Kubenz Moda Męska

Opinie o Kubenz Moda Męska

Marchewka

Czy ktoś się orientuje czy premie za kwiecień w ramach „prezentu świątecznego” zostaną nam skradzione jak te za grudzień? Wiecie… obawiam się nauczona doświadczeniem i wyrachowaniem,ehhh jakby co Panie prezesie to chce przeznaczyć ją na baleriny do pracy!:)

Paula

A co sądzicie o e-mailach odnośnie jak mamy być ubrane na salonach . Na moim nikt w dziurawych spodniach czy bluzach nie chodzi .

Bump
@Paula

Sadze ze ktoś jest mocno odklejony od rzeczywistości i nie zna podstaw z zakresu prawa pracy a na takim stanowisku jak Rks już o prezesie nie wspominając powinno być wstyd żeby stosować takie wiadomości bez podstawowej wiedzy.Dostajecie stroje służbowe bo my nie?A macie płacony ekwiwalent za pranie waszych osobistych rzeczy których używacie w czasie pracy?kto to wie wszak kartki z wypłaty są widmem.Dlatego wiadomość ta proponuje wydrukować,mocno wygnieść w rękach i udać się z nią w wiadome miejsce w wiadomym celu :)

Dds
@Bump

100% racji. Po 1 nikt z „zarządu” nie zna się na prawie pracy (tak, nawet kadry, które od wieki wiekow nie potrafią nic załatwić ani wytłumaczyć) nie wspominając o regionalnych. Od nas wymaga się niewiadomo jakich PRYWATNYCH strojów służbowych, groźby mailowe, a jaki przykład ubioru dają regionalni którzy przyjeżdzają tylko po to żeby siedzieć na tyłkach? Pazury 5cm, jeansy, kolorowe bluzki, buty??? Już nie mówiąc o sposobie wyrażania się.. ale czego oczekiwać od firmy krzak, która nawet nie potrafi udawać profesjonalnej :D

@Bump

Żadna z dziewczyn niema i nie dostała stroju służbowego. Pan Prezes więcej wymaga niż daje od siebie. A przy takich zarobkach to nikt nie będzie kupował stroju firmowego bo nie wiadomo co z taka pensja zrobić.

@Paula

A jeszcze zauważmy, że ów strój jest strojem strikte biurowym. Z pracą biurowa nasza praca nie ma nic wspólnego. Tak więc w balerinkach niech sobie sam stoi 12 h i niszczy stawy i stopy. Po balerinkach drogi prezesie potem się robi zastrzyki w pięty, można sobie wyobrazić jak to jest przyjemne. Jeśli nie będą o nas dbać to ja spierdalam

@Ala

Jeszcze chwila i będzie Pan Prezes sam stał na salonach bo podobno w Warszawie jeden salon był zamknięty brakiem pracowników.

@Paula

No bo w większych miastach to już są inne warunki pracy. W jednej z firm była sytuacja że pracownik zrezygnował z pracy bo klima się zepsuła i pracownik powiedział że nie będzie w takich warunkach pracował. W większych miastach to takie warunki pracy jakie oferuje Kubenz były w latach 90. Pracownicy teraz się cenią i nie dadzą siebie robić w balona.

Baśka
@Paula

To prawda, każdy ma dosyć tego czegoś. Ja już na szczęście nie mam z tą firmą nic wspólnego ale czekam kiedy ten zarząd dopadnie karma za to co robią ludziom.

Byly pracownik

Reginalna E.K. to totalna katastofa. Czlowiek nie na odpowiednim stanowisku, chamska, bezczelna , manipuluje ludzmi, nie zna sie na swojej pracy a kase dostaje chyba tylko za siedzenie na d*pie, takich ludzi nie powinni trzymac w tej firmie. Totalna porazka! Nic dziwnego ze pracownicy nie chca miec z nia nic wspolnego i wola odejsc....

Dgl
@Byly pracownik

Ta, zawsze ta sama śpiewka „ten do wymiany, trzeba się pożegnać, ekipa do wymiany” a kiedy wymienią w końcu ją? Ktoś tu gdzieś ładnie napisał ze ryba psuje się od głowy… A te kłamstwa i szanta..e już wszystkich męczą, każdy jej sklep ma jej dość. Niekompetentna osoba, wymaga cudów a sama daje od siebie totalne 0.

