Kubenz Moda Męska

Opinie o Kubenz Moda Męska

Nikola

Praca w tej firmie to wyzysk, notoryczne łamanie praw pracowniczych, premia za utargi to jawny przewał. Pieniądze marne i na dodatek można stracić premie z byle powodu, a w tym żadnych benefitów. Wymagany strój służbowy, nie finansowany przez pracodawcę. Pensja na niskim poziomie, najniższa krajowa + marne grosze z premi.

@Nikola

Sama prawda. A warto zaznaczyć, że to nie jest tylko bycie kasjerem i praca z towarem jak w sieciówkach typu H&M itp. Tutaj żeby sukcesywnie sprzedawać, trzeba mieć jakąś wiedzę. Po pierwsze, musisz tę wiedzę zdobyć sam (jakieś książki, blogi o modzie, doświadczenie) bo nikt cię nawet nie przeszkoli. Zresztą wszędzie w okolicy prawie same nowe osoby, tak się zmienia personel. Po drugie, ciężko jest tę wiedzę wykorzystywać, gdy na salonie masz same poliestrowe koszmarki w zawyżonych cenach, koszule we wzory bazarowych dywanów i spinki do mankietów sprzedawane luzem bez pudełka itd. itd. Wymieniać by można w nieskończość. Wątpliwa jakość = słabe utargi = brak premii… Dodatkowo liczonej w brutto od wyniku w netto… :P

Hmmm
@Gość

Jak to brutto od wyników netto? To tak można?

@Hmmm

Wynik podawany jest do tabelek w netto (nie to, za ile faktycznie sprzedamy towaru, tylko już z odciągnięciem podatku). Na podstawie tego wyniku jest wyliczana premia od utargu. Od tej premii odciągany jest kolejny podatek i dopiero taka suma przychodzi na konto :)

Nikola
@Hmmm

W tej firmie wszystko można, dlatego pracownicy odchodzą masowo. To jest właśnie ten przewał o którym wspomniałam wcześniej. Do kasy wchodzi więcej niż piszemy w tabelach, klient zostawia więcej pieniędzy a my piszemy w tabeli natto, po cenie netto bym więcej sprzedała...

Karma wraca

Witam ponownie, Jak tam sytuacja na froncie rejonu pani M.W. ? Jeszcze jest regio w tej firmie czy już w końcu została zdegradowana do roli młodszego sprzedawcy ? Chciałam wszystkich zawiedzionych ,wykorzystanych psychicznie, fizycznie pracowników pocieszyć informując, że za drzwiami tego salonu czeka na Was 100000× lepsza praca z wynagrodzeniem adekwatnym do waszego zaangażowania i doświadczenia jakie macie i nabyliście. Dałam się namówić na podjęcie pracy w tej firmie ,karmiona iluzja piekna bajka byłam tu kierownikiem 2 lata. To były najdłuższe i najcięższe 2 lata w moim całym życiu zawodowym . Dramat, toksyczna kobieta, firma która totalnie nie docenia zaangażowania czy wkładu, (usunięte przez administratora) to mało by to określić co tam się dzieje. Uratował mnie lockdown, I fakt że cały cza dziewczyny z GC chciały żebym wróciła. Wróciłam, nie żałuję!!!! Ogrom klientów poszło za mną, zawracają na korytarzu i wchodzą do GC bo ja tu jestem. To jest niesamowite i rekompensuje łzy ,stres, nerwy i rozczarowanie jakie doświadczyłam w Kubenzie . Mało tego samo wynagrodzenie jest dwa razy większe w GC na stanowisku Doradcy wizerunku porównujac do wynagrodzenia kiero w kubenzie . Premia nie istnieje w kubenzie, plany są nie realne jak i same paragony premiowane. Jeżeli ktokolwiek się zastanawia z Was czy nie odejść, to powiem tylko tyle Kochani .... czym prędzej w ramach przerwy dreptać do GC jeśli jest u Was w galerii! Buziaki i niech moc będzie z Wami !

Xyz
@Karma wraca

Na regionie bardzo dobrze, praca z regionalną jak najbardziej na plus :) Jeśli ktoś nie wie jak teraz jest to niech się nie wypowiada. To co było poszło dawno w niepamięć i chyba pracowałaś w innym salonie niż jest to tutaj opisane a staż zawyżony skoro ja jestem tutaj prawie rok ;D to co było niech już zostanie za Tobą a nie wraca cały czas… planów już dawno nie ma, a premia cały czas jest odkąd jestem, wiec jak mówiłam wcześniej nie wypowiadajmy się jak nie wiemy jak jest obecnie :) A jak GC nie ma pracowników to niech ogłoszenia wystawia a nie nagabuje osobą z innych salonów jak u nich jest super. Pozdrawia obecny pracownik KUBENZA

@Xyz

Następna podstawiona osoba?????? Cud, miód, malina:)(( Jak nie ma planów??? W każdym ogłoszeniu o pracę tej firmy jest mowa o realizacji celów Więc o czym ty wogóle piszesz. PODSTAWIONA JESTEŚ!!!!!!!!!!!!!

