Early Stage Młociny

Opinie o Early Stage Młociny

Czy ktoś ma jakieś ciekawe informacje o Early Stage Młociny? Zawsze warto dzielić się z użytkownikami fajnymi ciekawostkami z życia firmy.

Zadowolona

Fajne imprezy integracyjne :D Zaraz szykuje się grill końcoworoczny, no i w ogóle dobra atmosfera pracy, taka partnerska, a nie oceniająca. Więcej opisałam w swojej opinii kilka komentarzy niżej.

Czy ktoś może opisać, jak teraz prezentuje się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Warszawa.

Lektor angielskiego

Lokalizacja jest bardzo dobra, można dojechać metrem i kawałek autobusem, tuż obok jest kampus UKSW więc z dojazdem nie ma żadnych kłopotów. Ja akurat mieszkam na Bielanach więc tym bardziej ta lokalizacja mi odpowiada :) A jeśli chodzi o same warunki pracy, od września są nowe stawki - od 80 do 95 zł za 60 min w zależności od stażu pracy, więc patrząc na innych pracodawców, wydaje mi się że to naprawdę dużo. Ja w każdym razie polecam.

Renata

Firma Early Stage Młociny ciągle rozwija się w związku z czym ma na swojej stronie zamieszczone oferty pracy w kilku województwach. Ze szczegółami można zapoznać się pod linkiem https://universe.earlystage.pl/praca/oferty-pracy. @anonymous, @Lektorka, @Zadowolona Bardzo pozytywne opinie na temat warunków pracy. Czy chciałybyście zdradzić nam szczegóły dotyczące rekrutacji? Czy trudno o pracę w tej firmie? Jakie jeszcze profity oferuje ten pracodawca?

Lektorka
@Renata

@Renata Early Stage Młociny odnosi się do pracy w tej konkretnej filii - na Młocinach, jest także profil Early Stage który odnosi się do całej szkoły i tam można dowiedzieć się więcej na temat ofert pracy w kilku innych województwach. Ja mogę wypowiadać się odnośnie pracy w filii ES Młociny. Jeśli chodzi o rekrutację, najpierw jest spotkanie z dyrektorem, bardzo miła, przyjazna atmosfera i przedstawienie warunków współpracy, miałam także za zadanie przygotować fragment zajęć w języku angielskim. Potem zostałam zaproszona na lekcję pokazową, którą oglądał metodyk i jakoś na następny dzień zadzwoniła do mnie dyrektor z propozycją współpracy i możliwością podpisania umowy. Z innych profitów mamy też możliwość wykupienia sobie multisporta, mamy darmowe szkolenia do wyboru przez cały rok, no i jeśli można to nazwać profitami raz na jakiś czas mamy spotkania integracyjne :) Ogólnie jest bardzo fajnie - polecam :)

Bardzo dobre warunki pracy, przestronny lokal, mamy tez własna kuchnię i pokój nauczycielski, w salach jest dużo miejsca na aktywności ruchowe i trzymanie materiałów dzięki czemu nie muszę wszystkiego wozić ze soba, co w poprzedniej pracy było dla mnie koszmarem. No i najważniejsza chyba kwestia to wysokie stawki :) ja jestem bardzo zadowolona, co roku mamy mozliwosc finansowego awansu i to jest naprawde super :)

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Early Stage Młociny? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Lektorka

Polecam tego pracodawcę. Mają dobre stawki i dają możliwości uczestniczenia w wielu fajnych szkoleniach za darmo. Mogłam sobie dostosować grafik do swoich korków, nie było z tym problemu i w ogóle fajnych ludzi mamy w zespole :)

Zadowolona

Pracuję w ES od kilku lat i bardzo sobie chwalę pracę w tym zespole! Mam bloki zajęć i naprawdę fajnie ułożony plan. To duże ułatwienie po latach korków i jeżdżenia do uczniów. Mamy dostęp do wielu materiałów, nie muszę z własnej kieszeni wydawać kasy na brystole, kolorowe kartki itp. jest mnóstwo fajnych pomocy dydaktycznych, gadżety do gier i zabaw, na bieżąco uzupełniane i dostępne dla wszystkich. Generalnie bardzo dobrze się tu czuję i myślę, że zostanę na długo :)

Zostaw merytoryczną opinię o Early Stage Młociny - Warszawa

• Jak się pracuje w Early Stage Młociny?

Zobacz opinie na temat firmy Early Stage Młociny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Early Stage Młociny?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 9 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Early Stage Młociny