@Byly pracownik

Co jak co, ale regionalną jest spoko. Tak się zastanawiam, czy wy rozumiecie jakie to jest stanowisko ? Ona dostaje opr od szefa a my od niej taka kolej rzeczy, jakby nie cisnęła to by wszyscy mieli wszystko w (usunięte przez administratora) Chamska i bezczelna ? Pierwsze słyszę była moją regionalną i dobrze mi się z nią pracowało. Jest takie powiedzenie wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma, spójrzcie sobie na opinie innych firm, są takie same, wszystkim dogodzić się nie da niestety. Pozdrawiam :)

Ttt

Bzdury, napewno nie napisał tego nikt kto kiedykolwiek był pod nią :D A z resztą, każdy ma swój rozum i wie jak jest naprawdę.

Rysia

Ponoć salon w Olsztynie który w sezonie był w czołówce jeżeli chodzi o sprzedaż zwolniła sie cała załoga przez regionalna. I to tak właśnie jest ludzie którzy robią dobra robotę odchodzą bo nikt nie da sobą pomiatać. Byłam tam kiedyś i była taka Pani blondynka mega obsługiwała nawet do mnie podeszła bardzo profesjonalnie ale powiedziałam ze jestem z firmy. Szkoda ze przez inne nieodpowiednie osoby rezygnują z pracy ale tak ogarnięci ludzie może gdzie indziej zostaną docenieni.

Kierownik Sklepu

Rozmowa około 30 minut, głownie opowieści o Kubenzie Pani prowadzącej. Umowa dla kierownika 1450 netto + 1000 pod stołem płatne bez umowy, premia dla kierownika nie liczy się od wyrobionego planu całego sklepu tylko od sprzedaży własnej kierownika. Jak się zapytałam dlaczego premia jest tylko od sprzedaży własnej to dowiedziałam się, że przecież kierownik ma za zadanie jedynie czasami wystawić fakturę :) Pani chyba zapomniała ze zatrudniając sprzedawców trzeba ich szkolić ze sprzedaży jak również dbać o prawidłową ekspozycję, robić rozliczenia godzin tych pracowników, rozliczenia wyrobionych targetów do wyliczenia premii wynikowej. Doświadczenie w branży mam spore (ponad 5 lat) i poszłam na rozmowę z ciekawości, oferta Kubenza nie została przyjęta bo jest strasznie mierna jak dla kierownika nawet z rocznym doświadczeniem. Nie polecam/ szkoda czasu na rozmowę!

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Kg

Kiedy to miało miejsce z (usunięte przez administratora) bo myślałam że od dawna juz nie pracuje w tej firmie?

Ta firma to śmiech na sali. Regionalni robią co chcą, widzę że nic się nie zmienia. Jeden za moich czasów Pan manipulant Piotr (usunięte przez administratora)... wziął gotówkę z salonu nie podpisał mi papierku, że zabrał do wpłacenia po chwili już go w firmie nie było a my gotówkę na minusie mieliśmy. Policja co chwile przychodziła po zeznania, niby monitoring jest ale nie działał... nie wiem. Przyszedł wziął pieniądze i tyle go było. Jak prezes zatrudnia złodziei to widać że ma brak kontroli w firmie. Nikt niczego nie uczy, wymagają wyników płaca najniższa krajową. Lepiej uciekać z tej firmy bo to wszystko śmierdzi na kilometr

Zzz

Informacja jest aktualna. Tylko tyle ze te dwie banki nałożyli na trzy firmy a kubenz dostał coś tam koło bańki. Można się było tego spodziewać.

