Opinie o P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef w Jasło

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja pozostałych wyrobów z betonu, gipsu i cementu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef w Jasło

JB

Zastanawiam się kto pisze takie opinie każdy ma swoje wymagania humory itd itp zamiast użalać się na sobą weźcie się do roboty i nauczcie się odpowiedzialności i pracy nasze Przedsiębiorstwo pracuje w całej Polsce nie raz po 14 godzin od poniedziałku do soboty ! ;-) pozdrawiam !

Fachowiec FACHMISTRZ

To bardzo dobra firma droga ale bardzo solidna daje umowę zakwaterowanie bardzo dobre auta służbowe dostawcze firmowe ubrania zakwaterowanie działa na terenie Całej Polski tylko uczyć się od BUD-MAX to znana firma w Jasle Prowadzona przez Jasielskiego Biznesmena Józefa Bobule z Folusza polecam bardzo dobra firma najwyższa jakość materiału oraz jakość fach na 1 miejscu polecam !!!!!

Fachowiec budowlany

To syn właściciela Prezesa Józefa Bobuli Budmax ma teraz wszystkie udziały firma solidna i konkretna działa na cała Polskę większość wpisów wystawiają osoby zazdrosne bądź nigdy nie pracujące w firmie nie mające pojęcia jak wyglada sytuacja informacje pod telefonem Pozdrawiam

Fachman

BUD-MAX to najlepsza firma w okolicy (usunięte przez administratora) To znany Biznesmen w Jaśle u którego pracuje większość osób z Jasła oraz wiosek z okolic zatrudnia najlepszych fachowców zbiera fachowców z innych budów polecam super firma dla fachoców znają sie na na tym pracują w CAŁEJ POLSCE !!!! Jadą daleko tylko w CAŁEJ POLSCE (usunięte przez administratora)

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Fachowiec

Józef Bobula to znany Biznesmen z Jasła Firma BUD-MAX to najlepsza firma w powiecie zatrudnia stała kadrę fachowców budowlanych fachmanów tylko z nimi współpracuje od nich się można dużo nauczyć maja fach duży fach firma Budmax to duże przedsiębiorstwo budowlane działają fachowo i rzetelnie na terenie Całej Polski Tel 797293949

Fachowiec

BUD-MAX to najlepsza marka firma Przedsiębiorstwo w okolicy zatrudnia stała kadrę najlepszych fachowców działa fachowo i rzetelnie na terenie Całej Polski daje umowa zakwaterowanie samochód dostawczy wyżywienie w delegacjach polecam zatrudnia stała kadrę fachowców najlepszych fachowców budowlanych ! Ta firma ma dobra kadrę z innych firm na budowach nawet zbiera kadrę pracowników i pracują dla niego można się wiele nauczyć tylko trzeba chcieć i pytać fachowców zadko kiedy biorą pomocników tylko do mieszania kleju czy innych pomocnych prac ! (usunięte przez administratora)

Dawid

Szefo porządny Firma profesjonalna polecam!

STO
@Dawid

Są zatrudnienia dużo zatrudnien zatrudnia z Jasła oraz z innych rejonów działają na całą Polskę polecam!!!

PRACOWNIK
@Dawid

Bardzo dobre warunki pracy z umową stała praca Cała Polska polecam kadra solidna Prezes szanuje ludzi polecam !!!!!

Jan
@Dawid

Prezes zatrudnia stała wykfalifikowana kadrę fachowców prace wykonane zgodnie z umowa zawsze bez poprawek polecam materiał zawsze najlepszy !!!! Polecam Wykonują ocieplenia na STO Są generalnym certyfikowanym wykonawca systemów docieplen budynków STO EXPERT polecam Firmę !!!!

Kołaczyce
@Dawid

Polecam Szef Prezes zarządu bardzo fajny budowy konkretne ma samych fachowców polecam !!!!

