Opinie o Office People w Potsdam

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Office People. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Office People o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Office People w Potsdam

Gucio

Najgorsza agencja. Nie podchodzą życzliwie do pracownika. Zwalniają kiedy im się podoba

Ayo

Hej, znalazłem ofertę do nich na operatora wózka widłowego. Praca operatora nie jest dla mnie niczym trudnym, także pytań w tym zakresie nie mam, bardziej zastanawiam się nad tym co oferują, a mianowicie dają wynagrodzenie urlopowe również bonus bożonarodzeniowy, napisze ktoś ile wynosi te wynagrodzenie urlopowe i bonus? I czy te kwatery, z którymi pomagają, to ile kilometrów znajdują się od miejsca pracy, da radę do nich dojeżdżać rowerem?

Co jaki czas w Office People można ubiegać się o podwyżkę?

Justyna

Na jakim stanowisku?

Bronisław
@Justyna

Bez względu na stanowisko. Mnie interesuje jakie jest tu podejście do osoby która wnioskuje o wyższą kasę. Zwykle jest to rozstrzygane na korzyść pracownika jak się należy czy odsyłają z kwitkiem w nieskończoność?

Pf

Najgorsza agencja z jaką miałem styczność. Są mili do czasu podpisania umowy. Pozniej nie raczą nawet odbierać telefonów ani odpisywać na e-maile. Kontakt jest jednostronny.

Majka
@Pf

Pracowałam, potwierdzam. Porażka. Nigdy więcej tej agencji

@Pf

Potwierdzam całkowicie

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Office People, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Operator wozka widlowego! Niemcy Lipsk? Podziel się swoimi wrażeniami!
Lechu

Wszystko jest dobrze do momentu podpisania umowy potem zaczynają się schody . Miał być polski koordynator który pomoże w załatwianiu różnych spraw co się później okazało że w całe go nie ma. Zostajesz sam ze wszystkim . Kontaktu z biurem nie ma nie odpowiadają na maile telefonu też nie odbierają. Musisz czas tracić żeby pojechać do biura a i tak nic nie załatwisz po prostu spychologia . Co miesiąc jest zawsze coś jeżeli chodzi o wypłatę. Nie naliczają wszystkich godzin musisz tego pilnować i wyklucac się o swoją wypłatę. Jeżeli chcecie być traktowani jak powietrze to polecam ta firmę. Ogólnie żałuję że podjąłem z nimi współpracę.

karynka

Heeej ludzie! Pracuje ktoś może w Mercedesie w Kolleda ?

wakacyjna

Szczerze mogę polecić Office People. Pracowałam w magazynie niedaleko Berlina, umowę podpisywałam w Poczdamie. Wypłata na czas, zaliczki można było brać bezproblemowo, odczuwalna opieka pośrednika, zero jakiejkolwiek olewki (stąd dziwią mnie negatywne opinie). Mieliśmy dwie nieprzyjemne sytuacje podczas pracy- raz jakaś niewyżyta Niemka doprowadziła moją koleżankę do płaczu - pośredniczka zareagowała od razu, poszła z nami do niemieckiego kierownictwa zgłosić sytuację i już nie było więcej czegoś takiego. Druga rzecz jest taka, że załapaliśmy się na dwutygodniową kwarantannę w trakcie pracy (byliśmy tam tylko 1,5 miesiąca) i nie było najmniejszego problemu z wypłatą, dostaliśmy 100% wynagrodzenia, bez żadnych ale. Panie z biura pomagały nam nawet zdobyć odpowiednie papiery od niemieckiego lekarza, żeby wszystko było okej. Naprawdę, bardzo polecam.

Robert W.
@wakacyjna

Czy jest jakieś przedstawicielstwo z Polski? Nie znam niemieckiego. Gdzie można znaleźć ich oferty czy kontakt do nich?

wakacyjna
@Robert W.

to jest pośrednik, więc nie trzeba znać niemieckiego żeby się z nimi dogadać. W google pewnie mozna znalezc ich oferty, nie wiem, bo w tym roku jadę do zupełnie innej czesci niemiec na wakacje

@wakacyjna

Witam serdecznie. Czy może Pani podać adres e-mail i nr telefonu. Był bym wdzięczny.