Karol

Kubenz, Recman i Dastan Logistics dostały 2,1 mln zł kary od UOKiK za fałszowanie składu odzieży Prezes UOKiK nałożył 2,1 mln zł kary na firmy Kubenz, Recman i Dastan Logistics za fałszowanie składu produktów. Badania laboratoryjne potwierdziły, że w wielu przypadkach konsument kupował odzież z innych materiałów niż podane na metkach. Badania laboratoryjne potwierdziły, że skład odzieży podany na etykiecie nie zgadzał się z rzeczywistym - wskazał w komunikacie UOKiK, podając konkretne wyniki. Na przykład garnitur Prom marki Kubenz na etykiecie miał podany skład: 80 proc. wełny, 20 proc. poliestru, podszewka: 100 proc. wiskoza. Badania laboratoryjne wykazały: 80,3 proc. poliestru, 19,7 proc. wiskozy, podszewka całkowicie z poliestru. Ten sam producent na metce informował o składzie marynarki: 75 proc. wełny, 25 proc. poliestru, podszewka 100 proc. wiskoza. Badania laboratoryjne: 82,6 proc. poliestru, 15,5 proc. wiskozy, 1,9 proc. elastanu. Podszewka całkowicie z poliestru. Prezes( p.Hubert) i jego braciszek( p.Oskar) mówił mi kiedyś ,że materiały do garniaków kupują w Turcji - piszą i chwalą się, że Włoskie. Źenada i (usunięte przez administratora) , ale to w ich stylu.

Dame
@Karol

Polska szwalnia z Ełku, pfff. Te (usunięte przez administratora) nawet koło Ełku nie przejeżdżały! Spinki z aliexpress, paski made in Bangladesz, spodnie to samo, buty sklejone najtańszym klejem w rozsypujących się pudełkach a skóra.. śmierdzi plastikiem, ciekaw jestem z jakiej faktycznie „skory” wykonywane są rzeczy do Kubenza, bo napewno nie z owczej. I weź człowieku patrz ludziom w oczy jak wydają na te ściery setki, tysiące zł i kłam, ze to marki premium, kłóć się i broń tego mułu jak klient widzi, ze faktycznie coś jest nie tak. Oczywiście żadne z nas by tego nie robiło, gdyby nie filozofia tej porąbanej firmy, niewyobrażalne i nie do wykonania naciski z góry, groźby, niekompetentni regionalni jak np. Pani z woj. Pomorskiego i prezes który dla utrzymania jakiejkolwiek twarzy powinien to zamknąć wpiz… Metki „bliżej natury, przyjemne idealne dla twojej skory - 100% poliester” za jedyne 1000zl albo i lepiej. Człowiek mądry za darmo tego dziadostwa nie kupi!!! A Wy się kuźw… dziwicie że nie ma utargów! Robicie z pracowników pajaców oni musza świecić oczami za wasza glupote. Mądry odejdzie :)

XxX13
@Karol

Ale to już było slabe te info skopiowane z komentarza że strony Kubenza ....He he to było 2 lata temu

@Dame

Właśnie przed chwilą dowiedziałam się od klienta że Nasza firma dostała karę 2 mln zł za metki. Nawet nie wiecie jak mi było głupio. Nas karzą za byle gówno a sami robią taką wiochę. Masakra

@XxX13

Mi klient powiedział że to info z przed 4 dni

Lupa
@Ala

Podobno stary temat ale szambo wybiło teraz.Dla nas raczej bez znaczenia kiedy to było,fakt jest taki ze musimy się gęsto tłumaczyć gdy klient o tym mówi a są i tacy co tylko po to wchodzą do salonu.Może przydałoby się wysłać jakiś materiał „szkoleniowy” jak pracownik powinien reagować?W tej chwili przyznam szczerze czuje się jak kłamca i wykorzystywacz tych biednych ludzi.A dodam ze miny klientów którzy chcą coś kupić i słyszą od innego klienta jak to firma wali w jajo ze składami jest bezcenna.Chyba nie muszę dodawać ze z zakupu rezygnują.Ps.przydałoby się zaopiekować Social media tam również temat gorący :)

Zu
@Karol

???????????? Znowu. Przecież w zeszłym roku też płacili karę za sfałszowany skład, osobiście pakowałam towar, który później wrócił pod inną nazwą i z innym składem na metkach. Nie nauczyli się niczego albo za małe kary zapłacili. Tzn zapłacili za to pracownicy którym zabierali premię pod każdym błachym pozorem. Powiem wam że jestem dumna z podjętej decyzji zostawiłam tą firemkę bo nie potrafiłam wciskać i zachwalać tego plastiku klientom.

