TECHEM SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o TECHEM SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

zainteresowany

Witam, jestem zainteresowany pracą w firmie Techem. Lokalizacja biura mi bardzo odpowiada, mieszkam dosłownie 4min od firmy spacerkiem. Proszę powiedzieć czy macie w planach przeniesienie biura, czy adres ten jest zawsze bez zmienny? pozdrawiam.

@zainteresowany

Dzień dobry, na tę chwilę nie mamy w planach przenoszenia biura do innej lokalizacji.

Karol
@Joanna

Czy osoby bez doświadczenia zawodowego również mają szanse na to, aby zostać pracownikami firmy Techem Services? Jestem ciekaw, czy pracodawca ten wymaga doświadczenia zawodowego, aby w ogóle myśleć o zatrudnieniu. Jak to wygląda? Z góry serdeczne dzięki.

@Karol

@Karol, dla Nas cenne są zarówno osoby z doświadczeniem, jak i bez. Branża, w której działamy jest nieco specyficzna, dlatego też szkolenia wdrażające do pracy prowadzimy od podstaw. Istotne są dla Nas przede wszystkim chęci, znajomość j.niemieckiego i zdolności analitycznego myślenia- reszty Cię nauczymy.

@Joanna

Pani Joanno bardzo proszę o pomoc w celu ustalenia spotkania na założenie podzielnika po wymianie kaloryfera. Nie ma z Państwem żadnego kontaktu i nikt nie odbiera kiedy dzwonię na numer 322811870. Był też mail wysłany w tej sprawie ze spółdzielni i nikt się nie odzywa. Mam wrażenie, ze ktoś odkłada słuchawkę. Niestety ale to nie jest profesjonalne. Jeśli bardzo źle.

Joanna

Wszystkie opinie są dla Nas bardzo cenne i każdy ma prawo do ich wyrażania.

Zainteresowana
@zainteresowany

Też mnie to interesuje, czy jest home office? Czy ma sens aplikować jak mam w aktualnej firmie okres wypowiedzenia 3 mce? Od kiedy zaczyna się szkolenie nowych osób? Jaka stawka brutto aktualnie na start?

Do pracy można przychodzić pomiędzy godziną 6:30 a 9:30 w razie konieczności. Oczywiście standardowo praca jest od 8:00 do 16:00. Jest także możliwość zwolnienia się do 4 h danego dnia bez koniecznosci brania urlopu. Te godziny należy odrobić. Na odrobienie zwolnienia jest miesiąc. Przerwy są ustalone przez pracodawcę co sprzyja temu aby każdy zrobił przerwę. Pierwsza 20 minut a druga 35 minut. Można w tym czasie pójść na obiad, do sklepu czy na spacer. Poza przerwami można bez problemu wychodzić do toalety i rozmawiać z innymi pracownikami. Nikt nie jest przywiazany do krzesła. Pomieszczenia są klimatyzowane. Pracodawca zapewnia firmową kawę, herbate, cukier. Woda pitna dostepna przez cały rok z dystrybutora. Dostęp do kuchni w ktorej są stoliki, krzesła, lodówki, czajniki elektryczne, ekspresy do kawy i mikrofalowki oraz zmywarka do naczyń, sztućce. Urlop można zaplanowac wg. potrzeb i wykorzystać w całości w danym roku.

Magda

te opinie napisal chyba ktos z zarzadzajacych i jej wymowa jest wielce infantylna lub skierowana do osob niedoswiadczonych, ktorym mozna wiele wmowic. Przytoczone argumenty nie stanowia o niczym, to standard i nic nadzwyczajnego (zwlaszcza chwalenie sie sie ekspresem do kawy - NB przelewowym - wiec szalu nie ma, lub mozliwoscia wyjscia do totalety poza przerwa). Niestety kto tam byl i tak wie jak to wyglada w praktyce. Atmosfera troche jak w obozie. Malo wymagajacy i latwo dostosowujacy sie latwo sie w tym odnajda odnaja. Viel Spass!

Kandydatka
@Magda

Zostałam zaproszona na rozmowę, podaj jakiś konkret o co chodzi z tą atmosferą jak w obozie. Można brać urlop latem? Słyszałam że w wakacje nie można. Co z bezpieczeństwem pracy, zwalniają za L4? Ciąża?. Kierownik jak się odnosi do ludzi? Krzyczy, poniżanie? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Jarosław
@Kandydatka

Ja też chciałbym dowiedzieć się jak wyglądają warunki pracy w firmie, więc jeśli zdecydujesz się rozmowę kwalifikacyjną może mogłabyś napisać jaki Ci poszło z rekruterami i jakich kwalifikacji od Ciebie wymagali? Realne warunki zatrudnienia zwykle poznaje się już na początku pracy i będziesz mogła zweryfikować opinie tu zostawiane. Liczę, że mi odpiszesz.

