TRIVIUM PACKAGING POLAND SP. Z O.O.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o TRIVIUM PACKAGING POLAND SP. Z O.O.

Czy w TRIVIUM PACKAGING POLAND SP. Z O.O. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Pracy chwilowo nie ma, ale to znaczy, że ktoś jednak chce pracować mimo negatywów, które tu zostawiacie. Ja widzę, że na produkcji jest sporo benefitów np. opieka medyczna, której w wielu firmach i biurowi nie dostają. Tylko chciałem się dowiedzieć, co w tej opiece jest zagwarantowane i czy koszt cały jest po stronie pracodawcy?

Grzesiek

No zwykle pracują do czasu dopóki nie zorientują się że to co się obiecuje na rozmowie to tylko fikcja

@kandydat

Witam Pracodawca oferuje :Opiekę medyczną, Ubezpieczenie na życie (wraz z pakietem rehabilitacji i domowych wizyt lekarskich w razie zachorowania), posiłki. Wszystkie benefity są opłacane przez pracodawcę .Pracownik partycypuje w kosztach w zależności od wybranego pakietu.

Pracownik Nowy wpis

Nie.

@@kandydat

Nie wiem, czy wiesz, ale ostatnie dwa zdania się wykluczają. Skoro wszystkie benefity są opłacane przez pracodawcę, to po co pracownik partycypuje w kosztach? Chyba, że CZĘŚCIOWO opłacane, to wtedy zgoda. A zechcesz napisać przykładowo, ile procent do pakietu medycznego musiałbym dołożyć ze swojej kieszeni? Jeśli jest kilka opcji, to ile % w każdej?

Nowy wpis

Witam W celu doprecyzowania .Masz racje koszty opieki są częściowo opłacane przez pracodawcę. Pracownik natomiast dopłaca część.

kandydat

Czy są może przyjęcia na produkcję???

@kandydat

Witam dziękuje za zapytanie . Na dzień dzisiejszy nie mamy wolnych stanowisk pracy.

Ex

Dno, dno i jeszcze raz dno! Kasa cienka, zajob a na deser użeranie (usunięte przez administratora)

Grzesiek
@Ex

A inżynierowie bez tytułu inżyniera pracują jeszcze ?

@Grzesiek

Jak to możliwe? To wszystkie etaty mają tak małe wymagania? Ile zarabiają tu inżynierzy, bo ktoś pisał, że kasa cienka?

@Ex

"Użeranie"? Z czym lub z kim? Co masz na myśli? Rozwiń swoją wypowiedź... Napisz coś więcej - jak wygląda atmosfera? Dopytuję, bo to też jest dla mnie bardzo ważne, a myślę nad aplikacją.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie TRIVIUM PACKAGING POLAND SP. Z O.O. na stanowisko INSPEKTOR BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

Czy można już aplikować do nowo otwartej fabryki na Wężerowie?

@pracodawca
@Zainteresowany

Oczywiście, tylko potrzebują wolontariuszy....

@@pracodawca

Witam Dziękuje za zapytanie, na dzień dzisiejszy nie prowadzimy żadnych rekrutacji.

@TRIVIUM PACKAGING POLAND SP. Z O.O.

Czy w tym roku macie Państwo jakieś plany na nowe przyjęcia? Można złożyć cv w ciemno, prowadzicie państwo bazę danych? Jestem ciekawa czy wtedy ma się pierwszeństwo jak pojawi się wolny etat.

Czy rotacja pracowników w TRIVIUM PACKAGING POLAND SP. Z O.O. na Analityk jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 27 czerwca na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Grzegorz

Zwracam się do tego pracodoacy, który tutaj napisał, że są jeszcze ludzie, którzy pamiętaja pierwszych właścicieli. To może zapytasz tych ludzi,(usunięte przez administratora), kiedy było lepiej - za Wilka czy za was?! Jakie były obsady na liniach. Z tego co ja rozmawiałem z tymi ludźmi to na przykład na lini fi 99 (tzw. jedynki, jak mówią pracownicy firmy) była niegdyś obsada sześcioosobowa, kiedy ja pracowałem były juz tylko 3 osoby.

@Grzegorz

Ta linia tzw.99 to jedna wielka porażka ciągłe awarie zacięcia itp. pracowałem tam jakiś czas olałem tę robotę i nie żałuję mam teraz dużo spokojniejszą pracę.

Honorata
@Nowy

Na jakim stanowisku pracowałeś? Co na tej linii robiliście?Jak były awarie to czekaliście, aż naprawią czy przeżucali na inną linię lub dział? Jak to było zosganizowane? Ciekawe czy obecnie dalej na tej linii są awarie? Ktoś może coś wie na ten temat?

