny te same bez podwyżek.Jak to się ma do pana.JEST PAN (usunięte przez administratora)

@Emeryt

a to ciekawe akurat, a składniki ceno jak stoją, wiadomo czy konkurencja korzysta z tych samych? chyba, że to jakaś tajemnica zawodowa... :) a czy w odniesieniu do tej opinii któryś z pracowników napisałby coś o bieżących stawkach? były podwyżki?

Edyta
@Emeryt

Każdy ma wybór , ja lubię Mielnika za jakość jak taniej to idź pan do Biedronki .

@Edyta

czyli nie współpracują z nią? to nie tak, że do innych marketów się pieczywo odsprzedaje? mają kontrahentów? rozwijają się?

Beata

klienci widzę, że stale się tu udzielają a z tego co widziałam na stronie szukają na parę stanowisk. Wiecie na jakie warunki można liczyć osoba zatrudniona jako pomocnik produkcji? Jedynie co podają to formularz zgłoszeniowy a jednak fajnie byłoby wiedzieć na jaką konkretnie ofertę się wysyła... Ma ktoś jakieś info odnośnie aktualnych zarobków oraz warunków jakie podczas pracy można tam spotkać?

X

Mam jedno pytanie, czemu w sklepie na Cieszyńskiego - żeby zrobić zakupy trzeba odstać minimum 20 minut w kolejce, tak jest w każdy poniedziałek, piątek i sobota. Zauważyłem że w tym sklepie jest coraz mniej obsługi i jedna ogarnięta ekspedientka nie jest wstanie sama wszystkiego zrobić, bo druga ekspedientka tak zamula, jest tak po wolna że odechciewa się robienia zakupów. Ekspedientka z Ukrainy też nie odbiega od tej co tak zamula, Pani wygląda i zachowuje się jak by była modelką - takie ma ruchy. Proszę pomyśleć o lepszych pracownikach, żeby Panią które super pracują i dzięki nim jeszcze robię zakupy, żeby chciało się robić w tym sklepie zakupy, a nie szukać nowego sklepu.

Była

Dalej nie mogę pozbyć się niesmaku pracowania tam kilku dni w 2020, jak toksyczna atmosfera panuje na sklepie, stara gwardia wyśmiewa wszystko, nie nauczy porządnie, tylko od razu na głęboka wodę. Lokal zaraz przy restauracji. Produkty to tez śmiech na sali jak dla mnie.

Szymon
@Była

A w produktach co ci nie pasuje niby? Są słabej jakości? W ogóle to na jakiej umowie byłeś przez te kilka dni?

Azis
@Była

Drożdżówki z serem ,bez sera heee dobre jajca. I za co to placic 2,70zl. Mogli hy dac tego sera A nie oszczędzają ze sera ani śladu przesada.

Była
@Była

Ty też śmiech na sali skoro kilka dni pracowałaś

@Była

W sumie to czemu tak sądzisz? ;p Tu chyba nikt nikogo nie trzyma na siłę?

aaaa
@Azis

mielnik nie ma drożdżówek za 2,7 tylko za 5 zl, chyba pomylileś piekarnie.

Klient

Drozdzowki wogole nie maja nadzienia , ani sera ani kremu trzeba kupować np drożdżówkę z serem na wierzchu wtedy widac ze jest ten ser. Gnioty porazka i to za 2,70. Nie polecam.

Pamiętam, że firma prowadziła niedawno rekrutację na Sprzedawczyni. Czy komuś udało się zdobyć pracę i może się podzielić wrażeniami?

Joanna

Pojawiła się jakiś czas temu na Staszica nieprzyjemna i niehigieniczna kobieta. Ma brudne ręce. Kaszle i warczy na klientów.

@Joanna

Warczy? Nie nadinterpretujesz trochę zachowania tej Pani? Po co miałaby warczeć na ludzi. Co do tych rąk to oni tutaj nie powinni w rękawiczkach pracować?

klientka

W Sklepie Piekarni Mielnik ekspedientki w godzinach rannych wczoraj i dziś nie mają założonych maseczek. Obsługują klientów którzy bez maseczek nagminnie wchodzą do Piekarni. Jak ma sie to do pandemii?

@klientka

Odpietd się od pan a do szefostwa dzwon wiesniaro

xxx
@klientka

Radzę się puknąć w łeb i nie oglądać pana w telewizorze. Myślisz że stara (usunięte przez administratora) na ryju przed czymś cię ochroni?

Aicha
@klientka

(usunięte przez administratora) Same se pracuj w kagańcu cały dzień!

@Aicha

A to tutaj szef ostro na maseczki naciskał czy zezwalał na prowizorkę?

