Opinie o Firma Handlowa Zet Sp. z o.o. w Pszczółki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Firma Handlowa Zet Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Firma Handlowa Zet Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowa Zet Sp. z o.o. w Pszczółki

Pracownik Nowy wpis

NIE polecam! Ta firma potrzebuje (usunięte przez administratora) a nie pracowników. Nic nie można sobie zaplanować, nie dość że o urlop trzeba dosłownie żebrać, to i tak cie qwa z niego ściągną. Pracownik się nie liczy.... prawa pracy nie ma, masz pracować, pracować i jeszcze raz pracować, za najniższą krajową, od 6-7 dni w tygodniu. Dramat dosłownie. Jak chcesz normalnej pracy to tą firmę omijaj SZEROKIM łukiem. Praca dla ZNIEWOLONYCH !!! Jedyny, dosłownie JEDYNY plus to wypłata na czas.

Dominika Nowy wpis

Niżej pisał ktoś, że stawka to 8 zł netto za godzinę pracy fizycznej, czy teraz są wyższe stawki, czy sięgają do minimalnej krajowej?

Stefan Nowy wpis

Bardzo narzekacie na kierownika magazynu. Z własnego doświadczenia wiem, że zły przełożony skutecznie potrafi skutecznie zepsuć atmosferę w pracy. Jednak może coś się zmieniło? Odbyła się rozmowa z kierownikiem odnośnie jego zachowania? Może firma zatrudniła kogoś nowego na jego miejsce? Bardzo byłbym wdzięczny za jakąkolwiek odpowiedź.

Karolina Nowy wpis

Czy można pracować jeśli ma się mniej niż 18 lat ?

Magazynier

Miła i przyjazna kadra. Czyste i nowoczesne biura. Szefostwo mile nastawione do człowieka.

Czy boje się ciężkiej pracy? Czy rozróżniam rodzaje piwa?

Killer

Ja pracowałem w firmie ZET kilka miesięcy. Praca jak dla mnie była OK. Wynagrodzenie na czas na konto. Jedynie kierownik magazynu to fajtłapa, wiecznie nie wyspany, przeszkadza kierowcom w ich pracy. To, że szef toleruje takiego "kierownika" to dowód desperacji, poza tym cała karda jest spoko.

To prawda ! Pracę w tej firmie można określić jednym słowem WYZYSK ! Do ostatniej kropli krwi, ile sie da ! Jedyny plus wypłata na czas, a właściwie zasilek.

Badum

To co się dzieje w tej firmie to porażka nie polecam. Kierownik magazynu nie wie co ma na magazynie i po co do pracy przychodzi. A najgorzej maja kierowcy, stres zamieszanie i ciężka praca do późna za marne grosze. I to sortowanie butelek porażka. NIE Polecam.

szalenstwo

To jest niepojęte, że w 2016 ktoś płaci 8zł netto za godzinę fizycznej pracy. Nie polecam.

obiektywny

Nie, nie i jeszcze raz nie!!! chyba, że ktoś chce się dorobić garba to polecam. Po pierwsze umowa śmieciowa, po drugie nieadekwatne wynagrodzenie w stosunku do ilości godzin oraz ciężkiej fizycznej pracy. Poza tym praca bez perspektyw, ani nie awansujesz ani nie dostaniesz podwyżki.

ja 32

firma zet potrzebuje konwojentów,nie umiecie liczyc nie znacie sie na kodeksie pracy,na pieniadzach i jestescie silni i głupi to praca dla was..

Siwy

Odradzam prace w tej firmie,wyzysk brak szacunku i strasznie małe wynagrodzenie w stosunku do tego ile musisz ton codziennie nosic i ile godzin dziennie pracujesz,w sezonie od pon.do sob.nawet ponad 250 godzin.żenua

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowa Zet Sp. z o.o. - Pszczółki

• Jak się pracuje w Firma Handlowa Zet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowa Zet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Handlowa Zet Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Firma Handlowa Zet Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Firma Handlowa Zet Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Firma Handlowa Zet Sp. z o.o.