Kubenz Moda Męska

Opinie o Kubenz Moda Męska

xd

nie polecam pracy w ełku nowa kierowniczka to totalna porażka, zreszta jak cały ten sklep, (usunięte przez administratora) i nic więcej. Pozdrawiam.

Jax
@xd

Brak kompetencji wizerunku osobistego i myślenia.

Idea
@xd

Taaaa hahaha jedna blondi która na siłę się odmładza i jej nie wychodzi haha a druga brak uzębienia z okropnym oddechem ott kierownictwo.

Kuki
@Jax

Wes głupot nie pisz, akurat tego jej nie brakuje

Lili
@Kuki

Ponieważ to świetna kierowniczka

Lili

Bo tu pracuje

Witam, wszystkich tu obecnych, jaką realna wypłatę można wyciągnąć w sezonie handlowym?

@Anna

2600 było w tamtym roku ale bez nowego ładu z nowym ładem może to być ok 2800-2900, ciężko powiedzieć

Takiefakty

Oli
@Anna

Zależy od salonu. W jednych na tym samym regionie była możliwość zarobienia 2800-3000 lub więcej z premią, a w innych ledwo 2500. Także widełki są zbyt szerokie by móc odpowiedzieć, nie podając usytuowania sklepu

(usunięte przez administratora) nie zna sie na swojej pracy, nic nie potrafi powiedziec, nauczyc, wytlumaczyc jak pracownik pyta nic nie wie, zero zainteresowania pracownikami, zero pomocy z jej strony oraz brak zaangazowania.

nick0

Nie ma ludzi idealnych, chociaż co poniektórym się tak wydaje ,ale jest to najlepsza regionalna!! Dzięki niej jeszcze jesteśmy w tej firmie.

Alka

Chyba się nie doczekamy niestety odcinków z wypłaty, śmiech na sali

Kierownik Sklepu

Rozmowa około 30 minut, głownie opowieści o Kubenzie Pani prowadzącej. Umowa dla kierownika 1450 netto + 1000 pod stołem płatne bez umowy, premia dla kierownika nie liczy się od wyrobionego planu całego sklepu tylko od sprzedaży własnej kierownika. Jak się zapytałam dlaczego premia jest tylko od sprzedaży własnej to dowiedziałam się, że przecież kierownik ma za zadanie jedynie czasami wystawić fakturę :) Pani chyba zapomniała ze zatrudniając sprzedawców trzeba ich szkolić ze sprzedaży jak również dbać o prawidłową ekspozycję, robić rozliczenia godzin tych pracowników, rozliczenia wyrobionych targetów do wyliczenia premii wynikowej. Doświadczenie w branży mam spore (ponad 5 lat) i poszłam na rozmowę z ciekawości, oferta Kubenza nie została przyjęta bo jest strasznie mierna jak dla kierownika nawet z rocznym doświadczeniem. Nie polecam/ szkoda czasu na rozmowę!

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Mona

Co z tymi paskami wypłaty, czy ktoś już może dostał?

Czy dostał juz ktoś wyrównanie wypłaty za Styczeń lub coś więcej wie na ten temat??

J.K
@123

Jakie wyrównanie?Nie dostaniemy ani grosza każdy już się z tym pogodził (niestety).Zostałyśmy (usunięte przez administratora) i to perfidnie,coraz bardziej absurdalne wymagania prezesa przyprawiają o mdłości.Od siebie mogę dodać tylko tyle ze szukam intensywnie nowej pracy.

x

Wierzysz w smoki? :D

Beka
@J.K

Nic innego nie pozostaje, trzeba szukać i odejść jak najszybciej :)

@x

W smoki nie ???? ale w to, że karma wraca to tak ;)

Hj
@123

Wyrównanie przeminęło z wiatrem ;)