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Office People? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Jaś

Atmosfera w miejscu zatrudnienia niema tu nic wspólnego z firmą, ponieważ po podpisaniu umowy nigdy już w firmie nie byłem, bo i poco?. Więc nie przyda się taka opinia

Ziomek
@Jaś

Sprawdzalam sobie wszystkie komentarze, i widze ze wsyzstkie negatyne opinie to tylko od Janka cyz tam Janeczka (chyba to ta sama osoba) Pracuje przez Office od prawie 2 lat i nie ma nigdy problemu zadnego, zawsze pomoga, pieniadze sie zgadzaja, wyplata nadgodzin tak samo. Urlop czasami biore z dnia na dzien i jakos wsyzstko funkcjonuje. Wiadomo nie wszystkim mozna dogodzic. Jasiowi, Janeczkowi to widac ze nie. Pozdrawiam Jasia, Janeczka.

Co jaki okres czasu w Office People można ubiegać się o podwyżkę?

Mhm

Żaden

Hahahahaha, to mnie rozbawiłeś

Nikola

Biuro firmy znajduje się w jakimś motelu. (usunięte przez administratora) co tydzień lub co 2 tygodnie są nowe nabory do pracy. Ludzie przyjeżdzają na 2 tygodnie i uciekają. Umowa jest tylko po niemiecku w której pisze ze codziennie agencja zabiera 10 euro dla siebie. (usunięte przez administratora) Przestrzegam przed ta firma.

Loooo Matko....
@Nikola

Co za bzdury! kazde biuro w regionie znajduje sie w NORMALNYM budynku! Umowa jest po niemiecku, bo to w koncu niemiecka firma - niemiecka wyplata i niemiecki lekarz to fajnie, ale umowa to juz feee... Pracowalysmy ponad 1,5 roku i nikt nigdy nic nam nie zabral - nie wiem skad masz te dziwne informacje.... Jak nawet byl blad, to wszystko dalo rade skorygowac, ale nie bylo zadnych kar ani nic.

mela
@Loooo Matko....

Umowę niemiecką w Niemczech można bezproblemowo przetłumaczyć aplikacją "translator" która jest ostatnio jeszcze bardziej ulepszona więc nie stanowi aż takiej przeszkody jednakże mile widziana jest umowa w wersji polskiej a takie rzadko kiedy są dostępne ale są w innych biurach, kary są nakładane wiadomo nie każdemu a co tu potrącają to tam pisze, kilka euro za to kilka euro za tamto i kilkanaście euro za to nie wymienię dokładniej, każdej osoby/pracownika indywidualna sprawa no ale z około tysia netto robi się coraz mniej na tak ciężką pracę magazynową a niejednokrotnie trzeba na kwaterę zakupić środki czystości co chwilę między innymi, czy są jakieś dodatki w tej firmie? nie było mi dane się dowiedzieć gdyż było to po szybkim odejściu od nich, być może po długim czasie pracy coś tam "docenią" ale wątpię. Firmy, co wysyłają do nich mają porządne znane na rynku ale agencja sknerowatobidna może się wydać na początku a nie przychylna na końcu, koordynację organizację mają bardzo dobrą, znasz niemiecki być może się dogadasz, pozałatwiasz sobie różne sprawy jak w tym momencie nie będzie polskojęzycznej osoby. Poza tym Ubezpieczenie opłaca pracodawca zgłasza wybór kasy leży nieraz po stronie pracownika i masz kartę jak masz, to na pewno nową ..G2..zameldować się trzeba i nie trzeba powinni powiedzieć opiekun, są przypadki, że musi być wynajmujący przy meldunku lub z dokumentem od niego tylko lub po prostu samemu dlatego opiekun musi udzielić informacji coś na ten temat nie zależnie czy ktoś zrozumi czy nie, masz numer socjalny nadany ważny to też pracodawca organizuje musisz taki otrzymać na adresik po swoim zgłoszeniu o ten papierek a znajdziesz też np na rozliczeniu miesięcznym taki numer jak i inne ważne informacje a klasa podatkowa też indywidualna sprawa. Oceniam ich 6/10

Loooo Matko....
@mela

Umowa tlumaczona translatorem... no.no. Nie ma mocy prawnej. Kazdy dokument, jesli ma miec moc prawna musi byc zaakceptowany przez prawnikow, zarzad, itd... Stawki kazdy zna i chyba wie czy go na dane mieszkanie stac czy nie, tak samo jak na zycie. Jesli stawka mi nie odpowiada, to szukam czegos innego. Co do reszty, nie bede odpowiadac, bo nie zrozumialam... Chyba jestem za glupia tyle tekstu i tak malo skladni ;) Co do Office, ja nie narzekalam. A wszedzie znajda sie jakies wpadki. Pozdrawiam :)

mela
@Loooo Matko....

