Opinie o INSTAL Białystok S.A. w Juchnowiec Kościelny

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie INSTAL Białystok S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie INSTAL Białystok S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INSTAL Białystok S.A. w Juchnowiec Kościelny

Myślicie, że te sugestie co do alkoholu zostały rozwiązane? Temat nie został już później nawet ruszony. Ciekawi mnie także czy nie będą jeszcze szukać Piaskarzy? Była oferta parę miesięcy temu dodana do Internetu. Spełniam wymogi, chce wiec się dowiedzieć jakbym w tym roku zarobił. Wiecie?

Aneta Nowy wpis

Witam, ujmuje to Pan w ten sposób gdyby spożywanie alkoholu było przymusowe. Narzeczony także będzie wyjeżdżał tylko tego wymogu raczej nie spełni… żarty więc na bok, kiedyś co prawda pisano, że są jakieś problemy z BHP ale czy to do dziś już zażegnana sprawa?

Ano ta terminowość dla mnie także byłaby istotna. Myślałem już wcześniej o pracy jako ślusarz, ale teraz to zastanawiam się nad tymi ofertami ze strony firmowej. Czemu najnowsze ogłoszenie pochodzi z 2021 r? ciekawe jakie zmiany mogły zajść w takim czasie?

Pracownik Nowy wpis

Zatrudniają ludzi ze wschodu i jest duży przemiał, więc pewnie dla tego nie aktualizowali tej oferty.

Cześć, wiecie może ile tego doświadczenia potrzeba elektrykowi by mógł się dostać? teraz jak oferta wisi to za bardzo tego nie precyzują a ja to zastanawiam się jak na stawkę godzinową może to wpływać, bo nie określają tego wprost. ja ponad dwa lata już elektryką się zajmuję. Warto w to iść?

Pracownik Nowy wpis

Doświadczenie to musisz mieć spore od naprawy szlifierek do naprawy suwnic i maszyn CNC. Dosłownie wszystkiego co ma związek z elektryka w tym zakładzie. Także i spawarek.

Cześć. Na jakie zarobki może liczyć spawacz w instalu? Wogóle jest sens aplikowania na stanowisko spawacz ? Firma dalej nie wypłaca wypłat w terminie ?

@Kandydat

Wypłaca wypłaty w terminie. a na stawkę możesz liczyć jak na początek to pewnie 26/27zl/h plus premia uznaniowa. Czyli jak pujdziesz na zwolnienie to automatycznie masz zabrane z 10% jak coś dla kierownika się nie spodoba że naprzyklad za Wilno robisz jego zdaniem dodatkowo zabiera parę procent. Największa stawkę spawacz na obecną chwilę ma 29zl

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Pracownik ds. transportu konstrukcji stalowych w firmie Instal Białystok S.A. w Restrukturyzacji? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.

Firma dodała nową ofertę pracy na Piaskarz. Czy ktoś o tym słyszał?

Sceptyk

Ta firma to (usunięte przez administratora)żadnego szkolenia BHP ludzie jeżdżą suwnicami bez uprawnień a w szatni same puszki po piwie żenada i sam kierownik traktuję cię odrazu z góry zwykły cham ciekawe kiedy pasy do transportu miały atest nie polecam jej.

@Sceptyk

I nikt tym do dziś się nie zajmuje czy po prostu nie było jeszcze żadnych zgłoszeń z tego tytułu? Piszesz o braku BHP to jak wyglądają pierwsze dni w pracy? kto Cię wdraża i tak dalej? też piszesz o relacji z kierownictwem a co z ludźmi? Jacy są?

Scepyuk
@Sceptyk

PL nikt mnie nie wdrażał kierownik zaprowadził mnie na halę i tu będziesz robił a ton miał olewający.Nadaje ta sprawa tylko do urzędu PIP bo w tej firmie są jaja jak można jeździć suwnicą przez przeszkolenia i uprawnień.A ludzie są tam różni.Niektórzy idą na szatnię walną browara i wracają na stanowisko pracy.

Mogę dodać jeszcze tyle. Że w tej firmie osoby które chodzą na zwolnienia i nie przychodzą w soboty gdy jest dużo roboty albo terminy gonią i trzeba podgonić robotę są bardziej wynagradzane na święta. Niż te osoby które chodzą sumiennie do pracy, pracują każdą sobotę jak firma tego potrzebuje. Tak takie osoby są niczym dla firmy dostaną 100zl świątecznego i tyle. Bo przecież taka osoba ma więcej na wypłatę, niż ta osoba co chodzi na zwolnienia i nie pracuje w soboty. I taka osoba dostanie 500zl. Czyli wychodzi na to że ten pracownik co się stara wyżej firmie jest niedoceniany. A tak na marginesie to świąteczne w tej firmie to rzadkość i to tylko jak jest to na gwiazdkę bo na Wielkanoc to nie ma co marzyć. I jak ktoś pyta zewnątrz czy coś dostałeś na święta to lepiej mówić że nie. Bo wstyd mówić że tak dostałem 100zl w dzisiejszych czasach hehe żenada