GD

Ta regionalna jest dowodem na to, że awanse wewnętrzne niestety nie zawsze są dobrym pomysłem. Ale co ma zrobić prezes? Zrekrutować kogoś z zewnątrz? Gwarantuję, że osoba nadająca się na stanowisko RKS nie przyjęłaby w życiu oferty z Kubenz - nie za te pieniądze, warunki i użeranie się z „górą”. ;) Dlatego właśnie obsadzeni na wyższych stanowiskach są tutaj ludzie niewykwalifikowani. Bo tylko oni sie na to wszystko godzą. Aha, no i wreszcie ktoś wspomniał o ważnej rzeczy jaką jest prezencja i schludny, PROFESJONALNY wygląd zewnętrzny. Pełnią one dużą rolę u kierowników regionalnych. Na ten temat odnośnie wyżej wspomnianej RKS można sobie samemu dopowiedzieć.

@GD

Może wystarczy już tego hejtu?!!

AS
@GD

Myślę, ze awans wewnętrzny ma jak najbardziej sens ale nie w przypadku kiedy awans taki jest spowodowany tylko i wyłącznie „znajomościami” albo pójściem na łatwiznę.. Uważam, ze jest wielu kierowników którzy o 100% bardziej nadawaliby się na takie stanowisko niż ktoś, kto znalazł się tam bo tamten zna tego i polecił, albo bo nie chciało się szukać a się napatoczy, ktoś kto nie potrafi się wyrażać i nie stosuje konkretnych argumentów aby stanąć za grupą swoich pracowników. Temat wyglądu zewnetrznego, to już jest anegdota, kiedy ktoś kogo poprzez nieumiarkowaną inwestycje w swój wygląd nie da się zrozumieć, ma straszną wymowę i sam nie stosuje się do ustalonego przez firmę dress code’u zwraca ci uwagę.. Nic tylko poszanować :)

DG
@Zzz

To nie hejt tylko opinie na temat tego, co dzieje się w firmie. To tak jakby ktoś napisał coś negatywnego na temat ogólny „Kubenz” a druga osoba napisałaby PRZESTAŃ HEJTOWAC KUBENZA. Sory, po to jest ta strona, żeby każdy mógł wyrazić swoją opinie na temat samej pracy tam, pracodawcy, przełożonych, pracowników i tak dalej i tak dalej :) a jak Cię to tak rusza, to moją propozycją jest zwyczajne niewchodzenie tu.

@DG

No opinia to jedno a tu ewidentny hejt widać. Szczególnie śmieszy mnie hejt ze strony osoby, która już nie pracuje, mało znała E.T A ocenia człowieka. Sama jest obłudna i fałszywa a wypowiada się na temat innych. Racja pora już się odciąć od czytania tych głupot. Pozdro

Xvx

Zależy czego tyczy się to pytanie, sprecyzuj je, ale większość masz opisane niżej ;)