Mi może przetłumaczyć (dla mnie prywatnie) nawet germanistka No No firma "zaciera ręce" jak się zgłosisz do nich, pracuj sobie sama ze sobą i tylko dla nich. Dowidzenia.

@Loooo Matko....

Tylko, że otym jak jesteś dymana na chajs dowiesz się po pierwszej wypłacie dopiero. I po rozmowie z ludźmi zatrudnionym przez inne agencje, które mają te same stawki, tylko Office People ma mniejszą oczyma dowiadujesz się pracując już i mając tak skonstruowaną umowę, że albo kontynuujesz przez 9 miesięcy z nimi, albo żadna inna agencja już Cię nie może zatrudnić. Przez okres najbliższych 3 miesięcy. To z deko bezprawna i nie pisana nigdzie umowa międzyagencyjna. Tylko,że działa w jedną stronę, bo do Office nikt nie chce przejść, tylko z niego uciekać

Pracowity

Czy ktoś może powiedziec czy warto isc do nich do pracy? Bo te opinie wygladaja kiepsko

@Pracowity

Nie polecam, opinie są jak najbardziej prawdziwe. Proponuję inne agencje których jest wiele z regóły w tych samych zakładach są po trochu wszystkie agencje

@Pracowity

Wybierz inną agencję, wszędzie tam, gdzie te dziady ,pracują też inne uczciwe agencje. Rozeznaj się przed podpisaniem umowy lepiej

Janusz

Współpracowałem z nimi blisko rok, najgorsza firma z jaką miałem do czynienia na terenie Niemiec. Nie polecam, najniższa stawka na każdym magazynie, różnice w wynagrodzeniu dochodziły do 200 euro ,chodzi o osoby z taką samą ilością przepracowanych godzin i tym samym systemie pracy. Ja akurat zatrudniałem się przez biuro w Grossberen gdzie dopiero sajgon jest. Tam te panie dzwoniąc do pracownika nie wiedzą nawet na jakiej zmianie pracuje osoba do której dzwonią. Potrafili dzwonić mi w jakiejś nie istotnej sprawie od 8.00 rano. Gdzie pracuję na nocną zmianę. Żadnej pomocy, żadnych dodatków, czy odzieży ochronnej. (usunięte przez administratora)i tyle. Nigdy więcej. Polecam rozeznać się na rynku agencji, bo jak już podpiszą państwo umowę to ciężko jest z niej się wymiotować przez 9 miesięcy. Jest tak skonstruowana, żeby nie dało się od nich odejść do innej agencji. Żałowałem przez 8 miesięcy, że wcześniej nie zasięgnąłem gdzieś opinii na temat tej dziadowskiej agencji. I zmuszony byłem do współpracy z tymi oszustami. Robota w magazynie bardzo mi się podobała. O gdyby nie to, że przez 9 Miechów w plecy byłem jakieś 1500€ w porównaniu z innymi agencjami,to pracowałbym tam dalej. Wracam za miesiąc, ale już oczywiście z inną agencją. Omijać Office People szerokim łukiem radzę. Nic dobrego, każda inna agencja zaoferuje Ci lepsze warunki - zoriętuj się zanim podpiszesz umowę

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Office People?

Pełna olewka

Jaś

Pełna olewka, po podpisaniu umowy

Henry

@Uczciwy a to w jakim regionie Niemiec się najfajniej pracuje z tej firmy ?

Uczciwy
@Henry

Region Berlin i Brandenburg zero problemow. Przynajmnije ja nie mam, i nigdy nie mialem. Jezdzimy ze znajomymi do pracy i zawsze wszystko gra.

Uczciwy

Moge spokojnie polecic ta firme. Jezeli chodzi o te zle opinie, to jest to uzaleznione w jakim regionie niemiec ktos podpisywal umowe i szedl do pracy. My poszlismy przez biuro w Potsdam i jestesmy zadowoleni, tak jak nasi znajomi. Zadnych problemow, kasa na czas, wszystko sie zgadza. Polecam Office People w Potsdam. z innymi biurami nie mielismy stycznosci.