Kamil

Cała Poslka Głównie Kraków Zakopane oraz inne polecam słabo jesteś poinformowany popytaj pracowników może się dowiesz to solidna marka która działa prężnie i fachowo ! I zbiera jeszcze ludzi wsadzie gdzie się da bo każdy chce dla niego robić Polecam !!!! Prezes ma tyle kontraktów ze nie wyrabia ! Informacje w biurze bądź pod telefonem !

@Kamil

Cała Polska pracują pozdrawiam firma konkretna i fachowa i rzetelna

@Dawid

Taki porządny że słyszałem od jego byłych pracowników że opóznine kilka miesięcy wypłaty musieli sobie odbierać w narzędziach firmowych a sam szefu dostał po mordzie.

Stefan
@Dawid

W Jaśle już nie mają kogo naciągnąć więc zwiększają zasięg

@Dawid

W firmie BUD-MAX zawsze jest praca sezony ma cała Polska polecam warto pytać ;) większości Inwestycji w Rzeszowie wykonała firma BUD-MAX ta firma ma solidna kadrę stała której się trzyma szef lubi mieć dobra kadrę fachowców i zawsze się jej trzyma polecam ! Można się nauczyć fachu! ;-) jeśli tylko masz chceci i chcesz coś się nauczyć to polecam BUD-MAX to solidna marka ;) inwestycje wykonuje solidnie fachowo w czasie zadowoleni klienci zawsze polecam ;-) można oglądać ich wykonane Inwestycje polecam !

@PRACOWNIK

Bardzo dobre Warunki pracy dla fachowców polecam !!!! Super firma można się wiele nauczyć polecam !

@Adam

To porządna firma która działa na rynku bardzo długo fachowo i rzetelnie na terenie Całej Polski dają umowę ciuchy busa sprzętów maja dużo zaopatrują się w najlepszych hurtowniach budowlanych ! ;-) Fachmani są solidni prace maja po Latach ceni się taka firma z takimi fachowcami gorąco polecam BUD-MAX (usunięte przez administratora)

@Dawid

Praca jest Zawsze firma działa na terenie Całej Polski zatrudnia wykfalifikowana kadrę fachowców budowlanych.fachmanów robi duże budowy Inwestycje budowlane wynajmuje Maszyny budowlane Polecam Informacje o pracy pod telefonem 797293949 !!!!!!!

Adrian

Firma BUD-MAX Bardzo solidna firma,.codziennie widzę, jak Pracownik firmy BUD-MAX wraca firmowym autem z Rzeszowa są jakieś aktualne oferty pracy na pracowników budowlanych w firmie firma robi rekrutacje?.

@Adrian

Zatrudnia dobrych fachowcow bardzo dobrej klasy materialy bufowlane.maja bardzo duzo Inwestycji budowlanych w calej Polsce fachowcy firmy cenia sobie jakosc fachowosc i profesjonalizm

@Adrian

Pracują na terenie całej Polski od poniedziałku do soboty 7-19 głównie cała Polska ale głównie Rzeszów wracają Peugeotem firmowym oklejonym Budmax całym pozna nocą w piątek ;-) zatrudnia samych fachowców pomocników uczą zawsze polecam !

FACHMISTRZ

P.P.H.U BUD-MAX BOBULA JÓZEF zatrudnia samych fachowców kadrę posiada stała kadrę fachowców najlepszych w Polsce ! Polecam ! Ma kontrakty na Całej Polsce ! Działa na terenie Całej Polski !! Informacje pod numerem telefonu 797293949 !

@FACHMISTRZ

Taaa umawia się na roboty a później najbezczelniej w świecie zrywa umowy

@Marta

BUD-MAX to konkretna marka budowlana Właściciel to konkretny Biznesmen działają na terenie Całej Polski maja najlepsze ekipy budowlane ciężko takie znaleźć polecam uczyć się od nich !!!!!!!