Zzz

Trochę się poprawiła, nie jest taka zła, było gorzej

XYZ

Ludzie, uświadomcie sobie to, ze problem nie tkwi w pracownikach, doradcach czy kierownikach.. Są oczywiście sytuacje, w których faktycznie zawinił pracownik, ale jesteśmy tylko ludźmi. Od weryfikowania sklepów, załogi i tak dalej powinni być kierownicy, to oni wiedza co tam się dzieje, oni pracują z tymi ludźmi i oni powinni wyciągać z tego konsekwencje - wtedy powinni być o tym informowani regionalni którzy są pośrednikami z prezesem. Ale do jasnego c… tak się tu nie da! Dlaczego nie może być normalnie??? Dlaczego ludzie nie mogą normalnie wykonywać swoich obowiązków bo pracują w wiecznym stresie, kierownicy się poddają bo już nie maja nic do gadania??? Drogi prezesie tego bajzlu, zrób coś z tym!!! Tak to jest jak bierze się do pracy regionalnych z ulicy! Oni poza stresowaniem, gadaniem głupot, nawijaniem makaronu na uszy nie potrafią nic! Każdy jeden kto się tu zatrudnił mówi jedno i to samo : szkoda mi się zwalniać bo miałem super ekipę, już nie patrząc na płace i wymysły prezesa, ale nie dam rady wytrzymać przez regionalną. Nam wmawiają ze to my jesteśmy problemem, ale koniec końców one nim sa! Nie walczą, nie dają wsparcia, wszyscy rozumiemy, ze logika tej firmy leży i kwiczy ale po to jesteście żeby postawic jej czoła, musicie wiedzieć kiedy i z jaka decyzja będzie dobrze waszym pracownikom a nie prezesowi który ma miliard salonów i innych biznesów! Dajcie mu dobre argumenty a nie kulicie uszy i tylko przytakujecie!!! I przestańcie sie na nas wyzywać bo większość sytuacji nie jest spowodowana naszymi wyborami! Większość pracowników (dobrych) już odeszła, założę sie ze do sezonu odejdzie drugie tyle. A wy zostaniecie w czarnej… Nie chce sie przez was pracować, to już sie zaczął konkretny mobb… sami sobie dokończcie! Zasuwamy tu jak mrówki za 2000zl jakbyśmy zarabiali 5000, sprzedając plastik, kłamiąc, robiąc za was robotę!! Jeszcze zle?! Zbastujcie trochę. A dla nowych.. NIE POLECAM! Jako nowi pracownicy szybciej stad odejdziecie niż to warte.

Hola
@XYZ

(usunięte przez administratora)wymagają cudów, jakieś dziwne zagrywki jakbyśmy mieli po 15 lat, wprowadzanie wiecznego stresu, upokarzanie nas i zarzucanie wiecznej winy o utargi nawet jak nie mamy na to wpływu… ciagle wsadzanie nosa nie tam gdzie trzeba. nie traktują nas powaznie. Jak się czegos wymaga to daje się od siebie przynajmniej o 10% więcej bo motywacja do pracy przez takie osoby jest żadna. Mnie to już osobiście nie dotyka ale szkoda mi ekipy która została, aż zal się czyta te opinie ze nic się tu nie zmienia a wręcz idzie w jeszcze gorsza stronę…

Brawoo szefie nowa regionalna która jako pierwsza zakasala rękawy i pracuje fizycznie rotuje towarem zabiera rzeczy przywozi potrzebne daje świetne pomysły na odświeżenie sklepu az chce się pracować dawno nie było kogoś kto wszedł z taką pozytywna energia pobudza chęci do pracy!!!!!!!!!!!! Oby więcej takich!!!!!!!!

Nikola

Nam potrzeba regionalnej co walczy o wyższe płace i przestrzega praw kodeksu a nie co będzie wyręczała nas w robocie, bo to nie jej działka

O.

Z kim się pożegnali, że jest nowa RKS? Jaki region?

Szok
@Nikola

To nie jest wyręczanie w robocie bo raczej rotować towarem, przewozić dowozić co potrzebne nie jest obowiązkiem pracownika praw kodeksu ma przestrzegać firma i kadry

A
@Nikola

No racja bo te dotychczas nie załatwiły nic!!!! A nóż coś się zmieni! Wsparcie na każdym szczeblu się przydaje Praca, wsparcie, towar stojąca regionalna dla ciebie lepsza gratuluję podejścia!

Bingo

Największy problem poza wymysłami prezesa jest w regionalnych.. Każdy jeden powinien być do wymiany, bo nie można na nich liczyć pod żadnym względem. Zamiast wspierać pracowników, walczyć o nich czy dla nich, wymyślają cuda na kiju, grożą, powodują bunty i to, ze pracownik zamiast dobrze wykonywać swoją prace gdzie w tej firmie to wyczyn, sieją strasznie toksyczna atmosferę.. Potrzeba kompetentnej osoby która zna się na prawie pracy, która jest zmotywowana do walki z nami i na której w każdej sytuacji będzie można liczyć. Póki przynajmniej to się nie zmieni zawsze będzie jeden wielki smród w tej firmie..

