PIEKARNIA-CUKIERNIA "ERES" ESTERA WIERZCHOWSKA

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o PIEKARNIA-CUKIERNIA "ERES" ESTERA WIERZCHOWSKA

Leszek
@nkn

Dasz radę coś więcej o tym powiedzieć? Jakie zmiany i rozwój masz na myśli? Zastanawiam się, czy dzięki temu pojawią się nowe miejsca pracy.

Czy PIEKARNIA-CUKIERNIA "ERES" ESTERA WIERZCHOWSKA oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

kf Nowy wpis

z tego co wiem, umowę zlecenie dostaje się, jak się ma badań póżniej umowa o prace kasa - jakieś brednie, mało kto dostaje najniższą krajową

@kf

O jakich badaniach mowa? Czyli konkretnie po jakim czasie pracy jest możliwa UOP? Piszesz, że mało kto zarabia najniższą krajową - a na jakich konkretnie stanowiskach zarabia się najmniej?

woow Nowy wpis

Praca jak każda inna dla chcących pracować. Szef bardzo wymagający ale jest fair. Jeśli ktoś leci sobie w kulki to wiadomo zawsze będzie miał tutaj żle.

X

Szef na początku wydaje się „miłym” człowiekiem potem wychodzi, jakim jest kombinatorem i (usunięte przez administratora). Prosi pracowników, żeby przyjść do pracy w dniu wolnym, obiecuje, że dostaną za to pieniądze oczywiście nie dostaną i nie można się doprosić za nadgodziny. Jest wybuchowym człowiekiem, który bez największego problemu krzyczy na pracowników i ich obraża, przekleństwa są na początku dziennym. Bez przerwy są nowe osoby, nie bez powodu. Nie interesuje go nic, często trzeba było załatwiać sobie osobę do swojego punktu, żeby można było spokojnie pójść na urlop. Słyszałam, że krzyczał na niektórych pracowników za to, że byli chorzy i musieli iść na L4. Mimo to, że jest obiecane, że dany punkt jest przepisany do dwóch osób, to bez przerwy przerzuca osoby na różne punkty bez ich zgody. Nie polecam, mam nadzieję, że zrozumie, jakim jest toksycznym szefem i zacznie szanować swoich pracowników. PS płaci najniższa krajową. @Pracodawca

Pietro
@X

Zwykłe (usunięte przez administratora) bo szef szef i szf .Zacznijcie szanować prace jak nakezy a nie bo wam sie należy a L4 jaki problem Pani doktor czy doktor bez problemu wydadza a ty szef myśł co dalej o sobie nik nie napisze jak (usunięte przez administratora) pracownikami jesteście a pracodawce zawsze zły . Po pieniadze to wszyscy wiecie kiedy i za ile !!!

NG
@X

Szef, szef, szef....... A Pani kim była? Czym się zasłużyła? Najniższa krajowa????? Hmmm..... ciekawe. A ile godzin codziennie pracowała Pani? Pracuje po 7 godzin. I jak się orientuję pracują tak też inne dziewczyny. Nie rozumiem jakie nadgodziny. Toksyczny szef???? Hmmm. Może i tak. A Pani jaka była osobą skoro już jej nie ma? Bzdury ze obraża pracowników. Kogo i kiedy? Konkretnie. A słyszeć to można wiele. A to że przerzuca to raczej normalna sytuacja w każdym zakładzie w czasie gdy inni mają urlopy.

@NG

O tych nadgodzinach to chyba z rok temu pisali, czyli do dziś już pracuje wystarczająca ilość osób i nie są konieczne? Kiedy były publikowane jakieś ogłoszenia? Chce odszukać ofertę, czy od nowego roku będą planowane przyjęcia czy trzeba czekać na jakaś rotacje?

LunaNick
@Pietro

Zgadza się, wiele osób wymaga a z siebie nic nie daje. Pracuje już w handlu wiele lat i życzę każdemu takiego szefa

Maryśka
@LunaNick

Hej, od niedawna tu jestem, jak spoglądam na daty są nieco różne, a jednak wolałabym bym na bieżąco, czy Twoja opinia właśnie taka jest? możesz napisać z jakich przyczyn polecasz? Czy od samego kandydata tez tu wiele zależy jakie warunki mu się przytrafia?

@pracodawca

Za dni wolne niedziela święta i tp nie płaci najniższa krajowa toksyczny nie polecam

Gaba
@@pracodawca

Zastanawiam się czemu za te wspomniane dni piszesz, że nie jest płacone? czy chodzi może o to, że wtedy po prostu nikt nie pracuje i dlatego? Odnośnie tej minimalnej jeszcze to czy płacona jest sama podstawa? Nie ma premii?

LunaNick
@@pracodawca

Dziwne, za każdy dodatkowy dzień miałam zapłacone.

@LunaNick

Tylko do teraz nie wiem właśnie o co tamtej osobie chodziło. Była wypłacona po prostu normalna godzinowa stawka czy jak? w Twoim przypadku jak było i z jakiego okresu pracy mniej więcej to opinia? w ogóle na umowie nie macie tu zapisane ile % od jakiego dnia więcej by wpadało?

Krzysztof
@LunaNick

To na prawdę jest ..dziwne..