@Magda

Pracuję w tej firmie od 3 lat. Nie chwalę się że mamy do dyspozycji ekspres. Napisałam tylko jak wygląda wyposażenie kuchni i biura. Opisałam też warunki i regulamin pracy. Dlatego jeśli byłaś w firmie to opisz swoje doświadczenia a nie obrażaj mnie jak i innych pracowników że jesteśmy niedoświadczonymi ludźmi i pracujemy w obozie.

@Kandydatka

Od stycznia do maja nie ma możliwości otrzymania długiego urlopu (powyżej tygodnia). W tym czasie jest tzw. Okres szczytu i wtedy też są dobrowolne płatne nadgodziny (max. 1 h dziennie). Od czerwca do końca roku nie ma problemu z otrzymaniem urlopu. W 2018 roku kilka dziewczyn urodziło dzieci i bez problemu w tym roku wróciły do pracy. Nikt nie robi problemu z powodu L4 z powodu ciąży jak i choroby. Osoby które nie mają L4 są nagradzane dodatkowymi dniami urlopu. Kierowniczka nie krzyczy, nie poniża. Także pracownicy muszą się odnosić do siebie z szacunkiem. Za niestosowne zachowanie mogą być problemy. Sprawy konfliktowe kiedy się zdarzają pomiedzy pracownikami są wyjaśnianie w obecności kierownika. https://www.facebook.com/110608900279182/posts/114678846538854/

Jarosław

Fajnie, że osoby, które nie korzystają ze zwolnień lekarskich, mają dodatek w postaci dodatkowych dni urlopu. Mógłbyś dodać, ile tych dni przysługuje pracownikowi, który w przeciągu całego roku nie skorzystał ani razu ze zwolnienia lekarskiego? Mam nadzieję, że zechcesz odpowiedzieć.

@Jarosław

Pracownik który w jednym półroczu (01.01.-30.06 lub 01.07 -31.12) nie ma L4 otrzymuje 1 dzień urlopu w kejnym półroczu. Jesli pracownik nie skorzysta ze zwolnienia lekarskiego przez cały rok (01.01 -31.12) otrzyma łącznie 3 dodatkowe dni urlopu (1 za pierwsze półrocze +1 za drugie półrocze +1 dodatkowo)

xyz
@Jarosław

Firma nie poważna wiecznie szukają ludzi. Jak już zadzwonią to rozmowa kwalifikacyjna na "już" bo tak potrzebują pracownika. Po czym zero odpowiedzi przez tygodnie, szkoda czasu na takie firmy. Na rozmowie kwalifikacyjnej niczego się nie dowiesz jedynie tyle że " praca przed komputerem". Po za tym śmieszne stawki 2000 na rękę dla osoby znającej język niemiecki to jakaś kpina.

była specjalistka

opinia napisana przez osobę z zarządu, nie ma sensu brać jej pod uwagę. W tej firmie ręka, rękę myje zwłaszcza na czwartym piętrze :)

Danuta
@była specjalistka

@była specjalistka Co wpłynęło na Twoją decyzję o tym, że zrezygnowałaś z pracy w Techem Services? Niskie zarobki, brak socjalu czy może brak szkoleń? Jak jest z tymi aspektami w tej firmie?

Była specjalistka
@Danuta

Przede wszystkim brak szacunku, traktowanie pracownika jak niewolnika, beznadziejna atmosfera, mobbing, obcinanie premii za 5cio minutowe spóźnienia, brak elastycznych godziń pracy, przełożeni nie szanujący dobrych pracowników, niska pensja, brak perspektyw, wymieniać można w nieskończoność

Marlena
@Kandydatka

Tak, L4 jest niemiłe widziane, jeżeli zachorujesz jest szansa że wezmą to pod uwagę i nie przedłużą Ci umowy, lub dostaniesz wypowiedzenie ze względu na cięcia budżetowe ale oboje wiemy o co chodziło. O urlopie zapomnij, pójdziesz na niego wtedy kiedy firma będzie chciała a nie ty :)

Marlena

Tak to prawda funkcjonuje taki program czyli nie choruje a my damy ci za to dzień urlopu, super sprawa ????

były na szczęscie pracownik

Pani dyrektor - słaby ten wpis jest :D

Jo
@Marlena

Osobiście mi się opłaca tydzień L4. Urlopu i tak mam 26;dni w roku.

ania

Jeden dzień urlopu za brak L4 przez 6 miesięcy czyli 166 zł : 6 = 27 zł premii za miesiąc ( 21 dni x166 zł =3496 zł ) niezła premia :-)

Jak wygląda sprawa grafiku w Techem Services. Czy pracodawca idzie na rękę?

i477...