@Szok

Przewozić , dowozić? Haha to co ona Wam to na plecach przynosiła, od tego są kurierzy i MMki. Regio zleca tylko co gdzie i tyle. Kadry nie przysłały meila od prezesa, że mamy wykorzystać urlopy. Kadry tylko nam wynagrodzenia rozliczają. Resztą zajmują się prezes z regionalnymi i przekazują nam jak mamy pracować, co często jest nie zgodne z prawem pracy. Czy nawet można wspomnieć tu o rozliczeniu godzin nocnych za inwentaryzacje. Kadry nie dostaną w grafiki że pracowałeś w nocy.

@Szok

Przewozić , dowozić? Haha to co ona Wam na plecach przyniosła ten towar? ???????????????? Od tego są kurierzy i MMki. Kadry nie łamią prawa, robi to prezes dlatego regionalna powinna alarmować że to nie zgodne z kodeksem dlatego nie można wydawać poleceń które łamią prawa pracownicze. W każdym przypadku jeśli przełożony każe Ci łamać prawo możesz odmówić wykonania polecenia. Kadry nie mieszają się w wewnętrzna politykę, dostają papiery zgodne z prawem i tyle

Zizi

Ludzie ta firma (usunięte przez administratora) na każdym kroku i niby czemu ludzie maja siedzieć cicho. Uważam ze trzeba mówić jak jest bo z tego co wiem to regionalni już trzęsą portkami. Oni to czytają i dobrze niech wiedza co ludzie myślą. Może któryś domyśli sie i przekaże to dla pana H bo musi sie liczyć po takich ruchach jakie robi kontroli i spraw o (usunięte przez administratora) i jawne nieprzestrzeganie kodeksu pracy. Karma wraca takie rzeczy nie zostaną bez wyciągniętych konsekwencji. (usunięte przez administratora)

Ale jajca

W linku znajdziecie argumenty dla których nie trzeba bać się siedzieć, skończmy z tym karaniem za siedzenie jakby to było niewiadomo co złego. W każdym sklepie powinno się skończyć z tym zakazem raz na zawsze. (usunięte przez administratora)

Rozczarowana

Prawda jest taka,jaśnie panujący prezes H.B.jest (usunięte przez administratora) z kryminalną przeszłością. Pozbawiony skrupułów i wyobraźni. Nie ma pojęcia jak wygląda praca w salonie, ponieważ nie zniża się do nabywania takiej wiedzy . Wstyd mi,że pracuję w tej zakłamanej firmie, wstyd mi,że muszę okłamywać klientów oferując tanie plastiki . Pracowałam w kilku markach męskiej branży odzieżowej i codzień zadziwia mnie bezczelność pożal się Boże prezesa . Odradzam i przestrzegam, tam gdzie kończy się uczciwość i logika,zaczyna się Kubenz. Omijajcie szerokim łukiem. Jeszcze pracuję, ale myślę, że więcej godności zachowam sprzątając kible na stacjach benzynowych...

Rozczarowana

Krążą pogłoski o wyroku za mobbing ,zakazie zbliżania się do pracowników przez kilka lat.

Zuzu

Apel do regionalnych! Wyluzujcie trochę bo sami widzicie co się dzieje. Zamiast trzymać z pracownikami to wy jesteście za prezesem który was tez ma gdzieś. Gdyby wszyscy zrobili bunt to może coś by to dało a tak to tylko tyle ze sobie pogadamy. Nie dajmy się (usunięte przez administratora) okradać zróbmy coś z tym. Każdy chce mieć prace to zrozumiałe ale tak nie może być zacznijmy od tego nie wypisywać urlopów bo nikt nie ma prawa nas do tego zmusić.