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w PIEKARNIA-CUKIERNIA "ERES" ESTERA WIERZCHOWSKA się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Ciężki klimat

Widzę, że Pan właściciel pisze sobie sam przychylne opinie i ze nie szanuje swoich pracowników, nawet jak już nimi nie są. Praca w tym miejscu to najgorsze moje doświadczenie w życiu. Powinna się tym zainteresować Państwowa Inspekcja Pracy. Jakości wyrobów nie można odmówić, ale co z tego jak patrzysz na piekarnie i wiesz, ze zarządza nią okrutny wobec ludzi (zwłaszcza kobiet) człowiek. Odechciewa się jeść nawet najlepszego chleba. Mam nadzieje, ze kiedyś Pan to zrozumie. Pisanie pozytywnych komentarzy na swoj temat nic nie da. Życzę Panu więcej pokory i szacunku do ludzi.

@Ciężki klimat

Od kiedy ta sytuacja, którą w tym momencie opisujesz miałaby występować? Pytam bo w takim przytoczonym układzie na forum nie pojawiłoby się o wiele więcej negatywnych opinii? Z jakiego okresu to opinia? I ile osób tak właściwie docelowo jednocześnie powinno się zatrudniać, żeby wszystko tu dobrze działało?

.....
@Ciężki klimat

Pan właściciel nie musi pisać sobie sam przychylnych komentarzy , ponieważ każdy jego pracownik może wypowiedzieć się w pozytywny sposób , pracowałam w różnych firmach i tak uczciwego i dobrego pracodawcy jeszcze nie miałam . Życzliwy i otwarty na pomoc człowiek , który zna życie i rozumie problemy innych . Wynagrodzenie zawsze na czas , miła i rodzinna atmosfera . Każdemu życzę pracy do której nie chodzi z przymusu , a z uśmiechem na twarzy :) pozdrawiam

Jebacszefa
@.....

Hahahahahab

kjdsk Nowy wpis
@Ciężki klimat

Właściciel nie musi nic pisać na swój temat, sami wylewacie wiadro pomyj na niego zastanawia mnie tylko jedno dlaczego jeśli tak narzekacie, to po co tutaj pracujecie?????? z tego co mi wiadomo to zarobki wcale nie są takie złe jak tutaj się pisze\ jeśli jest tak żle to każdy może odejść życzę pracować z innymi szefami wtedy poznacie jacy są inni ale o taka natura polaka, tylko narzekać

Co wchodzi w socjal PIEKARNIA-CUKIERNIA "ERES" ESTERA WIERZCHOWSKA?

Małgosia

Nic kompletnie? A jak jakieś zaplecze wobec tego tez zorganizowane? Pracownicy sami sobie urządzają strefę socjalną? A co z deputatem? Nie ma czegoś takiego jak chleb w miesiącu lub cokolwiek? i czy nikt o to jeszcze nie pytał jeśli już?

Czy firma P.P.H.U. Eres Estera Wierzchowska udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

nkn

Super się rozwijacie

Leszek
@nkn

Super miejsce pracy z wspaniałym wymagającym Szefem .Polecam to miejsce pracy że względu na klimat i dobre zarobki .Pracują tam ludzie bardzo empatyczni .Jedno z lepszych miejsc pracy w którym pracowałem ale zrezygnowałem z przyczyn osobistych.Jedyny minus nie płatne nadgodziny ale przy tak dobrej wypłacie nie ma sensu płacić nadgodzin.Produkty są wykonywane z jak najwyżej jakości produktów bez żadnej ściemy i chemicznych polepszczaczy.

nhh
@były pracownik

Ok

@były pracownik

widzę generalnie, że Twoja opinia znacznie się różni od tej negatywnej, którą ktoś wrzucił. Jeśli klimat w pracy jest super to dobrze, chociaż bardziej zastanawiają mnie teraz zarobki. Możesz przybliżyć mniej więcej na jakie wynagrodzenie można tu liczyć?

@Ilona

Na forum.nie wypada poruszać tematu zarobków wszystko zależy od umiejętności .jak.na też czasy nie sa złe

Edward

Praca dla ludzi o mocnych nerwach

Xnxx

Miejsce pracy dla ludzi o mocnych nerwach

lokiloki

Nie polecam . Ani wyrobów które się psują na koniec dnia/ Szybko są czerstwe suche i niesmaczne. Jeśli chodzi o traktowanie pracownika to proszę uważać bo ,,szef" obcina pensje bezpodstawnie co jest karalne. Pieniądze nie zawsze są wypłacane w terminie. Szef to (usunięte przez administratora) chytry na pieniądze które są ciężko zarobione przez pracownika ciężką pracą . Jest dużo lepszych miejsc pracy którzy pracownika traktują uczciwie.

pop
@lokiloki

Załóż swoją firmę i zobaczymy jak ty będziesz podchodził/a do tematu. Mądrala. Dobrze że już Cie nie ma. Chyba pracujesz w tych lepszych miejscach

no
@lokiloki

Nieprawda niestety

@pop

A czemu od razu tak niemiło odpowiadasz? To Ty jakie zdanie o tym wszystkim masz w takim razie, bo podejrzewam, że odmienne?

Zostaw merytoryczną opinię o PIEKARNIA-CUKIERNIA "ERES" ESTERA WIERZCHOWSKA - Gdańsk

• Jak się pracuje w PIEKARNIA-CUKIERNIA "ERES" ESTERA WIERZCHOWSKA?

Zobacz opinie na temat firmy PIEKARNIA-CUKIERNIA "ERES" ESTERA WIERZCHOWSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PIEKARNIA-CUKIERNIA "ERES" ESTERA WIERZCHOWSKA?

PIEKARNIA-CUKIERNIA "ERES" ESTERA WIERZCHOWSKA