Firma poszukuje do swojej brygady pracownika na stanowisko Młodszego kierownika ds. sprzedaży. Czy skoro w ogłoszeniu zawarto, że jest to praca hybrydowa i można w 50% wykonywać ją w domu, to powiedzcie mi, czy pracownik może wybierać sobie dni oraz godziny, kiedy będzie wykonywał swoje obowiązki zdalnie? Co więcej, skoro jest napisane, że istnieje możliwość szybkiego rozwoju kariery, to czy oznacza to, że jest szansa szybkiego awansu na wyższe stanowisko? Jeśli tak, to po jakim czasie od zatrudnienia?

Młody
@Karolina

Awansować można ale tylko przez znajomości.

@Młody

Jak ktoś nie ma "pleców" to mimo kwalifikacji i ambicji nie podskocz wyżej niż swój stołek? Wiesz to z doświadczenia? Próbowałeś awansować i się nie udało?

Rafał

Dzień dobry chciałbym się zapytać czy rekrutują państwo do pracy jeszcze bo złożyłem CV na adres email ale narazie cisza?

Grzegorz

Pracowałem 10 miesięcy, aż 10 miesięcy. (usunięte przez administratora) Jedyne, co ludzi tam trzyma to chyba tylko fakt, że w okolicy nie ma zbyt wielu zakładów pracy.

Dawid
@Grzegorz

I właśnie dlatego zostałeś tak długo czy jednak coś jeszcze Cię trzymało? Jeśli chodzi o wynagrodzenie, to rozumiem, że można było tylko na najniższą liczyć, bo strasznie to skrytykowałeś? Nie ma premii ani podwyżek od czasu do czasu?

@Dawid

Zostałem na te 10 miesięcy, bo byłem młody i wystraszony. To była moja pierwsza robota. Trzymał mnie tam tylko strach, że nie znajdę niczego lepszego.

Przemek

Witam,czy są jeszcze przyjęcia na wózek widłowy ? Mam jeszcze parę dodatkowych uprawnień,czy weekendy pracujące?

@Przemek

Rekrutacja na operatorów wózków widłowych została zakończona. Obecnie szukamy Lidera / Operatora Linii produkcyjnej. Aplikacje można składać pocztą elektroniczną na adres: PLKAT.rekrutacje@triviumpackaging.com lub osobiście w siedzibie firmy Kąty 3, 32-107 Radziemice. Weekendy co do zasady - w zależności od portfela zamówień - są wolne.

Były

Jako były pracownik tej firmy mogę podzielić się swoimi wrażeniami pracy i szczerze mówiąc nie polecam nikomu tej firmy jako miejsce pracy maszyny to jakieś żarty stare 40 letnie trupy na których nie ma możliwości zrobienia jakiekolwiek wydajności od której zależy premia ( która jest czysta fikcją) oczywiście na rozmowie rekrutacyjnej obiecują premię za wyniki już od drugiego miesiąca (usunięte przez administratora) reasumując praca do du..y kasa do du..py załoga do du..py szkoda czasu nerwów na taką firmę szukajcie czegoś innego.

@Były

Firma może się poszczycić ponad 30-letnią historią działania i współpracy z klientami - tak lokalnymi liderami rynku jak i działającymi w Polsce przedstawicielstwami globalnych producentów farb i lakierów. Część naszej załogi pamięta jeszcze czasy pierwszych właścicieli, co pokazuje, że jesteśmy pracodawcą dającym poczucie bezpieczeństwa oraz możliwości rozwoju. Fakt, że nasz park maszynowy, podobnie jak w innych firmach i gałęziach przemysłu, nie jest najnowszy nie oznacza, że wyniki do premii są nie do osiągnięcia. Od samego początku cele są ustalane na osiągalnym, lecz wymagającym poziomie. Podobne wyniki były osiągane w poprzednich latach, lecz wymagają chęci i zaangażowania. Personalne wycieczki w powyższej wypowiedzi potwierdzają jedynie, że dobrze się stało, iż jest to już były pracownik.

Memo
@TRIVIUM PACKAGING POLAND SP. Z O.O.

Były nie były ale zawsze.......???????

....
@TRIVIUM PACKAGING POLAND SP. Z O.O.

Osiągalne premie ? Żeby otrzymać premie na lakierni nie wystarcza pracować tylko (usunięte przez administratora) a i tak sie jej nie otrzyma pozdrawiam Jak pracowałem to rzadko widziałem na tym dziale premie może jedna na cały rok ?

Irena
@....

A podstawę na lakierni jaką miałeś za miesiąc? Z góry Ci dziękuję za odpowiedź i wesołych świąt :) Pytam mężowi.