Danka

Od lat kupuję u Was chleb słowiański, a także orkiszowy. O ile do orkiszowego nie mam zastrzeżeń, o tyle uwagi dot. słowiańskiego kieruję do Was po raz czwarty. Dotyczą one nie receptury, lecz jakości wypieku. Ciasto jest niedokładnie, niestarannie wymieszane przez co w chlebie występują duże dziury oraz surowa mąka wchodząca głęboko między wypieczone ciasto. Myślę, że jest to wynikiem braku właściwej kontroli wypieku. Proszę zróbcie coś z tym. Nie chciałabym rezygnować z mojego ulubionego chleba. Pozdrawiam d.k.

mufcia57

Czy piekarnie mielnik zezwalają psom na wstęp do sklepu? Jeśli tak to czy było to uzgadniane z klientami? I dlaczego nie ma na drzwiach informacji na ten temat. Osobiście nie uważam aby w miejscu gdzie wyłożone są towary cukiernicze i piekarnicze powinny poruszać się zwierzęta machające ogonami, sypiące sierścią. Dodatkowo ekspedientka zamiast obsługiwania klientów zajmuje się psem. Niesympatyczna reakcja na zwróconą uwagę powoduje, że zrezygnuję z zakupów "w mielniku" choć lubię wasze pieczywo.

Halina
@mufcia57

Zakładam że byłeś stałym klientem sklepu? Są jeszcze jakieś minusy w obsłudze czy funkcjonowaniu sklepu czy tylko ten piesek cię zraził? :P

kierowc

Proszę o informacje o pracy jako kierowca kat.b.Warto składać papiery? Dziękuję za wszelkie sugestie.

Xxxx

Mam tylko jedno pytanie czemu w firmie tak się traktuje ekspedientki, reszta firmy jest inaczej traktowana i wszystko w czasie maja wypłacane!Jest 19 grudnia a my nadal nie mamy wypłaconych pieniędzy za miesiąc październik i listopad, czy firma nie ma obowiązku rozliczyć z pracownikami do końca roku? My też chcemy mieć święta, mamy dzieci i pieniądze są nam potrzebne. Może szefostwo potraktuje nas tak jak innych pracowników! Będzie nam miło być tak samo traktowane!

Yyyy
@Xxxx

Kochana a czego ty oczekujesz od ludzi którzy wszędzie przedstawiają się jako katolicy a pracowniką nawet nie złoża życzeń na święta…Rzucą pieniądze za pranie żeby zamknąć wam buzie ze nie dostajecie nic na święta…

stały klient

Dzień dobry ,dlaczego tylko na Garnizonie są dostępne kisze ? Czy w Pruszczu nie można wprowadzić do sprzedaży? Czekam niecierpliwie .

Pola

Pyszne ciasta i chleb razowy ze słonecznikiem .

Bosop

Chodzi mi o sklep na Brodwinie w Sopocie . Kupuję tam pieczywo od początku. Panie są bardzo miłe ale ostatnio zauważyłem dziwne praktyki , 20 minut po dostawie nie ma już chleba , chodzi o żytni , bez dodatków . Okazuje się że dla znajomych zostawia się po 4-5 sztuk a normalnie już nie kupisz .Ja po ten chleb specjalnie dojeżdżam . Na zwrócenie uwagi nowej pracownicy , chyba Ukrainki , taka mała ,gruba , ruda ,usłyszałem że mogę sobie zmienić sklep . Bezczelność!!! Nie jestem i nie byłem pracownikiem.

@Bosop

Bezczelność jest to co Pan tutaj pisze o pracownikach i w jaki sposób o nich się odzywa. Jest to !!!chamskie zachowanie!!! z Pana strony wobec innych ludzi.

Xx

Jak się zatrudniałam była mowa że można robić nadgodziny i są wypłacane na czas, więc zrobiłam dodatkowa sobotę w lipcu - byłam na dodatkowej sobocie 17 lipca i do dnia dzisiejszego nie dostałam pieniędzy!!!To jest wypłacanie na czas, chyba ktoś nie rozumie tego słowa ojego znaczenia!!! Co to za firma która tak traktuje pracowników, czy wszyscy tak długo czekają na pieniądze, a może tylko dziewczyny na sklepach muszą czekać ponad miesiąc na swoje pieniądze ciężko zapracowane!!!

g.
@Xx

Były pracowniku proszę sprawdzić , za nadgodziny jest trzy miesięczny okres rozliczeniowy .

Zostaw merytoryczną opinię o Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o. - Straszyn

• Jak się pracuje w Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 472 ocen.
  • Sezamkowa 5
    83-010 Straszyn

Sławomir Mielnik, piekarnia - cukiernia Mielnik Sp. z o.o.