FACHMAN
@FACHMISTRZ

Frma Bud-Max, która na rynku istnieje nieprzerwanie od 1995 roku. Swoją siedzibę mam w miejscowości Folusz Dębowiec, która znajduje się w powiecie jasielskim, na terenie województwa podkarpackiego. W ramach swojej działalności oferuję usługi związane z generalnym wykonawstwem robót budowlanych, kompleksową realizacją inwestycji, a także wykończeniami mieszkań oraz domów.Profesjonalność fachowośc od lat W ramach naszej oferty proponuję prace związane z: - oddaniem domów oraz mieszkań pod klucz, - budową domów, - malowaniem elewacji budynków, - kryciem dachów, - docieplaniem budynków. Dodatkowo przeprowadzamy prace remontowe, wśród których podejmujemy się układania glazury i terakoty, układaniem paneli ściennych, i podłogowych, a także podwieszaniem sufitów i wielu innych prac, które zawsze wykonywane są profesjonalnie, rzetelnie i na czas. Dlatego zachęcamy gorąco do skorzystania z naszej oferty, na którą przygotowaliśmy atrakcyjne i konkurencyjne ceny.Najlepsze ceny najlepsza jakosć fachowość profesjonalność oraz rzetelnosć informacje pod numerem telefonu 797293949 ! oraz email jozef.bobulabudmax@interia.eu

To duza Fima działa fachowo i rzetelnie na terenie Całej Polski :) wszystkie informacje u Prezesa pozdrawiam :) :) kadra solidna i fachowa działa na terenie Całej Polski POLECAM POZDRAWIAM!

@Marta

Tyle ma kontraktow ze nie wyrabia to solidna marka z najlepszymi fachowcami polecam

Pracownik BUD-MAX

Przedsiębiorstwo P.P.H.U BUD-MAX BOBULA JÓZEF daje najwyższa jakość usług najlepszej klasy jakości materiał budowlany kadra najlepsza w Polsce ciężko o takich fachmanów fachowców budownictwo maja w 1 palcu polecam stałe rabaty. ! Zatrudniają do pracy zbiera ludzi z całej Polski działają na terenie Całej Polski Tel 797293949 !-Prezes zarządu Kierownik budowy Józef Bobula Folusz !

@Pracownik BUD-MAX

Cała Polska fachowo i rzetelnie najlepszej jakości materiał budowlany oraz fachowcy polecam BUD-MAX zatrudnia Dobrych fachowców fach maja w rękach polecam głównie fachowców tylko fachowców firma profesjonalna polecam

Adrian

Powiedźcie mi, czy firma zatrudnia na umowę o pracę, czy na działalność? Ile wynosi okres próbny?

@Adrian

To zbyt duza firma przedsiębiorstwo P.P.H.U BUD-MAX BOBULA JÓZEf zatrudniają na umowy o prace dbają o fachowców dają stałe warunki pracy umowę busy ubrania działaj na terenie Całej Polski fachowo i rzetelnie ! Maja dobra kadrę stał trzymają się tylko fachowców bo z nimi tylko współpracują od lat jeśli ktoś nie ma pojęcia o budownictwie to niech szuka pracy gdzie indziej albo niech uczy się id fachowców fachmanów budmax polecam BUD-MAX to marka która jest zawsze najlepsza !

Pracownik BUD-MAXU

BUD-MAX zatrudnia zawsze wykfalifikowana kadrę fachowców budowlanych którzy znają się na budownictwie i bardzo dobrze znają swój fach generalnie głównie współpracują tylko z fachowcami od lat kontrakty maja po latach wszyscy są zadowoleni z prac wykonanych przez firmę to firma z naprawdę fajnymi fachowcami budowlanymi gdzie porostu ściagają fachowców z innych firm bo każdy chce znać markę Budmax oraz Pana Józefa ! Polecam Wszelkie informacje pod numerem telefonu 797293949 Budmax Bobula Józef

Przedsiębiorca

Kierowanie czyjegoś wizerunku grozi wytoczeniem sprawy sądowej ;)

Fachowiec

Ta firma od lat zatrudnia najlepszych fachowców budowlanych szczyci się setkoma wykonanych realizacjami w całej Polsce fachowo zatrudnia stała kadrę z okolic oraz z całej Polski polecam u nich się można fachu oraz pracy nauczyć !!!!!!! Informacje u Józefa Bobuli