@Zu

@xyx to najpewniej sama m.w bo tylko ona sobie słodzi. I sama sobie słodzi, zero pojęcia o umowach, pracownikach, tylko dla zamęt i wysyłać właśnie ludzi pod konkurencję co u nich się dzieje. Poza tym niezmiennie i wciąż problem z czytaniem że zrozumieniem to naj pewniej przez problem z nadużywaniem alkop. GC nie poszukuje, ale kto pyta nie błądzi i nie ma czego się bać tylko uciekać z tonącego statku. Pozdrawiam ciepło

xyz
@Zu

Na ogłoszeniach o prace w każdej firmie są cuda wypisane i o firmie a nawet w wymaganiach pracownika jakie musi spełniać :) Nie wiedziałam, że wyrażanie swojej opini i tego jak widzę pracę ze swojej perspektywy wiąże się z tym że jestem osobą podstawioną :D Czytam na bieżąco te komentarze tutaj od marca 2021 roku i nie wieże. Powiem tak wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, jak komuś tak źle to po co tutaj siedzi? Byłam w salonie gdzie były obcinane premie, czy nawet zabrana ta w towarze baaa nawet brak wypłaty na czas lockdownu... WSZĘDZIE JEST TO SAMO!! wszędzie jest najniższa krajowa, wszędzie jest jakiś problem z pracodawcą... Pozdrawiam cieplutko ;*

@xyz

Tak, to prawda wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma. A pracownikiem już nie jestem. Mimo innego zdania na temat fimy również pozdrawiam serdecznie.

@xyz

Dziwne. Niby już tak fajnie w Kubenzie w rejonie M.W, a co chwile na witrynie tabliczka, że szukają pracowników :) mowa tutaj konkretnie o Gorzowie (Askana, Nova). Ale ok, racja byli pracownicy nie wiedzą co się dzieje w tej firmie aktualnie, może faktycznie zaczęli traktować obecnych pracowników jak ludzi. Jeśli serio tak jest to bardzo się cieszę :) Jednak pewna rzecz się nadal nie zmieniła jeśli chodzi o asortyment. Ciągle te same stare garniaki i marynarki z Chin :D i ciągle musicie wciskać kit ze to nowa kolekcja. I to nie info wyssane z palca, bo ostatnio byłam z narzeczonym z ciekawości zobaczyć czy coś się zmieniło, bo akurat szukaliśmy koszuli. Także w kwestii zarobków itp nie wiem co się dzieje aktualnie wiec się nie wypowiadam, ale w kwestii zakupów dla potencjalnych klientów szczerze odradzam :)

@Aaa

W kwestii zarobków nic się nie zmieniło... Dodatkowo bardzo duża kontrola, obcinanie premii za "przewinienia", które tak naprawdę przewinieniami nie są....

@Aaa

Hmmy jeśli praca byba zła.. Zwolniłaś się.. super! Jeśli towar Ci nie odpowiada nie odwiedzaj salonów Kubenz!! I po co tyle złości i hejtu praca jak praca jeśli chcesz pracować będziesz!! Jeśli Nie spinacz na podłodze będzie Ci przeszkadzał!!!

@Karma wraca

W Gc premia (usunięte przez administratora) mini i dobry makijaż!!!! A no i jeszcze dekold musisz mieć duży POWODZENIA

Aaa

Proszę nie odwracać kota ogonem :) Ludzie nie pozwalniali się z powodu braku chęci do pracy tylko z powodu (usunięte przez administratora) krętactwa i problemów z wypłaceniem całego wynagrodzenia w Kubenzie. Chęci do pracy zawsze były i są :) A jesli chodzi o towar, przypominam ze jesteśmy na stronie z opiniami i mam prawo wyrazić swoją opinie żeby ostrzec ludzi przed kupowaniem szajsu w Kubenzie :) i to nie jest hejt tylko niestety sama prawda

Qwerty

Przyznać się, która regionalna wyruszyła na misję bojową i wypisuje te żałosności z kupą błędów ortograficznych pod pseudonimem „Pracownik”? :D Dzięki za kabaret!

@Qwerty

Nie jest to miejsce do walki :) "D" to inteligentny sarkazm ale widzisz nie czytasz ze zrozumieniem i widać że tylko czekasz aby kogoś zaatakować.... I po co nasycasz się tym? Daj innym ocenić jak jest!! Powodzenia

@Xyz

Pracujesz rok i masz premie cały czas ? :) dziwna sytuacja bo rok temu w grudniu premii nie było:) bynajmniej sklep w którym pracowałam. W obu salonach ciągle wisi tabliczka ZATRUNDIMY PRACOWNIKA. Fakt, że ludzie ciągle przychodzą i odchodzą z tej firmy o czymś świadczy. Nikomu nie polecam pracy w Kubenzie.

@xyz

W Kubenzie akurat rok temu było wynagrodzenie niższe niż najniższa krajowa ;) ...

Grudzień
@NUTELLA

Bo i etat był mniejszy :) chciałaś hajsik za cały a pracować na 3/4?

@Grudzień

Nie. Chciała dostać takie pieniądze jakie ma na umowie - nie o 20% mniejsze. Pracownicy byli w gotowości do podjęcia pracy w pełnym wymiarze pracy.

kali

Podpowiedz jakos proszę co to za salon GC .

