HanseYachts AG

Opinie o HanseYachts AG

Michal

Witam. Jak jest teraz z zarobkami? Zatrudnienie przez agencje.

Jony

Witam. Chcialbym sie dowiedziec czy w HY zatrudniaja elektrykow/automatykow okretowych ?

@Jony

Elektrycy sa ,a czy jest teraz zapotrzebowanie to nie wiem

Nie moge Cie wyszukac .

poznaniak

Czy zatrudniają na maszyny (frezarki lub inne) cnc?

@poznaniak

Raczej nie ,ale nie wiem na 100%.

Str

Ślusarz

On line

Od kiedy

Dawid

Witam. Pochodzę z Augustowa. Mam 8 lat doświadczenia w produkcji jachtów z Laminatów Poliestrowych. Teraz mieszkam w Świnoujściu. I chciał bym dowiedzieć się więcej o tej firmie. Zarobki warunki itd. Czy warto złożyć tam cv.

Na pierwszej grupie 1350 € na trzeciej 1500 z hakiem ,szalu nie ma ,praca ok

@anonymous

Można zatrudnić się tam bezpośrednio? Czy tylko przez agencje? I czy wiesz może czy dojeżdżają ludzie z okolic Świnoujścia?

@Dawid

Mozna bezposrednio,ale przez tts Goleniow łatwiej i lepsza kasa ,robia chlopaki ze Świnoujścia i dojezdzaja codziennie

@Anonim

Czy jest zapotrzebowanie na laminatorow? Pracowałem też długo na poprawkach ( wykończenie) .

Damian
@Dawid

Sa okresy ,kiedy jest zapotrzebowanie i takie kiedy nie ma ,złoz cv i sie przekonasz .

@Damian

Już to zrobiłem.dzieki

Witam cię Wojtku drogi . Nie cukruję panu X tylko powiedzeniem prawdę ten pan mi w żaden sposób nie nadepną na odcisk i żadnej krzywdy z jego strony nie zaznałem wręcz przeciwnie . Wcale a wcale nie zapomnieli o mnie a to raczej ja nie byłem przygotowany na wyjazd z powodu kolejnej sprawy o dziecko . No i puki nie zamknę pewnych spraw nie bardzo będę mógł zdecydować się na wyjazd . Są sprawy ważniejsze jak pieniądze i zarabianie w .... A to jak było i jak tam jest to ja wiem acz mogę się tylko domyślać bo nie jestem z wami tam i nie spotkało mnie nic jeszcze takiego abym w taki sposób się wypowiadał o znajomych itp. Lubię was wszystkich z tego grona i za każdym stanę murem czy to za tobą czy za Gelciem ,Robertem czy Jarkiem jeżeli ktoś będzie na was wyklinał. No chyba że zrobicie mi krzywdę wtedy i ja będę pomstował . Jak na razie nie zaznałem od was krzywdy więc nie mam powodu robić niepozytywnych wpisów na kogoś a już tym bardziej w imię ślepej solidarności . Nie będę robił takich wpisów na żadnego z was skoro mnie to nie dotyczy puki co . Za to spotkało mnie dużo dobrego od was z stąd taki a nie inny wpis był mój .

Wojtek

Tak na bieżąco,dzisiaj dwie minuty przed przerwa woren kazał mi okulary załozyc ????????????,żenada

Wojtek

Andrzejku Wojtek z tej strony ,pozdrawiam ,nie cukruj mu ,bo i tak cie tu nie przyjmie z powrotem ,a tego chyba chcesz ,sa nowi z tts ,ao tobie chyba zapomnieli.???? prawda jest napisana i tyle w temacie !!!

@Wojtek

A do tej prawdy ciag dalszy sie pisze ,mam na mysli pomowienia.wobec kolejnego polaka .

Antyworen

Do ludzi z lajt firm on nigdy nic nie mial

Krakowiak

Chciałbyś być takim timlajterkiem i mieć takie plecy w tej firmie jak on

Antyworen
@Krakowiak

Ha ha ,i podpier...?uwierz mi ze nigdy w zyciu ,szuka teraz szacunku ,jak mozna szanowac szmatw i konfidenta ? ,zastanow sie co piszesz ????????????