Totalnie nie, co więcej jest cyrk nawet z urlopem, w przypadku urlopu na żądanie było zapowiedziane nawet że będą takie wnioski odrzucać xD

Edyta
@i477...

Jakim prawem mogą odrzucać wnioski na urlop na żądanie? :D Nie ogarniam tego :D

Grafik
@i477...

Urlop jest planowany w styczniu poza 4 dniami na żądanie. Nie spotkałam się jeszcze z odrzuceniem urlopu nz, chyba że chodzi o dni typu 2maj, kiedy połowa zespołu ma wolne z rcp. Z góry wiadomo w styczniu kiedy się uz nie dostanie. Praca jest 8-16 lub 7-15 wg grafiku ustalanego co kwartał, w dziale rozliczeń,plus nadgodziny płatne dla chętnych i soboty (poza obowiązkowymi z rcp)

Bobbobastick

Mam rozumieć że wy tam pracujecie za 3000cebulionów z dobrą znajomością j.n. przecież to jest 650 ojro. To ja w DE jak bym NIE praował to przez rok mi się należy 1400ojro a j.n. tak średnio tak średnio Xd

Firma TECHEM SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ prowadziła rekrutację na stanowisko Praca biurowa (z j. niemieckim). Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.

Czy w Techem Services występują paczki/bony świąteczne?

Jest wypłacane jednorazowe świadczenie w wysokości 530/630 zł w zależności od osiąganego wynagrodzenia, 3 razy w roku, na święta Bożego Narodzenia, na Wielkanoc i "wczasy pod gruszą"

Bony

Bony jeżeli się nie przekracza 5000 brutto na osobę. Jeżeli się przekracza to nie ma nic

specjalista

Bardzo śmieszy i delikatnie mówiąc denerwuje zawarta w ogłoszeniach o pracę w oddziałach firmy na stanowisku Specjalisty zapewnienie o udziale w rzekomych "specjalistycznych szkoleniach przygotowujących do wykonywanej pracy". O jakie szkolenia konkretnie chodzi??? Hmmm - żadnego nie kojarzę. Oprócz oczywiście słynnego, często używanego przez dział informatyczny i główny dział techniczny ukochanego przez nich słowa "instrukcja". Aaaa no tak - to przecież było w instrukcji nr milion pięćset sto dziewięćset na stronie w punkcie 134 podpunkt 18f. A po drugie firma, która sama siebie nazywa liderem, reklamuje się tym, że daje umowy o pracę. Serio??? A co ma dawać? Przepustki "zur arbeit und zuruck"?

kandydat

Witam, w jaki sposób nastepuje weryfikacja niemieckiego? jaka jest stawka początkowa?

odpowiedź kandydata
@kandydat

warunki do współpracy na uop to 3800 brutto- praca to głownie telemarketing

@odpowiedź kandydata

W Techem Services są różne działy, rodzaj wykonywanych zadań oraz kwota wynagrodzenia zależy od działu, te kwestie są omawiane podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Żaden dział nie zajmuje się telemarketingiem. Jezyk jest sprawdzany podwójnie, test pisemny i rozmowa w drugim etapie.

Zonk
@odpowiedź kandydata

Pierwsze słyszę o jakimkolwiek marketingu a pracuje tutaj półtorej roku. Bzdury wypisujesz.

jasne

Tym bardziej że na rozmowie zasiada baba co nie ma pojęciu o języku niemieckim (usunięte przez administratora)

Kamila

Z firmą nie można się w żaden sposób skontaktować. Nikt nie odbiera telefonu. Czekam na założenie podzielnika po wymianie kaloryfera, był też mail wyslany na adres bok w tej sprawie ze spodzielni mieszkaniowej i dalej nic. Czy ktokolwiek u Państwa odbiera ten telefon 322811870 ? Jak narazie to mamy wrażenie, że ktoś specjalnie odkłada słuchawkę. Tragedia. Bardzo proszę o inny kontakt w celu umówienia spotkania.