@Irena

Pani Ireno, najprostszym sposobem poznania obecnie oferowanych stawek jest złożenie przez męża aplikacji, do czego niniejszym zachęcam. Można tego dokonać na 2 sposoby: 1. pocztą elektroniczną na adres: plkat.rekrutacje@triviumpackaging.com 2. osobiście w siedzibie firmy pod adresem: Kąty 3, 32-107 Radziemice - można przekazać pracownikowi ochrony w zamkniętej kopercie z napisem "CV - dla działu HR"

Gary

Od razu jest umowa o pracę czy jakiś inny typ umowy na start? jakie wynagrodzenie na początek ?

@Gary

Trivium oferuje umowę o pracę. W zależności od stanowiska może to być umowa o pracę z 3-miesięcznym okresem próbnym lub umowa o pracę na czas określony, gdy stanowisko wymaga okresu próby dłuższego niż 3 miesiące (w przypadku Trivium wydłużony okres próby nie wynosi dłużej niż 6 miesięcy). Wynagrodzenie zależy od stanowiska, na które kandydat aplikuje i jest częścią oferty składanej kandydatowi po spotkaniu i weryfikacji kompetencji. Tak jak w poprzednich odpowiedziach, zachęcam do składania aplikacji na PLKAT.rekrutacje@triviumpackaging.com

Jak wyglądają zarobki na stanowisku magazynier?

@Gość

Zapraszam do złożenia aplikacji: PLKAT.rekrutacje@triviumpackaging.com. W przypadku zainteresowania Pani/Pana kandydaturą, Trivium złoży ofertę stosowną do kwalifikacji.

George

Witam , wie ktoś jaki będzie tam ogólnie system pracy ?

@George

System pracy zależny jest od poziomu zamówień z rynku. Obecnie pracujemy w systemie 2- lub 3-zmianowym.

Magdalena
@TRIVIUM PACKAGING POLAND SP. Z O.O.

Jakie są godziny tych zmian?

@Magdalena

6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00 z jedną przerwą 30-minutową.

Witam jaki system pracy będzie w nowej hali na wezerowie na stanowisku operator wózka widłowego ?

Witam czy orientuje się ktoś kiedy zostanie otwarta nowa fabryka na wężerowie koło ocynkowni i amplusa????

@Marcin

A szukają już tam kogoś?

@Lidia

Właśnie nie wiem tylko słyszałem że tam stawiają nową fabrykę

@Lidia

Ano rozumiem, rozumiem. Teraz widzę, że ktoś pytał o to czy to prawda, że jednak nie powstanie... Skąd te informacje bierzecie?

@Marcin

Fabryka zostanie uruchomiona w pierwszym kwartale 2023 roku.

@Lidia

Poszukujemy operatorów wózków widłowych / magazynierów. Aplikacje proszę przesyłać na adres: PLKAT.rekrutacje@triviumpackaging.com lub dostarczyć w formie papierowej w zamkniętej kopercie do zakładu pod adresem Kąty 3, 32-107 Radziemice

Czy w firmie są przyznawane pożyczki pracownicze? Z możliwością spłacania z wypłat?

Darek

Tak

Tak. Warunkiem skorzystania z takiej możliwości jest zapisanie się do grupy osób tworzących Pracowniczą Kasę Zapomogowo-Pozyczkową. Po spełnieniu warunków regulaminowych można uzyskać nieoprocentowany kredyt.

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem? Jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie Ardagh Metal Packaging Poland Sp. z o.o. w miejscowości Luszowice Kąty? Wiecie co się dzieje? Czekamy na nowe wpisy od zatrudnionych na temat Ardagh Metal Packaging Poland Sp. z o.o.. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

Makelele

Jest jak jest, nie przyjedziesz nie przekonasz sie , jedni narzekają, inni jakoś sobie radzą i radzą sobie calkiem dobrze , maszyny są stare to prawdą, pamiętają komune , ale idzie sie przyzwyczaić, zarobki no są różne w zależności od tego kim jesteś i co robisz , jeśli jesteś chętny to lepiej wynegocjuj dobrą stawkę bo potem ciężko o podwyżkę. Pracownik Trivium

Ciekawski

Czy to prawda że nowa fabryka na Wężerowie jednak nie powstanie???

Zostaw merytoryczną opinię o TRIVIUM PACKAGING POLAND SP. Z O.O. - Radziemice

• Jak się pracuje w TRIVIUM PACKAGING POLAND SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy TRIVIUM PACKAGING POLAND SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TRIVIUM PACKAGING POLAND SP. Z O.O.?

TRIVIUM PACKAGING POLAND SP. Z O.O.