Opinie o EULEN Flexiplan w Walencja

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie EULEN Flexiplan. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w EULEN Flexiplan o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EULEN Flexiplan w Walencja

Pobieranie opłat przez agencję przed wyjazdem jest niezgodne z prawem i pociąga taką firmę do odpowiedzialności prawnej.

eli

Nie nie wyjechałam po prostu zgupialm jak dostalam następną propozycję na 25 teraz jest tu więcej ludzi a ogłosił się na kilku stronach i zbija kasę bo jak do tej pory to nikt nie odezwał się kto by wyjechał

eli

Ja mialam wyjechać wtedy umowa miała być mejlem i a ni umowy ani wyjazdu tel milczy ale szukam ludzi kto jeszcze i teraz też dostalam na 25 a zmianna w tym że za przesłanie umowy wołają konto jest to samo

Dzasta

A kto został oszukany? kto miał wyjechac 6? do hiszpani na zbiór winogron ? napiszcie

Firma EULEN Flexiplan poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
MAXVLC

UWAGA slowa te kieruje do firmy EULEN FLEXIPLAN.a takrze prosze o zamieszczenie odpowiedzi tutaj by kazdy zainteresowany mogl ja odczytac.pytanie moje dotyczy waszego koordynatora ktory ma na miejscu udzielic pomocy w zalatwianiu papieros kont bankowych itp.dzwonilem dzisiaj pod podany numer odebral mily glos i powstal problem ponieszasz chcialem z owym panem pogadac sobie po hiszpansku znam kilka slowek ze slownika okazalo sie ze wasz przedstawiciel niepotrafi sie nawet przywitac w tym jezyku jak wiec ma zamiar zalatwiac papiery i tlumaczenia dokomentacji bankowych IDEMu czy MUTUY.kochani czytelnicy niejest to zaden blef ale pan pod numerem 0034632639358 niepotrafi sie nawet przedstawic w tym jezyku niedopiero pomuc w zalatwieniu spraw co najwyzej zalatwieniu was na cacy.a firme prosze o wyjasnienie calej niezrecznej sytuacji.

Dzasta

nie dajcie się oszukac, tak jak Eli napisała TO ŚCIEMA !!! ELI a wpłacałas 60Euro za mieszkanie ?

MAXVLC

WARZNE do firmy EULEN FLEXIPLAN prosze o udzielenie mi tu na fórum odpowiedzi na moje pytanie dzwonilem dzisiaj do waszego koordynatora na podany numer odeblal pan z mileym glosem ale ze mowilem po hiszpansku pan niezrozumial ni slowa jakim sposobem taka osoba moze posredniczyc w zalatwieniu jakiego kolwieg dokomentu nieznajac jezyka tak IDEM jak Bank dokomentacje wystawia po hiszpansku wiec owy tlumacz jest tam zbedny prosze o wyjasnienie tej saistnialej sytuacji tutaj tak by wszyscy mogli zobaczyc wasza odpowiedz

Katja14

Bardzo prosze.pisz na kkrupa30@wp.pl

Katja14

Kurcze, człowiek stara sie wierzyć w ludzi.. Jak ktoś szuka pracy, to szuka jej po to zeby zarobić! Jeśli jeszcze ktoś chce takiego człowieka mówiąc prosto okraść to jest Poprostu .... Wiecie co mam na mysli.. No nic, czekam na rozwój wydarzeń. Oczywiście dam znac czy umowa dotarła i czy wyjazd doszedł do skutku.:((((

garder
@Katja14

rozwoj moze byc taki ze umowa bedzie albo i nie i koniec stracisz 40e.gorzej jak faktycze bedziesz miala tam jechac wtedy odradzam ci tego.tak to jest jak nieuczciwy polaczek siedzi za granica wtedy jest najgorszy dla rodaka.jak chcesz moge ci cos wiecej powiedziec przez maila :)

@Katja14

MAXVLC

witam serdzecznie wszystkich zainteresowanych praca za posrednictwem tej firmy czyli Eulen Flexiplan odrazu informuje ze owa firma bazuje tylko i wylacznie na naciaganiu naiwniakow.obecnie oferuja prace przy zbiorach limonki pomaranczy itp na terenie hiszpani w rejonie Bilbao gdzie tam niestety owe plantacje nieistnieja.zamowieie litu tylko 40e.pestka kazdy zaplaci poprzednia oferta to byla do zbioru winogron w momencie jak juz sezon byl na ukonczeniu stawka kaucja za mieszkanie 60e.jednakrze busy sie niezjawily a telefon kontaktowy zamilkl..KOCHANI NIEDAJCIE SIE OKRADAS:pozdrawiam MAX

tymon
@MAXVLC

dokladnie tak popieram Polacay nie dajcie sie tak latwo wpuscic w maliny :) macie internet wiec poczytajcie o szybkiej pracy za granica bez jezyka

grader

dziewczyny a co z numerem Hiszpanskim N.i.e?? bez niego ponoc nie da sie pracowac.pozatym 40E kosztuje przesylka listu ? a co do firmy Eulen to kazdy sobie moze ją wstawic i udawac ze z ta firma wspolpracuje i rekrutuje ,to nie jest trudne :) a pozatym podane sa 2 numery z czego takie same.nie chce tutaj osadzac ze to oszustwo lecz pewna oszukana osobo mowila mi jak wygladaja takie ogloszenia a to pasuje do tego.