@Kamila

Dzień dobry, firma Techem Sevices zajmuje się rozliczaniem kosztów podzielników ciepła i wodomierzy klientów zagranicznych. Proszę skontaktować się z firmą Techem- Techniki Pomiarowe, oddział Katowice, do której należy wcześniej wspomniany przez Panią numer telefonu. W przypadku problemu z połączeniem telefonicznym , zachęcam do kontaktu poprzez adres e-mail: katowice@techem.pl lub bok@techem.pl.

Aalex

Ostatnio firma uraczyła pracowników pracujących zdalnie nowym sprzętem. Efekt jest taki że robotę, którą przez ostatni rok można było zrobić siedząc na sraczu z laptopem na kolanach, teraz wymaga posiadania burka, kilku skrzynek i plątaniny kabli jak w latach 90. Laptopy z tak małymi ekranami jak dostaliśmy nadają się być może do oglądania pornosów, ale na pewno nie do pracy 8h dziennie. Kolejna sprawa to informatycy w firmie, którzy może byli dobrzy w Tetris na Atari, ale o tej robocie nie mają pojęcia. Ale czego oczekiwać. Dobry informatyk pracuje u Filipiaka za 20000 zł miesięcznie, a nie kisi ogóra w Techemie za 5000 czy 6000 zł.

Aeska

Pracy w Techem nie można nazwać złą, ale można śmiało porównać do monotonnej pracy na produkcji :) tyle, że tutaj siedzisz przy biurku, przed komputerem i opracowujesz teczki, zamiast np. montować komponenty :) Teczek jest na tyle dużo, że pod dostatkiem. Z ilości opracowanych teczek jesteś rozliczana / rozliczany. Im więcej opracujesz, tym oczywiście lepiej, ale równie ważne jest, aby nie było korekt. A Ty ścigając premię i dobry wynik, korekt często nie jesteś w stanie uniknąć. Co do ekipy z Abrechnung'u, to jeśli się trzymać - na pewno nie z elitą z kuchni :D tamte damy (z małymi wyjątkami), wiedzą wszystko i o wszystkich.. W szczególności powinno się omijać pewną wysoką damę (najwyższą w dziale) oraz jej kompankę, damę o ciemnych włosach noszącą okulary... Tym to kufry już tak urosły, że olaboga :D Również pewna blondynka, stały bywalec kuchni, pupilka szefostwa, jest niebezpieczna.. Gra bardzo grzeczną i uprzejmą, ale pod tą skorupką kryje się diabełek ;) Co do płacy, to oczywiście nie ma co liczyć na kokosy.. Najmilej widziane są osoby po germanistyce... Chociaż przy oferowanej płacy już jakiś czas temu firma musiała zaniżyć wymagania do co znajomości jęz. niemieckiego.

Witam, pojawiło się ogłoszenie na stanowisko młodszy księgowy z językiem niemieckim. Czy ktoś może był już na rozmowie kwalifikacyjnej i mógłby opisać wrażenia? Czy ktoś z obecnych lub byłych pracowników mógłby się wypowiedzieć jak się pracuje w tym dziale? Czy warto w ogóle aplikować do tego działu? Czy firma informuje kandydatów o wyniku rozmowy kwalifikacyjnej?

Wiecie może czy w Techem Services szukają chętnych na staż?

Joanna

W firmie nie ma możliwości odbycia stażu z uwagi na specyfikę branży, w której działamy. Chętnie podejmujemy współpracę z osobami, które pragną zdobyć swoje pierwsze doświadczenie i myślą o zatrudnieniu na dłuższy okres :) Oferujemy profesjonalne szkolenie wdrażające oraz wsparcie merytoryczne na każdym etapie współpracy.

Damian

Ogólnie firma z opinią dobrego pracodawcy ale wiadomo, że nie uda się wszystkich zadowolić. Polecam pracę bo firma dobra.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Techem Services?

Joanna

Dzień dobry, pierwszy etap rekrutacji odbywa się w formie telefonicznej, drugi w katowickim biurze.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Techem Services?

Bon Jovi

Z początku fajnie, ale z biegiem czasu odpada farba i wychodzi grzyb.

