Opinie o PBR MEDIA KRZYSZTOF KUJAWIŃSKI w Wołów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie PBR MEDIA KRZYSZTOF KUJAWIŃSKI. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PBR MEDIA KRZYSZTOF KUJAWIŃSKI o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PBR MEDIA KRZYSZTOF KUJAWIŃSKI w Wołów

Kud

Czy możecie napisać jakie są podstawowe zarobki na początku? Bo mam wrażenie że to zależy od miejscowości. Pani rekrutująca w Rzeszowie mówiła o kwocie 180zł brutto na początek, natomiast kwotę maksymalną którą wypłacili pracownikowi w firmie to było 380zł. Jak to wygląda w innych miastach?

Graża

Ta praca jest fajna, zwłaszcza, jeśli masz pomocnych znajomych. Mi sprawiało przyjemność testowanie tych wszystkich produktów i tworzenie ankiet. Fajny sposób na zarobienie pieniędzy.

Vki

Nie polecam! Na wypłatę, czekam już tyle czasu,ze szkoda słów do tego wszystkiego Pani, z którą byłam w ciągłym kontakcie mailowym, kiedy wszedł temat pieniędzy po prostu mnie olala, przestała odpisywać na maile, telefonów tez nie odbiera a wypłaty nadal brak... na akceptację ankiet czekałam miesiąc, po czym jedna ankieta była źle wypełniona i trzeba było ja poprawić okej ale co za tym idzie? Oczywiście kolejny miesiąc czekania! Z ciekawości wchodzę co jakiś czas i sprawdzam jakie są nowe oferty pracy ale co mogę powiedzieć skoro od ponad miesiąca nie ma żadnej oferty. Szkoda czasu i nerwów

wojcic

To jak jest z tą firmą? Oszuści czy nie? Mam ofertę pracy w prb jako ankieter zdalny

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie PBR MEDIA KRZYSZTOF KUJAWIŃSKI? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Inżynier robót
Wołów
JWW INVEST S.A.
logo firmy Referent
Wołów
Służba Cywilna
Miłosz

Brak minusów po pierwszych dwóch miesiacach pracy - latwo z zrozumieniu umowa, wszystko jasne i wyraźne omówione podczas spotkania w biurze. Polecam firmę

Bohme
@Miłosz

a czy wypłatę dostałeś na czas? :> możliwa pochopna opinia

aleksandra34567

pracowałam dla tej firmy, wyplate ktora dostalam byla zgodna z ustalona, ale dodatkowe pieniadze, ktore mialam dostac za polecenie osob przepadly, czekam 6 miesiecy. Proba kontaktu z firma stala sie niemozliwa, nie dostaje zadnych odpowiedzi.

Konrad

Profesjonalizm z zakresu analizy rynku na najwyższym poziomie. Specjalista jakich mało!

Oszukany

Jeden wielki wałek, firma pod przykrywką ankiet każde nam zakładać konta bankowe, wy zakladacie oczywiście z ich linku przekierowującego a oni mają z was hajs. Wy dostajecie grosze albo nic, a później trzeba jeździć po bankach i wszystko odkręcać bo niektóre konta nie są darmowe o czym pani na "szkoleniu" nie wspomina. Nie dajcie się oszukać

Kolos

Śmieciowe zakładanie kont bankowych a opinie kupione

martucha

świetne podejście do pracownika ze strony pracodawcy, pieniążki satysfakcjonujące jak najbardziej polecam!!

Paula_P

Co tu dużo mówić - jest dobrze. Miła atmosfera, dobre pieniądze i pomoc z każdym problemem. Współpracuję z nimi już od dłuższego czasu i moim zdaniem jest coraz lepiej. Na początku można było narzekać trochę na organizację ale teraz wszystko jest bez zarzutu.

Marko

Miałem na początku trochę problemów z umową zanim zacząłem współpracę - były jakieś problemy z obiegiem dokumentów. Ale centrala wytłumaczyła krok po kroku co mam robić i od tej pory wszystko idzie bezproblemowo. Co do samej współpracy to fajna opcja jeśli ktoś nie chce tyrać za 10 zł za godzinę. Przy sprawnym planowaniu można zarobić naprawdę przyzwoite pieniądze. Generalnie jestem zadowolony.

Adrian

U mnie wszystko było w porządku, mogę firmę polecić. Ale polecam sprawdzić, czy ktoś się czasem pod tę firmę nie podszywa, że macie takie złe zdanie

Natalia

Mogę polecić pracę w tej firmie. Sporo się nauczyłam i od samego początku mogłam liczyć na pomoc i wsparcie. Wynagrodzenie na czas przychodzi, więc jest super

Mam kilka pytań odnośnie firmy PBR. Dostałem możliwość przyjscia na rozmowe rekrutacyjną i zastanawiam mnie czy rekrutacja przeprowadzana jest osobiście czy grupowo? Kolejne pytanie czy zlecenia są regularne czy też rożnie to wygląda?

Stefek

Czy ktos wypelnial ankiety inne niz te o bankach ? Co robiliscie po ukonczenou pakietu startowego??

@Stefek

Niestety po ukończeniu pakietu startowego są 3 ankiety na osobach trzecich ...

Agnieszka

dorabiałam w PBR Media na studiach i fajnie wspominam tamte czasy :) Miła atmosfera, firma jest profesjonalna, można sobie dorobic :)

Tomasz Łakota

Polecam, solidny pracodawca.

Aleksandra J.

Lekka praca, miła atmosfera na szkoleniu oraz spotkaniu rekrutacyjnym. Tak na dobrą sprawę ,sami ustalamy sobie godziny pracy oraz decydujemy ile chcemy zarobić. Jeżeli mamy z czymś problem, wystarczy napisać maila, po czym otrzymujemy błyskawiczną odpowiedz!! Jak najbardziej gorąco polecam!!!

Bartosz Rodziewicz

Z tego co widzę, wiele osób mówi, że firma ta przekształciła się w pbr media, więc ocena pbr media pasuje również tutaj. Firma oferuje stanowisko ankietera online, na ktorym praca polega na wypełnianiu ankiet przez internet. Jak na ilość włożonego czasu w każdą ankietę zarobek jest całkiem spory. Co prawda niektóre ankiety potrafią się ciągnąć przez dość długi okres czasu, jednak wtedy nie wymagają od Ciebie pracy. Kontakt z przełożonymi następuje poprzez maila i nie mam z tym żadnych złych wspomnień. Kontakt był miły, szybki i rzeczowy. Samemu wykonałem już dość sporą liczbę ankiet i jestem zadowolony. Polecam tego pracodawcę :)

Zostaw merytoryczną opinię o PBR MEDIA KRZYSZTOF KUJAWIŃSKI - Wołów

PBR MEDIA KRZYSZTOF KUJAWIŃSKI