Grudzien
@Niezadowolony

„byli gotowi” czy pracowali na cały a wynagrodzenie mieli za 3/4? Wobec tego ja jestem gotowa pracować na dwa etaty a kurcze wstrętna firma płaci jak za jeden :p pozdro

@Grudzien

Byli gotowi (czyli nie z ich/ naszej winy), ale firma wbrew prawu zaczęła zmniejszać nam etaty... Czytaj ze zrozumieniem, uwierz to nie boli... Zresztą co już wiadomo zrobili to, ponownie powtórzę żebyś zrozumiał/ zrozumiała wbrew prawu, bo pieniążki z tarczy wzięli na nas i to niejednokrotnie, łatwo można to sprawdzić na sudup. Poza tym jak ludzie zaczęli się burzyć i zaczęli to zgłaszać to nagle za styczeń w tym roku dostaliśmy 100% wypłaty, a miało być również 80%... Wnioski można wyciągnąć samemu.

@Niezadowolony

Dokładnie. Już nie wspominając o tym jak w rejonie MW (Szczecin, Gorzów) było mówione o tym, że jeśli wykorzystamy urlop podczas zamknięcia galerii to wypłaca 100% wynagrodzenia :) Skończyło się na tym ze cześć urlopu była wykorzystana a wypłata 80% :) Ciężko mi uwierzyć, ze w tej firmie jest teraz niby tak super bo również ciagle widzę tabliczki ze szukają pracowników, ale jeśli serio tak jest to gratuluje i życzę powodzenia! :)

@Grudzień

Pracowałam na pełnym etacie dlatego wypowiedziałam się, że nie było pełnego wynagrodzenia. W czerwcu 2021 etaty były obniżone o 20% a wypłaty jak przy pełnym etacie. Pracowałam naprawdę długo w tej firmie, znam mnóstwo szczegółów jak firma okradała ludzi z ich własnych pieniędzy. Język pewnej Pani regionalnej był trochę za długi :) nawet za bardzo. Może warto iść do ZUSu i się dowiedzieć czy firma napewno odprowadza Wam składki tak jak powinna ? :)

@Aaa

Wypłacili wynagrodzenie niezgodnie z prawem. Inspekcja pracy skierowała sprawę do sądu aby wyrównali wynagrodzenie. Szkoda, że do dnia dziejeszego tego nie zrobili.. karma wraca. Prędzej czy później Pan Hubert będzie żałował tego jak traktował pracowników. Wypłata w kwietniu 2020 na 2 raty, urlopy zabierane bez naszej wiedzy, zabrana premia bo jednego dnia ktoś nie mógł przyjść do pracy, regionalna wyzywająca pracujące dziewczyny od (usunięte przez administratora) i gorzej - choć sama inteligencją nie grzeszy. W komentarzu wyżej napisałam błędny rok, chodziło mi o czerwiec 2020 *.

Lila

Nie bez powodu są takie rotacje w pracownikach bo praca w tej firmie to kpina. Mobbing, notoryczne łamanie prawa pracy. Robią wszystko żeby tylko nie dać zarobić zmieniając systemy premii. Ciężko pracuje się z produktem który nie ma żadnej jakości a wymagania są bardzo duże ale ludzie nie są głupi zobaczą metkę dotkną i już wiedza z czym maja doczynienia.

Ale jajca

Kubenz poszukuje pracowników w 58 miejscowościach, sklepów ma ok 70. To daje do myślenia. W innej konkurencyjnej firmie już podnoszą zarobki z najniższej do 4130 zł brutto, czyli 3000 zł netto do tego plus prowizja.Przedsiębiorcy wiedzą, że rynek pracy tylko przez moment był pracodawcy. Kto nie zainwestuje w pracowników niedługo będzie musiał sam stanąć za kasą lub zwijać biznes.

Sylwia
@Ale jajca

w jakiej firmie, chętnie podejmę pracę :)serio pytam ! tez pracowałam w Kubenzie, za długo

Ale jajca
@Sylwia

Lancerto, teraz już nie mają ogłoszeń ale były z podana kwota podstawy 4130 zł brutto

Kierownik Sklepu

Rozmowa około 30 minut, głownie opowieści o Kubenzie Pani prowadzącej. Umowa dla kierownika 1450 netto + 1000 pod stołem płatne bez umowy, premia dla kierownika nie liczy się od wyrobionego planu całego sklepu tylko od sprzedaży własnej kierownika. Jak się zapytałam dlaczego premia jest tylko od sprzedaży własnej to dowiedziałam się, że przecież kierownik ma za zadanie jedynie czasami wystawić fakturę :) Pani chyba zapomniała ze zatrudniając sprzedawców trzeba ich szkolić ze sprzedaży jak również dbać o prawidłową ekspozycję, robić rozliczenia godzin tych pracowników, rozliczenia wyrobionych targetów do wyliczenia premii wynikowej. Doświadczenie w branży mam spore (ponad 5 lat) i poszłam na rozmowę z ciekawości, oferta Kubenza nie została przyjęta bo jest strasznie mierna jak dla kierownika nawet z rocznym doświadczeniem. Nie polecam/ szkoda czasu na rozmowę!