Tech

Rekrutacja w wydaniu Tachem Katowice - porażka - mało kompetentne kadry. Nie wiedzą kogo chcą, nie mają planu pozyskiwania i rozwoju pracowników. Nie warto poświęcać czasu na rekrutację.

i478APGW

Dane mi było pracować od samego początku projektu 2017 r do 2019 na stanowisku referent ds. odczytów. Na początku nawet i było fajnie. Praca przyjemna, uczono nas ciągle to nowych rzeczy. Na rozmowe kwalifikacyjnej też można powiedzieć profesjonalnie wszystko powiedziane od a do z jak ta praca będzie wyglądać. Z(usunięte przez administratora)Przerwe wylicza co do sekundy.(usunięte przez administratora)co roku są awanse i podwyżki uwaga o 150 zł brutto :D (usunięte przez administratora) i jeszcze śmią powiedzieć żę powinieneś być wdzięczny za to. (usunięte przez administratora)Niskie stawki. Jak dla kogoś umowa o prace i 3500k brutto to luksus to współczuję. Mało tego, jakieś normy są co nie mają wgl odzwierciedlenia do twojej pracy.(usunięte przez administratora) Na koniec może dodam że plusem oczywiście są tutaj ludzie w teamie i chyba tylko tyle.

I478APGW

Kobieta to po pierwsze, po drugie twój komentarz nie wnosi do tego postu dosłownie nic. A po trzecie kto Ci pozwolił tu wejść w trakcie pracy?! Proszę pracować a nie serfufować po internecie w czasie pracy ! ;-) zasady są proste. Albo się dostosuj albo obcinamy premie

Ginger

Dodatkowym minusem firmy jest brak tolerancji. Jak widac wystarczy spojrzeć na wpis Janka muzykanta. Ktoz by chciał pracować z tak uprzedzonym osobnikiem... Chyba tylko ktos tak niedorozwinięty jak Ty.

Janko
@Ginger

Brak tolerancji do czego/kogo? Po czym to wywnioskowałeś? Swoim wpisem pokazałeś w pełnej krasie tolerancję i kulturę. Od razu się denerwujecie kiedy ktoś wspomni o tylnej części ciała. Wrażliwy temat. :-) Nie miałeś nigdy problemów z plecami?!

Nux

Może służyć do wszystkiego. Komentarz odnośnie odnośnie tyłka jest niskiego lotu i nie wnosi nic do tematu. Także jak dla mnie jest to chłam do Usunięcia.

Janko
@Nux

I w tym momencie kończy się Wasza wszechobecna tolerancja, kiedy ktoś ma inne zdanie na dany temat. :-)

Danuta

Witam, czy na stanowisku Referent ds. odczytów, może pracować również kobieta? Bo z tego co widzę w ogłoszeniu nie jest wymagane doświadczenie, tylko pytanie czy zatrudniają kobiety na to stanowisko?

@Danuta

Danuta, oczywiście na stanowisku Referenta ds. odczytów może pracować także kobieta. Jest to praca biurowa, przy komputerze.

@Danuta

Tak, warunkiem jest dobra znajomość jezyka niemieckiego

Pani Pan
@Ewa

Przy czym wymagana jest dobra znajomość języka. Aby czuć się dobrze w pracy trzeba znać niemiecki na poziomie b2. Przy niższych poziomach można się meczyc. Wiadomo są działy, gdzie nawet tylko b1 wystarczy

Jaka atmosfera jest między działami w Techem Services?

była specjalistka

Tragiczna, ludzie są na siebie napuszczani, każdy każdego obgaduje. Wieczne problemy organizacyjne patrzenie na wszystkich z góry. Kierownictwo również ma problemy komunikacyjne między sobą, nie ma co się dziwić skoro firma jest zarządzana przez lingwistów nie posiadających wykształcenia adekwatnego do zarządzania firmą. Patrzą na wszystko przez pryzmat szkoły, a jak jest w szkole każdy wie. Szkoda czasu na rozmowę kwalifikacyjną są lepsze firmy w Katowicach :).