@Uczciwy

Niezła ściema, jak mógłbyś nie mieć kontaktu z pracownikami z innych agemcji skoro pracujesz tam kilka miesięcy? Jaki to projekt? Bo wnioskuję, że współpracujesz kilka miesięcy skoro twierdzisz, że kasa zawsze Jest na czas. Najgorsza agencja z jaką w życiu miałem do czynienia, (usunięte przez administratora) i pazerni do przesady, W (usunięte przez administratora) mają pracownika który podpisał już umowę, brak odzieży ochronnej i rękawic do pracy, zero dodatków dla dojeżdżających, zero diet dziennych, najniższa stawka godzinowa w każdym zakładzie w którym ta agencja pracuje. Poprostu pracując w Office People czujesz się jak (usunięte przez administratora) bo pracujesz tak samo jak osoby z innej agencji, nie jednokrotnie więcej a zarabiasz 300 euro mniej. Do tego nie masz żadnych dodatków o których wyżej wspominam i w (usunięte przez administratora) cie ma afencja dla której zarabiasz pieniądze. Taka jest prawda. Ale ludzie ze sobą rozmawiają i tylko dureń nie zdaje sobie z tego sprawy. Tam gdzie ja pracuję office jest już skończony. Nie ma przyjęć z tej agencji zleceniodawca zamierza się nie uczciwej agencji pozbyć na zawsze , oczekuje wygaśnięcia aktualnych contraktów i nie zatrudnia mowych. Tak wygląda twój zaje....ty office

@Janek

A gdzie pracujesz ? w ktorym magazynie? Ja jestem zadowolony i nie mam problemow.

Magda

Nie polecam office People, są inne lepsze agencje które oferują korzystniejsze warunki, radzę zapoznać się przed podpisaniem umowy, bo wielu ludzi ten błąd popełniło np. W DHL Neusterlitz i teraz ludzie zatrudnieni przez Office mają o 1€ na każdej godzinie mniej od wszystkich, za tą samą robotę. Nigdy więcej office people

Czy w Office People panuje luźna atmosfera?

Janek

Za luźna moim zdaniem, wszystko mają w głębokim poważaniu

Zadowolony

Czytam i śmiać mi się chce. Pracuje już 6 miesiąc i jest ok. Wypłata jest ok, grafik też do dogadania. Komuś tu żal... sciska. Pozdro!

Jakub
@Zadowolony

Czym zajmujesz się w firmie Office People? Skoro pracujesz już tam od pół roku, to zastanawiam się, czy od tego czasu pracodawca podwyższył Ci może wynagrodzenie podstawowe? Fajnie, gdybyś przedstawił te informacje.

AgaWu
@Zadowolony

Witam, ja mam pytanie takie małe (; czy w tym momencie są jakieś realne nabory ? Mój partner oraz ja szukamy pracy od lutego (do tego czasu jesteśmy na okresie wypowiedzenia tutaj w Pl)

@AgaWu

Pracuję w innej firmie ale mam kontakt z pracownikami z OP i nie narzekają. Ogólnie nie ma czegoś takiego jak nabór. Wybierzcie firmę, i wyślijcie CV. Od marca większość z nich będzie przyjmować nowych pracowników. Najgorszymi miesiącami jest styczeń i luty gdzie praktycznie nie ma przyjęć i zdarza się, że w drodze do pracy dostajesz sms i zawracasz do domu. Ogólnie praca (na halach Grosberen i Ludwigswelde) jest dobra (pomijam GB6).

@AgaWu

Proponuję poszukać innej agencji, ta jest najgorsza z możliwych, najniższe stawki, zero zainteresowania pracownikiem po podpisaniu umowy, częste braki w wynagrodzeniu, utrudniony kontakt z biurem w grosberen. Polecam oldscool

Lupi

Ma ktoś numer do tej firmy

Natalia

Napisz proszę czy przy rozmowie wstępnej weryfikowany jest również język? Jeśli tak to jak taka weryfikacja wstępną wygląda?

Zostaw merytoryczną opinię o Office People - Potsdam

• Jak się pracuje w Office People?

Zobacz opinie na temat firmy Office People tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Office People?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 6 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Office People