Lili

Oczywiście ze to ona pisze komentarze. Ja niestety od samego początku jej nie ufam bo cały czas coś kręci. Każe brać urlopy bo w innym terminie nie można. Zadzwonisz do niej zapytasz jak coś tam zrobić to odsyła do innych salonów(usunięte przez administratora) Śmiech na sali. Nie wspomnę już o tym jak straszy zabieraniem premii od sprzedaży. Premie to można zabrać uznaniowa ale w tej firmie są tak chore zasady ze aż zyg… się chce na to wszystko. (usunięte przez administratora)

@Lili

Jeśli firma zabiera premie to z automatu spada nam mobilizacja do robienia utargu, bo po co ? Żeby oni zarobili a nam będą grozić, że zabiorą??!!! Jeśli mi choć raz zabiorą premie to pokaże im jak się odwdzięczę, będą mieć cały miesiąc 0. To są wypracowane pieniądze a jeśli ja nie zarabiam to nikt nie będzie zarabiał. Groźba za groźbę, złotówka za złotówkę. Z zaufaniem też mam problem ale nie tylko do niej ale firmy, dlatego pracuje na pół gwizdka. Jaka płacą taka praca.

Świadomy
@Lili

Blagam Was, prezes nie jest niczego świadomy? Nie róbmy sobie żartów. Przypomnę, że ryba psuje się od głowy. Wystarczy spojrzeć na niektóre maile szefa by dostrzec to, że regionalni i ich kompetencje są odbiciem tego, kto tę firmę posiada. Jeśli ze strony człowieka stojącego na szczycie hierarchii w firmie, jest przyzwolenie i akceptacja nieprofesjonalnych zachowań regio, to trzeba tę osobę również uważać za odpowiedzialną za niezadowolenie i niesprawiedliwe traktowanie pracowników.

Pozdrawiam
@Ala

To już możesz zacząć szukać pracy hahaha

Lili
@Świadomy

Zgadzam się tylko zastanawia mnie to jak można do takich sytuacji dopuszczać będąc świadomym co się dzieje

@Pozdrawiam

Gdyby tak każdy zrobił i by się zbuntował to by nie trzeba było szukać pracy. Ale jak wy tylko tu piszecie to tak jest. Trzeba umieć się stawiać i nie bać się, wtedy można coś osiągnąć ale siła w grupie a nie jednostkach. Poza tym jak zabiorą premie to już nie będę mieć przyjemności pracy w tej firmie, bo po co??! Żeby czuć brak szacunku do samej siebie? Ze się na to godzę? Praca na stanowisku sprzedawcy jest za każdym rogiem a z tym wynagradzaniem to już wole. Więc nie ma czego się bać. Tylko trzeba sobie uświadomić konsekwencje, że nie są tak dotkliwe bo zaraz będę w innej firmie

@Pozdrawiam

Jestem nowym pracownikiem i już myślę o szukaniu nowej pracy. Słysząc to jak Wam zabrał z grudniowej wypłaty premie, nic nie dał na święta to jeszcze zabrał. Jeśli w calej Polsce zabrał premie to wszyscy powinni mieć 0 utargu i by się nauczył szacunku. A tak albo sie zwalniacie ( on myśli co przyjdą następne dojne krowy) albo piszecie tu i boicie się stracić tak wspaniałej pracy. Powinno być pospolite ruszenie. Gdyby miał w całej Polsce 0 to dobiero by sie zdziwił. No ale cóż dalej każdy (usunięte przez administratora) robi utargi a oni tylko grożą że zabiorą. Przy następnej obciętej premie rób 0 zł dzień w dzien. Wszystkich by nie zwolnił bo i tak nikt nie chce dla niego pracować