@Zuzu

To jedyne rozwiązanie. Bo kim są regionalni w tej firmie? Chłopcami do bicia,pozbawionymi jakiejkolwiek decyzyjności i kurierami ,bo prezes oszczędza na przesyłkach. Szanujcie siebie,nie zachowujcie się jak podporządkowane ofiary przemocy z syndromem sztokcholskim . Macie świadomość i wiedzę by rozumieć, że odpowiednio motywowany pracownik da z siebie wszystko ,tylko H.tego nie rozumie . Wciąż gorączkuje się wynikami konkurencji na rynku ,nie przyjmując do wiadomości, że firmy takie jak Giacomo Conti są zarządzane przez mądrych ludzi ,którzy zaczynali od roli sprzedawcy i wynagradzają swoich pracowników, dzięki czemu zespoły są zaangażowane i dają z siebie 200%.To w rękach doradców jest każda firma i to oni nie będą się starać gdy w "w podziekowaniu" beż słowa wyjaśnienia zostaną okradzeni z urlopów i premii. Życzę regionalnym siły, a prezesowi mądrości, bo najwyraźniej mu jej brak.

Klient

Witam, w jakich salonach KUBENZA jest krawcowa bezpośrednio w sklepie, która mogłaby przerobić mi garnitur na już?

Na pewno w pile

What?
@Klient

Od tego jest strona internetowa lub nr tel do salonów w Twojej okolicy a nie portal który służy do opiniowania pracy w firmie :) polecam Google i odrobine chęci i wszystko będzie jasne

Ale jajca

W żadnym "kawa".

Xxxx
@What?

Jak widać google zostało użyte skoro klient się tutaj znalazł :D A z takim podejściem to współczuje każdemu klientowi który sie na Ciebie natknie

What
@Xxxx

Jak można być aż tak naiwnym ;/

Aneta

Czy ktoś słyszał, że firma jest w bardzo złej sytuacji finansowej i że zaraz może zbankrutować ? co by oznaczało że możemy zapomnieć o jakimkolwiek wynagrodzeniu ?

Mona
@Aneta

Ja pierwsze słyszę czy te info są wiarygodne?

@Aneta

Skąd masz takie informacje???? Pierwsze słyszę

Bzdura
@Aneta

Bzdura totalna i choć nie wróżę sukcesów tej firmie ani samemu prezesowi to jakoby upadłość miała ogłaszać to jest to wyssane z palca. Jeszcze nie teraz…Ale jest to kwestia czasu,zarządzanie,marketing,płace to wszystko nawet nie kuleje to się wlecze po ziemi.wszyscy maja dosyc od Pań w Ełku po Warszawę.

kiki
@Aneta

Wszyscy o tym trąbią w branży, kary za oszukiwania w składach ubrań i inne wałki za które trzeba płacić. To Tytanik który już tonie, ja złożyłam wypowiedzenie jeszcze w styczniu, kto nie wyskoczy zaraz pójdzie na (usunięte przez administratora) razem z panem h. Nawet nie wypowiadam się co do warunków pracy bo to nie jest praca jak wszystkie dobrze wiemy.

3city
@kiki

Kary od PiP za łamanie prawa pracy oraz UOKiK za przekłamywanie składów nie są aż tak duże, jak może się wydawać. Dodatkowo jak wiemy, prezes oszczędza zarówno na pracownikach (niski system wynagrodzenia, albo nawet akcje typu zabranie premii za grudzien) jak i na towarze (stare ubrania sprzed wielu lat jako nowa kolekcja ciagle kurzące się na sklepowych półkach). O tarczy, która dostał w czasach pandemii już nie wspomnę. Upadek może i nadejdzie, ale niestety nie tak szybko ;)

Wal

Wszyscy musimy coś z tym zrobić bo co się dzieje to jest szok. Może trzeba wkoncu powiedzieć co myślimy bo piszemy tutaj a do nikogo to nie trafia.

