Opinie o EULEN Flexiplan w Walencja

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie EULEN Flexiplan. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w EULEN Flexiplan o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EULEN Flexiplan w Walencja

Adam Nowy wpis

A obniżyli Wam stawki?

xxx Nowy wpis

Zastanawia mnie jednak jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać, wiecie? Pewnie normalnie się trafiają do podstawy, co znacznie umila to pracę.

elii Nowy wpis

oferty znikają bo nie proponują pracy tylko kase zbierają bo jakos nikt do tej pracy nie wyjechał a jesli sie myle to prosze chociaz o jeden taki komętarz albo jak kto wątpi to niech sprubuje zadac choc jedno pytanie po hiszpańsku panu co niby tam jest koordynatorem a nie posługuje sie językiem ciekawa sprawa

Eli

O jakim doświadczeniu mówisz bo nie o pracy a jeśli tak to jaką pracę wykomywales może tego koordynatora bo nikt inny nie wyjechał choć tyłu ludzi dało się nabrać no ale zapewne prokuratura nam to wyjaśni bo kilkoro już doniesienia zrobiło i mam nadzieje ze więcej osób się na to zdecyduje a firma u Hiszpanii że swojej strony zgłosi nie uczciwego podszywacza bo tylko szarga jej opinie oni zapewne policji wyjaśnia czy taki nabór do pracy robili

Firma EULEN Flexiplan poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

MAXVLC

niewiem kolego kim jestes ale wydaje mi sie ze jestes tym cwelem ktury tu naciaga ludzi i sam sobie robi pozytywne reklamy powiedz mi oczym ty piszesz o jakim eulenie masz wogule pojecie co to za firma i czym sie zajmuje i na jakich zasadach zatrudniaja ludzi bo ja wiem i przestan juz oklamywac poprostu jestes zwyklym cwelem zgarniasz kase a potem cisza a wiem co pisze zekomy twoj koordynator tak zna jezyk ze o droge do kibla sie niedopyta to ja dzwonilem do ciebie z numeru hiszpanskiego i pod pretekstem ze chce rozmawiac z javim a nawet tego niezrozumial jaki eulen jakie doswiadczenie z eulena skoncz juz z tymi kantami od 15 lat mieszkam w tym kraju i mnie w (usunięte przez administratora) niezrobisz tlumacz zwykly (usunięte przez administratora) co przedstawic sie nieumie a telefony taka firma i ma dwa numery a gdzie fijo gdzie fax co zabiedni jestescie i chcecie ladzi motac kupcie se stacionarki i podajcie je nie jeden numer rozlozony na czesci cwele nic wiecej

Eli

Widać ludzie że dalej nadciągaja nikt pracy tam nie dostał nie dajcie się to kit

MONDEO

mam do ciebie pytanie kolego powiedz mi gdzie widziales by w Bilbao byly cutrusy wiem ze jest tak zwane globalne ociepleie i ponos w przyszlem stuleciu maja w planach rozwuj gospodarczy to moze i zroba plantacje w Bilbao jak narazie to tylko plany na nastepne stulecie

MONDEO

jak widze znowu to samo kasa wplacona umow niet a termin wyjazdu na jutro i busy sie zpewnoscia nieodezwia naiwniacy ile jeszcze bedziecie im placic

MAXVLC

Przestancie sie ludzic ta firma nieistnieje zwykly oszust i nic wiecej z owej firmy nikt nigdzie niewyjechal i nigdy niewyjedzie zekomy koordynator ktory ma pomagac w zalatwianiu papierow nie jest wstanie nawet o droge do kibla sie zapytac to zwykly cwel i nic wiecej a zbiory owocow ca to fakt lecz umowy zatwia sie w tak zwanych cooperatiwach zaden niemiecki kontrachent.stawki sa akordowe od szkrzynek czasem ni 15 e w dzien nieurobisz wiem co wam pisze i przestancie sie ludzic na obietnice cwela naciagacza

baja

ja też znalazłam ogłoszenie niby tej firmy werbujacej na zbiór cytrusów w Walencji.Niby moge przesłać 60 euro na poczet mieszkania ale nie muszęWyjazd ma byc 9 listopada