Kwiaty pachły
@Lili

Po 1 primo - kierownik regionalny powinien zająć się ważnymi sprawami, które leżą w jego obowiązkach zamiast wpierd.. się tam gdzie nie jest potrzebny. Po 2 - kierownik regionalny jest jak du… od sr… żeby pomóc swoim kierownikom/doradcom w razie potrzeby. Po 3 - kierownik regionalny ma MOTYWOWAĆ do pracy, nie jak w tym wypadku demotywować. Po 4 - kierownik regionalny powinien być zapoznany z KODEKSEM PRACY i przestać traktować ludzi jakby zamiast mózgów mieli orzeszki, straszenie, wyzysk, nie ładnie. Po 5 - kierownik regionalny ma być oparciem dla swoich ludzi, którzy powinni mieć świadomość, że są BEZPIECZNI, mimo wszystko próbować stosować różne argumenty aby nagrodzić i motywować ludzi w formie pieniężnej. Niestety, nie w tą stronę wszystko poszło. Komuś się ścieżki troszke rozjechały, chorągiewka powiewa w różne strony świata. Zamiast tego wszystkiego, nie patrząc na kryzys, inflacje, srovida, nie patrząc na to, ze ludzi po prostu NIE STAĆ! Najlepiej zagrozić, ze jeżeli utargi bedą wyglądać tak w dalszym ciągu zostaniesz zwolniony! Ze zabierze Ci premie! Postraszyc ze „prezes jest niezadowolony” stara śpiewka. Gdzie motywacja? Jakieś chęci? Pracownicy z którymi rozmawiam są rozgoryczeni i bedą odchodzić masowo! Jedni z lepszych już odeszli, nikt nie wytrzyma tu dłużej niż kilka miesięcy! ODRADZAM Z CAŁEGO SERCA!!!! Niekompetencja to drugie imię tej firmy. Owszem - ryba psuje się od głowy, ale czy naprawdę trudno jest użyć trochę mózgu drodzy regionalni i delikatnie się zbuntować żeby walczyć o ludzi?! Ślepi jesteście? Nie pozdrawiam.

Mysza

Jednym zdaniem to określę dziadost….

Hmmm

Kubenz opłaca modeli, robi sesje ślubne a nie stać go na podwyżki dla swoich pracowników. Ciekawe czy model i kamerzysta też dostał najniższa krajowa , hmm. Jak się na ten filmik patrzy to aż się zastanawiam czy jestem frajerem... (usunięte przez administratora)

Inny
@Hmmm

Podwyżki są tylko dla regio , dla pracowników nie ma i nie będzie , wystarczy że okradł każdego z nas za wypłatę grudniowa i udają że wszystko jest okej w tej firmie , brak szacunku dla nas dodatkowo jeszcze bezczelny żeby mieć jakieś wymogi i idiotyczne ankiety każe robić, na to są pieniądze ale dla ludzi nie ma i nie było

@Hmmm

Znasz e maila do prezesa, wystarczy napisać, a nie swoje żale wylewać tutaj..

Hmmm

Niejednokrotnie o tym myślałam, a Ty czemu tu piszesz a nie na meila??? Haha

@Hmmm

Hahaha ale co ja mam Prezesowi napisac? Ja żadnego problemu nie mam

Hmmm

Że jesteś tak zadowolona z niego, że pod choinkę dał Ci zmniejszona wypłatę, że z nicości na święta skakałaś z radości haha

Lolo

Racja

Oliw

Weszłyśmy z koleżanką na gowork po paru miesiącach od zakończenia współpracy z Kubenz i muszę powiedzieć, że komentarze nie zawodzą! :D Zwłaszcza kogoś o pseudonimie „Pracownik”. Nie uwierzę, że jakikolwiek szeregowy sprzedawca (nie przy zarobkach i warunkach panujących w firmie) broniłby z własnej woli niczym lew każdego nieprzychylnego komentarza, dziwnym trafem głównie tych o pewnej regionalnej… ;) Wygląda to przezabawnie, wcale nie widać, że to główna zainteresowana broni samej siebie w tych komentarzach! Kubenz - firma jak firma, w polskich przedsiębiorstwach to często jest przekręt na przekręcie. Ale wasza stronka gowork po prostu wymiata :D

W sedno

Trafnie ujęte. Pracownicy się zwalniają a gdyby inaczej rozwiązywała sprawy być może team by się utrzymał.