Kamu
@Wal

Świetny pomysł tylko zastanawiam się co.?Co zrobić z gościem który zakazuje nam dawania do mierzenia czystych koszul?co zrobić z facetem który zakupuje nowe kamery i ze sprzedawców robi montażystów?co zrobić z panem ktory myśli ze jest PANEM?i co zrobić z prezesem ktory w najbardziej ochydny sposób potraktował swoich pracowników?Czy istnieje jakiś sposób żeby wskazać mu czy zasugerować ze popełnia błąd?ze ta garstka ludzi którzy codziennie przychodzą do galerii zachwalać jego plastikowe szmatki za chwile odejdą?Powiem wam nic…Bo prawda jest taka ze nawet masowe odejścia nie spowodują ze będzie musiał pofatygować się i sam stać w salonie.Doskonale zdaje sobie sprawę ze zawsze znajdzie się ktoś kto na gwałt potrzebuje roboty!zawsze i wszędzie w mniejszych i większych miastach.Ostatecznie przyjedzie regionalna i przez chwile będzie sprzedawać plastik.Ale nie on,jego to nie dotyka.Cyrk trwa,występujący na arenie się zmieniają.I póki nie wykończy go PIP,PIH to możemy odblaskowe kamizelki nawet sprzedawać i będziemy musiały zachwalać jak wybitny blask dają.chyba ze…Zaczniemy klienta mówić prawdę i odsyłać do konkurencji :)

Weress
@Wal

Jedynym wyjściem z całej tej sytuacji jest petycja pod która podpiszą się WSZYSCY albo chociaż większość, choć nie wiem czy miałoby to jakis skutek.. Pewnie ci których nazwiska by tam widniały dostaliby wypowiedzenia. Pozwalniać się masowo, kilka sklepów będzie stało zamkniętych to może poczują ze coś jest nie halo…

Dosadnie

Nie ma co ubarwiać, jest zle a będzie jeszcze gorzej. Nie ma co liczyć na poprawę, nie z tą polityką. Żeby czegos wymagać trzeba najpierw coś dać od siebie, nie oszukujmy się, za najniższą krajową ludzie nie będą się spinać, jaka płaca taka praca. Ostatnie sytuacje z zabranymi premiami to kwintesencja zakłamania jaka panuje w tej firmie. Regionalnym odbija i wyżywają się na pracownikach którzy są Bogu ducha winni. Pracownicy sami się wyszkolili na ile firmowy system pozwolił, nie można oczekiwać od nich więcej. Pracownicy zarabiają najniższą krajową + śmieszne premie, które zamiast netto są liczone brutto no i do tego zostają z nich jeszcze dodatkowo okradani. Kierownicy są zastraszani, zmuszani do tego żeby robili brudną robotę za regionalnych i całą górę a zarabiają tyle samo co doradcy klienta albo o jakieś marne grosze (dosłownie) więcej. Zmuszanie do oddawania urlopów, ucinanie godzin, presja, patrzenie na ręce. Tak już bez zbędnego biadolenia wiec do brzegu - czego wy oczekujecie od takiego pracownika? Motywacji? Usmiechu? Chęci do dążenia, myślenia co robić żeby było lepiej? Zapomnijcie.. Ludzie czas uzmysłowić sobie to, ze lada chwila ludzie zaczną składać masowe wypowiedzenia, nie jesteście świadomi tego, ze na okres letni posypie się multum L4? Pracownicy którzy odwalali kawał dobrej roboty pouciekali, te pojedyncze osoby które zostały tez zaraz uciekną, ta firma nie spada a spadla na psy już doszczętnie. W tej firmie nie istnieje żadna forma docenienia człowieka za cokolwiek, tu pije do regionalnych, dlaczego nie walczycie o podwyżki, dlaczego zgadzacie się na to ze wasi ludzie odchodzą niezadowoleni i nie dziękują wam za dobra współpracę tylko są na was wściekli, bo nie wykonujecie swoich obowiązków czyli nie stajecie za swoimi ludźmi. Od czego wy jesteście? Od wiecznego stękania i przyczepienia się do głupot? Jesteśmy dorośli, znamy swoje obowiązki, mamy swoich kierowników a te wszystkie działania ta presja, brak zaufania do was, brak oparcia i świadomość ze nie robicie nic w naszym kierunku totalnie demotywuje nas do pracy. W tej firmie jedyne dobre co dostaniesz to szkole życia. Zatrudniając się tu miałam ogrom chęci, chciałam dać z siebie wszystko bo myślałam ze zostanę doceniona i dobrym słowem i w formie pieniężnej. A niestety, nauczyłam się kłamać bo musisz oklamywac klientów wciskając im plastik, zamiast dobrego słowa zostałam zmieszana z błotem, zostałam (usunięte przez administratora)z pieniędzy i zmuszona do oddania urlopu z niewiadomych powodów, na który ciężko pracowałam. Ratuj się kto może, nie polecam i nie liczę na jakakolwiek zmianę, jak już to tylko na gorsze o ile może być gorzej… Nawet nie wiecie jak człowiek odżywa jak się stąd wyrwie.