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
klient

Odradzam zaglądania do nowego sklepu Kubenz w Kutnie jak będzie starsza sprzedawczyni w krótkich włosach przelinialych. Straszne zachowanie wyszliśmy ze sklepu z żona . Dwie pracownice układały coś kolorowego na podłodze pani stała z kalkulatorem i darła się na pół sklepu obgadując kogoś! Slychac było ja przed wejściem. Wstyd takie zachowanie w tak fajnym sklepie. Niestety więcej tam nie zajrzymy przy tak wulgarnym zachowaniu.

Usia siusia
@klient

Tak samo jest w Bydgoszczy starsza w kolorowych włosach różowych .Porażka komentuje klientów :) ale cóż tak maja starsze expedientki.Praca za kare albo dlatego że żyć z czegoś trzeba.

klient

Odradzam zaglądania do nowego sklepu Kubenz w Kutnie jak będzie starsza sprzedawczyni w krótkich włosach przelinialych. Straszne zachowanie wyszliśmy ze sklepu z żona . Dwie pracownice układały coś kolorowego na podłodze pani stała z kalkulatorem i darła się na pół sklepu obgadując kogoś! Slychac było ja przed wejściem. Wstyd takie zachowanie w tak fajnym sklepie. Niedtety więcej tak nie zajrzymy przy tak wulgarnym zachowaniu.

Zniesmaczona

Tragedia. Złożyłam CV, zostałam zaproszona na rozmowę i tyle mi wystarczylo aby nie zdecydować się na pracę w tej firmie. Największy minus tej firmy jest taki, że nie patrzą czy masz doświadczenie w branży czy jest to twoja pierwsza praca - każdemu proponują najniższa krajowa + premia ( wiadomo jak to z premiami bywa ????). Wstyd. Widząc CV gdzie doświadczenie jest i to nie małe proponują pracę na najniższa krajowa ????????‍♀️ Kolejny minus cykanie z umowami co kilka miesięcy, bez znaczenia jak będzie wyglądała Twoja praca. Najpierw 3 msc, później na rok i na rok...itd - tak to przedstawiła regionalna. Plus dla niej za szczerość, że nie ma możliwości podwyżki podstawy. Propozycja najniższej krajowej jako podstawa zniechęciła mnie od razu do współpracy.

@Zniesmaczona

Czyli nic się nie zmieniło :D a jaki region?

@Aaa

Woj. Zachodniopomorskie ???? W takiej firmie rotacja pracowników będzie jak z klientami na dworcu. Jedni wchodzą, drudzy wychodzą. Wymagania ubioru (w porządku to zrozumiałe), wysoka kultura osobista i sprzedaż, sprzedaż, sprzedaż....ok ale każdy kto pracuje w galerii wie jak wygląda sytuacja z premiami. Bywają większe, mniejsze o ile są. Chcą super pracownika ale jak ma czuć się pracownik w takiej firmie? Ani nie poczuje bezpieczeństwa pod względem wynagrodzenia, ani stabilizacji przedłużając umowę co kilka miesięcy. Pracownika interesuje podstawa bo jest pewne wynagrodzenie. Pomijając fakt, że proponuję się nie całe 2100 na rękę co jest po prostu śmieszne, szef powinienem rozważyć przyjmowanie pracowników pod względem doświadczenia i oferować inna podstawę doświadczonej sobie i inna podstawę osobie, która np dopiero skończyła szkołę i idzie do 1 pracy + podnieść tą podstawę z biegiem czasu, jeżeli pracownik na to zapracuje. Oferując najniższa krajową napewno nie znajdą dobrego i doświadczonego pracownika, który będzie pracował na dłuższą metę i robił dobra sprzedaż.

To po co składałaś CV?

Zniesmaczona

A jak myślisz? Bo szukałam pracy ???????? Gdyby w ogłoszeniu było napisane o zarobkach (co jest teraz normą) napewno bym nie złożyła ????

Zniesmaczona

A jak myślisz? Bo szukałam pracy ???? Patrząc na ogłoszenie wydawało mi się ciekawe do momentu poinformowania o zarobkach, czyli najniższej krajowej jako podstawa ????