Wy to już nie wiecie co tu pisać. Kiedyś najgorszą na świecie regionalną była MW, ona odeszła to trzeba się(usunięte przez administratora) do innej. Jak byście robiły to co do Was należy, to nikt za nic by Was nie "nękał" Moim zdaniem to z przypadku jest większość pracowników stojących na salonach, a ogarnąć takich ludzi to jest wyczyn. To jest REGIONALNA wiesz co to znaczy? Ona dostaje bęcki od szefa, wy od niej, taka kolej rzeczy.. Z tego co widziałam wiedzę ma dużą, a podejście do klienta bardzo dobre. Dlaczego tutaj wypisujesz takie rzeczy? Przypuszczam, że jesteś pracownikiem kubenza i właśnie ona jest Twoja regionalna, więc powiedz jej prosto w oczy co o niej myślisz, a nie wypisujesz tutaj (usunięte przez administratora)

Zip

Uważasz ze straszenie zwolnieniem przy każdej okazji jest normalne ? To ze ktoś zachoruje a ona już wydzwania i straszy to jest kompetentne? Ludzie odchodzą ze względu na to jak postępuje z ludźmi. Pracuje dłużej od niej i nigdy w życiu nie zrobiła żadnego szkolenia sprzedażowego tylko pyta o budowę marynarki i ile i czemu tak mało ? Nic nie zrobiła w temacie podniesienia wyników tylko głupie maile do pracowników co zrobić żeby podnieść sprzedaż? No śmiech na sali doradcy nie są od marketingu. Prezes to powinien już dawno zainteresować się jej praca a zwłaszcza masowymi odejsciami z jej powodów.

Zik

Haha nowa kolekcja a od lat te same garnitury. Film na yt to trochę za mało żeby przekonać klienta bo wystarczy ze zobaczy metkę bliżej natury 100% poliester to napewno go przekona. Myślą ze ludzie to ślepi i (usunięte przez administratora) są :D co za farsa nie mogę ;)

@Zik

Hmm a to ciekawe, bo ja na salon dostałam sporo nowych modeli garniturów...i nie, nie są zmienione tylko nazwy. Wiecznie coś Wam nie pasuje, przecież Prezes służy pomocą dla Was, jak macie jakiś problem. Pytajcie o podwyżki, dlaczego jest taki skład a nie inny itp, itd. Zastanawiam się tylko, skoro jest Wam tak bardzo źle, to po co siedzicie tutaj? Bo nie ma pracy? Ojjjj gdyby wiecznie mi cos nie pasowało, to wolałabym siedzieć w domu, niz w firmie gdzie jest rzekomo wieczny (usunięte przez administratora) i brak szacunku dla Was.

Yyyy

Dobry pomysł, zróbmy masowe odejścia z pracy haha

@Yyyy

Nikt Cie tutaj na siłę nie trzyma..

Że niby kto? Raczej jest to Twoja dobrowolna decyzja. Jesteś dorosła/y, więc masz prawo wyboru. Nie pasuje Ci coś to do widzenia i tyle.

Yyyy

Tak się mówi, tylko jak znajdujesz inna pracę to Cię nie chcą puścić od zaraz, więc chyba jednak trzyma ....

?

Czy u was też znów dostarczyli ostatnio tandetę z oszukanym składem materiałów ?

Pomidor
@?

Ej nie No coś ty,u nas są przepiękne tkaniny najwyższej jakości z etykietami „natural” ze 100% szlachetnego poliestru.

Q
@?

Tak, sporo rzeczy nie zgadza się składowo, zwróćcie uwagę na to, ze niektóre naklejki są podwójne (2 różne składy) + na stronie internetowej są inne składy a w sklepach inne. Rozbrajają tez metki „eco, bliżej natury, delikatne materiały cudowne dla skory” a nizej 100% poliester XDDD Tylko czekać na awanturke albo jak wbije kontrolka.

XxX13
@Pomidor

Z recyklingu są eko .... No cóż teraz jest parcie na eko a więc i Kubenz idzie za trendem .A gdzie nie ma odzieży z poliestru wszędzie z tym się można spotkać. Jak komuś się nie podoba to nie kupuje proste he he .Nowa kolekcja jest bardzo ciekawa w odróżnieniu od powszednich ciekawe jak się sprawdzi ? W firmie nie jest za kolorowo jak wszędzie. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma .Ja pracuje kilka lat w tej firmie co mnie trzyma to zgrana ekipa praca jak praca każdy robi swoje i jest ok

Dora

Region warminsko-mazurski spada na psy!!! Brak kompetentnej osoby która by trzymała na tym wszystkim łape, zestresowani pracownicy, 0 motywacji, wieczny szantaż emocjonalny, nowi którzy uciekają gdzie (usunięte przez administratora) rośnie, ludzie rezygnują po samej rozmowie kwalifikacyjnej! 0 profesjonalizmu, wieczne krętactwa.. To już nie jest praca, to (usunięte przez administratora)

Xzx

Witam. Jutro mam rozmowę o pracę w Kubenz Piła. Macie jakieś opinie jako pracownicy,byli pracownicy ? Są prace zmianowe?