Fachowiec budmaxu

To najlepsza marka budowlana BUD-MAX która zarabia ciężkie pieniądze działała na terenie Całej Polski ! Zatrudnia stała kadrę fachowców wykonują prace fachowo i rzetelnie na ternie Całej Polski głównie zatrudnia najlepszych fachowców współpracuje tylko z fachowcami od lat zatrudnia tylko fachowców od lat marka Budmax jest profesjonalna od lat ! Zatrudnia najlepsza kadrę i solidna nigdy poprawek kontrakty maja po katach klienci szanują te markę oraz fach polecam ! Informacje u Prezesa zarządu Józefa Bobuli tel 797293949

Józef Bobula P.P.H.U BUD-MAX

Zastanawiam. Się kto pisze takie opinie osoby zwolnione zapewne z powodów kradzieży lub innych incydentów firmowych marka BUD-MAX od lat zaopatruje się u najlepszych hurtowniach budowlanych oraz zatrudnia wykfalifikowana stała kadrę fachowców fachmanów budowlanych Budmax działa na terenie Całej Polski delegacje kto nie zna firmy lepiej niech się nie wypowiada polecam zaczerpnąć opinie kontrahentów prywatnych bądź innych i informacje bezpośrednio w biurze firmy budmax!!!!!!!!.Kazdy ma swoje wymagania humory itd itp Zamiast użalać się nad sobą trzeba się wsiąść do pracy !!!!!!!

Czy w firmie P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef są regularne szkolenia pracownicze?

Fachman

W firmie występują szkolenia BHP kursy obsługi rusztowań oraz inne szkolenia firma zatrudnia samych fachowców to z nimi współpracuje od lat każdy nowy pracownik może przejść darmowe szkolenie u nich możecie się naprawdę dużo nauczyć warto dla nic pracować to naprawdę dobra marka ! Która wykonuje konkretne Inwestycje w Centrum Rzeszowa a ich Obszar działania to Cała Polska Polecam !!!!! Zatrudnia dobrych majstrów o fachowców ! Nowe technologie materiały solidna jakość perfekcja BUD-MAX informacje u Prezesa Józefa Bobuli pod numerem telefonu 797293949 Polecam BUD-MAX !

Pracownik Fizyczny z tego co się orientuje 3000-4000zł netto i praca zawsze jest jaki sezon by nie był.Firma Profesjonalna z fachowym sprzętem chodz nie raz trafia w nieodpowiednie rece i potem giną rzeczy na ponad 10 000zł.a Szefo zawsze kupuje nowy sprzęt widać kasy ma.

Jeżdżą busy w delegacje z budmaxu to trzeba pilnować bo sprzęty drogie bardzo drogie polecam a firma porządna fachowcy najlepsi w Polsce polecam !

Majster

Płaci fachowca wysokie stawki trzymają się pracy w BUD-MAX roboty bierze duże i dobrze płaci polecam warto ! Dobra marka !!! Polecam ! Zatrudni generalnie samych fachowców od lat ma roboty dużo nie wyrabiają polecam firma godna polecania warto dla nich pracować !!!!

Julia
@Majster

@Majster Super, że jest aż tyle pozytywnych opinii o pracy w P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef. Piszesz, że ten pracodawca zatrudnia osoby z doświadczeniem. Jaką natomiast proponuję im umowę? Jest to umowa o pracę czy zlecenie? Na świadczenia pozapłacowe takie jak opieka lekarska też można liczyć? Z góry dziękuję.

FACHMAN
@Julia

BUD-MAX To najlepsza firma Przedsiębiorstwo budowlane w Jasle oraz okolicy fakt ceny mają wysokie ale jakość fachowa i profesjonalna fachowcy oraz perfekcja prac polecam warto ich brac do głównych duzych robót znają sie na rzeczy warto dopłacic sporo i miec prace wykonane zawsze w terminie rzetelnie i fachowo polecam!!!!! BUD-MAX Solidna marka budowlana !!!! POLECAM naprawdę warto ! BUD-MAX Numer 1 :) ! Jakość solidność nowoczesność technologie najnowoczesniejsze na najwyzszym poziomie fachowość perfekcja zawsze BUD-MAX !!!.Fachowcy BUD-MAX na 1 miejscu Gorąco polecam!