Chubbaka

A tam marudzicie. Siedzę tam już czwarty rok i jakoś leci. Kasy dużo nie ma na I-szej grupie podatkowej ale można w soboty sobie przyjść i już 160 e więcej do wypłaty. Robota niezbyt skomplikowana ale fakt, jest (usunięte przez administratora) z organizacją, w biurach mieszają. Podstawowe zwroty po niemiecku znasz to już jest dobrze. W dwa dni załatwisz meldunek i grupę podatkową, a po roku jak cię lajter polubi to i zproponują ci przejście do HY. A później to idziesz do spółdzielni mieszkaniowej i z kumplami 3 pokojowe mieszkanko wynajmujesz i płacisz 180 e za pokój, bo na hotelu to bryndza - jak w kołchozie. Z robotą to różnie - najgorzej to w maju, czerwcu bo robi się przestój do końca września, najlepiej przyjmować się październik listopad, po targach jest więcej zamówień. Co do teamlajtrów - trzeba na nich uważać, nie zgrywać kozaka i nie wymądrzać się, oni tego nie lubią. Oni sami pomiędzy sobą toczą ciche wojenki. Jest paru ok i jest też paru, którzy myślą że są dyrektorami. Tak samo z Niemcami - jedni spoko, inni chętnie by Polaka widzieli w Polsce, prawda taka, że w tej HY nie ma kto pracować, Niemcy też się tam nie graną, głównie karierowicze i leserzy, tak jak napisałem wyżej - praca jak każda inna.

Joanna

@Krasnal - a czy możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w Hanse Yacht? Jak dokładnie wygląda współpraca z Agencją? Na jak długi okres są proponowane wyjazdy zagraniczne? Czy firma zapewnia zakwaterowanie? Każda merytoryczna informacja będzie cenna dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

Joanna

@bombel z czego wynika rotacja pracowników, o której wspomniałeś?

urbi

witam wybieram sie tam do pracy w niedziele 02.04.2017 czy moze ktos jedzie z kim mozna sie zabrac ? e-mail: roberturban91@wp.pl

aro

jade z Mikolajek war-maz czy wybiera sie ktos z okolicy

aro
@aro

dostalem oferte pracy do H Y prosze o opinie

Tom
@aro

Cześć wybieram się dziś dodaje numer 601168022

Barcislaw

a jakiś kontakt ? i co oferują ?

morawiec
@Barcislaw

a nic sam wszystko załatwiasz nie ma się czego spodziewać zostaniesz na lodzie

Papa

szukali stolarzy

Barcislaw

również otrzymałem ofertę od tej firmy i czytając to mocno się zastanawiam , wiadomo że na Rodaków trzeba uważać a tym bardziej na tych spoufalających się ale czy warto ? Jeśli ktoś ma jakieś rzetelne dane proszę o info

rafik

witam dostałem ofertę pracy w firmie HanseYachts AG przez agencje bmservice, czy ktoś pracował przez tą agencje?

zyga
@rafik

zyga!!! hejka ! ja tez dostałem ofertę pracy w tej firmie i tez nie wiem co robić!!! jak sie coś dowiesz to napisz! !! czytalem te posty i się mocno zastanawiam

zyga
@rafik

rafik

możesz podać więcej informacji?

@zyga

wyjazd został przełożony, z powodów osobistych

dżozef

oj tak przypadkowo wszedłem i czytam i sporo jest prawdy ale nie jest tak źle podejście ttsu się troszkę zmieniło i nabierają doświadczenia na rynku niemieckim jest może nie idealnie ale źle nie jest czyli opieka coraz lepsza częste wizyty pani martyny osoby kontaktowe ubrania itd no oczywiście w porównaniu do zarobków w innych landach jest słabo ale dla osób z terenów przygranicznych to dobra alternatywa co wazne zaangażowanie pani martyny jest co raz większe i nabiera doświadczenia problem polega tylko na ilości zamówień i co z tym związane z praca i zapotrzebowaniem na fachowców praca spokojna lekka ale wymagająca hotel we własnym zakresie ale to i tak lepiej niż w pl

Zostaw merytoryczną opinię o HanseYachts AG - Greifswald

• Jak się pracuje w HanseYachts AG?

Zobacz opinie na temat firmy HanseYachts AG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HanseYachts AG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HanseYachts AG?

Kandydaci do pracy w HanseYachts AG napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HanseYachts AG