@Zniesmaczona

Jesli jest doświadczenia i to nie małe, to z pewnoscia nie kubenz doceni wiedze, oddanie i zaangażowanie. A tym bardziej m.w. bedzie krecic opowiesci dzikiej tresci jak jest wspaniale ile jest możliwości podbicia podstawy premia. Bujda w szczecinie takie cuda odchodza a to jej siedziba glowna ze szok. Sa wszyscy zastraszeni , nikt nic nie mowi bo Ci ktorzy mieli odwage sie odezwac juz nie pracuja a nowi siedza cicho bo to jej miasto. Rotacja pracownikow niestety w Kubenzie jest w calej polsce. I to caly czas. Ogloszenie na witrynie co 2 miesiące bo ktos madry nie dal sie zmanipulowac i nakarmic bujdami i znalazł prace z umową realna z satysfakcjonujacym wymagrodzeniem. W tej firmie nie ma premii, sa kary za to ze siedzisz, a w pracy jestes po 11h po 12h zaznaczam; za to ze mw ciebie nie lubi za samo byc zawsze znajdzie cos zeby premi nie bylo! Jak ktos czytal na biezaco ja ucieklam podczas lockdownu wrocilam do gc. I tu po pierwsze sa klienci !!!! Tu jest masa wiernych stalych klientow jak I nowych. Marketing szeptany, sam sie nakreca. A tu tego nie ma. Jak sa klienci jest jakosc sa stale realne dostawy, mozliwosc zamawiania sobie towaru to jaki moze byc wynik ? Wykonanie planu za ktory jest premia nie mala moje drogie Panie i Panowie. I tzw. P premia za paragony, ale tu nie ma zaklamania obdzierania Nas z naszych ciezko zarobionych pieniedzy I nie nakladaja tu jakis tu podatkow z choinki wzietych. Ty wiesz ile dostaniesz z automatu a nie jak w kubenzie kalkulatorek i liczysz. Nalatalas sie sprzedalas jakis pakiecik (zenada ale to juz temat kolejny warty poruszenia) zamiast sie cieszyć z premii odliczasz jeszcze z tego fikcyjny podatek. Ludzie drodzy, tam nie ma ludzkich warunkow pracy, omijac I ostrzegac bliskich przed tym oboz3m. Buziaki i ponawiam motywujac ze warto pytać w innych salonach. Kto pyta nie bladzi.

xyz
@Karma wraca

A ty dalej drążysz przeszłość i najwidoczniej nie możesz sobie z nią poradzić. Może tesknisz skoro wypisujesz takie rozprawki na temat Kubenza? Rotacja pracowników jest w każdym miejscu pracy ( cytując opinie na GC "W salonach jest ogromny obrót pracowników. Ludzie przychodzą i odchodzą po paru dniach"- nawet w cudownym GC) a to ktoś zachoruje, a to ktoś zajdzie w ciąże lub przecholuje z botoksem :). Ci co mieli odwagę odejść wiedzę, że najwięcej się tutaj wypowiadają zamiest powiedzieć co myślą/oczekują osobie na stanowisku wyżej. Premii nam jeszcze nikt nie zabrał za to jakimi osobami jesteśmy. Jad w Twoich wiadomościach czuć z daleka. Klienci wychodzą od nas zawsze uśmiechnięci, usatysfakcjonowani, a co najważniejsze ZADOWOLENI! Natomisat opinie na temat byłych pracowników ( tych którzy uciekli) potwierdzają tylko fakt, że dobrze zrobiliście bo wpłynęło to na naszą korzyść :) W Kubenzie każdy klient jest traktowany tak samo nie ważne czy chce garnitur czy zwykłe skarpetki. A czytając wasze opinie te ktore są i te usunięte przez administratora klient GC chcący kupić koszule zostają obsłużeni z grymasem na twarzy, bo przecież sztuki na paragon się nie będą zgadzać :D Pozdrawiamy cieplutko i zapraszamy chętnych do Kubenza

@
@xyz

Jeżeli odpowiada Ci wciskanie starego towaru z nowymi wyższymi cenami i lubisz naciągać klientów tylko po to by zarobić na swoją premię to jesteś idealnie wpisana w tę firmę. A sztuki na paragonie to chyba się nie zgadzają, ale w Kubenz bo każda (usunięte przez administratora) zaniża premię właśnie w tej firmie., ale to o to chodzi żeby pracownik dostał jak najmniej pieniędzy. A prezesowi korona by z głowy nie spadła gdyny pracownikom w tym roku złożył życzenia na święta.

Dramat

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i jestem zniesmaczona pytaniami o życie rodzinne, czy mam dzieci, czy planuje dzieci. Od razu odechciało mi się tam pracować.

Niezadowolony klient

Sklep on-line nie realizuje zamowień.

@Niezadowolony klient

Pani ze sklepu internatowego męczy pracowników salonów i widzi rzeczy, których nie ma na stanie. W tej firmie cały system kuleje, ale nikt nie ma ochoty tego unowocześnić tylko wyniki, wyniki, wyniki za wszelką cenę wciskać.....

Gdyby było tak cudownie
@Zu

To prawda, Pani że sklepu internetowego to totalna porażka. Jasnowidz z niej cała gębą.. Widzi coś czego nie ma. Jak firma może prowadzić sprzedaż on line skoro nie posiadają towaru dla klienta. Wystarczy wejść na stronę sklepu. Towar który dawno przeminął z wiatrem nadal dostępny w sprzedaży. A potem panika jak klient kliknie i kupi.. Akcja poszukiwawcza koszuli lub spodni po całej Polsce. Wysyłanie klientowi starego towaru który przeleżał 3 sezony po różnych salonach... Dramat. Pazerność i butność prezeska zgubi ta firmę jak nic. Na całe szczęście pracownicy budzą się z letargu i uciekają z tej firmy. Bo firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) i tyle.