Zgadnijcie
@Xzx

Pracowalam tam kilka miesiecy i sobie chwale. Dobrze spedzilam tam czas ???? W kazdej pracy czegos od Ciebie wymagaja, pieniedzy za darmo nikt Ci nie da. Takich informacji dowiesz sie na rozmowie, po to ona jest.

Była pracownica
@Xzx

Uciekać! Regionalna M.W. obiecuje złote góry co nie pokrywa się z prawdą. Wszyscy pracują za najniższą krajową - kierownicy również... Te same produkty od kilku lat, plany wręcz niemożliwe do zrealizowania i wieczne pretensje - dlaczego tak małe utargi, bo wina zawsze jest w pracownikach... Po prostu niszczenie psychiczne pracowników.

Xxx
@Była pracownica

Cały czas mam wrażenie ze pisze to jedna i ta sama osoba jak czytam „plany nie możliwe do zrealizowania” ;D to już się robi nudne Słońce.. to Ciebie Kubenz przyprawi o zawał jak wejdziesz na stronę i zobaczysz nowości

Była pracownica
@Xxx

Sory skarbie, ale nie ;) Bo napisałam tutaj pierwszy komentarz i uwzględniłam w nim swoją opinię. Ciekawe, która to regionalna tak zaciekle broni "dobrego" imienia tej firmy.

Zu
@Xxx

No właśnie cały czas pisze to jedna osoba( chyba piszesz o sobie) właśnie byłam na stronie i nic nowego tam nie ma ( oprócz wyższych cen). Która z regionalnych podzywa się pod zadowolonego i dumnego pracownika tej firmy. Żenada. Jest mi poprostu wstyd że tam pracowałam i wciskałam ten plastik.

Xxxx
@Zu

Ja się zastanawiam tylko nie biorąc pod uwagę teraz kubenza gdzie dzisiaj nie ma wyższych cen? Chyba nie ma takiego miejsca obecnie w naszym kraju. Porównując i mając czas przejdźcie się do np. GC tam wiszą takie same skóry które są tutaj!! I to jeszcze dwa razy droższe!! Garnitury które już na wieszaku widać ze są źle odszyte. Każda firma czy to Pako, Pawo czy Bytom jedzie na tym samym wózku. Tylko zmieniając prace pomiędzy salonami wchodzisz czasami z deszczu pod rynnę. Jeśli jest Tobie/Wam tak bardzo źle w tej firmie to czemu tutaj jeszcze jesteś/cie? Czemu wylewasz swoje żale na tej stronie, które nigdy nie przyniosą żadnego efektu? Ten czas zagospodaruj na nowe oferty pracy :) Ale nigdzie indziej pieniążki nie będą wpływać za siedzenie na (usunięte przez administratora) bo patrząc na brak ludzi na salonach teraz za to Ci/Wam właśnie płacą. Za siedzenie na telefonie i pisanie żali w sumie do samego siebie, że dalej tutaj tkwisz i pozwalasz sobą pomiatać. Jestem byłym pracownikiem mogłabym napisać wiele ale po co? Co to da, że tutaj napisze notatkę jak to jest źle, co to się nie dzieje, jak pogrywa z nami prezes. To nic nie da!!! Za to dało wiele przeglądanie ofert pracy i umawianie się na rozmowy :) Wiec zamiast pisać tutaj notatki zaktualizuj swoje CV

@Xzx

I co zdecydowałaś/eś się na pracę?

Ale jajca
@Xxxx

W wielu sklepach płacą wlanie za siedzenie na (usunięte przez administratora) i to legalne siedzenie za ladą bo mają krzesła tak jak przewiduje prawo a nie siedzenie ukradkiem. A jeśli Ty już znalazłaś nową pracę to tym bardziej po co czytasz coś co Ciebie już nie dotyczy i wylewasz tu swoje mądrości, które każdy wie.?!