Smutna
@Dosadnie

Wszystko prawda. Nie ma słowa kłamstwa. Nie spotkałam się jeszcze nigdy i nigdzie z takim traktowaniem pracownika. Karma wraca.

Cała prawda

Funkcjonowanie tej firmy to skandal, a działania samego prezesa wychodzą poza jakąkolwiek normę uczciwości oraz szacunku do pracowników. Ostatnia sytuacja sprzed kilku dni doszczętnie pokazała jaki stosunek pracodawca tak naprawdę ma. Sama myśl jaka mu przyszła do głowy aby incognito okradać pracowników z ich pieniędzy i chęć przywłaszczania ich dla siebie to wychodzi już poza jakiekolwiek wartości moralne i człowieczeństwo. Wyjaśniając sytuację dlaczego tak piszę, to wygląda to tak, że gdyby nie pracownicy, którzy sami się nie domyślili to Pan H. w ramach Polskiego Ładu należne im ok. 200zł do pensji chciał dodać jako dodatek do premii uznaniowej, czyli system premiowania pozostałby taki sam a pan prezes za każdego pracownika tą kwotę 200zł zabierałby do swojej własnej kieszeni. Moja rada jest taka, że przede wszystkim podpisujcie "Wniosek o niestosowanie ulgii dla tzw. klasy średniej", jeżeli tego nie podpiszecie to po przekroczeniu rocznych zarobków będziecie musieli przy rozliczeniu PIT oddawać całą kwotę, której tak naprawdę nigdy nie zobaczyliście na oczy. Najlepiej po podpisaniu rozglądajcie się za nową pracą i jeżeli ona się trafi to uciekajcie jak najszybciej z tej firmy. W tej firmie nie żadnego progresu tylko z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej.

Kleks
@Cała prawda

Cała prawda... Mam pytanie w których salonach zarabia się średnia krajowa.... Chętnie się tam przeniosę ????.

Buuuuuuuu

Czerwiec lipiec sierpień masowe L4!i tak premie (usunięte przez administratora)!

Ali
@Buuuuuuuu

Mysle, ze nie będzie takiej konieczności bo do okresu wakacyjnego polecą masowe wypowiedzenia - oczywiście ze strony pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Kubenz Moda Męska - Warszawa

• Jak się pracuje w Kubenz Moda Męska?

Zobacz opinie na temat firmy Kubenz Moda Męska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 244.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kubenz Moda Męska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 219, z czego 15 to opinie pozytywne, 124 to opinie negatywne, a 80 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kubenz Moda Męska?

Kandydaci do pracy w Kubenz Moda Męska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kubenz Moda Męska