Aragorn

Praca faktycznie sama w sobie jest przyjemna i miła POD WARUNKIEM, że masz normalnego kierownika i regionalnego. Nie rozumiem tego licytowania się - przecież to oczywiste, że praca w tej samej firmie w jednej części Polski może być super - bo kierownik i regio pozwalają by usiąść od czasu do czasu, nie czepiają się i jest z nimi fajny kontakt (po opiniach tutaj widać, że to wyjątki). Natomiast w salonie po drugiej stronie kraju może być to mordęga, mobbing i wyzysk - bo zmienia się przełożony. Ja niestety trafiłem na tą drugą możliwość i tyle co się w tej pracy nastresowałem, to mało gdzie.

Czasnazmiany
@Aragorn

Tu nie chodzi o części kraju ale o system zarządzania. Fakt ludzie są różni i może się zdarzyć kierownik czy też region którzy są w porządku do pracowników. Ale piszmy tu o całokształcie. Firma zeszła (usunięte przez administratora). Stary towar, nowe metki. Brak rozmiarowek. Brak toreb do pakowania. Brak folii na garnitury. To jest salon? To jest firma która idzie na (usunięte przez administratora) jak Titanic. Konkurencja ma cały przekrój asortymentu, rozmiarówki, kolekcji... A tu.. Prezes i jego aktualizacje do aktualizacji pisane od 5 rano. Czasami się zastanawiamy czy nie powinien zmienić dealera, bo ten go chyba (usunięte przez administratora) Firma żart. Chiński market ma lepszy model biznesowy :)

@Czasnazmiany

Co ty piszesz jak brak toreb w takim razie wygląda na to ze zamówienie nie zostało zrobione druga sprawa towar przychodzi z foliami na produkcie. Świadczy o braku porządku i systematyczności zamówień

Niezadowolony

Nieprawda. Oni na magazynie nie mają praktycznie nic! O towar trzeba się prosić, nie ma podstawowych produktów, o koszulach casual już nie wspominając.

Me

Praca w tej firmie to wyzysk w biały dzień. Najniższa krajowa i premia gdzie wystarczy ze zachorujesz i już jej nie masz. Regionalny kierownik szkoda gadać wymysły typu wysyłanie utargów co pare godzin bądź tłumaczenie czemu jest tak a nie inaczej. Zero docenienia zespołów bo te premie tez są śmieszne. Zacofany system pracy żeby w dzisiejszych czasach liczyć rabaty na kalkulatorze co wyglada komicznie przed klientem jak w warzywniaku. Praca sama w sobie jest ok ale to jak to już funkcjonuje jest nie do przyjęcia na dłuższa metę. Ludzi którzy dobrze robią swoją robotę trzeba doceniać a można tylko w jeden sposób pieniędzmi .

M.M

Jak ktoś nie pracował jeszcze w cyrku a ma takie marzenie - śmiało. Tylko w cyrku lepiej płacą ale regionalni pomogą z was zrobić niezłych pajaców. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Ci co zostali- podziwiam i współczuje….

xdgxz
@M.M

dziwnie, pracuje już kilka miesięcy i serio fajna lekka praca do tego można zarobić więcej już najniższa krajowa, wiec przestań wymyślać i pisać takie głupoty xD

@xdgxz

Gdyby to był jedyny negatywny komentarz, to można by pomyśleć, że to „głupoty”. Jednak na ten moment twój komentarz to głupota :P

@xdgxz

Co ty podstawiona jesteś? Przecież ta firma to porażka. Praca dla nich to strata czasu, żałuje że tyle go tam zmarnowałam. I wciskanie na siłę klientowi tego szajsu. Szanujcie siebie i uciekajcie z tej firmy.

AA
@xdgxz

Pracuje w tej firmie ponad 3 lata, było różnie ale na ta chwile naprawdę można dobrze zarobić. Pomijam faktycznie najnizsza krajowa na umowie ale premi można zarobić tyle samo , wszystko zależy od zangarzowania .

@AA

Słownik się kłania... Zaangażowania jak już, a firma to porażka.

Aktualny pracownik

Firma to jedno wielkie nieporozumienie. Zacznę od najważniejszej rzeczy, a mianowicie wypłaty dla stałych pracowników ciagle na poziomie najniższej krajowej Za to dla regionalnych podnosi (usunięte przez administratora)wypłate o 1000 zl jest to systuacja z sierpnia 2021 roku. Regionalne boją sie pytać prezesa o podwyzki dla swoich pracownikow a same przytulają kase. Kurtki dostalyśmy z wymienionymi metkami ten sam produkt ale inna metka niz w zeszłym roku, oczywiscie pod wzgledem skladu. A ceny to z kosmosu za produkty ktore leża na salonie okolo 4 lat. Smiech na sali. Magazyn w ogole nie dostosowywuje sie do zamowien salonowych a niektore salony to nawet nie widzialy niektorych garniturow i marynarek na oczy. Zabieranie premii za niemozliwie wykonany utarg miesieczny to dopiero szczyt wszystkiego! Kto w takiej firmie zrobi 75 tysi obrotu przy tak (usunięte przez administratora)produktach.(usunięte przez administratora)System lezy, wszystko trzeba liczyx na kalkulatorze recznie aby wprowadzac rabaty. A Regionalne to powinny byc calkowicie zwolnione za swoje postepowanie Nie polecam jednym zdaniem.