Agataaa

eli - podaj mi swój e-mail, wyśle Ci jaki nr kontaktowy podali mi dziś w emailu.

będę bardzo wdzięczna elizabet-68@o2.pl dzięki

flexmasterdex
@Agataaa

moze tak byc!! bardzo prawdopodobne! gdzie sie przelewa jakies pieniadze za umowe ?juz nie ma mozliwosci podpisania jej na miejscu jak w innych agencjach ??

Zdrowy rozsądek
@eli

Moim zdaniem w tym wypadku może to być oszust który tylko podaje się za tą firmę. Ja również przeszłam pomyślnie rekrutację i otrzymałam wiadomość, że wyjazd organizowany jest na 25 października, przejazd darmowy ( organizują busy pod sam dom!) wszystko pięknie, ale aby otrzymać umowę należy zapłacić 40E za przesyłkę. Oczywiście zaznaczyli też, że można wybrać umowę na koszt agencji listem zwyczajnym, jednak ten mogę otrzymać nawet po miesiącu a co za tym idzie po terminie wyjazdu. W takim wypadku będzie trzeba dojechać we własnym zakresie.. Takie "stawianie nas pod ścianą" nie wydaje mi się przypadkowe. Zastanawiające jest też to, że przejazd z Polski do Hiszpanii całkowicie opłaca firma, a za przesyłkę trzeba im zapłacić, czym są koszty przejazdu w porównaniu z przesyłką...

xyz
@flexmasterdex

Otóż to, nie mamy pewności kto pisze pozytywne komentarze. Katja wysłałaś im skan wpłaty mailem, a oni dlaczego nie mogli wysłać Tobie umowy mailem albo faxem.. Nie musisz odpowiadać domyślam się że "rzeczowy" Pan koordynator z pewnością znalazł wytłumaczenie. Ludzie nie dajmy się omamić przecież to oczywiste że jeśli ktoś spróbuje nas oszukać będzie rzeczowy i niebywale elokwentny przed przelaniem pieniędzy, inaczej za szybko byśmy się zorientowali, co ma powiedzieć? ups przyłapałaś mnie, próbowałem wyłudzić pieniądze.. Poza tym nigdy nie przelewa się pieniędzy bez umowy świadczącej o korzyści którą mamy otrzymać po dokonaniu wpłaty. Jeśli ktoś was oszuka i sprawa trafi do sądu co wtedy powiecie, przelalem pieniądze bo pan obiecal wyslac mi w zamian umowe, obiecał czy mówil to żadne dowody jedyny dowód to rzekomy email który w zasadzie może należeć do każdego wiec to tez zaden dowód, w taki oto sposób ów rzeczowy pan rozpłynie sie w powietrzu i szukaj wiatru w Hiszpanii..

Agataaa

Jak dla mnie może być to ściema. Trzeba przelać im na konto 40euro i wtedy wysyłają umowę-tak mi napisali .

katja14
@Agataaa

ja też dostałam oferte na wyjazd 25 pażdziernika. Dziś zrobiłam przelew 40E i wysłałam skan wpłaty mailem. w poniedziałek ma być wysłana do mnie umowa. Rozmawiałam z polskim koordynatorem, gość był bardzo konkretny.Co dalej, okaże się wkrótce.

grader
@katja14

to interesujacy ruch zrobilas katja.az czekam na dalszy rozwoj sytaucji zobaczymy co sie bedzie dzialo:) chociaz tu i tak nie ma sie pewnosci kto pisze komentarze

@grader

no tak ja też romawiałam z panem miał być wyjazd ale na winogrono a opłata to kaucja za mieszkanie za 1 tydzień i co więcej opłata tamtym razem nie była obowiązkowa można było sobie lokum znaleść samemu dogadałam się nawet ze opłatę dam na miejscu pan bardzo miły rzeczowy właśnie po winogronie miały być cytrusy i jakoś ani tego ani tego nie dajmy się nabić w butelkę

paula

witam ja tez dostalam oferte od nich na 25pazdziernika i nie wiem co ma o tym myslec??

cameron

witam.Dostałem ofertę z tej firmy na 25 pazdziernika wyjazd ale nic nie mogę znaleść żądnej informacji o tej firmie proszę o jakieś konkrety jeśli ktoś tam pracował.Dziękuję.

@cameron

I co wyjechała Pani ?

eli

Dziewczyny jaki katakt podali wam i z kim sie można skontaktować ją mialam wyjechać 6 października i do dziś jestem. W domu a umowa mnie miała dosc mejl wplata 60 euro jako kalcja na mieszkanie a konto do wpłaty proszę o odpowiedź bo tel co umnie był to teraz milczy numer był hiszpański

Agataaa

Gosiaczek- również dostałam tą propozycję, ale napisałam do nich czy zapłacić za umowę można dopiero po jej otrzymaniu. Jeżeli tak, to myśle, ze to nie jest ściema.

Gosiaczek

Witam Właśnie dostałam propozycję pracy od tej firmy, podejrzewam, że jakaś ściema, bo piszą, że umowę mogą wysłać na adres domowy zwykłym listem i tu od razu dodają, że może on iść do 30 dni a wyjazd 25.10.2015 albo listem ekspresowym na koszt pracownika w kwocie 40 euro :)

Gosiaczek

o tej firmie nie można nic, nigdzie znaleźć, czy ona w ogóle istnieje?

eli

miał być wyjazd a jest fiasko czy ktos jeszcze został zrobiony

Zostaw merytoryczną opinię o EULEN Flexiplan - Walencja

EULEN Flexiplan