LUKSMANN HR

Opinie o LUKSMANN HR

dwa razy juz jechałem z luksmannem, pierwszy raz jakies 4 lata temu, i teraz 3 miesiące temu też z nimi zmieniłem firmę, to co luksmann przedstawił tak było, teraz jestem w kassel na bdf i najlepsze jest to, ze mam wieksze pieniadze niż niemcy, bo luksmann jakoś tam to z szefem ugaduje. system 3/1 mam i 2400 a czasami jak zostane dłuzej pare dni i pojężdze to dają dniówkę koło 110/120 euro dodatkowo, dobra kasa, tylko jeździć

Pracuje przez Luksmanna i naprawdę polecam. Jeżdzę w Kassel na bdf, miałem pewne obawy, bo wiadomo coś nowego,a to mój pierwszy raz za granicą ale niepotrzebnie, bo we wszystkim pomagają i informują co potrzeba, Pracuje 2 tygodnie a dwa tygodnie jestem w domu z rodziną a zarabiam taka kase jakbym cały miesiąc pracował, dlatego naprawde dzieki! spoko kasa, fajny system, szefowie do dogadania, auta nowe, zadbane- moge polecić! dzięki i pozdrawiam załogę luksmanna, Andrzej B.

Qwerty

Witam. Czy pracował ktoś na BDF w kassel?

Zbyszek
@Qwerty

Ja pracuje na bdf w Kassel przez Luksmanna. Można zarobić fajną kasę i tak jak mówione było mam podstawe za 2/2 1800 euro, a jak się pojeździ trochę wiecej to i nawet 120 euro dniówki dodają, wiec pod wzgledem kasowym to drugiej takiej firmy nie znam. Jeździ się na nocki i w sumie jedyne co trzeba robic to podczepiać kontenery na załadunkach. auta tez maja fajne a nie jakieś graty, jak w niektórych firmach wypłate mam zawsze na czas firma też taka do dogadania, jak wolne potrzeba to dadzą tylko wczesniej trzeba powiedzieć. Dobra robota za uczciwe pieniądze także moge polecić

Broda

Dodam firma SRT Pinenberg

سائق شاحنة

سائق شاحنة

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

KOWALSKI

Nie ponieważ jeśli szukaj ofert i chcą pozyskiwać kierowców to niech Niemcy uczą się Polskiego Bądź zatrudniają Polskiego Dspo !!! I Nie wiem z czego się cieszą inny i chwalą tą firmę chyba za to że są białymi (usunięte przez administratora)

Dabra

Zgłosiłem się do firmy Luksmann poszukując pracy jako kierowca dużego w Niemczech. Trafiłem pod opiekę wspaniałej rekruterki Pani Julii i o niej mogę się wypowiedzieć bo tylko z Nią miałem kontakt. Cały proces przebiegł szybko bo dzwoniłem w poniedziałek a już na piątek mogłem wyjechać do pracy, jednak z przyczyn osobistych wyjazd przesunąłem o jeden tydzień oczywiście nie było to dla firmy problemem. Pani Julia przedstawiła mi oferty przed wyborem rozmawialiśmy jeszcze kilka razy odnośnie moich wymagań jak i samych ogłoszeń. Osoba ciepła, zaangażowana i bardzo pomocna, w momencie podjęcia przeze mnie wyboru oferty nie minęły dwa dni a już miałem telefony od mojego obecnego pracodawcy. Jestem zadowolony z obsługi Pani Julii jak i mojego pracodawcy bo cały tydzień miałem kontakt z obiema stronami. Wszystkie warunki jakie przedstawiła mi Pani Julia zostały spełnione a nawet doszło parę bonusów których się nie spodziewałem. W 100% polecam firmę Luksmann i ręczę na satysfakcję jeżeli obsługą zajmie się Pani Julia. Życzę szerokości i powodzenia kolegom z branży a Panią Julie serdecznie pozdrawiam. Damian

ŁUKI

Witam pracuje ktoś w Hanburgu na chłodni, jakieś opinie.

Kierobse
@ŁUKI

Również podpina się pod pytanie?

Kierowca

Profesjonalna obsługa kierowców. Różnorodność ofert jest ogromnym atutem, zwłaszcza wiele lokalizacji. Polecam firmę.

Puzon

Ktoś pracuje w Dreźnie na chłodni?

Mateusz
@Puzon

Również jestem ciekaw tej oferty

Mirosław

Polecam w stu procentach. Pracuje przez Firmę Luksmann i jestem bardzo zadowolony. Dbają o pracownika. Sprawdzają Pracodawców. Wszystko jest super!!+

Myszk

Bardzo konkretną FIRMA pozytywne podejście do pracownika nawet po zakończeniu pracy goroco polecam świetny kontakt z panio Judyto profesjonalne podejscie

Przemas

Ja pojechałem od nich na kategorie C. Nie polecam Ci. Będziesz zawiedziony. Wszystko co innego się okazało niż przez telefon. Zakwaterowanie tragedia. (usunięte przez administratora)

Maćko

Cześć. Jadę do pracy właśnie tam gdzie pisłeś. Mógłbym do ciebie zadzwonić? Chciałam się dowiedzieć szczegółów.