Urszula

Odnośnie tej stówki na święta to nie mogę się doczekać tych tegorocznych, możliwe, że coś się zmieni w tamtych kwestiach? Co do ogólnych naborów to kiedy bo was kogoś przyjmowali? Gdy widziałam oferty pracy na stronie to mają datę 2021

Weronika

Jak aktualnie może wyglądać kierowanie zakładem? widziałam tę opinię ze września, gdzie ktoś na nie narzekał. są dwie oferty na pewnym portalu. czy ktoś opowie jak pracuje się jako pracownik ds. transportu konstrukcji stalowych? wynagrodzenie podobno adekwatne to wyników, więc o jakie konkretnie może chodzić?

Pracownik.
@Weronika

Jako pracownik do spraw transportu, to w tej kwestii się nie wypowiem bo nie mam pojęcia. Ale jako pracownik na produkcji to mogę napisać tylko tyle. Jak zaczęła się inflacja i ceny w sklepach szły do góry jak szalone, firma sama z siebie nie wyszła z inicjatywą żeby podnieść stawkę. Dopiero jak zaczęły się indywidualne pielgrzymki do prezesów. Coś ich tknęło i obiecali że będą podwyżki, oczywiście z miesiąca na miesiąc przeciągali to. W końcu po paru miesiącach dali nowe angaże do podpisania, i tu uwaga jest najlepszy motyw w tym wszystkim. Ludzie którzy poszli podpisywać nowe podwyżki, byli w szoku jak ładnie ich potraktowano. Ponieważ stawki podnieśli o 50gr na godz, a dla niektórych o 1zl. Śmiech na sali normalnie wstydu nie maja

Mario

Kiedy ktoś pójdzie po rozum do głowy i zwolni z obowiązku pracy człowieka który nie ma kompetencji do kierowania zakładem, kryje osoby nie świadczące stosunku pracy czym naraża firmę na straty. Co tu się wyprawia to w żadnej innej instytucji nie ma miejsca są równi i równiejsi. Dzięki za ogromną podwyżkę - to chyba jakaś kpina

Szabla

Co tam słychać w firmie nieudaczników podobno kolejni fajni ludzie opuszczają tonący od lat okręt, a zarząd nie dostrzega problemu. Za sterami nadzoru podobno został już tylko były Mistrz produkcji, reszta porzuciła rękawice. Dochodzą słuchy że po sąsiedzku w firmie znajdują zatrudnienie. Za

Bogdan
@Szabla

Dlaczego mówisz, że firma nieudaczników ? Nie chciałbym się w jakieś bagno wpakować zamiast godnej pracy

Ta firma to jedna wielka żenada, jedyne czego można się tam nauczyć to pić w pracy.????????????????.Firma zadłużona. Wypłaty od lat na raty. Możliwość rozwoju ale jedynie tylko wstecznego.(usunięte przez administratora)

Szyper

Nie gadaj wszyscy normalni dawno odeszli zostały tylko niedorajdy życiowe które boją się zmiany siedzą w tym (usunięte przez administratora) Fakt pić się można nauczyć nic poza tym. Przykład idzie z góry kierownik nawalony dzień dnia to i pracownikowi można, szefostwo nie widzi problemu bo nie płaci inie wymaga. Najlepszy jest KJ granda bumelantow do brania hajsu.

Bronisław
@Szyper

Nie wierze w to co czytam. Alkohol w pracy i nikt tego nie kontroluje? Nie macie tam ochrony i alkomatów? Przecież za takie zachowanie grozi dyscyplinarka.

Dziwne
@Bronisław

Ale kto miałby dać dyscyplinarkę skoro jak @Szyper pisze - "szef przychodzi nawalony???". Dziwne miejsce to.

Tomi

kto tego czuba bez szkoły awansował na takie stanowisko - chłop nie ma pojęcia o zarządzaniu produkcją !! Lata jak głupi w koło komina, a miało być tak pięknie - myślałem że w końcu Nas opuści i będzie można normalnie pracować.

Jerry

koniec wytwórni jest bliski - ludzie odchodzą do innych uczciwych pracodawców, część prowadzi już rozmowy - zostanie tylko kilku nieudaczników którzy wierzą że ta wydmuszka będzie istnieć i uwierzyła w bajki zarządu - a to wszystko dlatego że Pan Prezes i Pani Prezes nigdy nie liczyli się z pracownikami, a Dyrektor to mistrz od tworzenia tabelek tak pięknie nawijał zarządowi makaron na uszy że w końcu chyba się połapali że pojęcia nie ma o kierowaniu wytwórnią ale już nie ma co zbierać, zapowiada się kolejna wizyta PiP-u gdyż wypłat nadal nie widać.