Leszek

@Kamil Niepokojąca jest ta Twoja opinia. Miałem zamiar starać się o pracę w firmie.

FACHMISTRZ
@Leszek

Najlepsze duże przedsiębiorstwo budowlane w Rejonie jasielskim działają na terenie całej Polski prace wykonują Zawsze rzetelnie i fachowo używają najlepszych najnowocześniejszych technologi budowlanych oraz materiałów współpracują z najlepszymi markami budowlanymi w Polsce maja własne duże zaopatrzenia kompleksowo Obsługują Inwestycje budowlane na Całej Polsce maja wykfalifikowana kadrę najlepszych fachowców !!! Którzy znają swoją precyzję i fach !!! Dają dobre umowy zakwaterowania auta służbowe dostawcze warto dla nich pracować można naprawdę wiele się nauczyć oraz osiągnąć polecam !!!!!! Jest to firma naprawdę. Konkretna !

@Leszek

Pracy jest sporo pytać u Prezesa zarządu Józefa Bobuli pod numerem telefonu (usunięte przez administratora)

Pracowity

Jak z rekrutacją w firmie do pracy na sezony zimowe bo znajomy który pracuję w tej Firmie od lat mówił mi ze mają cały czas prace i konrakty budowlane i w żadnych sezonach nie mają przestoju Praca na wykończeniach wnętrz znajomy mówił ze mają zlecenia na terenie Rzeszowa u najlepszych deweloperów w Polsce.Mają aktualne oferty pracy ?. Jak z CV trzeba zanosić osobiście do biura zarządu BUD-MAXU w Jaśle czy pod telefonem ?. czyli jednak BUDMAX to jest BUDMAX i zawszę pracę mają tak jak znajomy mi mówił tylko kwestia jaką stawkę godzinową na początek proponują rejestrują od razu w Biurze pracowników. Słyszałem dużo dobrego o firmie i chciałem złożyć cv. Może ktoś wie o nowych rekrutacjach i mógłby tu wspomnieć?

Pracownik BUDMAXU
@Pracowity

Obecnie Firma BUD-MAX zatrudnia pracowników i rekrutuję na stanowiska Jeśli chcesz dołączyć do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w swojej branży i wspólnie z nami dalej ekspansywnie zdobywać rynek poprzez swoje działania - to jesteś osobą której szukamy. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy fachowców na stanowisko TYNKARZ oraz MONTER ELEWACJI pomocnik budowlany. Oferujemy: - stabilne zatrudnienie - atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie zależne od umiejętności oraz dobrej współpracy w grupie zadaniowej -pracę "na domkach" - rozliczenie tygodniowe Kontakt pod nr tel. 798349335 email budmaxjaslo@interia.eu Wszelkie informacje pod numerem telefonu bądź w biurze zarządu BUD-MAX JASŁO

@Pracowity

Firma bardzo dobra fachowa profesjonalna i rzetelna zatrudniająca dobrych fachowców w dziedzinie budowlanej jednak byłem świadkiem jak wybieraliśmy się do biura firmy po wypłaty jak pracownik pracownicy BUDMAXU dopisywali sobie do notesu po 200godzin których nie przepracowali i za to dostawali pieniądze a później wynosili sprzęty oraz inne młoty z firmy o wartości 15 000zł oraz inne sprzęty budowlane.

Pracownik BUD-MAXU
@Pracowity

Jak ktoś chce pracować i umie to prace zawsze znajdzie i nich polecam !!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef - Jasło

• Jak się pracuje w P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef?

Kandydaci do pracy w P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef napisali 18 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef
4.8/5 Na podstawie 132 ocen.

P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef