Flexspecialisten

Opinie o Flexspecialisten

Iza

@WorkerPl w tej chwili nie pracujecie już poprzez agencję Flexspecialisten? Skoro piszesz, że księgowa ma odpowiedzi na wszystkie pytania, to rozumiem, że zgłaszaliście sytuacje związane z brakiem należnego wynagrodzenia. Czy firma w jakikolwiek sposób ustosunkowała się do przedstawionych jej zarzutów? Otrzymaliście zaległe pieniądze?

Kuba

Hej mam wyjechać niedługo, agencja flexspecialist, napisz coś więcej, ponieważ mam duże obawy. Kiedy byłeś w pracy, jak długo, gdzie mieszkałeś?

Iza

@Jorgi, czy otrzymałeś już należne wynagrodzenie? Możesz powiedzieć, czy umowa dla polskich pracowników jest taka sama, jak dla lokalnych? Czy pracodawca pomaga załatwić formalności? @szeyf, rozumiem, że pracodawca nie zwraca kosztów dojazdu do pracy? Piszesz też o kiepskim zakwaterowaniu, co dokładnie masz na myśli?

Iza

@jorgi, Twój komentarz jest bardzo lakoniczny, jesteś w stanie go rozwinąć? Rozumiem, że nie jesteś zadowolony z pracy? Co dokładnie Ci nie odpowiada? Czy pracodawca gwarantuje zakwaterowanie, pomaga w relokacji? Na jaki rodzaj umowy można liczyć?

Pracownik Produkcji

Proces rekrutacji jak w dobrej Polskiej firmie. Niestety wiedza Pań, z którymi przychodzi nam się tam spotkać, o realiach jest znikoma. Zamiast opowiedzieć jak to wygląda usłyszałem co ja chcę wiedzieć.

Test jęz angielskiego ustnie oraz pisemnie. Przegląd CV.

jorgi

kasa wpadnie , ale reszta to istna ....

flow

ojjj @lukas, nie do końca. To na pewno zależy od stanowiska :)

Michał R.

Witam, z tego co czytam, to same dzieci chcą zdobywać świat w holandii. A czy Adrianie wiesz o czymś takim jak wiekówka w holandii i maksymalna stawka jaką możesz dostać?? Myślę, że większość z was nie wie, czego tak naprawdę oczekuje. Po pierwsze primo - TO NIE JEST POLSKA! Ja już przez telefon dostałem informację o poszewce. Kary? A co wy myślicie, że będą się z wami szczypać??????? Przyjeżdzają cebulaki, płacą kary a potem marudzą, płaczą i psują opinie. Właśnie jestem na etapie rekrutacji przez Flexspecialisten, jadę jako monter okien do Baarlo. Obiecuję, że jesli się dostanę to wam tu napiszę co i jak NAPRAWDĘ się dzieje. Aha, nazywam się Michał i mam 23 lata, ostatnie dwa lata przepracowałem w Niemczech. Pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o Flexspecialisten - Oss

• Jak się pracuje w Flexspecialisten?

Zobacz opinie na temat firmy Flexspecialisten tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexspecialisten?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexspecialisten?

Kandydaci do pracy w Flexspecialisten napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Flexspecialisten