Seron spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Opinie o Seron spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Jak szefostwo w Seron Kołodziejczyk sp.j.? Spoko traktują ludzi?

Klakier

Szefostwo super. Pracowałem w kilku różnych miejscach, zawsze szef buc, tutaj zupełnie inaczej. Szacunek, bez stresu nie ma się do czego przyczepić.

Cooper Art

Jestem szczęśliwą posiadaczką Plotera Frezującego 2131 Expert firmy Seron z 2020. Sama maszyna działa rewelacyjnie,w tym miejscu wspomnę,że posiadam już 2 inne maszyny. Kontakt z firmą wspaniały,po zakupie nie pozostałam sama w uruchamianiu maszyny,czy też z różnorodnymi problemami,które po drodze pojawiły się. Serdecznie dziękuję za pomoc, zaangażowanie oraz indywidualne podejście do Klienta. Na pierwszym miejscu pochwały i podziękowania dla Pana Piotra Jaźwińskiego, za podejście do klienta oraz pomoc przy uruchamianiu maszyny. Dziękuję Panu Grzegorzowi Żurawskiemu,który wspaniale przez telefon rozwiązuje problemy,wszystko jasno i zrozumiale tłumaczy,nigdy nie pozostawia użytkownika bez pomocy. Pan Sylwester Paterek oraz Pan Mariusz Król równie wspaniale pomagają w różnorodnych problemach dla nowego użytkownika maszyny. Z czystym sumieniem polecam firmę SERON. Firma na wysokim poziomie,ze wspaniałym podejściem do klienta.

https://youtu.be/2KtCUm2ly_8 Jakie możliwości takie straty :)

Szefo wszystkich zatrudni z papierem :) to się liczy ;)

Czy rekrutacja na stanowisko Technik Serwisu - Serwisant w firmie Seron spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
embe

Witam, Bardzo dobre warunki pracy. Możliwości rozwoju. Polecam.

pppozytywnie :p

Witam, pracuje w tej firmie od 3 lat. Nie mam podstaw żeby powiedzieć złe słowo. Normalne wypłaty w terminach, nadgodziny płatne zgodnie z prawem, wyjazdy płatne wraz z dietą. Jeśli tylko wyrażasz chęć możesz zwiedzić pół Polski. - wyjazdy na targi o różnym zakresie ( obróbka drewna, metali, branża reklamowa) zgodnie z ofertą sprzedażową firmy. Dla kadry inżynieryjno-technicznej wyjazdy na targi zagraniczne, możliwość wyjazdu zagranicznego na szkolenia z różnego zakresu. Jeśli wykażesz się czymś ponad przeciętność i jesteś zaangażowany możesz liczyć na premię w zależności od zaangażowania. Jak w każdej firmie na określonym stanowisku masz przydzielone zadania do realizacji , na pewno nie jest to monotonna praca gdyż zakres prac wykonywanych na stanowisku jest szeroki. Możliwość poszerzenia swojej wiedzy o mechanikę, elektronikę, elektrykę, pneumatykę - tylko jeśli chcesz. Od kiedy rozpocząłem pracę w tej firmie rozwinęła się w niesamowitym zakresie. Jeśli nic nie pokrzyżuje planów ( wirusy, żywioły i inne cuda a w szczególności nieuczciwa konkurencja ktora porównuje maszyny produkowane w seronie do maszyn chińskich tylko żeby zepsuć opinię) to winszuję duży sukces. Zarobki zależne od stanowiska, zaangażowania , nastawienia na rozwój a nie stagnację i żeby przeżyć od wypłaty do wypłaty. Jeśli pokażesz że masz wiedzę i potrafisz ja wykorzystać, w dodatku jesteś zaangażowany to kierownictwo potrafi to docenić. Poza tym organizowane są imprezy kilka razy w ciągu roku co też jest świetnym pomysłem. Ogólnie wielki +++++++

Damian

Zdecydowanie polecam. Dobre warunki pracy. Dobra organizacja i godziny pracy.

W odpowiedzi na uprzedzenia

Anonimowe oczernianie swojego pracodawcy nie jest raczej dojrzałe, lecz właśnie dość smutne. Jeśli rzeczywiście występuje problem nierównego traktowania są trzy wyjścia 1. Jeśli masz rzetelne podstawy do takiej oceny opisz sprawę do PIPu, który sprawdzi temat, 2. Zwolnić się i wybrać innego pracodawcę 3. Zastanowić się nad swoimi uprzedzeniami, ugryźć się w język i podejść rzetelnie do wykonywanej przez siebie pracy, być może problem odczuwania nierównego traktowania rozwiąże się sam :) pozdrawiam

Bartosz

Fajna firma, można się wiele nauczyć więc wystarczą chęci do pracy a z przyjemnością będzie się tu pracowało.

Hej, czy w firmie Seron Kołodziejczyk sp.j. płacą za nadgodziny?

Tak

Ono

Spoko wbew hejterom

Zofia

Wprawdzie Twój wpis został tu zamieszczony miesiąc temu, to zachęcam Cię byś go rozwinął. Wiele osób chętnie dowie się, jakiego rzędu wynagrodzenie oferuje firma Seron Kołodziejczyk. Jest to jedynie sama podstawa, czy pracownik ma możliwość wypracowania jakiegoś rodzaju premii zadaniowej/uznaniowej?

Przeczytałem od dechy do dechy i jedyne co mi się nasunęło na myśl to; Wolny Ptak ale mózgu brak. I z polskim też jesteś na bakier.

Konrad

Miałem zamiar aplikować ale lektura opinii trochę ostudziła moje zamiary. Podpowiedzcie czy warto?

Barni i Wilma

Bieda lepiej dac sobie spokój. Słaba płaca, brak możliwości awansu zawodowego tylko dla wybranych . Szkoda czasu .

Zostaw merytoryczną opinię o Seron spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. - Stalowa Wola

• Jak się pracuje w Seron spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Seron spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Seron spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.?

Seron spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.