Opinie o Kancelaria Invictus w Wrocław

Skuteczne odzyskiwanie środków z polisolokat.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Invictus w Wrocław

Mikołaj Nowy wpis

Mówicie do siebie w pracy po imieniu?

Piotr W. Nowy wpis

Mało profesjonalni, bezzasadnie przetrzymują odzyskane pieniądze klienta, nie udostępniają dokumentacji, są nieprzygotowani do rozpraw. Bardzo nie polecam.

Piotr W. Nowy wpis
@Piotr W.

Chodziło o kancelarię invictus z krakowa więc pomyłka. sorry.

Aneta Nowy wpis

@Piotr W., dodany przez Ciebie post przedstawia Kancelaria Invictus z perspektywy usług jakie oferuje swoim klientom. Jednak to forum poświęcone jest gromadzeniu wyłącznie merytorycznych opinii o Kancelaria Invictus jako pracodawcy.

Aneta

Czy na tym forum są aktywni aktualni pracownicy Kancelaria Invictus? Jeżeli tak, to bardzo zachęcam Was zachęcam do napisania jakim pracodawcą jest ta firma? Jak często prowadzone są rekrutacje? Dysponujecie informacjami na temat ofert pracy lub praktyk/staży?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kancelaria Invictus, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
krycha

Pomogli mi w sprawie polisy z ufk, mój ubezpieczyciel napsuł mi krwi, ale wygrali tyle o ile gralismy. Dobzi prawnicy, którzy potrafią wesprzeć i ceny są całkiem rozsądne u nich.

@krycha

mi również pomogli z polisą, dziękuję.

Ewelina
@krycha

A mi usunęli kiepskie wpisy z BIKu także polecam.

Anastazja
@Ewelina

Rozumiem, że sprawą zajmował się P. Łukasz?

joasia

W kancelarii byłam tylko na podpisaniu umowy. Resztą zajęli się już prawnicy. O ich działaniach byłam informowana, więc się nie stresowałam, że coś idzie nie tak, chociaż ubezpieczyciel nie był chętny do wydania odpowiednich dokumentów. Po wygranej sprawie, dostałam pieniądze przelewem na konto. Pozdrawiam

Michalina
@joasia

Miałam identyczną sytuacje i również u mnie przebiegło to tak sprawnie.

Paulina

Sprawnie, szybko, profesjonalnie, kompetentie jednym słowem Inviuctus. Dziękuję!

Paulina

Adamski Marcin

Od pierwszej rozmowy z pracownikami Kancelarii wyczuwa się profesjonalizm, uzyskałem wszelkie informację przekazane w sposób przejrzysty. Dzięki temu łatwiej było mi podjąć decyzję odnośnie pozwania towarzystwa ubezpieczeniowego.

ex invictus

będzie krótko i na temat. Pracowałem w tej kancelarii przez półtora roku. Do moich obowiązków należało też pisanie pochlebnych opinii - między innymi na tej stronie - na temat INVICTUS. Mam dowód w postaci kopii wszystkich wpisów z dokładną datą ich sporządzenia i dodania. Zwróćcie uwagę na daty poszczególnych wpisów, są pisane w odstępach kilkudniowych, czasem kilka razy dziennie, wszyskie w godzinach pracy i oczywiście pochlebne... Cóż działałem w myśl zasady CO PAN KAŻE SŁUGA MUSI. Teraz merytorycznie o samym pracodawcy, nie polecam!! Płacą śmieszne pieniądze, 20% od klienta, zdarzały się poślizgi w płatności, niepotrzebnie czepianie się szczegółów, przecinków itp. Ostatnio mają mało klientów więc atmosfera popsuła sią na całego. Łazarski wkurza nieprzeciętnie.