Turek

Witam .mam takie pytanie. Czy jest możliwość zatrudnienia kierowcy z poza uni europejskiej. Chodzi o Turka.

Iwona

Dzień dobry, jak wywnioskowałam praca polega na byciu kierowcą w Niemczech. Stąd też chciałabym zapytać o język obcy jakim trzeba umieć się posługiwać. Czy trzeba znać dobrze niemiecki czy wystarczy angielski komunikatywnie?

Potatoes
@Iwona

Iwona nie peniaj funt idzie do góry DFDS jeszcze podniesie stawki także nic straconego. Ewentualnie wróć do texela...

michu22

Polecam współpracę z tą firmą 1 telefon i w ciągu 5 dni wyjazd i nowa praca :) umowa z niemcem nie z żadnymi pośrednikami i przede wszystkim sprawdzone firmy narzekacza proponuje jazde u polskich dziadów i potem głoszenie swoich żalów na parkingu pozdro..

Iwona
@michu22

Samej udało mi się właśnie dowiedzieć, że LUKSMANN HR nie pobiera żadnych opłat od kandydatów, z którymi współpracuje, ich usługi są w pełni bezpłatne. Oferują zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio u zagranicznego pracodawcy - wraz z wszystkimi świadczeniami socjalnymi, które na takich umowach przysługują pracownikowi. A co z zakwaterowaniem na miejscu pracy? Nie trzeba się o nie martwić?

@Iwona

Jak nie pobiera...6 miesięcy bez dodatku za pracę w nocy, bo trzeba spłacić luksmana.

@Tomek

Panie Tomku nie pobieramy żadnej prowizji z wypłat. Nie mamy nawet dostępu do wypłat kierowców, ponieważ kierowcy nie są zatrudniani przez naszą agencje. Każda osoba, która jest przez nas obsługiwana, jedzie bezpośrednio do pracodawcy w Niemczech i tam też otrzymuje swoją wypłatę. Na naszej platformie można znaleźć wiele ofert pracy z różnych firm transportowych w Niemczech. Jeśli firma, w której jest Pan zatrudniony nie wypłaciła Panu dodatku za jazdę w nocy, a miał Pan to w ofercie, to trzeba zgłosić się o wyjaśnienie do tej firmy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym konsultantem tel. 500800713 chętnie pomoże wyjaśnić pana wątpliwości.

Zbysio90

Cześć mam pytanko szukam pracy. Pracy stałej, W niemieckiej firmie zależy mi na wszystkich świadczeniach socjalnych a w skrucie szukam dobrej firmy z którą będę mógł współpracować latami. Teraz może coś o Mnie z zawodu jestem Monterem kadłubów pracowałem jako Szlifierz okretowy, pracownik drogowy monter oznakowania drogowego, Monter fasad, Monter izolacji przemysłowych stocznia statki rafineria Gdańska jak i Pdf elektro ciepłownia Gdańsk - Gdynia, Malarz konserwator, Monter instalacji przeciw pożarowych ppoż, Monter przy domowych instalacji wodno kanalizacyjnych. Obecnie poszukuje pracy stałej czy jest ktoś kto będzie w miarę mi coś sensownego doradzić chętnie się uczę posiadam również uprawnienia cięcia i szczepiania oraz jak to większość ogulno budowlańców Umiejętności do obsługi zwyżek i wszelakiej maci sprzętu budowlanego - elektro narzędzi

Seba

Mam pytanie jak wyglada rekrutacja w Luksmann. Czy dostane umowe posrednictwa pracy od nich z warunkami zatrudnienia, czy wysylaja mnie w ciemno do Niemca. Czy przed wyjazdem niemiecka spedycja sprawdza telefonicznie znajomosc jezyka. Czy Luksmann przedstawia oferte tylko telefoniczni czy dostane przed wyjazdem od nich cos na pismie...bylbym wdzieczny za informacje

Mirek M
@Seba

Witam. Tak dostaniesz umowę wstępną że wstawisz się w wyznaczonym terminie u Pracodawcy. Na miejscu podpiszesz Umowe o prace z niemieckim Pracodawcą. Według mnie Firma Luksmann to najlepsza Firma na rynku pracy. Jestem bardzo zadowolony z ich usługi. Polecam w 100 procentach. Pozdrawiam serdecznie Pana Adama z Firmy Luksmann. Mirosław M z Firmy GT Transport.

Pablo

Szukam pracy jako kierowca c+e i kfalifikacje dziękuję

Czy firma melduje kierowców na terenie Niemiec Pytam bo jest mi niezbędnie do otwarci rachunku i innych dodatków w Niemczech

Hubika

wszystko ok, polecam, zawsze dobry kontakt i obsługa

Zostaw merytoryczną opinię o LUKSMANN HR - Wrocław

• Jak się pracuje w LUKSMANN HR?

Zobacz opinie na temat firmy LUKSMANN HR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 145.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LUKSMANN HR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 117, z czego 115 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LUKSMANN HR?

Kandydaci do pracy w LUKSMANN HR napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LUKSMANN HR