Pan K

Witam w tej firmie nie zmieni się nic dopóki dopóty nie zmieni się Zarząd oraz Dyrekcja obecna - to ludzie bez doświadczenia w branży oni tego nie czują tej produkcji, obserwując sytuacje innych firm w tej branży mam wrażenie że komuś zależy aby dotrwać do pewnej daty. Jako były pracownik wspominam miło czas tam przepracowany, i ludzi z którymi pracowałem ale po paru latach pracy w innym firmie cieszę się że w odpowiednim momencie opuściłem ten tonący okręt, dziwię się że nie wykorzystali potencjału i możliwości jakie los im podał pod nos.

Szabla

(usunięte przez administratora)kiedy będą należne nam pieniądze które zarobilismy uczciwie pracujac, czy żadna instytucja państwowa nie może tego (usunięte przez administratora) w końcu zamknąć, głodzą Nas!!

Panowie zalicie się na sytuację która nie jest wina dyrektora ani waszych przełożonych. Jeśli już macie obiekcje co do wypłat kierujcie pytania do zarządu społki. To oni są odpowiedzialni za pieniądze. Odnośnie dyrektora waszego obecnego myślę że jest bardzo dobrym dyrektorem miałem okazję z nim współpracować w paru ważnych projektach. A że jest miły to się cieszyć trzeba. Wiadomo wiele firm ma problemy z wyplatami. Ale tak jak wspomniałem weźcie i idźcie wszyscy razem do zarządu w nie bieganie i się zalicie jeden drugiemu jak to ciężko.

Arek

Czy ktoś się odniesie do tego że są wypłaty na raty?

@Arek

Na raty od kilku lat, jest coraz gorzej na chwilę obecną nie ma wypłaty za sierpień, a 10.10 wypłaty za wrzesień. Najlepszy jest Dyrektor Produkcji w tej firmie chłop bez jajec i wiedzy, taki grzeczny miły żeby tylko fotel utrzymac, przytakuje wszystkim, sie nie postawi żeby się nienarazic, i kierowniczce malarni głęboko w oczki patrzy i biega za nią jak pudelek hehe.

Ta firma istnieć nie powinna. Wypłaty na raty jak im się tylko podoba. Szatnie pozamykam nawet nie ma jak z toalety skorzystać

Agnieszka

Wypłaty oczywiście powinny być płacone na czas. Brak dostępu do toalet w pracy też nie brzmi dobrze, szczerze mówiąc. A co dokładnie robisz w Instal?

Mistrz Jur......
@Agnieszka

Jestem (usunięte przez administratora) i gestapowcem a moi koledzy typu kontrol jakości to ziomki bo my sie (usunięte przez administratora) na wzajem. Lubię (usunięte przez administratora) ludzi jak bure suki bo jak mnie (usunięte przez administratora) to gdzie będę łapami machał, do biedronki nawet mnie nie wezmą. Pozdrawiam i zapraszam do pracy w tej jak ze wspaniałej firmie wypłaty trzy w miesiącu, gdzie lepiej znajdziesz.

Ile tam monter zarobi?

Szeryf

Firma bankrut nikomu nie polecam - nie płacą wypłat na czas i nawet nie mają sumienia wyjść i powiedzieć kiedy można się spodziewać jakiś pieniędzy, a ludzie maja zobowiazania i za coś muszą żyć ale Prezesostwa to nie obchodzi, Zarząd to ludzie oderwani od rzeczywistości, a Nowy Dyrektor produkcji to człowiek kompletnie bez jaj, który nie ma wiedzy i własnego zdania. Wszystko wszystkim przytakuje żeby zostać na ciepłym stołku i nikomu sie nie narazic bo w okolicy już wszystkie firmy zwiedził. Wiekszego nieudacznika tu nie było. Ciekawe czym zajmuje się Komisarz od restrukturyzacji że nie widzi tego że ludzie gloduja a Zarzad olewa platnisci.

Propozycja
@Szeryf

Zapraszam do kontaktu - poszukuję monterów, spawaczy 28 zł/h - biuro.stal@wp.pl

Zostaw merytoryczną opinię o INSTAL Białystok S.A. - Juchnowiec Kościelny

• Jak się pracuje w INSTAL Białystok S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy INSTAL Białystok S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INSTAL Białystok S.A.?

INSTAL Białystok S.A.
1.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Kolonia Koplany 11A
    16-061 Juchnowiec Kościelny