Szukam Adresu Fundacji Invictu
@ex invictus

Kolego Grzegorz Łazarski jest prezesem fundacji, ktorą z resztą sam założył ,o nazwie Fundacja Invictus Prawnicy, siedziba (teoretycznie) ul. Armii Krajowej Wrocław. Kancelaria Invictus sp. z o.o mieści się we Wrocławiu przy ulicy Hercena 3 - 5 i jest kancelarią prawną. Dodam, że nie kancelaria nie ma nic wspólenego z powyższą "fundacją". Piszę ponieważ mega wkur*** pofatygowałam się na Hercena do Invictusa ustalić co jest z moją sprawą, czemu nie mogę się do nikogo dodzwonić, czemu po podpisaniu umowy pojawiły się problemy itd? Na miejscu okazało się, że Kancelaria Invictus jest kancelarią która zajmuje zupełnie innymi sprawami niż "fundacja", pracownik wyjaśnił mi ze spokojem, że od czasu do czasu trafiają do nich klienci m.in: z fundacji invictus, spółki o nazwie Invictus Prawnicy, Grupa Invictus i wszelkich innych spółek gdzie łącznikiem jest właśnie Łazarski. Fundajca ma podobą nazwę i stąd to nieporozumienie. Dlatego kolego pomyliłeś firmy, swoją drogą jak znam życie adres fundacji na Armii Krajowej również jest nieaktualny jak można proszę o właściwy. Chętnie dokończę moją rozmowę na temat mojej sprawy!

Angelika

Prawnicy odzyskali dla mnie 1000 zł od Open Life. Jestem bardzo zadowolona, buziaczki :*

Blondi213
@Angelika

Mnie pomogli z BIKIEM. Co prawda musiałam czekać aż miesiąc na załatwienie sprawy, no ale udało się i dostałam kredyt.

Aneta

Proszę o dodawanie merytorycznych opinii o Kancelaria Invictus jako pracodawcy. Każda zamieszczona przez Was uwaga będzie bardzo cennym źródłem informacji o tej firmie.

marzena

Polecam w kwestii czyszczenia wpisów z biku.

Olix333
@marzena

A drogo zapłaciłaś? Słyszałem, że faktycznie ta kancelaria jest najskuteczniejsza i chyba jedyna gdzie sprawą zajmują się prawnicy, a nie jacyś doradcy. Pytam bo sama mam dwa wpisy, a nie wiem czy mnie będzie stać na to by skorzystać z usług takiej kancelarii?

marzena
@Olix333

Przede wszystkim najlepiej tam zadzwonić (czyszczeniebik.kinvictus.pl/ - tu masz numer ) i pogadać. Na pewno najpierw musisz wysłać do nich swój raport z BIKu, oni do niego zajrzą, zweryfikują i zrobią ci analizę. Analiza jest elegancka, wysyłana na maila. Wszystko wyjaśnią, odpowiedzą na pytania. A wycena dla każdego jest inna bo każdy ma inną sprawę. Warto pogadać i wtedy się dowiesz. Powodzenia.

kasija

Nie wiem jak tam się pracuje, ale jeśli chodzi o wykonywanie zleceń związanych z czyszczeniem biku to naprawdę warto polecić kancelarię invictus.

Alicja
@kasija

Mnie też usunęli wpisy z BZWBK. Co prawda trwało to z 1,5 miesiąca, ale udało się i dostałam kredyt, więc też polecam kancelarię inwictus z wrocka ;)))

Dorota Kaniewska

Mnie Kancelaria Invictus pomogła usunąć negatywne wpisy z BIK-u i z KRD. Polecam!

Aneta

@Nick jeśli chodzi o wymagania odnośnie konkretnego stanowiska zawsze najlepiej skontaktować się bezpośrednio z firmą. Nikt również nie odniósł się do pytania @Gerard, które dotyczyło nie opinii, a właśnie wymagań. Chętnie natomiast dowiemy się więcej na temat tego jak pracuje się Regionalnego Kierownika sprzedaży. Jaka jest Twoja opinia na temat pracy w firmie?

fgy

Pewnie i atmosfera dopisuje skoro ofert nie ma teraz.

Boguś M.

Witajcie, mam pytanie do tych, co pracowali w tej kancelarii. Czy jako pracodawcy też są tacy świetni, czy oferują dobre warunki i atmosferę? Bo słyszałem, że napierdziela się tam jak w korpo, a dobrą kasę dostajesz tylko wtedy, gdy decydujesz się (oczywiście dobrowolnie) na nadgodziny? Jak to jest, bo widziałem, że trwa u nich rekrutacja i się zastanawiam, czy się zgłosić

mirabela

bardzo pomocni prawnicy

Mirek

Kompletnie nie znam się na prawie, ale wiem kiedy robota jest dobrze wykonana. Zgodzili się na podpisanie umowy, mimo że już od wielu lat odkładałem pieniądze na polisolokatę.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Invictus - Wrocław

Kancelaria Invictus