MONDEO

Zcala pewnoscia znowu zacos trzeba bedzie zaplacic Facio ma leg na karku i cos wymysli a ludziska ponownie bez sprawdzenia co gdzie i jak beda placic kurcze to jest biznes musze do spolki sie zalapac latwa kasa naiwniakow na tani wyjazd niebrakuje mozna sie dobrze oblowic

eli

Przyszło tak jak następną propozycja od tej osoby i wyjazd na listopad podpisano Mateusz Sowa i ją nie wyslalam 40e a dziś poproszono bym złożyła aplikacje na wyjazd i co ciekawą sprawa ale wyśle i powim wam czy znów i za co się płaci

pracownikk

I co teraz? Pieniądze wpłacone, umów nie ma, bus nie przyjechał. Trzeba zgłaszać takie oszustwa, ja już to zrobiłam, niech reszta też coś działa, może kolesia złapią..

eli

Może ktoś ma pomysł jak zrobić by te oszustwa się skonczyly bo pewno za tydzień facet umieści następne ogloszenie zmieni treść i telefon a konto na wpłatę dalej będzie to samo

oszukani

Widzę że tez dalam sie z narzeczonym oszukać... wysłaliśmy 40 euro a teraz nikt nie odpisuje na maila ani nie odbiera telefonu.

@oszukani

wspolczuje wam ze tak was ktos wystawil do wiatru ale czy wogule ktos z was sprawdzil linki tej firmy gosc podklada sie za przodujace firmy podaje donich linki ale nie jako eulen flexiplan tylko pojedynczo podal link eulenu a jest to firma konkretna podal nazwe flexiplanu bo ta firma ma wiele placowek ale czy sprawdziliscie czy w Bilbao rosna pomarancze i co tam jest watpie w to napalency i tyle facet takich szuka zwyklych naiwniakow bo tak mozna to jedynie nazwac kto placi za expres 40 euro nawet paczka kilku kilogramowa tyle niekosztuje gosc zarabia wy placicie..pomyscie najpierw zaco kto placi on oszukal juz wiele takich naiwniakow i jeszcze wielu znajdzie a potem wszyscy maja pretensje i na policje ale czemu bo jestem naiwniak i daje kase komus kogo nieznam kpina i tyle placcie dalej

eli

no i zapewne telefon tez dziś zamilkł bo jak inaczej w niedziele miał by być wyjazd a umowy zapewne do nikogo nie dotarły chyba ze jednak ktoś dostał czekam na wieści

pracownik 25

właśnie doczytuje się waszych wypowiedzi na temat tej firmy gdyż również wysłałem 40 E na ich konto i nie dostałem umowy a żekomo wyjazd jest 25.10

jeśli ktoś się podaje za tą firme , to wpisujcie tu numery telefonu z ogłoszeń oszukańczych i tych uczciwych prawdziwych .

MAXVLC

Niestety umowa niedotrze a gdyby nawet to mienada sie do podtarcia sami wiecie czego kto w hiszpani zaakceptuje umowe spisana po polsku znam hiszpanskie przepisy.co do oplat to on niepobiera ni oplat ni prowizji za prace tylko koszty dodatkowe w sadzie bedzie kicha zbyt mala szkodliwosc spoleczna a poszkodowani nieprzyznaja sie do porazki dotej pory ujawnila sie jak widac tylko jedna pani.za kilka dni telefon zamilknie a koles ponownie wyskoczy z nowym pomyslem i nowym telefonem.co reraz zaoferuje oliwki czy troskawki ma facio leb na karku a ludziska dalej beda placic w nadzieji na praktycznie darmowy wyjazd i prace w pieknej hiszpani.poczytajcie moze o tamtejszej sytuacji gospodarczej stopniu bezrobocia.mozecie wierzyc mi na slowo wiem jak sie zyje w hiszpani i jak sie pracuje jakie sa stawki i przepisy przestanmy sie ludzic ze uw pan zapewni nam dobrobyt.

eli

tylko z ym panem jest tak ze jest bardzo w sumie bezczelny i umieszcza ogłoszenia jedno po drugim

Zostaw merytoryczną opinię o EULEN Flexiplan - Walencja

EULEN Flexiplan