ABC
@Ale jajca

A kto ma tu się udzielać/odzywać jak nie takie osoby, które tu pracują lub zmieniły już prace? Każdy jeden komentarz dający jadem na kilometr jest głównie od byłych pracowników, których również to już nie dotyczy. Większość co tu jest napisana o firmie, każdy pracownik nie mający zamydlonych oczu wie co się dzieje w firmie i jak to niestety wygląda, a jeśli nie to bardzo szybko przejrzy na oczy. I tak jak wyżej ktoś napisał, mniej udzielania się tutaj, a więcej szukania nowej pracy skoro ta firma nie pasuje, a wtedy nie trzeba będzie się udzielać tu na forum. BO NIE BĘDZIE TO NAS DOTYCZYŁO.

Słońce hahah
@Xxx

No jak to kto, kto dłużej znał M.W. to wie, że to ten robaczek się wypowiada :D

ciekawski??
@Zgadnijcie

a dlaczego tylko kilka miesięcy?

Halny

Niestety niektórzy mają tendencje do zaginania czasoprzestrzeni i nie wezmą do siebie zdania innych, ze coś jest nie tak, tylko za wszelka cenę chcą udowodnić światu ze są idealni. Tylko twarde i szczere osobniki tak potrafią, niestety, tu na takich nie trafiło :)

Kim Kolwiek ????

Piszcie co chcecie,ale taka jest prawda jak się staramy tak mamy. Ps. Odnośnie regionalnych Ja mam cudowna regionalna przez duże R Mała Czarna❤️ Kompetentna ze wszystkim na szkoleniach jest powiedziane wszystko????Pozdrawiam wszystkie hejterowki ❤️❤️❤️ Jak się STARASZ takZARABIASZ!!!!

Ktoś
@Kim Kolwiek ????

Chyba mamy tą samą R... I podpisuje się pod tym wpisem . Genialna, kompetentna, pomocna ... A premie naprawdę można wyciągnąć sporą pod warunkiem że jest klient .

GA
@Kim Kolwiek ????

E.T. też nie jest taka zła jak ją opisują. To zwykły hejt jednej czy dwóch osób, które już nie pracują. Bez sensu oczerniają biedna dziewczynę. Może ma jakieś wady, ale każdy je ma. Ważne żeby były akceptowalne. Ja tam ją nawet lubię :-)

Ale jajca
@Ktoś

I pod warunkiem że prezes nie zabierze hahaha

MS
@GA

Czas nauczyć się rozróżnić hejt od opinii, jeżeli uwazasz ze to hejt, to ta cała strona jest wypełniona.. przehejtem! Ludzie maja prawo oceniać tu firmę jak i jej pracowników w pozytywny i negatywny sposób. Ja tam jej nie lubię jak większość pracowników za to jak traktuje swoje zespoły. Nie lubię tez prezesa i całej tej pseudo firemki. I to moja opinia, nie hejt!

Ooo

Nic dziwnego ze usuwają opinie o regionalnych bo ciężko się czyta prawdę o sobie. To żaden hejt gwarantuje ze wszystkie opinie są słuszne i prawdziwe. Niech się wyprą tego ze zabierają godziny później każą odrabiać ze zabierają premie ze w razie choroby usłyszycie ze jesteście do zwolnienia. Niech się wyprą ze każą metki zamienić. Można by było książkę o tym napisać dlatego wszystkim radzę szukajcie innej pracy bo wszędzie lepiej niż w tym…

Tak
@Ooo

1000% prawdy.

MC
@Ooo

Dokładnie!!! Nic dodać nic ująć! I robienie za nich wszystkich brudnej roboty za marne 2000zl! Pajacowo! Niekompetentni ludzie (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Kubenz Moda Męska - Warszawa

• Jak się pracuje w Kubenz Moda Męska?

Zobacz opinie na temat firmy Kubenz Moda Męska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 244.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kubenz Moda Męska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 219, z czego 15 to opinie pozytywne, 124 to opinie negatywne, a 80 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kubenz Moda Męska?

Kandydaci do pracy w Kubenz Moda Męska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kubenz Moda Męska