Realista

Czytam niektóre tutaj komentarze i mam wrażenie, że są wpisywane przez osoby, które dopiero co oderwały się sponsorowania przez rodziców a praca w TECHEM była ich pierwsza pracą w swoim życiu. Nie mogę uwierzyć, że osoba posiadająca jakiekolwiek doświadczenie zawodowe napisze, że ochrona kobiety w okresie ciąży , czy korzystanie z innych przywilejów które wypisała pracownica w poniższym wpisie to standard. Nie masz pojęcia o czym piszesz dając do zrozumienia, że wiele w swoim życiu nie widziałaś. To że są przepisy w Kodeksie Pracy nie oznacza to, że wszystkie firmy się do nich stosują. Także tak, to wielki plus jeżeli chodzi o pracę w Techem; kobiety nie obawiają się, że nie będą miały gdzie wrócić po okresie ciąży a do tego nigdy niczego na stołówce nie brakuje. A jeżeli dla Ciebie ekspres, kawa to standard to pokaż mi paragraf w PP, ktory mówi o konieczności zagwarantowania tego typu rzeczy pracownikowi. Już nie wspominając o tym, że nigdy nie ma problemów aby dogadać się z przełożonymi. Jeżeli człowiek ma potrzebę aby w danym dniu zakończyć swoją pracę wcześniej, kierownicy nie robią problemów aby przyjść godzinkę szybciej czy odrobić ten czas w innym dniu. I od razu Cię uprzedzę Magda. Nie, nie jest tak w każdej firmie i nie jest to obowiązkiem pracodawcy. Z doświadczenia wiem, że takie wpisy jak XYZ czy użytkownika Magda to wpisy osób, które albo nie zostały zatrudnione albo po prostu zrezygnowano z ich usług. Także, jeżeli szukacie opinii o firmie, nie bierzcie do serca tego typu informacji, tylko przekonajcie się sami. Wielkiej rotacji naprawdę nie ma, jest wiele osób które pracują w firmie bardzo długo, wiadomo, że są osoby które po prostu w świecie znalazły inną pracę i rezygnują a wtedy jest zapotrzebowanie na nowych pracowników, ale mówienie o ciągłych zmianach i rozmowach rekrutacyjnych to pomyłka. Na koniec napiszę , że ja jestem zadowolony z swojej pracy, nigdy niczego mi nie brakuje, atmosfera w pracy jest ok, przełożoni z którymi zawsze można się dogadać, wynagrodzenie na czas. Pozdrowienia dla wszystkich, którzy mają świadomość, że praca to nie przedszkole i jeżeli oczekujemy złotych gór od pracodawcy to dajmy też czegoś od siebie a nie ciągłe narzekanie jak to jest źle.

Krystyna
@Realista

Fajnie, że napisałeś tak długą opinie. Może ona pomóc wielu osobom na tym forum. Jednak nie wspomniałeś w niej nic na temat tego, jak firma Techem motywuje swoich pracowników do pracy. Czy udzielane są Wam jakieś pozapłacowe benefity czy premie?

Carol
@Realista

dużo tutaj pouczającego tonu tylko po co. Gdybyś "realisto" pracował w naprawdę porządnej firmie śmiałbyś się sam ze swoich słów. Każdy mierzy innych własną miarą i chyba znajduje odpowiednią firmę na miarę własnych możliwości.

Realista
@Carol

Jeżeli znajdujesz lepszą, solidniejszą firmę na miarę swoich możliwości nie wylewasz hipokryzji na GoWorku. A nie wróżę sukcesów komuś, kto za problem uważa przelewający się ekspres w kuchni a swoją pracę uważa za zabawę w przedszkolu. Taka osoba w najporządniejszej z porządnych firm znalazłaby masę uchybień i wad. Dorośniesz, zrozumiesz.

@Realista

Wygląda mi to na koloryzowanie miejsca pracy poprzez którąś z Pań (byłych nauczycielek, które pokorą i podlizywaniem się znalazły się na śmiesznych stanowiskach kierowniczych). Możliwe, iż to sama Pani dyrektor w związku z frustracją i trudnością znalezienia pracowników znających język niemiecki na poziomie B1 bez doświadczenia, gdzie jednak doświadczenie jest potrzebne, znajmość SAPa niemiecki na poziomie C1, żeby komunikować się z klientem... Zawitała na portal próbując opinią ratować swoje stanowisko. Rada dla osób które chcę podjąć pracę w Techem. Proszę zadać pani dyrektor zarządzającą niemieckim serwisem jedno z najprostszych pytań w języku niemiecki, gwarantuję że nie zrozumie, gdyż nie zna tego języka.... Żenujące.... Pamiętajcie również o tym że jest to idealne miejsce dla byłych budowlańców i wszelakich osób powracających z Niemiec za Polską propagandą i polskim socjalem, wyobraźcie sobie tylko z kim będziecie pracować i jaka jest mentalność tych ludzi....

Zostaw merytoryczną opinię o TECHEM SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Katowice

• Jak się pracuje w TECHEM SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy TECHEM SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TECHEM SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

TECHEM SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