@Aktualny pracownik

Masz rację w 100%. wszyscy do poprawki.Trzeba zwijac żagle i szukać lepszej pracy:)

W szoku

Nie polecam jak ktoś chce nie byc znerwicowany niech ucieka gdzie pieprz rośnie wieczne pretensje, wywody szukanie problemów nie można chorować odrazu do zwolnienia do tego zarobki nie adekwatne do całości i oczywiście regionalna pozjadała wszystkie rozumy S.Z

Olczeska

Pracowałam kilka lat, dopóki P.P był regionalnym naprawdę przyjemnie się działało. Wynik robiło się z przyjemnością bo i pieniądze jakieś były (RKS pilnował żeby prezes nie zabierał z premii za jakieś drobnostki) a i pochwała zawsze zachęcała. Był płynny, profesjonalny kontakt. Widzę, że nowa regio nikomu nie przypadła do gustu ;)

@Olczeska

Zgadzam się zwyczajnie był ludzki.... Nowa regio nie jest ludzie zaczną się zwalniać bo już o tym głośno sama stanie na salonach może nabierze pokory..

Olczeska

Mając porównanie z RKS poprzednią przed P.P oraz jego następczynią stwierdzam, że on wypada z nich najlepiej :) To tylko moje osobiste odczucia na podstawie krótkiej analizy zachowań i działań tych 3 regio, z którymi miałam styczność.

Zu

Manipulant nie wydaje mi się Miałam okazję z nim pracować był ludzki i to boli wszystkich tam na górze. A nowa regionalną jakby mogła to manekina i obstawiła by całą galerię. Ciekawe jakby tak wszystkie sklepy po wystawiały się poza swój salon? Czy to jest wogóle zodne z przepisami - raczej nie.

Monaliza

Powiem Wam że nie jedną pracę wykonywałam a aktualna należy do moich ulubionych???? bywa różnie raz lepiej raz gorzej jak wszędzie, wcale nie jest tak żle jak niektórzy piszą, kwestia własnego podejścia ja w tej firmie wypracowuje sobie dobrą premie,lubię to co robię, a że czasem ktoś (usunięte przez administratora)to. (usunięte przez administratora) oj tam oj tam kawka handel kawka handel hay live i o to caman????

Szok

Myślałam że juz mamy takie czasy ze mobbingu sie nie stosuje... Jednak się stosuje..... Prezesie regionalne są niekompetentne na każdym regionie..... Przejęcie regionu uderzyło komuś na głowę...

Aaa

Kubenz był i będzie firmą, której nikomu nie polecę. Już pomijając jak traktują pracowników. Ale żeby wciskać ludziom kit o super składzie garniturów, gdzie to sam poliester, to okazywanie braku szacunku samemu sobie jak i drugiemu biednemu człowiekowi który uwierzy w te bajki. I to za najniższa krajowa haha. Współczuje osobom, które jeszcze tam pracują.

@Aaa

Ale jak wciskać bajki o składzie jak na metkach jest jasno i wyraźnie napisane poliester i wiskoza :)

Niezadowolona
@010203

Jeszcze w tamtym roku na tych samych produktach było napisane wełna. Jak nie wiesz to radzę się nie udzielać. Jak ktoś dłużej tutaj pracował to dobrze wie o czym mówi, o fałszowaniu składów, przeszywaniu metek. Na całe szczęście już tutaj nie pracuje

@010203

No tak teraz musieli napisać prawdę na niektórych metkach po niejednej kontroli inspekcji handlowej :) Jednak mogę się założyć, ze nie wszystkie metki zostały zmienione. Zaczyna się sezon J/Z, na bank zaraz pojawią się „wełniane” płaszcze haha rok w rok te same :P koło wełny pewnie nawet nie leżały.

@010203

A podnoszenie cen za spodniei koszule , które sprzedawałyśmy w grudniu za 99.99 już w czerwcu kosztowały 179.99 bez żadnego zatowarowania to dopiero przekręt. Skład, ceny, traktowanie praciwników co ta firma robi jeszcze na rynku?

@Zu

Albo jak kazali mówić klientom (przynajmniej w regionie MW), że buty od polskiego producenta, albo jeszcze lepiej od Gino Rossi haha. Wszystko w tym sklepie to Chińczyk. Zamiast Kubenz powinien się nazywać Chiński Market :P

Renia

Hej. Mam rozpocząć pracę w sklepach mieszczących się w Bydgoszczy. Mogę się dowiedzieć jakie są warunki pracy. Chodzi o przełożonych i ogólnie jak się pracuje w Bydgoszczy? Dziękuję z góry za odpowiedź.

Bi Bi
@Renia

Ja pracuje jakiś czas i ogólnie jest fajna atmosfera i dziewczyny ok.

Ciekawe jajo
@Renia

Jestem ciekawa jak wrażenia. I jak podoba się praca po tych paru tygodniach. :)?

@Ciekawe jajo

Już odeszlam z firmy. Szkoda słów. ????

@Ciekawe jajo

Już zrezygnowałam z pracy Świetna atmosfera, miła załoga, super regionalna. Polecam pracę w Bydgoszczy.

