INVESTORiUS Sp. z o.o.

Opinie o INVESTORiUS Sp. z o.o.

poszukujący

Cześć. Widzę, że szukają agenta ds. Nieruchomości w Warszawie. Jak wygląda współpraca z nimi? Czy będę ponosić jakaś opłatę wstępną lub inne koszty? Na jaką prowizje od sprzedaży mogę liczyć?

Insider
@poszukujący

Nie ma żadnych opłat na starcie. Firma jest mega przyjazna. Dostajesz super szkolenia, mentoring, warsztaty, nawet kartę sim i opłacony abonament telefoniczny. Jak nie masz własnego komputera, to tez Ci wypożycza. Jak nie dasz rady, to rezygnujesz i tez nic nie płacisz. Dla mnie ważne byli wsparcie lidera na początku, prywatny nr telefonu (usunięte przez administratora)(prezes) i to, że zawsze odbiera, oddzwania i służy pomocą. Z reszta wszyscy da mega pomocni, co jest super ważne i potrzebne na początku. Zarabiasz od pierwszej transakcji, szybko dochodzisz do 50/50 przy czym Firma bierze na siebie wszystkie koszty (do niczego się nie dorzucasz ze swojej części).

praca

Drodzy Pracownicy Investorius, jak wygląda aktualnie sytuacja na rynku? Czy zauważyliście spadek zainteresowania nieruchomościami przez klientów? Jeśli tak, to jak to się przekłada na Waszą pracę? Pozdrawiam

@praca

Jest dobrze, zamykamy jeden z najlepszych naszych miesięcy, ALE tego się nie da porównać do całego rynku, bo my pracujemy baaardzo ciężko, systemowo.

Becek

Zatrudniają kogoś kto jakiś czas temu zrezygnował zborach u nich?

Beata G.

Ciekawa praca dla ludzi którzy chcą łączyć pracę biurową z pracą terenową. Można poznać masę ciekawych ludzi a przy okazji i talencie bardzo dobrze zarobić. Polecam

Doradca Klienta

przebiegło pomyślnie. pelen profesjonalizm, miła atmosfera

pytają o własny rozwój, plany i marzenia. jak wyobrażam siebie w tej pracy jakie zalety i wady

Paulina T.

Ogólnie praca dla kogoś kto lubi pracować z ludźmi. Ciągły rozwój osobisty i chęć uczenia muszą być na pierwszym miejscu. Pracę można zacząć po krótkim szkoleniu podstawowym ale później należy regularnie się dokształcać ponieważ przepisy się zmieniają raz na jakiś czas i trzeba być na bieżąco. Ogólnie praca bardzo ciekawa. Można zobaczyć wiele ciekawych miejsc. Poznać wielu ciekawych ludzi. Ale jednocześnie trzeba mieć wyniki sprzedażowe. I tutaj robią się schody bo żeby dobrze sprzedawać nieruchomości należy mieć do tego smykałkę. Nie jest to trudno ale ktoś kto nie widzi siebie w roli handlowca to nie poradzi sobie w biurze nieruchomości. Ja pracuję już dłuższy czas i jestem bardzo zadowolona. Po dobrej sprzedaży miesięcznej można spodziewać się solidnej premii!

Nowy&&

Czy w tej pracy można sobie poradzić bez posiadania samochodu mieszkając na Warszawie?

Kwadrattt

Na jakim rodzaju umowy pracuje doradca nieruchomości?

Dawid

Czy firma zapewniła środki bezpieczeństwa ?

HAH
@Dawid

niestety firma nie zapewniła żadnych srodków bezpieczeństwa podczas pandemii.

Ciężko szczególnie na początku ale warto przetrzymać. Po mniej więcej trzech miesiącach byłem już w miarę biegły a po 6 leciałem szyszko jak automat. Atmosfera w pracy zdecydowanie z czasem się polepsza, trzeba poznać ludzi i coś pokazać. Na swobodne godziny pracy, kiedy się chce nie ma co liczyć. Albo się robi albo nie ma sensu. Plus za doświadczenie, które można szybko zdobyć.

Mirosław

Ciężko i nie ma co liczyć na luźne godziny ale reasumując i tak warto. Przynajmniej warto spróbować bo nie każdy podoła ale jak się dobrze wdroż to można trochę podziałać a finanse się zgadzają.

Marcin INVESTORiUS
@Mirosław

Dokładnie! Nie jest to dla każdego, ale jak mam dobry miesiąc to zarabiam tyle, co moi ziomale w rok. Ja lubię swobodę dysponowania moim czasem.

praca

Pytanie do osób, które pracują w investorius - czy jest możliwe pogodzenie pracy normalnie od 8 do 16 a praca "po godzinach" w investorius? Czy szkolenia są prowadzone w godzinach pracy tj. 8-16? Pozdrawiam

@praca

Moim zdaniem nie ma takiej możliwości. Jeśli chcesz być dobrym pośrednikiem musisz poświęcić tej pracy sporo swojego czasu, nie ma możliwości aby traktować ją jako dodatkową. Klienci chcą oglądać nieruchomości nie tylko wieczorami i w weekendy ale przede wszystkim w ciągu dnia.

Marcin - doradca w INVESTORiUS
@praca

Z tego co widzę, to firma nie zatrudnia pośredników działających dorywczo po godzinach. Zarabiam dużo, może nawet bardzo dużo, natomiast daję z siebie jeszcze więcej. Klient oczekuje ode mnie zaangażowania na 120% i to mu daję. Nie ma dzisiaj miejsca na dorywcze pośredniczenie. Jak trzeba jestem dostępny wieczorami, w niedzielę i wtedy, kiedy klient mnie potrzebuje. Taka praca, nie wszystkim pasuje, ale jak mam dobry miesiąc to zarabiam tyle, ile moi koledzy w rok ;-). Coś za coś.

Jacek

Z perspektywy czasu oceniam nie najgorzej. Początek jest trudny i faktycznie trzeba mieć sporo samodyscypliny. Obecnie nie ma mnie już w składzie ale doświadczenia trochę wyniosłem.

Cv

Witam, czy może ktoś napisać jak wyglada prowizja ze sprzedaży? Ile to jest procent? Czy jak to jest liczone?

@Cv

Z tego co miałem przyjemność usłyszeć na rozmowie to agencja pobiera 6% a agent przy pierwszej transakcji 30% przy drugiej 35% przy trzeciej 40% a dalej ustala się indywidualnie

Cv
@Nowy

A dostałeś prace? Jeśli tak to od kiedy pracujesz i czy zrobiłeś jakieś transakcje?

Anarea
@Cv

To nie jest ważne, bo są osoby, które zrobią transakcję po kilku dniach, a inne po 3 miesiącach. Są też takie, które jej nie zrobią. Nie sugeruj się innymi. Jeśli uważasz, że dasz radę - próbuj.

Insider
@Nowy

To źle słyszałeś :-)))) Dla pośrednika istotne jest jakie szkolenie, jakie narzędzia wsparcia (i nie mam na myśli laptopa i komórki) dostaje, jakie firma na kompetencje na rynku i (co najważniejsze) ile kasy zabiera co miesiąc do domu. A tutaj jest dobrze, nawet bardzo dobrze ;-) W tym roku kupuję kawalerkę na gotówkę za kasę zrobioną na pośrednictwie.

INVESTORiUS

Pani Aleksandro, Wiek nie ma znaczenia, prosimy śmiało aplikować.

powrót

Około roku temu zrezygnowałem z pracy zaraz po szkoleniu, czy mogę przyjąć mnie ponownie?

Zapytaj
@powrót

Zapytaj ich :-) Poza tym ty jesteś botem ;-)

Powrot
@Zapytaj

Botem nie jestem, oponie które tutaj widzę, to wiem ze są prawdziwe, przez kilka dni sam doświadczyłem ich pomocy i wsparcia, ale z powodów prywatnych nie mogłem kontynuować tam pracy. Teraz chciałbym spróbować ponownie, tylko wątpię czy by oni chcieli podjąć ze mną współpracę.

Zapytaj
@Powrot

Co Ci szkodzi zapytać ;-) To mega otwarci ludzie. Są różne sytuacje w życiu.

Bart

Profesjonaliści w każdym calu, na dodatek normalni, kulturalni i uczciwi ludzie, niejednokrotnie miałem okazję z nimi współpracować i jak dotąd się nie zawiodłem. Polecam każdemu kto ceni wysoką jakość świadczonych usług.

Kuba

Wymagajaca praca, zdecydowanie nie dla kazdego, ale ci ktorzy mają samodyscypline, sa wytrwali i glodni sukcesu na pewno się odnajda! Mamy super atmosfere, naprawde fajni ludzie - mega team!

Anarea

Uwaga! Obiektywna opinia! Firma INVESTORiUS to bardzo przyjemne miejsce do pracy. Dlaczego? Bo za Twój tryb pracy nie odpowiada firma, ale ty sam. Na tym etapie odpada najwięcej osób, ponieważ ciężko jest utrzymać im samodyscyplinę. Jeśli ktoś nie jest zadowolony to znaczy, że po prostu nie jest zadowolony z własnej pracy. Za co odpowiada firma? Firma zapewnia szkolenia (takie z prawdziwego zdarzenia, a nie na zasadzie siedzenia w szkolnej ławce i walenia czołem w blat ze słowami "Kiedy to się skończy?!") oraz pomoc: do każdego pracownika podchodzą BARDZO indywidualnie, co mnie zaskoczyło - za błędy nie jest się karconym, lecz otrzymuje się wsparcie, by ich nie powtarzać (bez robienia wyrzutów - co najwyżej obrócenia w żart). I nie jest ważne, czy jesteś tu 5 lat, czy dopiero przekroczyłeś próg - jesteś traktowany jak swój. I nigdy nie zdarzyło się mi, aby ktokolwiek, kiedykolwiek odmówił mi pomocy, czy nie odpowiedział na moje pytanie. A szef nie jest widmem, którym straszy się dzieci po nocach, ale naprawdę świetnym, pełnym energii gościem - polecam ;)

Julia

Szczerze polecam pracę w INVESTORIUS. Pracuje od wielu lat i przewinęłam się już w życiu przez wiele różnych firm. Zaczyna się czwarty miesiąc mojej pracy w tym miejscu a ja wciąż nie mogę wyjść z podziwu, że tacy pracodawcy to nie mit. Tu znalazłam wszystko. Świetna pensje, godziny pracy i atmosferę dzięki której pokochałam poniedziałki! Wszyscy są dla siebie mili i pomocni. Tworzą jedną wielką rodzinę. Każdemu polecam tą firmę, która daje szanse by udoskonalić samego siebie i rozwinąć skrzydła.

W końcu znalazłam idealną prace dla siebie! Elastyczne godziny pracy. Pozytywna atmosfera, a to co najważniejsze to codziennie nowe wyzwania i nowi ludzie codziennie. Jeżeli lubisz pracować z ludźmi to praca dla Ciebie!

Zostaw merytoryczną opinię o INVESTORiUS Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w INVESTORiUS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVESTORiUS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVESTORiUS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 23 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVESTORiUS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w INVESTORiUS Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INVESTORiUS Sp. z o.o.