@Ciekawe jajo

Fantastycznie. Miła atmosfera i dziewczyny. Polecam wszystkim pracę w Kubenz. Warunki przez pracodawcę zapewnione woda, ubiór firmowy, extra zarobek. Zero konkurencji naprawdę polecam pracę w tak fajnym zespole Galeria Pomorska Bydgoszcz. Sama już nie pracuje ale polecam.

Wiecha

Ciekawe dlaczego odeszłas?

@Wiecha

Pracowałam jeden dzień. Stwierdziłam że nie moja branża. Jestem młodą osobą więc pracę znalazłam bez problemu. Pozdrawiam

Niezadowolona
@Renia

Jaki ubiór firmowy? Nigdy żadnego nie dostałam... Woda zapewniona? Ciekawe gdzie...

Metafora :)

@Niezadowolona

Ubiór firmowy dobre sobie , każda chodzi jak jej się podoba, jedna tiule druga jeansowa koszula i trampki. Ekstra zarobki po jednym dniu ,Zgadza się na zleceniu i osoba ucząca. Umowy o pracę nie mają tak kolorowo. Zapewniona woda to ta z kranu .

Nickk
@Niezadowolona

Przecież te „pozytywne” komentarze trącą sarkazmem na kilometr, nawet się uśmiał_m - dobra robota Reniu :)

Renia

Prawdą jest to że regionalna jest naprawdę z dużą wiedzą a dziewczyny potrafią fachowo doradzić i z szacunkiem do klienta oprócz pani o imieniu na W.....która to zawsze komentuje i szydzi z klientów .W Galerii Pomorskiej Bydgoszcz tak jest .Albo podchodzi do klienta i czuć od niej papierosy !!niedopuszczalne .Pozostałe info może faktycznie trochę z sarkazmem bo brak podstawowych rzeczy dla pracownika jak ubiór ,woda ,klima zepsuta była.Ale ogólnie to stare pracownice są chętne do pomocy i nauki nowej osoby.

Woda
@Niezadowolona

Jaka woda? Sorry pracodawca nie jest zobowiązany do zakupu wody. Skąd te brednie? Praca nie jest wykonywana w podwyższonej temperaturze, temperatura na salonach jest na tyle niska że ten przepis ich nie obowiązuje.

Ser
@Woda

To nie brednie poczytaj kodeks pracy mądralo. W Bydgoszczy klima popsuta w największe upały.Klienci zwracali uwagę na to że niekomfortowo się czują .Wszystkie koszule od przymierzania zalane potem i jak następnemu Panu dać do przymiarki taki syf?Guzik prawda nie szanują pracownika i już!!

Madrala
@Ser

Czytałam kodeks pracy i wiem co mówię. Chyba kierownik salonu powinien wezwać kogoś do usterki klimatyzacji? Nie nazywaj mnie mądrala i sam/a się dokształć w dziedzinie prawa pracy oraz zakresu obowiązków kierownika salonu. Nie bronię firmy, sama już w niej nie pracuje, aczkolwiek z tą woda to brednie.

Xxx
@Renia

Hym... Www sumie to masz rację odeszłam z tego chorego zespołu już kilka miesięcy temu lecz faktycznie przechodziłam niedawno i widziałam taka starszą kobietę krótkie różowe włosy. Sobie myślę nie ma ludzi ze emerytki zatrudniają aż tak źle. Salon coraz bardziej traci naa wizerunku. Starsze kobiety są uszczzypliwe i wiadomo pracują za karę ????

Sylwia
@Xxx

Co prawda nie pracuję w Bydgoszczy .Masz racje stare baby aut. Słyszałam na salonach o jednej dziewczynie z Zielonych Arkad która nie jest lubiana w pozostałych salonach i jest młoda .Wiadomo wszystkie pierdoły roznoszą się błyskawicznie nawet po innych miastach...regionalne jeżdżą i plotkują. Ta Bydgoszcz coś sławna ostatnio

halo Białystok
@Ciekawe jajo

A cos taka ciekawa w wywiadzie pracujesz???

Ser
@Madrala

Już się gubię jestes w końcu mądrala czy woda? Tyle pseudonimów ...ale jakoś trzeba sie bronic :)

Wodzianka
@Ser

Chciałam być wodą a zostałam mądrala... Tak woda, mądrala i wodzianka to ja, sądziłam że załapiesz

Xxxx

Praca w tej formie to jakaś porażka i nie chodzi tu wcale ojedno miasto czy inne. Była fajna atmosfera zgrana ekipa i się rozpadło wszystko bo przyszła nowa regionala i wszystko zepsuła. Nawet do grafiku się wpierdziela .Utargi trochę spadły to wielka afera ale żeby ktoś pomógł choćby zatowarowaniem zgodnym z zamówieniem to nie ma komu .tylko straszyć i straszyć itp to jest komu .i tylko słyszysz jak się nie podoba .....tam są drzwi

Zostaw merytoryczną opinię o Kubenz Moda Męska - Warszawa

• Jak się pracuje w Kubenz Moda Męska?

Zobacz opinie na temat firmy Kubenz Moda Męska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 244.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kubenz Moda Męska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 219, z czego 15 to opinie pozytywne, 124 to opinie negatywne, a 80 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kubenz Moda Męska?

Kandydaci do pracy w Kubenz Moda Męska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kubenz Moda Męska